2020 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 29 тамыздағы № ҚР ДСМ-117 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 29 тамызда № 19309 болып тіркелді.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 7-бабы 1-тармағының 68) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 2020 жылға арналған Бірыңғай дистрибьютордан сатып алынатын тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің шеңберінде және әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету және стандарттау департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі К.Т. Надыровқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Министр Е. Биртанов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің
2019 жылғы 29 тамыздағы
№ ҚР ДСМ-117 бұйрығына
қосымша
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде амбулаториялық және стационарлық деңгейлердегі Бірыңғай дистрибьютордан 2020 жылға сатып алуға жататын дәрілік заттардың, медициналық бұйымдардың тізімі
Ескерту. Тізімге өзгеріс енгізілді – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 15.01.2020 № ҚР ДСМ-5/2020 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 08.06.2020 № ҚР ДСМ-63/2020 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 02.07.2020 № ҚР ДСМ-75/2020 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 28.07.2020 № ҚР ДСМ -89/2020 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
АТХ коды
Дәрілік заттың атауы (халықаралық патенттелмеген атауы немесе құрамы) ****
Сипаттамасы
Өлшем бірлігі - бір дана (ампула, таблетка, капсула, құты, бөтелке, контейнер, жиынтық, жұп, қаптама, жиынтық, литр, шприц, шприц-қалам)*
Шекті бағасы
1

Об утверждении списка лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, закупаемых у Единого дистрибьютора на 2020 год
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 августа 2019 года № ҚР ДСМ-117. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 августа 2019 года № 19309.
В соответствии с подпунктом 68) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить список лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, закупаемых у Единого дистрибьютора на 2020 год, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту лекарственного обеспечения и стандартизации Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Надырова К.Т.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Министр Е. Биртанов
приложение к приказу
Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 29 августа № ҚР ДСМ-117
Список лекарственных средств, медицинских изделий в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования на амбулаторном и стационарном уровнях, подлежащих закупу у Единого дистрибьютора на 2020 год
Сноска. Список с изменениями, внесенными приказом Министра здравоохранения РК от 15.01.2020 № ҚР ДСМ-5/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 08.06.2020 № ҚР ДСМ-63/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 02.07.2020 № ҚР ДСМ-75/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 28.07.2020 № ҚР ДСМ -89/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
АТХ Код
Наименование лекарственного средства (Международное Непатентованное Наименование или состав) ****
Характеристика
Единица измерения – одна штука (ампула, таблетка, капсула, флакон, бутылка, контейнер, набор, пара, упаковка, комплект, литр, шприц, шприц-ручка)*
Предельная цена
1

556,54
95
N01BB01
Бупивакаин
инъекцияға арналған ерітінді 0,5%
ампула
106,53
96
J07CA09
Рекомбинатты В гепатитіне қарсы вакцинамен біріктірілген дифтериялық-сіреспе жасушасыз көкжөтелдік вакцина, b типті гемофильді инфекцияға қарсы вацина және белсенсіздендірілген полиомиелитке қарсы вакцина****
біріктірілген, вакцина құрамында: дифтериялық-сіреспелік жасушасыз көкжөтелдік компоненті бар, вирустық В гепатиті, белсенсіздендірілген полиомиелит, b типті гемофильді инфекция, 1 дозадан
доза
15412,34
97
J07CA06
Рекомбинатты В гепатитіне қарсы вакцинамен біріктірілген дифтериялық-сіреспе жасушасыз көкжөтелдік вакцина, b типті гемофильді инфекцияға қарсы вацина және белсенсіздендірілген полиомиелитке қарсы вакцина****
біріктірілген, вакцина құрамында: дифтериялық-сіреспелік жасушасыз көкжөтелдік компоненті бар, вирустық В гепатиті, белсенсіздендірілген полиомиелит, b типті гемофильді инфекция, 1 дозадан
доза
6094,75
98
J07BB02
Тұмаудың алдын алуға арналған вакцина
белсенсіздендірілген вакцина, штаммдардың құрамы алдағы эпид.маусымды ескере отырып тұмау вирусының айналысын назарға ала отырып ДДҰ ұсынымдарына сәйкес болуы тиіс. Шприцтегі инъекцияға арналған суспензия 1 доза/0,5 мл
доза/шприц
871,52
99
J07AP
Іш сүзегіне қарсы вакцина**(****)
ВИ-антигенімен байытылған вакцина, 1; 5 немесе 10 дозадан ампулаларда немесе құтыларда шығарылады
доза
1022,85
100
J07BC01
В (ВВГ) вирустық гепатитіне қарсы вакцина, рекомбинантты****
бұлшықет ішіне енгізуге арналған құтыдағы суспензия 1,0 мл-ден немесе құтыдағы 2 балалар дозасында шығарылады. Вакцинаны шығару бойынша өндіріс Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымымен (бұдан әрі – ДДҰ) сертификацияланған болуы тиіс.
доза
432,6
101
J07BA01
Кене энцефалитіне қарсы концентрацияланған, инактивирленген вакцина ****
бұлшықет ішіне енгізуге арналған культуралды, тазартылған, концентрацияланған, белсенсіздірілген, құрамында кене энцефалиті вирусының белсенсіздірілген антигені бар, ампулаларда немесе құтыларда
доза
2115,18
102
J07BD52
Қызылша, қызамық және паротитке қарсы вакцина****
қызылша, паротит, қызамық вирустарының тірі аттенуацияланған штаммынан тұратын лиофилизацияланған вакцина Шығарылу үлгісі - еріткішпен жиынтықтағы 1 дозадан құты. Вакцина шығару бойынша өндіріс ДДҰ-мен сертификатталған
доза
1655,62
103
J07AL02
Пневмококк инфекциясына қарсы вакцина
құрамында 13 пневмококк серотипі бар полисахаридті конъюгирленген адсорбцияланған инактивирленген сұйық вакцина. Шығарылу түрі - 1 дозадан. Вакцина шығаратын өндіріс ДДҰ-мен сертификатталуы тиіс
шприц/ доза
9220,74
104
J07AL52
Пневмококк инфекциясына қарсы вакцина

556,54
95
N01BB01
Бупивакаин
раствор для инъекций 0,5%
ампула
106,53
96
J07CA09
Вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против гепатита В рекомбинантной, вакциной против полиомиелита инактивированной и вакциной против гемофильной инфекции типа b****
комбинированная, в составе вакцин: дифтерийно-столбнячный с бесклеточным коклюшным компонентом, вирусный гепатит В, полиомиелит инактивированный, гемофильная инфекция типа b, по 1 дозе
доза
15412,34
97
J07CA06
Вакцина дифтерийно-столбнячная-бесклеточная коклюшная, комбинированная с вакциной против полиомиелита инактивированной и вакциной против гемофильной инфекции типа b****
комбинированная, в составе вакцин: дифтерийно-столбнячный с бесклеточным коклюшным компонентом, полиомиелит инактивированный, гемофильная инфекция типа b, по 1 дозе.
доза
6094,75
98
J07BB02
Вакцина для профилактики гриппа
инактивированная вакцина, состав штаммов должен соответствовать рекомендациям ВОЗ с учетом циркуляции вирусов гриппа в предстоящий эпид-сезон. Суспензия для инъекций в шприце 1 доза/0,5 мл
доза/шприц
871,52
99
J07AP
Вакцина против брюшного тифа**(****)
вакцина, обогащенная ВИ-антигеном, выпускается в ампулах или флаконах по 1; 5 или 10 доз
доза
1022,85
100
J07BC01
Вакцина против вирусного гепатита "В" (ВГВ), рекомбинантная****
суспензия для внутримышечного введения во флаконе, выпускается по 1,0 мл или 2 детские дозы во флаконе. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано Всемирной организации здравоохранения (далее - ВОЗ)
доза
432,6
101
J07BA01
Вакцина против клещевого энцефалита, концентрированная, инактивированная ****
культуральная, очищенная, концентрированная, инактивированная для внутримышечного введения, содержит инактивированный антиген вируса клещевого энцефалита, в ампулах или флаконах
доза
2115,18
102
J07BD52
Вакцина против кори, краснухи и паротита****
лиофилизированная вакцина, которая состоит из живых аттенуированных штаммов вирусов кори, паротита и краснухи. Форма выпуска - флакон по 1 дозе в комплекте с растворителем. Производство по выпуску вакцины сертифициро-вано ВОЗ
доза
1655,62
103
J07AL02
Вакцина против пневмококковой инфекции
вакцина полисахаридная коньюгированная адсорбированная инактивированная жидкая, содержащая 13 серотипов пневмококка. Форма выпуска - по 1 дозе. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ
шприц/ доза
9220,74
104
J07AL52
Вакцина против пневмококковой инфекции

құрамында 10 пневмокк серотипі бар полисахаридті конъюгирленген адсорбцияланған активтендірілмеген сұйық вакцина, бұлшықет ішіне енгізуге арналған суспензия 0,5 мл/доза. Вакцина шығаратын өндіріс ДДҰ-мен сертификатталуы тиіс
шприц/ доза
6375
105
J07BF
Ішуге арналған полиомилитке қарсы вакцина****
тірі, ішуге арналған, құрамында полиомелит вирустарының әлсіреген штамдары бар - 1,3 (бивалентті). Шығару түрі – 10; 20 дозалық құтыда, тамызық немесе пластмасс тамшуыр құтымен жиынтықта
доза

вакцина полисахаридная конъюгированная адсорбированная инактивированная жидкая, содержащая 10 серотипов пневмококка, суспензия для внутримышечного введения 0,5 мл/доза. Производство по выпуску вакцины должно быть сертифицировано ВОЗ
шприц/ доза
6375
105
J07BF
Вакцина против полиомиелита, оральная****
живая оральная, содержит аттенуированные штаммы вирусов полиомиелита иммунологических типов - 1,3 (бивалентная). Форма выпуска - флакон по 10; 20 доз, в комплекте с капельницей или в пластмассовом флаконе-пипетке
доза

2564,99
253
A10AЕ04
Инсулин гларгин
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц- қалам
2754,35
254
A10AB06
Инсулин глулизин
толтырылған шприц-қаламдардағы 3 мл-ден 100 әб/мл ерітінді
картридж/ шприц- қалам
1702,13
255
A10AB06
Инсулин глулизин****
ерітінді 100 әб/мл 10,0 мл
құты
6799,68
256
A10AD01
Гендік-инженерлік екі фазалы адам инсулині (30/70)
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес, толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц- қалам
1165,13
257
A10AD01
Гендік-инженерлік екі фазалы адам инсулині (30/70)****
100 әб/мл құтыдағы суспензия, 10 мл
құты
1165,13
258
A10AE04
Инсулин гларгин****
Инъекцияға арналған ерітінді 300 ӘБ/мл 1,5 мл-лік картридж шприц-қаламға толтырылған
шприц-қалам
4080,29
259
A10AE05
Инсулин детемир
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 0,5 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам
картридж
3113,5
260
A10AE05
Инсулин детемир
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц- қалам
3113,5
261
A10AC01
Тәуліктік әсер ететін гендік-инженерлік адами изофан инсулині (орташа)
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл суспензия 0,5 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам.
картридж
748,27
262
A10AC01
Тәуліктік әсер ететін гендік-инженерлік адами изофан инсулині (орташа)
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл суспензия 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц- қалам
748,27
263
A10AC01
Тәуліктік әсер ететін гендік-инженерлік адами изофан инсулині (орташа)
100 әб/мл құтыдағы суспензия, 10 мл
құты
1172,88
264
A10AB04
Инсулин лизпро
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 0,5 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам.
картридж
2389,09
265
A10AB04
Инсулин лизпро
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц- қалам

2564,99
253
A10AЕ04
Инсулин гларгин
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц- ручка
2754,35
254
A10AB06
Инсулин глулизин
раствор 100 ед/мл по 3 мл в заправленных шприц-ручках
картридж/ шприц- ручка
1702,13
255
A10AB06
Инсулин глулизин****
раствор 100 ед/мл 10,0 мл
флакон
6799,68
256
A10AD01
Инсулин двухфазный человеческий генно-инженерный (30/70)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
1165,13
257
A10AD01
Инсулин двухфазный человеческий генно-инженерный (30/70)****
суспензия 100 ед/мл во флаконах,10 мл
флакон
1165,13
258
A10AE04
Инсулин гларгин****
Раствор для инъекций 300 ЕД/мл 1,5 мл картридж вмонтирован в шпиц-ручку
шприц-ручка
4080,29
259
A10AE05
Инсулин детемир
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
3113,5
260
A10AE05
Инсулин детемир
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
3113,5
261
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
748,27
262
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
748,27
263
A10AC01
Инсулин изофан человеческий генно-инженерный суточного действия (средний)
суспензия 100 ед/мл во флаконах,10 мл
флакон
1172,88
264
A10AB04
Инсулин лизпро
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
2389,09
265
A10AB04
Инсулин лизпро
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка

2389,09
266
A10AD04
Ұзақтығы орташа инсулинмен біріктірілген екі фазалы лизпро инсулині (қысқа және орташа әсер ететін инсулин аналогтарының қоспасы 25/75)
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді/суспензия 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц- қалам
2691,72
267
A10AD04
Ұзақтығы орташа инсулинмен біріктірілген екі фазалы лизпро инсулині (қысқа және орташа әсер ететін инсулин аналогтарының қоспасы 50/50)
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді/суспензия 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц- қалам
2691,72
268
A10AB04
Инсулин лизпро****
инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл, 10 мл
құты
8231,57
269
A10AB01
Гендік-инженерлік адами еритін инсулин
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 0,5 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам.
картридж
689,87
270
A10AB01
Гендік-инженерлік адами еритін инсулин
50 картриджге есептегенде шприц-қаламдары бар 3 мл-ден картридждерде 100 әб/мл ерітінді 1 ӘБ қадаммен 1 шприц-қалам. Картридждерде емес толтырылған шприц-қаламдарда жеткізу мүмкін, бұл жағдайда инсулинге шприц-қаламдар қажет емес
картридж/ шприц- қалам
689,87
271
A10AB01
Гендік-инженерлік адами еритін инсулин
100 әб/мл құтыдағы суспензия, 10 мл
құты
1172,88
272
A10AE06
Инсулин деглудек****
Инъекцияға арналған ерітінді 100 ӘБ/мл 3 мл-лік картридж шприц-қаламға толтырылған
шприц-қалам
5011,7
273
L03AB07
Интерферон бета -1a
инъекцияға арналған ерітінді 44 мкг/0,5 мл
шприц
19239,11
274
L03AB08
Интерферон бета-1b
тері астына енгізуге арналған ерітіндіні дайындауға арналған лиофилизат, 0,3 мг (9,6 млн. ХБ)
құты
17115,71
275
L03AB07
Интерферон бета-1а
бұлшықетішілік инъекцияға арналған ерітінді / бұлшықет ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған лиофилизат 30 мкг (6 млн. ХБ)
шприц/шприц-қалам
52060,31
276
L03AB05
Интерферон-альфа 2b
Инъекциялық ерітінді дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ / инъекцияға арналған ерітінді құтыдағы/ампуладағы дозасы 3 млн. ХБ-дан аспайтын; шприц-тюбиктегі, шприц-қаламдағы мүмкін дозасы 3 млн ХБ-дан асатын немесе тең
1 млн ХБ
1563,84
277
L04AB02
Инфликсимаб
жүкті әйелдерде қолдану мүмкіндігі бар, вена ішіне енгізу үшін ерітінді дайындауға арналған концентрат дайындауға арналған лиофилизирленген ұнтақ, 100 мг
құты

2389,09
266
A10AD04
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 25/75)
раствор/суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц-ручках, в этом случае шприц-ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
2691,72
267
A10AD04
Инсулин лизпро двухфазный в комбинации с инсулином средней продолжительности (смесь аналогов инсулина короткого и средней продолжительности действия 50/50)
раствор/суспензия 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц-ручках, в этом случае шприц-ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
2691,72
268
A10AB04
Инсулин лизпро****
раствор для инъекций 100 МЕ/мл, 10 мл
флакон
8231,57
269
A10AB01
Инсулин растворимый человеческий генно-инженерный
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 0,5 ЕД
картридж
689,87
270
A10AB01
Инсулин растворимый человеческий генно-инженерный
раствор 100 ед/мл в картриджах по 3 мл в комплекте со шприц-ручками из расчета на 50 картриджей 1 шприц-ручка с шагом 1 ЕД. Возможны поставки не в картриджах, а в уже заправленных шприц - ручках, в этом случае шприц - ручки к инсулину не нужны
картридж/ шприц-ручка
689,87
271
A10AB01
Инсулин растворимый человеческий генно-инженерный
раствор 100 ед/мл во флаконах, 10 мл
флакон
1172,88
272
A10AE06
Инсулин деглудек****
Раствор для инъекций 100 ЕД/мл, 3 мл, предварительно заполненных шприц-ручках
шприц-ручка
5011,7
273
L03AB07
Интерферон бета -1a
раствор для инъекций 44 мкг/0,5 мл
шприц
19239,11
274
L03AB08
Интерферон бета-1b
лиофилизат для приготовления раствора для подкожного введения в комплекте с растворителем, 0,3 мг (9,6 млн. МЕ)
флакон
17115,71
275
L03AB07
Интерферон бета-1а
раствор для внутримышечных инъекций/лиофилизат для приготовления раствора для внутримышечного введения 30 мкг (6 млн. ME)
шприц/шприц-ручка
52060,31
276
L03AB05
Интерферон-альфа 2b
Порошок лиофилизированный для приготовления инъекционного раствора/раствор для инъекций во флаконах/ампулах доза не более 3 млн. МЕ; в шприц-тюбике, в шприц - ручке возможная доза более или равно 3млн.МЕ
1 млн МЕ
1563,84
277
L04AB02
Инфликсимаб
порошок лиофилизированный для приготовления концентрата для приготовления раствора для внутривенного введения, 100 мг с возможностью применения у беременных женщин
флакон

Ескерту. Тізімге өзгеріс енгізілді – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 15.01.2020 № ҚР ДСМ-5/2020 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 08.06.2020 № ҚР ДСМ-63/2020 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); 02.07.2020 № ҚР ДСМ-75/2020 (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрықтарымен.
АТХ коды
Дәрілік заттың атауы (халықаралық патенттелмеген атауы немесе құрамы) ****
Сипаттамасы
Өлшем бірлігі - бір дана (ампула, таблетка, капсула, құты, бөтелке, контейнер, жиынтық, жұп, қаптама, жиынтық, литр, шприц, шприц-қалам)*
Шекті бағасы
1

Сноска. Список с изменениями, внесенными приказом Министра здравоохранения РК от 15.01.2020 № ҚР ДСМ-5/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 08.06.2020 № ҚР ДСМ-63/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); от 02.07.2020 № ҚР ДСМ-75/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
АТХ Код
Наименование лекарственного средства (Международное Непатентованное Наименование или состав) ****
Характеристика
Единица измерения – одна штука (ампула, таблетка, капсула, флакон, бутылка, контейнер, набор, пара, упаковка, комплект, литр, шприц, шприц-ручка)*
Предельная цена
1

353,78
73
Әйелдерге арналған уретра катетері, мөлшері СН 12
бір рет қолданылатын, стерилді, ұзындығы 18,0 см диаметрі 4,0 мм.
дана
353,78
74
Әйелдерге арналған уретра катетері, мөлшері СН 14
бір рет қолданылатын, стерилді, ұзындығы 18,0 см диаметрі 4,7 мм.
дана
353,78
75
Әйелдерге арналған уретра катетері, мөлшері СН 16
бір рет қолданылатын, стерилді, ұзындығы 18,0 см, диаметрі 5,3 мм.
дана
353,78
76
Әйелдерге арналған уретра катетері, мөлшері СН 18
бір рет қолданылатын, стерилді, ұзындығы 18,0 см диаметрі 6,0 мм.
дана
353,78
77
Әйелдерге арналған уретра катетері, мөлшері СН 20
бір рет қолданылатын, стерилді, ұзындығы 18,0 см диаметрі 6,7 мм.
дана
353,78
78
Әйелдерге арналған уретра катетері, мөлшері СН 6
бір рет қолданылатын, стерилді, ұзындығы 18,0 см диаметрі 2,0 мм.
дана
353,78
79
Әйелдерге арналған уретра катетері, мөлшері СН 8
бір рет қолданылатын, стерилді, ұзындығы 18,0 см диаметрі 2,7 мм.
дана
353,78
80
Акушерлік жиынтық стерилді
1. сіңіргіш төсеніш 60 см х 60 см, тығыздығы 50 г/ш.м. 2. ламинатталған жайма-төсеніш 1,4 м х 0,8 м, тығыздығы 25 г / ш.м. 3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 г/ш.м. - 1 дана. 4. босанатын әйелдерге арналған көйлек тығыздығы 25 г/ш.м. - 1 дана 5. тығыздығы жоғары бахилалар 25 г / ш.м. - 1 дана. бас киім тығыздығы 18 г/ш.м. - 1 дана. қағаз салфетка 0,2 м х 0,2 м – 3 дана
дана
1249,07
81
акушерлік іш киім жиынтығы, босанатын әйелдер үшін мата емес материалдан жасалған, бір реттік, стерильді
1. жайма 1,4*0,8 тығыздығы 28-ден 40 г/ш.м-ге дейін; 2. сорғыш төсеніш 0,6*0,6; 3. майлық 0,8*0,7 тығыздығы 28-ден 40 грамм/шаршы метрге дейін; 4. босанатын әйелдерге арналған көйлек тығыздығы 28-ден 40 грамм/шаршы метрге дейін; 5. бахилалар тығыздығы 28-ден 40 грамм / шаршы метрге дейін; 6. тығыздығы 20 грамм/шаршы метр; 7. қағаз майлық; 8. резеңке медициналық маска тығыздығы 20 грамм/ш.м.
дана
617,53
82
Ангиографияға арналған жиынтық
1. аспаптар үстеліне арналған жапқыш, мөлшері 145*80 см - 1 шт.; 2. үстелге арналған жайма, мөлшері 190*160 см - 1 дана.; 3. ангиографияға арналған жайма , 2 тесік, мөлшері 300*180 - 1 дана; 4. түтікшелерге арналған бекіткіш, 2 тесіктің диаметрі 1.6 см - 1 дана; 5. суды сіңіретін салфетка 21*23 см - 2 шт.; 6. операциялық лента мөлшері 50*10 см - 1 дана, материалдың тығыздығы 40- тан 70-ке дейін грамм/ш.м.
жиынтық
3 650,25
83
Аортокоронарлық шунттауға арналған жиынтық
1. бахилалар – 1 жұп; 2. жайма – 2 дана; 3. тесігі бар торакалды жайма-төсеніш 2 қалта – 1 дана; 4. тесігі бар жайма-төсеніш -1 дана; 5. қабылдағыш-қалта-1 дана, материалдың тығыздығы 40-тан 70 грамм / шаршы метрге дейін
жиынтық

353,78
73
Катетер уретральный женский, размер СН 12
однократного применения, стерильный, длиной 18,0 см диаметр 4,0 мм.
штука
353,78
74
Катетер уретральный женский, размер СН 14
однократного применения, стерильный, длиной 18,0 см диаметр 4,7 мм.
штука
353,78
75
Катетер уретральный женский, размер СН 16
однократного применения, стерильные, длиной 18,0 см., диаметр 5,3 мм.
штука
353,78
76
Катетер уретральный женский, размер СН 18
однократного применения, стерильный, длиной 18,0 см диаметр 6,0 мм.
штука
353,78
77
Катетер уретральный женский, размер СН 20
однократного применения, стерильный, длиной 18,0 см диаметр 6,7 мм.
штука
353,78
78
Катетер уретральный женский, размер СН 6
однократного применения, стерильный, длиной 18,0 см диаметр 2,0 мм.
штука
353,78
79
Катетер уретральный женский, размер СН 8
однократного применения, стерильный, длиной 18,0 см диаметр 2,7 мм.
штука
353,78
80
Комплект акушерский стерильный
1. подстилка впитывающая 60 см х 60 см, плотность 50 г/м кв. 2. простыня ламинированная 1,4 м х 0,8 м, плотность 25 г/м кв. 3. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 г/м кв. - 1 шт. 4. рубашка для роженицы плотность 25 г/м кв. - 1 шт. 5. бахилы высокие плотность 25 г/м кв. - 1 шт. 6. шапочка берет плотность 18 г/м кв. - 1 шт. 7. салфетка бумажная 0,2 м х 0,2 м – 3 шт.
штука
1249,07
81
Комплект белья, акушерский для рожениц из нетканого материала одноразовый стерильный
1. простыня 1,4*0,8 плотность от 28 до 40 г/м кв.; 2. подстилка впитывающая 0,6*0,6; 3. салфетка 0,8*0,7 плотность от 28 до 40 грамм/кв.м.; 4. рубашка для рожениц плотность от 28 до 40 грамм/кв.м.; 5. бахилы плотность от 28 до 40 грамм/кв.м.; 6. шапочка плотность 20 грамм/кв.м.; 7. салфетка бумажная;8. маска медицинская на резинках плотность 20 грамм/кв.м.
штука
617,53
82
Комплект для ангиографии
1. чехол на инструментальный стол, размер 145*80 см - 1 шт.; 2. простыня для стола, размер 190*160 см - 1 шт.; 3. простыня для ангиографии, 2 отверстия, размер 300*180 - 1 шт.; 4. фиксатор для трубок, 2 отверстиями диаметром 1.6 см - 1 шт.; 5. салфетка впитывающая 21*23 см - 2 шт.; 6. лента операционная размер 50*10 см - 1 шт., плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м.
комплект
3 650,25
83
Комплект для аортокоронарного шунтирования
1. бахилы – 1 пара; 2. простыня – 2 шт.; 3. простыня торакальная с вырезом, 2 кармана – 1 шт.; 4. простыня с вырезом – 1 шт.; 5. карман-приемник – 1 шт., плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м
комплект

5 580,59
84
Кесарь тілігіне арналған жиынтық
1. аспапты үстелге арналған қап; 2. үлкен жайма-төсеніш -1 дана; 3. кіші жайма-төсеніш – 1 дана; 4. тесігі бар жайма-төсеніш -1 дана; 5. сіңіргіш майлық -4 дана; 6. операциялық лента-1 дана; материалдың тығыздығы 40-тан 70 грамм / шаршы метрге дейін
жиынтық
4 451,25
85
Лапароскопияға арналған жиынтық
1. аспапты үстелге арналған қап; 2. жайма-төсеніш – 2 дана; 3. сіңіргіш майлық-4 дана; 4. операциялық лента – 2 дана.
жиынтық
2 497,54
86
Операциялық өрісті шектеуге арналған жиынтық, мата емес материалдан жасалған бір реттік стерильді
1. жабысқақ шеті бар жайма, тығыздығы 40 грамм/ш. м. -2 дана; 2. салфетка жабысқақ шеті бар, тығыздығы 40 грамм/ш. м. - 2 дана
жиынтық
479,79
87
Жамбас операциясына арналған жиынтық
1. аспапты үстелге арналған қап; 2.жайма-төсеніш – 4 дана; 3. кесілген жайма-төсеніш -1 дана; 4. бахилалар – 1 дана; 5. операциялық лента-3 дана;материалдың тығыздығы 40-тан 70 грамм / шаршы метрге дейін.
жиынтық
14883,18
88
Қорғауды күшейту жиынтығы, стерилді
1. алжапқыш тығыздығы 35 грамм/ш. м. – 1 дана; 2. жең тығыздығы 42 грамм/ш. м. – 1 дана.
дана
513,74
89
Гинекологиялық тексеруге арналған бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. Куско айнасы S; 2. қолғаптар өлшемі М; 3. гинекологиялық шпатель; 4. стерильді қағаз майлық; 5. мата емес майлық.
жиынтық
320,20
90
Гинекологиялық тексеруге арналған бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. Куско айнасы M; 2. қолғаптар өлшемі М; 3. гинекологиялық шпатель; 4. стерильді қағаз майлық; 5. мата емес майлық.
жиынтық
320,20
91
Гинекологиялық тексеруге арналған бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. Куско айнасы L; 2. қолғаптар өлшемі М; 3. гинекологиялық шпатель; 4. стерильді қағаз майлық; 5. мата емес майлық.
жиынтық
320,20
92
Офтальмологиялық жиынтық
1. хирургиялық халат – 3 дана; 2. бас киім – 1 дана., 3. бахилалар – 2 жұп; 4. офтальмологиялық салфетка – 1 дана; 5. операциялық жайма – 1 дана; 6. Ылғалды сіңіретін жайма – 2 дана.
жиынтық
10334,40
93
Жатыр мойнын кеңейтуге арналған стерильді таяқшалар жиынтығы
стерильді, бір рет қолданылатын таяқшалар 4 данадан кем емес.
жиынтық
1 553,21
94
Гинекологиялық қарап-тексеру жиынтығы стерилді
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м.– 1 дана; 2. ұзын бахилалар тығыздығы 25 грамм / ш. м. - 1 дана; 3. үш қабатты медициналық маска-1 дана; 4. бас киім тығыздығы 18 грамм/шаршы метр– 1 дана. бір рет қолданылатын Куско айнасы ( M) - 1 дана; 6. перчатка латексті -1 жұп. 7. Эйер шпателі – Фолькман қасығы – 1 дана.
дана
694,78
95
Гинекологиялық қарап-тексеру жиынтығы стерилді

5 580,59
84
Комплект для кесарево сечения
1. чехол на инструментальный стол; 2. простыня большая – 1 шт.; 3. простыня малая– 1 шт.; 4. простыня с отверстием – 1 шт.; 5. салфетка впитывающая – 4 шт.; 6. лента операционная – 1 шт; плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м
комплект
4 451,25
85
Комплект для лапароскопии
1. чехол на инструментальный стол; 2. простыня – 2 шт; 3. салфетка впитывающая – 4 шт; 4. лента операционная – 2 шт.
комплект
2 497,54
86
Комплект для ограничения операционного поля, стерильный одноразовый из нетканого материала
1. простыня с липким краем, плотность 40 грамм/кв.м. -2 шт; 2. салфетка с липким краем, плотность 40 грамм/кв.м. – 2 шт.
комплект
479,79
87
Комплект для операции на бедре
1. чехол на инструментальный стол; 2. простыня – 4 шт.; 3. простыня с вырезом – 1 шт.; 4. бахилы – 1 шт.; 5. лента операционная – 3 шт.; плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м.
комплект
14883,18
88
Комплект для усиления защиты стерильный
1. фартук плотность 35 грамм/кв.м. – 1 шт.; 2. нарукавник плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.
штука
513,74
89
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. зеркало Куско S; 2. перчатки размер М; 3. шпатель гинекологический; 4. салфетка бумажная стерильная; 5. салфетка нетканная.
комплект
320,20
90
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. зеркало Куско M; 2. перчатки размер М; 3. шпатель гинекологический; 4. салфетка бумажная стерильная; 5. салфетка нетканная.
комплект
320,20
91
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. зеркало Куско L; 2. перчатки размер М; 3. шпатель гинекологический; 4. салфетка бумажная стерильная; 5. салфетка нетканная.
комплект
320,20
92
Комплект офтальмологический
1. хирургический халат – 3 шт.; 2. шапочка – 1 шт., 3. бахилы – 2 пары; 4. салфетка офтальмологическая – 1 шт.; 5. простыня операционная – 1 шт.; 6. простыня впитывающая – 2 шт.
комплект
10334,40
93
Комплект палочек стерильных для расширения шейки матки
стерильный, одноразовый, палочки не менее 4 шт.
комплект
1 553,21
94
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м.– 1 шт;2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м.- 1 шт;3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м.– 1 шт.5. зеркало Куско одноразовое (M) – 1 шт.;6. перчатки латексные -1 пара.;
7. Шпатель Эйера – ложка Фолькмана – 1 шт.
комплект
694,78
95
Комплект смотровой гинекологический стерильный

1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м.– 1 дана; 2. тығыздығы жоғары бахилалар 25 грамм / ш. м. - 1 дана; 3. үш қабатты медициналық маска-1 дана; 4. бас киім тығыздығы 18 грамм/шаршы метр– 1 дана. бір рет қолданылатын Куско айнасы ( L) - 1 дана; 6. перчатка латексті -1 жұп. 7. Эйер шпателі – Фолькман қасығы – 1 дана.
дана
694,78
96
Гинекологиялық қарап -тексеру жиынтығы стерилді
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м.– 1 дана; 2. тығыздығы жоғары бахилалар 25 грамм / ш. м. - 1 дана; 3. үш қабатты медициналық маска-1 дана; 4. бас киім тығыздығы 18 грамм/шаршы метр– 1 дана. бір рет қолданылатын Куско айнасы ( S) - 1 дана; 6. перчатка латексті -1 жұп. 7. Эйер шпателі – Фолькман қасығы – 1 дана.
дана
694,78
97
Операциялық орынды шектеуге арналған стерилді жиынтық
1.жабысқақ шеті бар жаялық 0,7 м х 0,8 м, тығыздығы 42 грамм/шаршы м. - 1 дана; 2. жабысқақ жиегі бар жаялық 2,0 м х 1,4 м, тығыздығы 42 грамм/ш.м. - 1 дана; 3. көп қабатты жаялық 0,6 м х 0,6 м, тығыздығы 50 грамм/шаршы м. – 1 дана; 4. салфетка 0,8 м х 0,7 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м. – 1 дана. 5. төсеніш, мөлшері 2,0 м х 1,4 м, тығыздығы 25 грамм/шаршы м. – 1 дана.
дана
1702,92
98
Әмбебап үлкен жиынтық
1. аспапты үстелге арналған қап; 2. жайма-төсеніш – 4 дана, 3. сорғыш салфетка-4 дана, 4. операциялық лента - 1 дана, материалдың тығыздығы 40-тан 70 грамм/ш. м.
жиынтық
10496,00
99
Хирургиялық жиынтық мата емес материалдан бір реттік стерильді
1. хирургиялық халат тығыздығы 28 және 40 грамм/ш. м.; 2. бахилалар тығыздығы 28 және 40 грамм / ш. м.; 3. Бас киім тығыздығы 40 грамм/шаршы метр; 4. хирургиялық маска тығыздығы 20 грамм/ш.м.; 5. алжапқыш.
жиынтық
645,48
100
Стерилді хирургиялық жиынтық
1. медициналық халат тығыздығы 25 грамм/ш.м. - 1 дана; 2. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м. – 1 дана; 3. ұзын бахилалар тығыздығы 42 грамм/ш. м. - 1 дана; 4. үш қабатты медициналық маска-1 дана –
дана
1117,88
101
Стерилді хирургиялық киім жиынтығы
1. хирургиялық костюм (көйлек, шалбар) тығыздығы 42 грамм/ш. м.– 1 дана; 2. тығыздығы жоғары бахилалар 42 грамм / ш. м – - 1 жұп; 3. үш қабатты медициналық маска-1 дана; 4. пилотка-қалпақ тығыздығы 42 грамм/ш. м.-1 дана.
дана
1242,16
102
Гемодиализге арналған концентрацияланған қышқыл ерітіндісі
Пластикалық контейнерде 5 немесе 6 литр
дана
1 662,00
103
Гемодиализге арналған концентрацияланған негізгі ерітінді
Пластикалық контейнерде 5 немесе 6 литр
дана
1 662,00
104
Бір рет қолданылатын ұзын жеңді стерильді емес хирургиялық костюм
стерильді емес, шалбар+көйлек, өлшемі S
жиынтық

1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт;2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м. – 1 шт.;5. зеркало Куско одноразовое (L) – 1 шт.;6. перчатки латексные -1 пара.;
7. Шпатель Эйера – ложка Фолькмана – 1 шт.
комплект
694,78
96
Комплект смотровой гинекологический стерильный
1. салфетка 0,8 м х 0,7 м, плотность 25 грамм/кв.м.– 1 шт;2. бахилы высокие плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт;3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.;4. шапочка берет плотность 18 грамм/кв.м. – 1 шт.;5. зеркало Куско одноразовое (S) – 1 шт.;6. перчатки латексные -1 пара.;
7. Шпатель Эйера – ложка Фолькмана – 1 шт.
комплект
694,78
97
Комплект стерильный для ограничения операционного поля
1.пеленка с липким краем 0,7 м х 0,8 м, плотность 42 грамм/кв.м.- 1 шт.; 2. пеленка с липким краем 2,0 мх1,4 м, плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.; 3. пеленка многослойная 0,6мх0,6м, плотность 50 грамм/кв.м. – 1 шт.; 4. салфетка 0,8мх0,7м, плотность 25 грамм/кв.м. – 1 шт. 5. простыня 2,0мх1,4 м пл.25 г/м кв. – 1 шт.
штука
1702,92
98
Комплект универсальный большой
1. чехол на инструментальный стол; 2. простыня – 4 шт., 3. салфетка впитывающая – 4 шт., 4. лента операционная – 1 шт., плотность материала от 40 до 70 грамм/кв.м.
комплект
10496,00
99
Комплект хирургический из нетканого материала одноразовый стерильный
1. халат хирургический плотность 28 и 40 грамм/кв.м.; 2. бахилы плотность 28 и 40 грамм/кв.м.; 3. шапочка плотность 40 грамм/кв.м.; 4. маска хирургическая плотность 20 грамм/кв.м.; 5. фартук.
комплект
645,48
100
Комплект хирургический стерильный
1. халат медицинский плотность 25 грамм/кв.м. - 1 шт; 2. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт.; 3. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 шт; 4. маска медицинская трехслойная – 1 шт.
штука
1117,88
101
Комплект хирургической одежды стерильный
1. костюм хирургический (рубашка, брюки) плотность 42 грамм/кв.м.– 1 шт.; 2. бахилы высокие плотность 42 грамм/кв.м. – 1 пара; 3. маска медицинская трехслойная – 1 шт.; 4. пилотка-колпак плотность 42 грамм/кв.м. - 1 шт.
штука
1242,16
102
Концентрированный кислотный раствор для гемодиализа
5 или 6 литров в пластиковом контейнере
штука
1 662,00
103
Концентрированный основной раствор для гемодиализа
5 или 6 литров в пластиковом контейнере
штука
1 662,00
104
Костюм хирургический нестерильный одноразового применения с длинным рукавом
нестерильный, брюки+рубашка, размером S
комплект

399,00
125
Үш қабатты медициналық маска
мата емес материалдан жасалған көмір сүзгісі бар резеңкелі, тығыздығы 20 грамм/ш. м.
дана
127,95
126
Медициналық маска үш қабатты, баулы, мата емес материалдан
тығыздығы 20 грамм/ш. м.
дана
59,85
127
Медициналық маска үш қабатты, резеңкелі, мата емес материалдан
тығыздығы 20 грамм/ш. м.
дана
68,89
128
Жатыр мойны мен қынапты бөлуге арналған гинекологиялық бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. полистиролдан Куско бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық қынаптық айна S; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлі шпатель; 3. мата емес материалдан жасалған бір реттік адсорбциялайтын төсеніш(салфетка); 4. қарау қолғаптары, опаланбаған.
жиынтық
351,78
129
Жатыр мойны мен қынапты бөлуге арналған гинекологиялық бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. полистиролдан Куско бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық қынаптық айна M; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлі шпатель; 3. мата емес материалдан жасалған бір реттік адсорбциялайтын төсеніш(салфетка); 4. қарау қолғаптары, опаланбаған.
жиынтық
351,78
130
Жатыр мойны мен қынапты бөлуге арналған гинекологиялық бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. полистиролдан Куско бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық қынаптық айна L; 2. Цитологиялық зерттеуге материал алу үшін Эйр бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық полимерлі шпатель; 3. мата емес материалдан жасалған бір реттік адсорбциялайтын төсеніш(салфетка); 4. қарау қолғаптары, опаланбаған.
жиынтық
351,78
131
Жатыр мойны мен қынапты бөлуге арналған гинекологиялық бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. полистиролдан Куско бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық қынаптық айна S; 2. Эйр бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель 100 дана жиынтыққа бір жарықпен цитологиялық зерттеуге материал алу үшін бір рет пайдаланылатын; 3. адсорбциялайтын төсеніш(майлық); 4. қарау қолғаптары, опаланбаған.
жиынтық
351,78
132
Жатыр мойны мен қынапты бөлуге арналған гинекологиялық бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. полистирол Куско бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық қынаптық айна M; 2. Эйра бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель 100 дана жиынтыққа бір жарықпен цитологиялық зерттеуге материал алу үшін бір рет пайдаланылатын; 3. адсорбциялайтын төсеніш(майлық); 4. қарау қолғаптары, опаланбаған.
жиынтық
351,78
133
Жатыр мойны мен қынапты бөлуге арналған гинекологиялық бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді

399,00
125
Маска медицинская трехслойная
на резинках с угольным фильтром из нетканого материала, плотность 20 грамм/кв.м.
штука
127,95
126
Маски медицинские трехслойные на завязках, из нетканого материала
плотность 20 грамм/кв.м.
штука
59,85
127
Маски медицинские трехслойные на резинках из нетканого материала, взрослы, детские
плотность 20 грамм/кв.м.
штука
68,89
128
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
351,78
129
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
351,78
130
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая одноразовая из нетканого материала. 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
351,78
131
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола S; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
351,78
132
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный
1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола M; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
351,78
133
Набор изделий гинекологических для забора отделяемого шейки матки и влагалища одноразовый стерильный

1. полистиролдан Куско бойынша бір рет қолданылатын гинекологиялық қынаптық айна L; 2. Эйра бойынша гинекологиялық полимерлі шпатель 100 дана жиынтыққа бір жарықпен цитологиялық зерттеуге материал алу үшін бір рет пайдаланылатын; 3. адсорбциялайтын төсеніш(майлық); 4. қарау қолғаптары, опаланбаған.
жиынтық
351,78
134
№ 10 инсулинді помпаға жиынтық (көлемі 1,8 мл Резервуар + инфузиялық жиынтық канюля ұзындығы 6 мм)****
Барлық жаңадан анықталған пациенттер мен істен шыққан помпалары бар пациенттер үшін әрбір 12 жиынтыққа бір помпа тегін беріледі
жиынтық

1. зеркало гинекологическое влагалищное одноразовое по Куско из полистирола L; 2. шпатель гинекологический полимерный по Эйру одноразовый для забора материала на цитологическое исследование c одной подсветкой на 100 штук набора; 3. подстилка (салфетка) адсорбирующая; 4. перчатки смотровые, неопудренные.
набор
351,78
134
Набор к инсулиновой помпе №10 (Резервуар объемом 1,8 мл + Инфузионный набор длина канюли 6 мм)****
На каждые 12 наборов предоставляется одна помпа бесплатно для всех вновь выявленных пациентов и пациентов с помпами вышедшими из строя
набор

19,62
296
Шприц бір реттік, өздігінен жойылатын көлемі 0,5 мл
көлемі 0,5 мл, поршеньнің қайта қозғалысын бұғаттайтын құрылғымен жабдықталған, өздігінен жойылатын шприц
дана
19,62
297
Шприц бір реттік, өздігінен жойылатын көлемі 1,0 мл
көлемі 1,0 мл, поршеньнің қайта қозғалысын бұғаттайтын құрылғымен жабдықталған, өздігінен жойылатын шприц
дана
19,99
298
Нәжісте жасырын қанды сапалы анықтауға арналған экспресс-тест
1. тест-жолақ – 1 дана. 2. кассета – 1 дана 3. түтікте 2 мл - ден үлгіні буферлік сұйылтқыш – 1 дана. 4. үлгіні буферлік сұйылтуға арналған түтік – 1 дана. 5. кассетаға арналған жабылатын пластикалық пакет– 1 дана. 6. лейблі бар барлық құрамдаушыларды қаптауға арналған картон қорапша – 1 дана. 7. үлгіні буферлік сұйылтқышпен түтіктерге арналған жабылатын пластикалық пакет– 1 дана. 8. үлгіні жинауға арналған пакет – 1 дана. 9. ID стикер – 1 дана. 10. қазақ және орыс тілдерінде қолдану жөніндегі нұсқаулық– 1 дана. 11. кептіргіш, 1 г – 1 дана.
жиынтық
994,17
299
Қандағы глюкозаны анықтауға арналған тест жолақтар
№ 50 тест жолақтар + Глюкометр электрохимиялық, кодталмаған, қан алуға арналған дербес аспаппен және бір жолғы ланцетамен жасақталған, футляры бар/ 10 қаптамаға + глюкозаның бақылаушы ерітіндісі
дана/
туба
2 183,65
300
Абдоминалдық операцияларға арналған базалық жиынтық, хирургиялық жиынтық
1. мата емес материалдан жайма-төсеніш 150 см х 200 см – 1 дана. 2 Аспапты үстелге арналған жайма-төсеніш 80 см х 145 см – 1 дана. 3 Адгезивті жиегі бар жайма-төсеніш 75 см х 90 см – 2 дана. 4 Адгезивті жиегі бар жайма-төсеніш 170 см х 175 см – 1 дана. 5 Адгезивті жиегі бар жайма-төсеніш 150 см х 240 см – 1 дана. 6 адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана. 7. Қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана
жиынтық
3537,37
301
Ұзын бахилалар
мата емес материалдан бір рет қолданылатын стерилді емес
жұп
229,80
302
Қысқа бахилалар
мата емес материалдан бір рет қолданылатын стерилді емес
жұп
57,56
303
Гипсті бинт
мөлшері 10 см * 300 см
дана
436,92
304
Гипсті бинт
мөлшері 15 см * 300 см
дана
585,93
305
Гипсті бинт
мөлшері 20 см * 300 см
дана
765,55
306
Ламинэктомияға арналған бір рет қолданылатын стерилді жиынтық
1. Мата емес материалдан жасалған операциялық жайма-төсеніш 190 см х 160 см – 1 дана. 2. Ламинэктомияға арналған 160 см х 300 см мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш, инцизді үбірлі 20 см х 30 см ойығы бар – 1 дана. 3.80 см х 90 см мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар салфетка – 4 дана. 4. Салфетка 22 см х 23 см қағаздан жасалған сіңдіргіш – 3 дана.
дана
3716,44
307
Омыртқа операциясына арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерилді бір рет қолданылатын

19,62
296
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 0,5 мл
шприц, который снабжен устройством повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 0,5 мл
штука
19,62
297
Шприц одноразовый, саморазрушающийся объем 1,0 мл
шприц, который снабжен устройством, блокирующим повторное движение поршня, саморазрушающийся, объемом 1,0 мл
штука
19,99
298
Экспресс-тест для качественного определения скрытой крови в кале
1. Тест-полоска – 1 шт. 2. Кассета – 1 шт. 3. Буферный разбавитель образца по 2 мл в пробирке – 1 шт. 4. Пробирка для буферного разбавителя образца – 1 шт. 5. Запечатываемый пластиковый пакет для кассеты – 1 шт. 6. Картонная коробка для упаковки всех комплектующих с лейблом – 1 шт. 7. Запечатываемый пластиковый пакет для пробирки с буферным разбавителем образца – 1 шт. 8. Пакет для сбора образца – 1 шт. 9. ID стикер – 1 шт. 10. Инструкция по применению на казахском и русском языках – 1 шт. 11. Осушитель, 1г – 1 шт.
комплект
994,17
299
Тест полосы для определения глюкозы в крови
тест полосы № 50 + глюкометр электрохимический без кодирования, укомплектованный индивидуальным прибором для забора крови и ланцетой одноразовой, с футляром/ на 10 упаковок + контрольный раствор глюкозы
штука/
туба
2 183,65
300
Базовый комплект для абдоминальных операций, хирургический комплект
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2 Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3 Простыня с адгезивным краем 75 см х 90 см – 2 шт. 4 Простыня с адгезивным краем 170 см х 175 см – 1 шт. 5 Простыня с адгезивным краем 150 см х 240 cм – 1 шт. 6 Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 7 Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3537,37
301
Бахилы высокие
из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
229,80
302
Бахилы низкие
из нетканого материала одноразовые нестерильные
пара
57,56
303
Гипсовый бинт
размер 10 см * 300 см
штука
436,92
304
Гипсовый бинт
размер 15 см * 300 см
штука
585,93
305
Гипсовый бинт
размер 20 см * 300 см
штука
765,55
306
Комплект для ламинэктомии одноразовый стерильный
1. Простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2. Простыня для ламинэктомии 160 см х 300 см из нетканого материала с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. Салфетка 80 см х 90 см из нетканого материала с адгезивным краем – 4 шт. 4. Салфетка 22 см х 23 см бумажная впитывающая – 3 шт.
штука
3716,44
307
Комплект из нетканого материала для операции на позвоночнике, стерильный одноразового применения

1. Мата емес материалдан жасалған операциялық жайма-төсеніш 160 см × 110 см – 2 дана 2. мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш, инцизді үбірлі 7 см х 18 см ойығы бар – 1 дана. 3. қағаздан жасалған су сіңіргіш салфетка 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
3166,02
308
Балалар хирургиясына арналған жиынтық, стерилді, бір рет қолданылатын
1. мата емес материалдан жайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аспапатарға арналған үстелге жайма 80 см х 145 см – 1 дана. 3. Тесігі бар аяққа арналған жайма 170 см х 175 см – 1 дана. 4. Тесігі бар анестезияға арналған жайма 155 см х 260 см – 1 дана. 5. Салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық

1. Простыня операционная из нетканого материала 160 см × 110 см – 2 шт. 2. Простыня из нетканого материала 300 см × 160 см, с отверстием 7 см х 18 см с инцизной пленкой – 1 шт. 3. Салфетка бумажная впитывающая 22 см × 23 см – 4 шт.
штука
3166,02
308
Комплект для детской хирургии, стерильный одноразового применения
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Простыня для ног 170 см х 175 см с отверстием – 1 шт. 4. Простыня для анестезии 155 см х 260 см с отверстием – 1 шт. 5. Салфетка 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект

5049,29
309
Липосакцияға арналған жиынтық, стерилді бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 90 см х 80 см – 2 дана 2. Мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 160 см х 150 см – 1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 160 см х 120 см – 1 дана. 4. 45 см х 45 см су сіңіретін салфетка – 1 дана. 5. Мата емес материалдан жасалған ұзын бахилалар 120 см х 75 см – 1 жұп. 6. Адгезивті лента 50 см х10 см – 2 дана
дана
2990,91
310
Жаңа туған нәрестеге арналған жиынтық бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған салфетка 30 см x 30 см – 5 дана 2. Жаңа туған нәрестеге арналған жайма-төсеніш 100 см х 100 см - 2 дана 3. Су өткізбейтін, сіңіретін жайма-төсеніш 60 см х 60 см – 1 дана.
жиынтық
1214,32
311
Жараларды өңдеуге арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. латексті перчаткатар-1 жұп. 2. Дәке шарлар – 5 дана 3. Мата емес материалдан жасалған салфеткалар 7 см х 7 см – 2 дана. 4. Пластикалық пинцет – 1 дана.
дана
655,04
312
Отоларингологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. Мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аспапты үстелге арналған жайма 80 см х 145 см – 1 дана 3. Адгезивті жайма 75 см х 75 см – 1 дана. 4. Адгезивті жайма 200 см х 200 см – 1 дана. 5. 7 см х 40 см адгезивті тесігі бар 125 см х 150 см жайма– 1 дана. 6. Операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 2 дана. 7. Қағаз салфеткалар 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
3363,00
313
Офтальмологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. Мата емес материалдан жасалған жайма150 см х 200 см – 1 дана. 2. жайма 170 см х 260 см – 1 дана.
жиынтық
1772,76
314
Проктологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. Мата емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аспапты үстелге арналған жайма 80 см х 145 см – 1 дана 3. Жайма 75 см х 90 см – 1 дана. 4. 260 см х 320 см екі тесігі бар аяққа арналған қорғаныс жабыны бар жайма– 1 дана. 5. Адгезивті лента 2 см х 33 см – 2 дана 6. Адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана 7. Қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
4771,86
315
Жіптерді алуға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. Перчатка латексті -1 жұп 2. Тігістерді алуға арналған пышақ-1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған салфеткатар 7 см х 7 см – 2 дана. 4. Пластикалық пинцет – 1 дана.
дана
1306,11
316
Жіптерді алуға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. Перчатка латексті -1 жұп 2. Тігістерді алуға арналған пышақ-1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған салфеткатар 7 см х 7 см – 2 дана. 4. Пластикалық пинцет – 1 дана.
дана

5049,29
309
Комплект для липосакции, стерильный одноразового применения
1. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 2 шт. 2. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 150 см – 1 шт. 3. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 160 см х 120 см – 1 шт. 4. Салфетка впитывающая 45 см х 45 см – 1 шт. 5. Бахилы высокие из нетканого материала 120 см х 75 см – 1 пара 6. Адгезивная лента 50 см х10 см – 2 шт
штука
2990,91
310
Комплект для новорожденного одноразовый, стерильный
1. Салфетка из нетканого материала 30 см x 30 см – 5 шт. 2. Простыня для новорожденного 100 см х 100 см – 2 шт. 3. Подстилка впитывающая влагонепроницаемая 60 см x 60 см – 1 шт.
комплект
1214,32
311
Комплект для обработки ран, одноразовый, стерильный
1. Перчатки латексные – 1 пара 2. Марлевые шарики – 5 шт. 3. Салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт. 4. Пластиковый пинцет – 1 шт.
штука
655,04
312
Комплект для отоларингологических операций, одноразовый, стерильный
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2.Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3.Простыня адгезивная 75 см х 75 см – 1 шт. 4.Простыня адгезивная 200 см х 200 см – 1 шт. 5.Простыня 125 см х 150 см с адгезивным разрезом 7 см х 40 см – 1 шт. 6.Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 2 шт. 7.Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3363,00
313
Комплект для офтальмологических операций, одноразовый, стерильный
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня 170 см х 260 см – 1 шт.
комплект
1772,76
314
Комплект для проктологических операций, одноразовый, стерильный
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня для инструментального стола 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Простыня 75 см х 90 см – 1 шт. 4. Простыня 260 см х 320 см с двумя разрезами и защитным покрытием для ног – 1 шт. 5. Адгезивная лента 2 см х 33 см – 2 шт. 6. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 7. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
4771,86
315
Комплект для снятия швов, одноразовый, стерильный
1. Перчатки латексные – 1 пара,
2. Нож для снятия швов (скальпель №12) – 1 шт.,
3. Салфетки из нетканого материала размерами 7 см х 7 см – 2 шт., 4. Пластиковый пинцет – 1 шт.
комплект

947,68
317
Урологиялық операцияларға арналған жиынтық, бір рет қолданылатын, стерилді
1. Мата емес материалдан жасалған жайма 150 см х 200 см – 1 дана. 2. Аяқ үшін қорғаныс жабыны бар жайма 150 см х 200 см – 1 дана 3. Адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана 4. Қағаз салфетка 33 см х 33 см – 4 дана.
жиынтық
3654,48
318
Күшейтілген қорғауға арналған жиынтық стерилді, бір рет қолдануға
1. Алжапқыш ламинатталған – 1 дана. 2. Мата емес материалдан жасалған – 1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған үш қабатты маска-1 дана. 4. Мата емес материалдан жасалған ұзын бахилалар – 1 жұп
дана
2537,37
319
Абортқа арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерилді, бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған операциялық жайма 160 см х 190 см – 1 дана. 2. Үш қабатты сіңіргіш жайма, мата емес материалдан жасалған 60 см х 60 см – 1 дана. 3. Қағаз су сіңіретін салфетка 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
1362,70
320
Лор операцияларға арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерилді, бір рет қолданылатын
1. Операциялық үстелге арналған жайма 190 см х 160 см – 1 дана. 2. Адгезивті шеті бар, мата емес материалдан жасалған жайма 90 см х 80 см – 1 дана 3. Адгезивті шеті Мата емес материалдан жасалған аспапты үстелге арналған жайма 160 см х100 см, 7 см х 40 см ойығы бар – 1 дана; 4. ылғал өткізбейтін, мата емес материалдан аспапты үстелге арналған қап 145 см х 80 см – 1 дана. 5. Мата емес материалдан жасалған операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана. 6. Қағаз су сіңіретін салфетка 22 см х 23 см – 4 дана.
дана
2 161,60
321
Басқа операция жасауға арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерилді, бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған аспапты үстелге арналған чехол 145 см х 80 см – 1 дана. 2. 70 см х 10 см адгезивті тесігі бар мата емес материалдан жасалған жайма 250 см х 180 см– 1 дана. 3. 160 см х 100 см мата емес материалдан операциялық жайма– 1 дана. 4. 80 см х 40 см адгезивті шеттері бар салфетка– 1 шт. 5. Мата емес материалдан емес операциялық адгезивті лента 50 см х 10 см – 2 дана.
дана
2779,08
322
Мидың жарты бөлігіне жасалатын операцияларына арналған мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерилді, бір рет қолданылатын
1. 55 см × 65 см мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар қабылдағыш-қалта – 1 дана 2. Қорғайтын қап, диаметрі 60 см, мата емес материалдан – 1 дана 3. мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 160 см × 140 см Адгезивті ойығы бар 30 см х 40 см – 1 дана 4. Адгезивті шеті бар, мата емес материалдан жасалған жайма-төсеніш 210 см × 160 см – 1 дана 5. Сіңдіргіш салфетка, мата емес материалдан 22 см х 23 см – 4 дана.
дана

947,68
316
Комплект для урологических операций, одноразовый, стерильный
1. Простыня из нетканого материала 150 см х 200 см – 1 шт. 2. Простыня с защитным покрытием для ног 150 см х 200 см – 1 шт. 3. Адгезивная лента 10 см х 50 см – 1 шт. 4. Салфетка бумажная 33 см х 33 см – 4 шт.
комплект
3654,48
317
Комплект для усиленной защиты стерильный, одноразового применения
1. Фартук ламинированный – 1 шт. 2. Комбинезон из нетканого материала – 1 шт. 3. Маска трехслойная из нетканого материала – 1 шт. 4. Бахилы высокие из нетканого материала – 1 пара
штука
2537,37
318
Комплект из нетканого материала для аборта, стерильный, одноразового применения
1. Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 190 см – 1 шт. 2. Подстилка впитывающая трехслойная, из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. 3. Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штука
1362,70
319
Комплект из нетканого материала для лор операций стерильный одноразового применения
1. Простыня на операционный стол 190 см х 160 см – 1 шт. 2.Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 90 см х 80 см – 1 шт. 3.Простыня из нетканого материала 160 см х100 см, с вырезом 7 см х 40 см и адгезивным краем – 1 шт. 4.Чехол на инструментальный стол влагонепроницаемый, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт. 5.Адгезивная лента операционная, из нетканого материала 10 см х 50 см – 1 шт. 6.Салфетка бумажная впитывающая 22 см х 23 см – 4 шт.
штук
2 161,60
320
Комплект из нетканого материала для операции на голове стерильный , одноразового применения
1. Чехол на инструментальный стол, из нетканого материала 145 см х 80 см – 1 шт. 2. Простыня из нетканого материала 250 см х 180 см с адгезивным вырезом 70 см х 10 см – 1 шт. 3. Простыня операционная из нетканого материала 160 см х 100 см – 1 шт. 4. Салфетка с адгезивным краем 80 см х 40 см – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная, из нетканого материала 50 см х 10 см – 2 шт.
штука
2779,08
321
Комплект из нетканого материала для полушарной операции, стерильный одноразового применения
1. Карман-приемник с адгезивным краем из нетканого материала 55 см × 65 см – 1 шт. 2. Чехол защитный диаметр 60 см, из нетканого материала – 1 шт. 3. Простыня из нетканого материала 160 см × 140 см с адгезивным вырезом 30 см х 40 см – 1 шт. 4. Простыня с адгезивным краем, из нетканого материала 210 см × 160 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая, из нетканого материала 22 см × 23 см – 4 шт.
штука

3063,07
323
Имплантацияға арналған стоматологиялық мата емес материалдан жасалған жиынтық, стерилді бір рет қолданылатын
1. Жайма 100 см × 160 см мата емес материалдан, сопақ тесігі бар 7 см х 10 см – 1 дана. 2. Мата емес материалдан жасалған су сіңіретін салфетка 80 см × 70 см – 1 дана.
дана
583,60
324
Гинекологиялық тексеруге арналған бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. Куско айнасы, өлшемі S 2. Қолғап текстурирленген, латексті өлшемі: M - 1 жұп 3. Цитощетка - 1 дана; 4. Майлық астарлы 70Х40 - 1 дана.
жиынтық
618,00
325
Гинекологиялық тексеруге арналған бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. Куско айнасы, өлшемі M 2. Қолғап текстурирленген, латексті өлшемі: M - 1 жұп, 3. Цитощетка - 1 дана., 4. Майлық астарлы 70Х40 - 1 дана.
жиынтық
618,00
326
Гинекологиялық тексеруге арналған бұйымдар жиынтығы бір реттік стерильді
1. Куско айнасы, өлшемі L 2. Қолғап текстурирленген, латексті өлшемі: M - 1 жұп, 3. Цитощетка - 1 дана., 4. Майлық астарлы 70Х40 - 1 дана.
жиынтық
618,00
327
Оториноларингологиялық жиынтық, бір рет қолданылатын
1. Мата емес материалдан жасалған операциялық жайма-төсеніш 190 см х 160 см – 1 дана. 2. операциялық жайма-төсеніш 160 см х 100 см адгезивті шеті бар, ойығы 7 см х 40 см мата емес материалдан – 1 дана 3. операциялық жайма-төсеніш 175 см х 160 см мата емес материалдан, адгезивті шеті бар – 1 дана; 4. 80 см х 75 см мата емес материалдан жасалған адгезивті шеті бар салфетка – 1 дана. 5. Мата емес материалдан жасалған операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 2 дана. 6. Салфетка 22 см х 23 см сіңдіргіш қағаздан – 1 дана.
дана
2476,06
328
Мата емес материалдан жасалған төсек жиынтығы стерилді бір рет қолданылатын
1. 80 см х 70 см жастыққап – 1 дана 2. Жайма-төсеніш 200 см х 160 см – 1 дана 3. Көрпе тысы 200 см х 160 см – 1 дана.
дана
2209,16
329
Бір рет қолданылатын төсек орын жиынтығы, стерилді, бір рет қолданылатын
1. жастыққап 60 см х 60 см – 1 дана. 2. жайма 210 см х 160 см – 1 дана. 3. Матрастың тысы 210 см х 90 см – 1 дана. 4. Көрпенің тысы 210 см х 140 см – 1 дана.
жиынтық
2739,46
330
Гинекологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 240 см х 120 см, тесігінің диаметрі 10 см х 20 см айнала адгезивті жиегі бар және операциялық алаңның айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар – 1 дана 2. Аспаптық үстелге арналған қап құрама 80 см х 145 см – 1 дана. 3. 25 см х 25 см сіңіретін қағаз салфетка – 4 дана. 4. Ұзын бахилалар 120 см х 70 см – 2 дана 5. Операциялық үстелге арналған жайма-төсеніш 180 см х 140 см – 1 дана 6. Операциялық адгезивті лента 5 см х 50 см – 2 дана 7. Төсеніш сіңдіргіш 60 см х 60 см – 1 дана.
жиынтық

3063,07
322
Комплект из нетканого материала стоматологический для имплантации, стерильный одноразового применения
1. Простыня 100 см × 160 см из нетканого материала, с овальным отверстием 7 см х 10 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая из нетканого материала 80 см × 70 см – 1 шт.
штука
583,60
323
Комплект из нетканого материала, для новорожденного стерильный, одноразового применения
1. Салфетка из нетканого материала 80 см х 90 см – 2 шт. 2. Подстилка впитывающая из нетканого материала 60 см х 60 см – 1 шт. 3. Браслет для идентификации из полимера – 1 шт. 4. Зажим для пуповины из полимера – 1 шт.
штука
1092,15
324
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размеры S 2. Перчатки текстурированные латексные размером: M - 1пара 3. Цитощетка - 1 шт. 4. Салфетка подкладная 70Х40 - 1 шт.
комплект
618,00
325
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размеры M 2. Перчатки текстурированные латексные размером: M - 1пара, 3. Цитощетка - 1 шт., 4. Салфетка подкладная 70Х40 - 1 шт.
комплект
618,00
326
Комплект изделий для гинекологического осмотра одноразовый стерильный
1. Зеркало Куско, размеры L 2. Перчатки текстурированные латексные размером: M - 1пара, 3. Цитощетка - 1 шт., 4. Салфетка подкладная 70Х40 - 1 шт.
комплект
618,00
327
Комплект оториноларингологический одноразовый стерильный
1. Простыня операционная 190 см х 160 см из нетканого материала – 1 шт. 2. Простыня операционная 160 см х 100 см с вырезом 7 см х 40 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 3. Простыня операционная 175 см х 160 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 4. Салфетка 80 см х 75 см из нетканого материала с адгезивным краем – 1 шт. 5. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см из нетканого материала – 2 шт. 6. Салфетка 22 см х 23 см впитывающая из бумаги – 1 шт.
штука
2476,06
328
Комплект постельного белья стерильный одноразового применения из нетканого материала
1. Наволочка 80 см х 70 см – 1 шт. 2. Простыня 200 см х 160 см – 1 шт. 3. Пододеяльник 200 см х 160 см – 1 шт.
штука
2209,16
329
Комплект постельного белья одноразовый, стерильный одноразового применения
1. Наволочка 60 см х 60 см – 1 шт. 2. Простынь 210 см х 160 см – 1 шт. 3. Наматрасник 210 см х 90 см – 1 шт. 4. Пододеяльник 210 см х 140 см – 1 шт.
комплект
2739,46
330
Комплект стерильный операционный одноразовый для гинекологических операций
1. Простыня 240 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 4. Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. 5. Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 6. Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 2 шт. 7. Подстилка впитывающая 60 см х 60 см – 1 шт.
комплект

4398,95
331
Кардиоваскулярлық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Операциялық үстелге арналған жайма-төсеніш 150 см х 190 см – 1 дана. 2. Мата емес материалдан жасалған ылғалды сіңіретін салфетка 30 см х 40 см - 4 дана. 3. Үстелге қап 80 см х 145 см – 2 дана. 4. Операциялық адгезивті лента 9 см х 50 см – 2 дана 5. Бахилалар 25 см х 40 см-1 жұп 6. 175 см х 260 см жайма-төсеніш, 20 см х 100 см ойығы бар – 1 дана; 7. Кардиотөсеніш 300/225 см х 370 см, тесігі 33 см х 38 см, екі жағынан 3 қалтасы бар инцизді пленкасымен-1 дана.
жиынтық
12 730,68
332
Краниотомияға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Адгезивті шеті бар жайма-төсеніш 50 см x 50 см - 4 дана 2. Краниотомияға арналған жайма 230 см x 290 см, инцизді пленкамен, қаптармен және бұрумен 30 см x 20 см-1 дана. 3. Операциялық үстелге арналған жайма 150 см x 190 см, 75 см x 190 см - 1 дана. 4. Операциялық адгезивті лента 9 см x 49 см - 1 дана 5. Сүлгі 19 см x 25 см - 2 дана.
жиынтық
8125,16
333
Лор операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 180 см х 120 см, тесігінің диаметрі 10 см айнала адгезивті жиегі бар және операциялық алаңның айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар – 1 дана 2. Аспаптық үстелге арналған қап 80 см х 145 см – 1 дана 3. 25 см х 25 см сіңіргіш қағаз салфетка – 4 дана. 4. Операциялық үстелге арналған жайма 180 см х 140 см – 1 дана 5. Операциялық адгезивті лента 5 см х 50 см – 1 дана.
жиынтық
2 703,21
334
ЛОР операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 180 см х 140 см, адгезивті шеті бар - 1 дана. 2. Жайма-төсеніш 70 см х 90 см, адгезивті шеті бар – 1 дана 3. Жайма-төсеніш 150 см х 125 см U – тәрізді ойығы бар 7 см х 40 см және айналадағы адгезивті қабатпен-1 дана. 4. Аспаптарға арналған үстелдің Мейо қабы 80 см х 145 см – 1 дана 5. 25 см х 25 см сіңіргіш қағаз салфетка – 4 дана 6. Операциялық үстелге арналған жайма 180 см х 140 см – 1 дана. Операциялық адгезивті лента 5 см х 50 см – 1 дана.
жиынтық
2878,45
335
Жалпы хирургияға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. аспаптық үстелге арналған жайма-төсеніш 150 см х 190 см – 1 дана. 2. Мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см - 4 дана. 3. Құрал-саймандық үстелге арналған қап, аралас 80 см х 145 см – 1 дана 4. Операциялық адгезивті лента 10 см х 50 см – 1 дана 5. Жайма-төсеніш 75 см х 90 см адгезивті шеті бар – 2 дана. 6. Жайма-төсеніш 175 см х 180 см – 1 дана. 7. Жайма-төсеніш 150 см х 250 см адгезивті шеті бар – 1 дана.
жиынтық

4398,95
331
Комплект стерильный операционный одноразовый для кардиоваскулярных операций
1. Простыня на операционный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. 3. Чехол на стол 80 см х 145 см – 2 шт. 4. Адгезивная лента операционная 9 см х 50 см – 2 шт. 5. Бахилы 25 см х 40 см – 1 пара 6. Простыня 175 см х 260 см с вырезом 20 см х 100 см – 1 шт. 7. Кардиопростыня 300/225 см х 370 см, с отверстием 33 см х 38 см со встроенной инцизной пленкой с 3-мя карманами с обеих сторон – 1 шт.
комплект
12 730,68
332
Комплект стерильный операционный одноразовый для краниотомии
1. Простыня с адгезивным краем 50 см x 50 см - 4 шт. 2. Простыня для краниотомии 230 см x 290 см, с инцизной пленкой, с мешком и отводом 30 см x 20 см - 1 шт. 3. Простыня для операционного стола 150 см x 190 см, с впитывающей зоной 75 см x 190 см - 1 шт. 4. Операционная адгезивная лента 9 см x 49 см - 1 шт. 5. Полотенце 19 см x 25 см - 2 шт.
комплект
8125,16
333
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1.Простыня 180 см х 120 см, с отверстием диаметром 10 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2.Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3.Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 4.Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 5.Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
2 703,21
334
Комплект стерильный операционный одноразовый для ЛОР операций
1. Простыня 180 см х 140 см, с адгезивным краем - 1 шт. 2.Простыня 70 см х 90 см, с адгезивным краем – 1 шт. 3.Простыня 150 см х 125 см с U-образным вырезом 7 см х 40 см и адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 4.Чехол Мейо на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 5.Салфетка бумажная впитывающая 25 см х 25 см – 4 шт. 6.Простыня на операционный стол 180 см х 140 см – 1 шт. 7.Адгезивная лента операционная 5 см х 50 см – 1 шт.
комплект
2878,45
335
Комплект стерильный операционный одноразовый для общей хирургии
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт. 3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 4. Адгезивная лента операционная 10 см х 50 см – 1 шт. 5. Простыня 75 см х 90 см с адгезивным краем – 2 шт. 6. Простыня 175 см х 180 см с адгезивным краем – 1 шт. 7. Простыня 150 см х 250 см с адгезивным краем – 1 шт.
комплект

3774,24
336
Омыртқаға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 225 см х 320 см, тесігі 11 см х 22 см, адгезивті шеттері бар, операциялық алаңның айналасында сіңіретін қабаты бар – 1 дана 2. Аспаптық үстелге арналған жайма-төсеніш 150 см х 190 см – 1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған сүлгі 30 см х 40 см – 2 дана. 4. Аспаптық үстелге арналған қап, аралас 80 см х 145 см – 1 дана.
жиынтық
4095,63
337
Аспаптық үстелді жабуға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған құрама қап 80 см х 145 см – 1 дана 2. Адгезивті шеті бар қалта 35 см х 40 см – 1 дана 3. Адгезивті шеті бар қалта 20 см х 40 см – 1 дана
жиынтық
1433,86
338
Қуықасты операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 340 см х 180 см, 20 см х 30 см инцизді пленкамен және сұйықтық жинауға арналған қаппен, операциялық алаңның айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар – 1 дана 2. Аспаптық үстелге арналған құрама қап 80 см х 145 см – 1 дана 3. Мата емес материалдан жасалған сіңіргіш салфеткатар 30 см х 40 см – 4 дана
жиынтық
3854,71
339
Травмотологияға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма 150 см х 190 см аспапты үстелге арналған - 1 дана 2. Мата емес материалдан жасалған сіңдіргіш салфетка 30 см х 40 см - 2 дана 3. Аспаптық үстелге арналған аралас қап 80 см х 145 см - 1 дана 4. Адгезивті лента 9 см х 50 см - 1 дана 5. Жайма 75 см х 90 см, адгезивті шетімен - 1 дана 6. Жайма 150 см х 180 см, адгезивті шеті бар - 1 дана 7. Жайма 225 см х 260 см, ойығы бар 10 см х 100 см - 1 дана 8. Жайма 175 см х 270 см, ойығы 45 см х 65 см шынтақшаға жабыны бар - 1 дана 9. Бахила 33 см х 110 см - 1 дана.
жиынтық
6085,12
340
Струмэктомияға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Аспаптық үстелге арналған төсем 150см – 190 см-1 дана 2. Сіңдіргіш салфетка 30 см х 40 см – 4 дана 3. Аспаптық үстелге арналған құрама қап 80 см х 145 см – 1 дана 4. Жайма-төсеніш 225 см х 240 см, ойығы 20 см х 20 см айнала адгезивті жиегі бар және операциялық алаңның айналасында қосымша сіңіргіш қабаты бар – 1 дана 5. Жайма 150 см х 260 см ойығы 20 см х 60 см және айналасында адгезивті жиегі және операциялық өріс аймағының айналасында қосымша сіңіретін қабаты – 1 дана
жиынтық
6439,76
341
Урологиялық операцияларға арналған бір рет қолданылатын стерилді операциялық жиынтық
1. Жайма-төсеніш 240 см х 150 см адгезивті шеті бар 10см*20см сопақ тесігі бар – 1 дана 2. Сіңдіргіш салфетка 30 см х 40 см – 4 дана 3. Аспаптық үстелге арналған қап 80 см х 145 см – 1 дана. 4. Төсеніш 60 см х 60 см – 1дана. 5. Сіңіргіш салфетка 30 см х 40 см – 4 дана. 6. Операциялық адгезивті лента 5 см х 60 см – 2 дана.
жиынтық

3774,24
336
Комплект стерильный операционный одноразовый для позвоночника
1. Простыня 225 см х 320 см, с отверстием 11 см х 22 см, с адгезивными краями, с впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 3. Полотенце из нетканого материала 30 см х 40 см – 2 шт. 4. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт.
комплект
4095,63
337
Комплект стерильный операционный одноразовый для покрытия инструментального стола
1. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 2. Карман с адгезивным краем 35 см х 40 см – 1 шт. 3. Карман с адгезивным краем 20 см х 40 см – 1 шт.
комплект
1433,86
338
Комплект стерильный операционный одноразовый для полостных операция
1. Простыня 340 см х 180 см, с вырезом 20 см х 30 см с инцизной пленкой и мешком для сбора жидкости, с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 2. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 3. Салфетка впитывающая из нетканого материала 30 см х 40 см – 4 шт.
комплект
3854,71
339
Комплект стерильный операционный одноразовый для травматологии
1. Простыня 150 см х 190 см на инструментальный стол - 1 шт. 2. Салфетка из нетканого материала впитывающая 30 см х 40 см - 2 шт. 3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см - 1 шт. 4. Адгезивная лента 9 см х 50 см - 1 шт. 5.Простыня 75 см х 90 см, с адгезивным краем - 1 шт. 6. Простыня 150 см х 180 см, с адгезивным краем - 1 шт. 7. Простыня 225 см х 260 см, с вырезом 10 см х 100 см - 1 шт. 8. Простыня 175 см х 270 см, с вырезом 45 см х 65 см с покрытием на подлокотники - 1 шт. 9. Бахила 33 см х 110 см - 1 шт.
комплект
6085,12
340
Комплект стерильный операционный одноразовый для струмэктомии
1. Простыня на инструментальный стол 150 см х 190 см – 1 шт. 2. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. 3. Чехол на инструментальный стол комбинированный 80 см х 145 см – 1 шт. 4. Простыня 225 см х 240 см, с вырезом 20 см х 20 см с адгезивным краем вокруг и с дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт. 5. Простыня 150 см х 260 см с вырезом 20 см х 60 см с адгезивным краем вокруг и дополнительным впитывающим слоем вокруг области операционного поля – 1 шт.
комплект
6439,76
341
Комплект стерильный операционный одноразовый для урологических операций
1. Простыня 240 см х 150 см с овальным отверстием 10 см х 20 см с адгезивным слоем вокруг – 1 шт. 2. Чехол на инструментальный стол 145см х 80см – 1 шт. 3. Бахилы высокие 120 см х 70 см – 2 шт. 4. Подстилка 60 см х 60 см – 1 шт. 5. Салфетка впитывающая 30 см х 40 см – 4 шт. 6. Адгезивная лента операционная 5 см х 60 см – 2 шт.
комплект

321,67
361
Бір рет қолданылатын стерилді емес медициналық халат
мата емес материалдан жасалған мөлшері S
дана
657,66
362
Бір рет қолданылатын стерилді емес медициналық халат
мата емес материалдан жасалған мөлшері M
дана
657,66
363
Бір рет қолданылатын стерилді емес медициналық халат
мата емес материалдан жасалған мөлшері L
дана
657,66
364
Бір рет қолданылатын стерилді емес медициналық халат
мата емес материалдан жасалған мөлшері XL
дана
657,66
365
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараларға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерилді
СМС 40 гр/ш.м мата емес материалдан жасалған стандартты және ұзақ емшаралар үшін мөлшері S
дана
1202,17
366
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараларға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерилді
СМС 40 гр/ш.м мата емес материалдан жасалған стандартты және ұзақ емшаралар үшін мөлшері М
дана
1202,17
367
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараларға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерилді
СМС 40 гр/ш.м мата емес материалдан жасалған стандартты және ұзақ емшаралар үшін мөлшері L
дана
1245,80
368
Стандартты және ұзақ операциялар мен емшараларға арналған бір рет қолданылатын хирургиялық халат, стерилді
СМС 40 гр/ш.м мата емес материалдан жасалған стандартты және ұзақ емшаралар үшін мөлшері XL
дана
1289,42
369
Хирургиялық халат бір рет қолданылатын мата емес материалдан жасалған жоғары сапалы, стерилді
вуденпалпп жайлы дем алатын мата емес материалдан, жеңдері манжетпен, 4 байлауышты, мөлшері S
дана
3876,04
370
Хирургиялық халат бір рет қолданылатын мата емес материалдан жасалған жоғары сапалы, стерилді
вуденпалпп жайлы дем алатын мата емес материалдан, жеңдері манжетпен, 4 байлауышты, мөлшері М
дана
3876,04
371
Хирургиялық халат бір рет қолданылатын мата емес материалдан жасалған жоғары сапалы, стерилді
вуденпалпп жайлы дем алатын мата емес материалдан, жеңдері манжетпен, 4 байлауышты, мөлшері L
дана
3989,30
372
Хирургиялық халат бір рет қолданылатын мата емес материалдан жасалған жоғары сапалы, стерилді
вуденпалпп жайлы дем алатын мата емес материалдан, жеңдері манжетпен, 4 байлауышты, мөлшері XL
дана
4132,37
373
Эндоскоп кабельдерін, түтіктерді қорғауға арналған, бір рет қолданылатын стерилді қап
полиэтиленнен жасалған, сымды кіре берісте бекіту үшін қосалқы жолақтары бар, мөлшері 13см х 250 см
дана
259,84
374
Эндоскоп тұтқасына арналған бір рет қолданылатын стерилді қап
үш қабатты жұмсақ материалдан 25 х 80 см бекітетін лентасы бар
дана
230,45
375
Бас киім-берет бір рет қолданылатын стерилді емес
мата емес материалдан
дана
39,14
376
Бас киім-қалпақ бір рет қолданылатын стерилді емес
мата емес материалдан жасалған тығыздығы 28 г/ш.м.
дана

321,67
361
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер S
штука
657,66
362
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер M
штука
657,66
363
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер L
штука
657,66
364
Халат медицинский одноразовый нестерильный
из нетканого материала размер XL
штука
657,66
365
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером S
штука
1202,17
366
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером М
штука
1202,17
367
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером L
штука
1245,80
368
Халат одноразовый хирургический для стандартных и длительных операций и процедур, стерильный
из нетканого материала СМС 40 гр/м кв. для стандартных и длительных процедур размером XL
штука
1289,42
369
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером S
штука
3876,04
370
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером М
штука
3876,04
371
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером L
штука
3989,30
372
Халат хирургический одноразовый нетканый повышенной комфортности, стерильный
из комфортного дышащего нетканого материала вуденпалпп, рукава на манжетах, 4 завязки размером XL
штука
4132,37
373
Чехол для защиты кабелей эндоскопа, трубок, одноразовый стерильный
из полиэтилена со вспомогательными полосками для фиксации кабеля на входе, размером 13см х 250 см
штука
259,84
374
Чехол для ручки эндоскопа одноразовый стерильный
из мягкого трехслойного материала 25 см х 80 см с фиксирующими лентами
штука
230,45
375
Шапка-берет одноразовая нестерильная
из нетканого материала
штука
39,14
376
Шапка-колпак одноразовая нестерильная
из нетканого материала пл. 28 г/м.кв
штука

мата емес материал, тығыздығы 50 гр. кем емес/ ш. м., ішкі қабат дем алатын, ылғал сіңіретін EN 14126:2003 стандартқа сай сертификатталған, ламинатталған материалдың жоғарғы қабаты (микро кеуекті полипропилен немесе полиэтилен қабатымен) суды өткізбеуі тиіс, латекс болмауы тиіс.
2. жоғары бахилалар.
Мата емес материал,
тығыздығы 50 гр кем емес./кв. м, үстіңгі қабаты ламинирленген материал (микро кеуекті қабатымен,
құрамында латекс жоқ су өткізбейтін полипропилен немесе полиэтилен)
3. FFP2 немесе KN95 немесе N95 сүзгілеу тиімділігі сыныбы бар маталық емес материалдан жасалған төрт қабатты бір реттік маска.
4. опасыз, нитрилді бір рет қолданылатын қолғаптар, стерильді емес.
5. буланбайтын, шаң өткізбейтін, бетке тығыз жанасатын қорғаныш көзілдірік
дана
7 500, 00
381
Нақты уақыт режимінде полимеразды тізбекті реакцияның кері транскрипциясында ПТР әдісімен SARS-CoV-2 корнавирусын анықтауға арналған реагенттер жиынтығы
1. амплификацияға арналған қоспа
2. кері транскрипция буфері және полимеразды тізбекті реакция ,
3. фермент Taq/RT,
4. ішкі бақылау үлгісі, 5. оң бақылау үлгісі, минералды май,
1 зерттеуге арналған
4971,96
382
Иммундық-ферментті талдау әдісімен SARS-CoV-2 коронавирусына N, S1, S2 антигендерге IgG иммундық-арнайы антидененің G (IgG), М (IgM) класты антиденені анықтауға арналған реагенттер жиынтығы
тест-жүйесі
1 зерттеуге арналған
2961,00
* Таблеткаға мыналар жатады: таблетка, қабықпен қапталған таблетка, үлбірлі қабықпен қапталған таблетка, ішекте еритін қабықпен қапталған таблетка, диспергирленетін таблетка, соруға арналған таблетка, көпіршитін таблетка, ұзақ әсер ететін таблетка
*Ұзақ әсер ететін таблеткаға: ұзақ әсер ететін таблетка, таблетка ретард, ұзақ уақыт босайтын таблетка, босауы модицикацияланған таблетка, ұзақ уақыт босатылатын таблетка, баяу босатылатын таблетка, босауы бақыланатын таблетка жатады
*Капсулаға: капсула, қатты капсула, ішекте еритін капсула, ұзақ әсер ететін капсула жатады
* Ұзақ әсер ететін капсулаға: ұзақ әсер ететін капсула, ұзақ уақыт босайтын капсула, капсула ретард, босауы модицикацияланған капсула, ұзақ уақыт босатылатын капсула, баяу босатылатын капсула, босауы бақыланатын капсула жатады
** жекелеген ауруларда қолдануға арналған
*** барлық жаңада анықталған пациенттер үшін және істен шыққан помпасы бар пациенттер үшін помпа тегін беріледі
**** олар жоқ болмаған кезде 10 жылға дейінгі мерзіммен отандық өндірушілермен берудің ұзақ мерзімді шартын жасауға болады
(Қ) - фармацевтикалық көрсетілетін қызметтер шеңберінде сатып алынуы мүмкін.
***** жеткізу медициналық ұйымдардың қажеттілігіне қарай шығарылу нысанында жүзеге асырылады

материал нетканый, плотностью не менее 50 гр./кв.м, верхний слой материала ламинированный (слоем микропористого полипропилена или полиэтилена), не должен пропускать воду, не должен содержать латекс, внутренний слой дышащий, влаговпитывающий, сертифицирован в соответствии со стандартом EN 14126:2003.
2. высокие бахилы.
Материал нетканый,
плотностью не менее 50 гр./кв.м с верхним слоем из ламинированного материала (слоем микропористого
полипропилена или полиэтилена), не пропускающий воду, не содержащий латекс
3. четырехслойная одноразовая маска из нетканого материала с классом фильтрующей эффективности FFP2 или KN95 или N95.
4. нитриловые одноразовые перчатки без пудры, нестерильные.
5. очки защитные незапотеваемые, пыленепроницаемые, плотно прилегаемые к лицу
штука
7 500, 00
381
Набор реагентов для выявления коронавирусов SARS-CoV-2 методом ПЦР обратной транскрипции и полимеразной цепной реакции в режиме реального времени
1. смесь для амплификации
2. буфер обратной транскрипции и полимеразной цепной реакции,
3. фермент Taq/RT,
4. внутренний контрольный образец, 5. положительный контрольный образец, минеральное масло,
на 1 исследование
4971,96
382
Набор реагентов для определения антител класса G (IgG), М (IgM), иммуноспецифических антител IgG к антигенам N, S1, S2 к коронавирусу SARS-CoV-2 методом иммуноферментного анализа
тест-система
На 1 исследование
2 961,00
* К таблетке относятся: таблетка, таблетка, покрытая оболочкой, таблетка покрытая пленочной оболочкой, таблетка, покрытая кишечнорастворимой оболочкой, таблетка диспергируемая, таблетка для рассасывания, таблетка шипучая, таблетка пролонгированного действия
* К таблетке пролонгированного действия относятся: таблетка пролонгированного действия, таблетка ретард, таблетка с пролонгированным высвобождением, таблетка с модифицированным высвобождением, таблетка продолжительного высвобождения, таблетка замедленного высвобождения, таблетка с контролируемым высвобождением
* К капсуле относятся: капсула, капсула твердая, капсула кишечнорастворимая, капсула пролонгированного действия
* К капсуле пролонгированного действия относятся: капсула пролонгированного действия, капсула с пролонгированным высвобождением, капсула ретард, капсула с модифицированным высвобождением, капсула продолжительного высвобождения, капсула замедленного высвобождения, капсула с контролируемым высвобождением
** для применения при отдельных заболеваниях
*** для всех вновь выявленных пациентов и пациентов с помпами вышедшими из строя, помпа предоставляется бесплатно
**** возможно заключение долгосрочных договоров поставки с отечественными производителями сроком до 10 лет при их отсутствии
(У) – закуп возможен в рамках фармацевтической услуги
***** поставка осуществляется в форме выпуска, в соответствии с потребностью для медицинских организаций.