"Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының кәсіптік стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 30 қарашадағы № 689 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2019 жылғы 9 қыркүйектегі № 787 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 13 қыркүйекте № 19377 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы ішкі істер органдарының кәсіптік стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2013 жылғы 30 қарашадағы № 689 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9022 болып тіркелді, "Казахстанская правда" газетінде 2014 жылғы 6 мамырда № 87 (27708) болып жарияланды) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр саясаты департаменті (А.М. Сайытбеков) заңнамадан белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің жетекшілік ететін орынбасарына және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Кадр саясаты департаментіне (А.М. Сайытбеков) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Е. Тургумбаев

О признании утратившим силу приказа Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 ноября 2013 года № 689 "Об утверждении профессиональных стандартов органов внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 9 сентября 2019 года № 787. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 сентября 2019 года № 19377
1. В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 ноября 2013 года №689 "Об утверждении профессиональных стандартов органов внутренних дел Республики Казахстан", (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9022, опубликован 6 мая 2014 года в газете "Казахстанская правда" № 87 (27708)).
2. Департаменту кадровой политики Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Сайтбеков А.М.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет - ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства внутренних дел Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан и Департамент кадровой политики Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Сайтбеков А.М.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр Е. Тургумбаев