"Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларын және Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың айналысы саласындағы субъектілерге фармацевтикалық көрсетілген қызметтердің құнын төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 138 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2019 жылғы 5 қарашадағы № ҚР ДСМ-142 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 6 қарашада № 19557 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2020 жылғы 27 қарашадағы № ҚР ДСМ-210/2020 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Денсаулық сақтау министрінің 27.11.2020 № ҚР ДСМ-210/2020 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4 т. қараңыз
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 25-бабының 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларын және Дәрілік заттар мен медициналық бұйымдардың айналысы саласындағы субъектілерге фармацевтикалық көрсетілген қызметтердің құнын төлеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 29 наурыздағы № 138 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16685 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 24 сәуірде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидаларында:
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеуді әкімшінің тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелері мен төлемдері бойынша бюджеттік бағдарламаларды (кіші бағдарламаларды) қаржыландыру жоспарларында көзделген қаражат шегінде және (немесе) Қордың активтер есебінен көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарттарының негізінде трансферттер есебінен жүзеге асырады, сондай-ақ денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган айқындаған сомалардың шегінде, алдыңғы қаржы жылына ТМККК көрсетуге шарттар жасасқан қызметтер берушілермен ағымдағы қаржы жылының бюджет қаражаты есебінен алдыңғы қаржы жылының соңғы айында көрсетілген медициналық қызметтер үшін ТМККК көрсетуге жасалған шарттардың негізінде жүзеге асырылады.";
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 марта 2018 года № 138 "Об утверждении Правил оплаты услуг субъектов здравоохранения и Правил оплаты стоимости фармацевтических услуг субъектам в сфере обращения лекарственных средств и медицинских изделий"
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 ноября 2019 года № ҚР ДСМ-142. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 ноября 2019 года № 19557. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 27 ноября 2020 года № ҚР ДСМ-210/2020.
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 27.11.2020 № ҚР ДСМ-210/2020 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего приказа см. п. 4.
В соответствии с пунктом 3 статьи 25 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 марта 2018 года № 138 "Об утверждении Правил оплаты услуг субъектов здравоохранения и Правил оплаты стоимости фармацевтических услуг субъектам в сфере обращения лекарственных средств и медицинских изделий" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 16685, опубликован 24 апреля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оплаты услуг субъектов здравоохранения, утвержденных указанным приказом:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Оплата услуг субъектов здравоохранения осуществляется фондом за счет трансфертов из республиканского бюджета на основании договоров закупа услуг в пределах средств, предусмотренных планами финансирования бюджетных программ (подпрограмм) по обязательствам и платежам администратора на соответствующий финансовый год, и (или) за счет активов фонда, а также за медицинские услуги, оказанные рамках ГОБМП в последний месяц предшествующего финансового года - за счет бюджетных средств текущего финансового года с поставщиками, заключившими договоры на оказание ГОБМП в предшествующем финансовом году.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:

"6. Көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу көрсетілген қызметтер актісінің негізінде тарифтер бойынша жүзеге асырылады.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Есепті желтоқсан кезеңі үшін көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу кезінде ұстап қалатын желтоқсандағы көрсетілетін қызметтерге арналған авансты қоспағанда, авансты ұстап қалу кестесі қызметтер көрсету айынан бастап қызмет көрсету кезеңдерінің жалпы санынан жетпіс бес пайыздан аспайтын кезеңдер санына бірдей белгіленеді.";
15-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. АС осы Қағидаларға, Тарифтерді қалыптастыру әдістемесіне және "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде және міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыру жүйесінде көрсетілетін медициналық қызметтерге тарифтерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № ҚР ДСМ-10 бұйрығына сәйкес төлем ақпараттық жүйелерінде тарифтерді енгізу және қызметтер құнын автоматты түрде есептеу, оның ішінде ақаулар бойынша айыппұл санкцияларының дұрыстығын қамтамасыз етеді.";
26-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"26. Көрсетілген қызметтер актісін қалыптастыру көрсетілген қызметтер үшін шот-тізілім, көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының орындалу хаттамасы негізінде жүзеге асырылады.";
27-тармақта:
бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"27. Қызметтер беруші есепті кезең аяқталған күннен кейінгі 1 (бір) жұмыс күнінен кешіктірмей басшы немесе уәкілетті лауазымды тұлға қол қойған және қызметтер берушінің мөрімен (ол болған жағдайда) расталған қағаз жеткізгіште немесе электрондық цифрлық қолтаңбамен (бұдан әрі – ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат түрінде көрсетілген қызметтер үшін шот-тізілімді (шот-тізілімдерді) көрсетілетін қызметтерді сатып алудың әрбір шартына жеке қалыптастырады және қорға береді.";
мынадай мазмұндағы бесінші бөлікпен толықтырылсын:
"ТМККК шеңберінде ағымдағы жылғы қаңтар үшін шот-тізілім алдыңғы жылғы 1 желтоқсаннан бастап ТМККК шеңберінде шот-тізілімге кірмеген қызметтерді ескере отырып, жүзеге асырылады.";
30-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"30. Көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы (көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамалары) көрсетілетін медициналық көмектің нысанына қарай әрбір жасалған көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартына жеке қалыптастырылады, оған қордың уәкілетті лауазымды тұлғасы қол қояды және қызметтер берушіге танысу үшін беріледі.
Көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасында сот органдарының шешімі, көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартында көзделген көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының сомасынан асып кеткен, өткізілген төлемдер бойынша не осы Қағидаларда және Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге негіздер бойынша өткен төлем кезеңдеріндегі тоқсан сайынғы салыстыру нәтижелері болған жағдайларда өзге де төлемдер (шегерулер) көрсетіледі.
ТМККК шеңберінде ағымдағы жылдың қаңтар айы үшін хаттама алдыңғы жылғы 1 желтоқсаннан бастап шот-тізілімге кірмеген қызметтерді ескере отырып қалыптастырылады.";
33-тармақ мынадай мазмұндағы үшінші бөлікпен толықтырылсын:
"Ағымдағы қаржы жылының шот-тізіліміне алдыңғы қаржы жылында медициналық көмек көрсету басталған және ағымдағы қаржы жылында аяқталған жағдайлар қосылады.";

"6. Оплата услуг осуществляется по тарифам на основании акта оказанных услуг.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. График удержания аванса устанавливается равномерно на количество периодов, составляющих не более семидесяти пяти процентов от общего количества периодов оказания услуги, начиная c месяца оказания услуг, за исключением аванса для оплаты услуг декабря, который удерживается при оплате услуг за отчетный декабрь месяц.";
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. СИ обеспечивает в платежных информационных системах корректность ввода тарифов и автоматического расчета стоимости услуг, в том числе штрафных санкций по дефектам, в соответствии с настоящими Правилами, Методикой формирования тарифов и приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 5 сентября 2018 года № ҚР ДСМ-10 "Об утверждении тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17353).
пункт 26 изложить в следующей редакции:
"26. Формирование акта оказанных услуг осуществляется на основании счет-реестра за оказанные услуги, протокола исполнения договора закупа услуг.";
в пункте 27:
часть первую изложить в следующей редакции:
"27. Поставщик в срок не позднее 1 (одного) рабочего дня, следующего за днем завершения отчетного периода, формирует в ручном или в автоматизированном режиме и передает фонду подписанный руководителем или уполномоченным должностным лицом на бумажном носителе и заверенный печатью поставщика (при ее наличии) или в виде электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) счет-реестр (счет-реестров) за оказанные услуги отдельно на каждый договор закупа услуг.";
дополнить частью пятой следующего содержания:
"Счет-реестр за январь текущего года в рамках ГОБМП формируется с учетом услуг, не вошедших в счет-реестр в рамках ГОБМП с 1 декабря предыдущего года.";
пункт 30 изложить в следующей редакции:
"30. Протокол исполнения договора закупа услуг (протокола исполнения договора закупа услуг) формируется в зависимости от формы оказываемой медицинской помощи, отдельно на каждый договор закупа услуг, подписывается уполномоченным должностным лицом фонда и предоставляется поставщику для ознакомления.
В протоколе исполнения договора закупа услуг отражаются иные выплаты (вычеты) в случаях наличия решения судебных органов, превышения годовой суммы договора закупа услуг, предусмотренной договором закупа услуг, результатов ежеквартальной сверки за прошедшие платежные периоды по проведенным платежам, применения штрафных санкций по результатам целевого мониторинга или внепланового мониторинга после закрытия отчетного периода, перерасчета сумм, подлежащей оплате ввиду изменения законодательства Республики Казахстан либо по иным основаниям, предусмотренным настоящими Правилами и законодательством Республики Казахстан
Протокол в рамках ГОБМП за январь текущего года формируется с учетом услуг, не вошедших в счет-реестр с 1 декабря предыдущего года.";
пункт 33 дополнить частью третьей следующего содержания:
"В счет-реестр текущего финансового года включаются случаи, начало оказания медицинской помощи по которым начато в предыдущем финансовом году и завершено в текущем финансовом году.";

мынадай мазмұндағы 33-1-тармақпен толықтырылсын:
"33-1. Көрсетілген қызметтерді сатып алу шартына сәйкес ТМККК шеңберінде көрсетілген қызметтер үшін ақы төлеу сапа мен көлем мониторингін жүргізуге байланысты көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының қолданылу мерзімінде ақы төлеуге қабылданбаған, сондай-ақ көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарты қолданылатын жылдың 1 желтоқсанынан бастап көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының қолданылу мерзімі аяқталған күнге дейін шот-тізілімге кірмеген қызметтер сатып алу шартының қолданылу жылынан кейінгі жылы жүргізіледі.
Бұл ретте, алдыңғы жылғы желтоқсанда көрсетілген ТМККК шеңберіндегі қызметтер үшін сома алдыңғы қаржы жылының 11 айы үшін ақы төлеуге қабылданған сома бойынша орташа айлық нақты орындалу сомасынан аспайды.";
36-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"36. Бұрын төленген аванстың бір бөлігін ұстап қалуды ескере отырып, қол қойылған көрсетілген қызметтердің актілері бойынша ақы төлеуді қор есепті кезең аяқталғаннан кейін күнтізбелік 20 (жиырма) күннен кешіктірмей қызметтер берушінің қызметтер көрсеткені үшін алынған қаражатты есептеу мен жұмсау бойынша банк операцияларын жүргізу үшін ашық екінші деңгейлі банктегі есеп айырысу шотына ақшалай қаражатты аудару арқылы жүзеге асырады.";
39 және 40-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"39. Ақы төлеу нәтижелері бойынша қор тоқсан сайын тиісті салыстыру актісін қалыптастыра отырып, көрсетілетін қызметтерді сатып алу шарттары бойынша медициналық қызметтер мен қаржылық міндеттемелердің орындалуын салыстырып тексеруді жүзеге асырады.
Салыстыру актілерінде жылына екі рет ағымдағы жылғы шілдеде, қарашада және келесі жылғы қаңтарда алдын алуға болмайтын өлім жағдайларын қоспағанда, сапа мен көлемді және медициналық көрсетілетін қызметтер көлемінің орындалуын мониторингтеу нәтижелері бойынша көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының азайту сомасы көрсетіледі.
40. МӘМС жүйесінде көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының талаптарына сәйкес медициналық қызметтердің сапасы мен көлемін мониторингтеу нәтижелері бойынша көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының қолданысы кезеңінде ұсталған айыппұл санкцияларының, қызметтер берушілер төлеген тұрақсыздық айыбының сомалары Қордың ағымдағы қаржы жылында медициналық қызметтерді орналастыру үшін пайдалануына жатады.
40-1-тармақтың екінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"ТМККК шеңберінде көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының талаптарына сәйкес есептелген тұрақсыздық айыбы қызметтер берушілердің республикалық бюджеттің кірісіне есептеуіне жатады.";

дополнить пунктом 33-1 следующего содержания:
"33-1. Оплата за оказанные услуги в рамках ГОБМП в соответствии с договором закупа услуг, не принятые к оплате в течение действия договора закупа услуг в связи с проведением мониторинга качества и объема, а также не вошедшие в счет-реестр с 1 декабря года, в котором действует договор закупа услуг, до даты окончания срока действия договора закупа услуг, производится в году, следующем за годом действия договора закупа услуг.
При этом, сумма за услуги в рамках ГОБМП, оказанные в декабре предыдущего года, не превышает сумму среднемесячного фактического исполнения по принятой к оплате сумме за 11 месяцев предыдущего финансового года.";
часть вторую пункта 36 изложить в следующей редакции:
"Оплата по подписанным актам оказанных услуг с учетом удержания части ранее выплаченного аванса осуществляется фондом не позднее 20 (двадцати) календарных дней после завершения отчетного периода, путем перечисления денежных средств на расчетный счет поставщика в банке второго уровня, открытый для проведения банковских операций по зачислению и расходованию средств, полученных за оказание услуг.";
пункты 39 и 40 изложить в следующей редакции:
"39. По результатам оплаты фонд ежеквартально осуществляет сверку исполнения объемов медицинских услуг и финансовых обязательств по договорам закупа услуг с формированием соответствующего акта сверки.
В актах сверки два раза в год в июле, в ноябре текущего года и в январе следующего года отражаются суммы уменьшения договора закупа услуг по результатам мониторинга качества и объема и исполнения объемов медицинских услуг, за исключением непредотвратимых летальных случаев.
40. Суммы штрафных санкций, удержанные в период действия договора закупа услуг по результатам мониторинга качества и объема медицинских услуг, неустойки, уплаченные поставщиками в соответствии с условиями договора закупа услуг в системе ОСМС, подлежат использованию Фондом для размещения на оказание медицинской помощи услуг в текущем финансовом годе.";
часть вторую пункта 40-1 изложить в следующей редакции:
"Неустойки, начисленные в соответствии с условиями договора закупа услуг в рамках ГОБМП, подлежат зачислению поставщиками в доход республиканского бюджета.";

41 және 41-1-тармақтар алып тасталсын;
48-тармақ мынадай редакцияда жазылсын;
48. Бекітілген халыққа АЕК көрсеткені үшін ақы төлеу мынадай:
1) мына:
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 281 бұйрығымен бекітілген Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсету қағидаларына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11268 болып тіркелген) (бұдан әрі - № 281 бұйрық) сәйкес МСАК;
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 28 шілдедегі № 626 бұйрығымен бекітілген Консультациялық-диагностикалық көмек көрсету қағидаларына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11958 болып тіркелген) (бұдан әрі - № 626 бұйрық) КДК нысанында осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес шығындары қалалық маңызы бар денсаулық сақтау субъектілері мен аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсеткен амбулаториялық-емханалық қызметтер кешені үшін кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша ақы төлеу кезінде ескерілетін қызметтер тізбесі бойынша бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық қызметтер кешенін қамтамасыз ету бойынша:
2) №429 бұйрықпен және Тарифтерді қалыптастыру әдістемесімен (бұдан әрі – МСАК қызметкерлерін ынталандыру) айқындалған тәртіппен МСАК субъектілері қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін МСАК қызметтерін көрсететін қызметтер берушінің қызметкерлерін ынталандыру бойынша қызметтер үшін КЖН АЕК тарифі бойынша жүзеге асырылады.
49-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"49. Есепті кезең үшін МСАК субъектілеріне АЕК КЖН бойынша АЕК көрсеткені үшін ақы төлеу сомасы МСАК субъектілері үшін АЕК КЖН есепті кезең үшін БХТ-да тіркелген бекітілген халықтың орташа тізімдік санына көбейту арқылы айқындалады.
Есепті кезең үшін бекітілген халықтың орташа тізімдік саны есепті кезеңнің әрбір күнтізбелік күні үшін БХТ-да тіркелген бекітілген халықтың санын қосу және алынған соманы айдың күнтізбелік күндерінің санына бөлу арқылы айқындалады.
Қалалық және ауыл халқына қызмет көрсететін МСАК субъектілері үшін ауылдық жердегі жұмыс үшін үстемеақыны есепке алу коэффициенті тек ауыл халқының санына ғана қолданылады, қала халқы үшін коэффициент 1-ге (бірлікке) тең.
Есепті кезең үшін АЕК КЖН бойынша МСАК субъектісінің АЕК көрсеткені үшін ақы төлеу сомасы көрсетілген қызметтер көлеміне байланысты емес.";
49-1-тармақ алып тасталсын.
55-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"55. Осы Қағидаларға 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді (бұдан әрі-АЕК шот-тізілімі) автоматтандырылған қалыптастыру кезінде ақы төлеуді жүргізу және ақы төлеуге ұсынылатын соманы дұрыс есептеу үшін қызметтер беруші мыналарды қамтамасыз етеді:

пункты 41 и 41-1 исключить;
пункт 48 изложить в следующей редакции:
48. Оплата за оказание АПП прикрепленному населению осуществляется по тарифу КПН АПП, который включает:
1) обеспечение комплекса амбулаторно-поликлинических услуг прикрепленному населению по перечню услуг, затраты по которым учитываются при оплате за комплекс амбулаторно-поликлинических услуг, оказанный субъектами здравоохранения городского значения, районного значения и села по комплексному подушевому нормативу, согласно приложению 5 к настоящим Правилам в форме:
ПМСП, оказываемой в соответствии с приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 281 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11268) (далее – приказ № 281);
КДП, оказываемой в соответствии с приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 июля 2015 года № 626 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11958) (далее – приказ № 626);
2) стимулирование работников поставщика, оказывающего услуги ПМСП, за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъектов ПМСП в порядке, определенном приказом № 429 и Методикой формирования тарифов (далее – стимулирование работников ПМСП).";
пункт 49 изложить в следующей редакции:
"49. Сумма оплаты за оказание АПП субъектам ПМСП по КПН АПП за отчетный период определяется путем умножения КПН АПП для субъектов ПМСП на среднесписочную численность прикрепленного населения, зарегистрированного в РПН за отчетный период.
Среднесписочная численность прикрепленного населения за отчетный период определяется путем суммирования численности прикрепленного населения, зарегистрированных в РПН за каждый календарный день отчетного периода и деления полученной суммы на число календарных дней месяца.
Для субъектов ПМСП, обслуживающих городское и сельское население, коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности применяется только на численность сельского населения, для городского населения - коэффициент равен 1 (единице).
Сумма оплаты за оказание АПП субъекта ПМСП по КПН АПП за отчетный период не зависит от объема оказанных услуг.";
пункт 49-1 исключить;
часть первую пункта 55 изложить в следующей редакции:
"55. Для проведения оплаты при автоматизированном формировании счет-реестра за оказание амбулаторно-поликлинической помощи по форме согласно приложению 6 к настоящим Правилам (далее – счет-реестр АПП) и корректного расчета суммы, предъявляемой к оплате, поставщик обеспечивает:

1) күн сайын медициналық ақпараттық жүйенің (бұдан әрі – МАЖ) "Тіркеу бөлімі" модулінде дәрігерлердің қабылдау графигі мен кестесін, дәрігерге қабылдауға жазылу, активтер мен үйге шақырулар бойынша мәліметтерді енгізуді;
2) күн сайын "БТЖ" АЖ-мен интеграцияланған МАЖ-да Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6697 болып тіркелген) (бұдан әрі – № 907 бұйрық) бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 025/е, № 025-5/е және № 025-7/е нысандары бойынша халыққа МСАК және КДК мамандары көрсеткен амбулаториялық-емханалық қызметтерді дербестендірілген тіркеуді;
3) күн сайын "БТЖ" АЖ-мен интеграцияланған МАЖ-да №907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың 201/е нысаны бойынша КДҚ-ға сыртқы жолдамаларды енгізуді;
4) "ДҚ" АЖ-да емшек сүтінің бейімделген алмастырғыштарын босатуды күн сайын енгізуді;
5) жасалған қоса орындау шарттары бойынша деректерді "БТЖ" АЖ-ның "Төлем жүйесі" модулінде олар жасалған күннен бастап 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей енгізуді және растауды;
6) "БТЖ" АЖ-да қызметтер берушінің бекітілген халыққа КДК көрсетуге қоса орындау шартын орындау хаттамасын, қызметтер берушінің бекітілген халыққа қоса орындау шарты бойынша КДК көрсетілген қызметтер актісін қалыптастыруды;
7) оны есептеу мен бөлу осы параграфқа сәйкес жүзеге асырылатын КЖНЫК төлеу үшін қажетті деректерді "БТЖ" АЖ-ға енгізуді және беруді;
8) бастапқы бухгалтерлік құхаттардың негізінде есепті кезеңде "БТЖ" АЖ-да мыналар:
осы Қағидаларға 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін қызметтер берушінің амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезіндегі кірістер құрылымы;
осы Қағидаларға 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін қызметтер берушінің амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезіндегі шығыстар құрылымы;
осы Қағидаларға 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін қызметтер берушінің амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде қызметкерлерге сараланған еңбекақы төлеу;
осы Қағидаларға 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін қызметтер берушінің амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау;
осы Қағидаларға 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде аванстың жоспарлы сомасын бөлу туралы ақпарат қалыптастыруды;

1) ежедневный ввод сведений по графику приема и расписание врачей, записи на прием к врачу, активы и вызова на дом в модуле "Регистратура" медицинской информационной системе (далее - МИС);
2) ежедневную персонифицированную регистрацию в МИС интегрированной с ИС "ЕПС", оказанных амбулаторно-поликлинических услуг населению специалистами ПМСП и КДП по формам № 025/у, № 025-5/у и № 025-7/у первичной медицинской документации, утвержденным приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6697) (далее – приказ № 907);
3) ежедневный ввод внешних направлений КДУ в МИС, интегрированной с ИС "ЕПС" по форме № 201/у первичной медицинской документации, утвержденной приказом № 907;
4) ежедневный ввод отпуска адаптированных заменителей грудного молока в ИС "ЛО";
5) ввод и подтверждение данных по заключенным договорам соисполнения в модуле "Платежная система" ИС "ЕПС" в срок не позднее 3 (трех) рабочих дней со дня их заключения;
6) формирование в ИС "ЕПС" протокола исполнения договора соисполнения на оказание КДУ прикрепленному населению поставщика, акта оказанных услуг КДП по договору соисполнения прикрепленному населению поставщика;
7) ввод и передачу в ИС "ЕПС" данных, необходимых для выплаты СКПН, расчет и распределение которого осуществляется в соответствии с настоящим параграфом;
8) на основании первичных бухгалтерских документов за отчетный период формирование в ИС "ЕПС" информации о:
структуре доходов при оказании амбулаторно-поликлинической помощи поставщиком, оказывающим первичную медико-санитарную помощь по форме согласно приложению 7 к настоящим Правилам;
структуре расходов при оказании амбулаторно-поликлинической помощи поставщиком, оказывающим первичную медико-санитарную помощь по форме согласно приложению 8 к настоящим Правилам;
дифференцированной оплате труда работников при оказании амбулаторно-поликлинической помощи поставщиком, оказывающим первичную медико-санитарную помощь по форме согласно приложению 9 к настоящим Правилам;
повышении квалификации и переподготовке кадров при оказании амбулаторно-поликлинической помощи поставщиком, оказывающим первичную медико-санитарную помощь по форме согласно приложению 10 к настоящим Правилам;
распределении плановой суммы аванса при оказании амбулаторно-поликлинической помощи по форме согласно приложению 11 к настоящим Правилам;

9) осы тармақтың 8) тармақшасында көрсетілген есептерді қалыптастыру үшін қажетті деректерді енгізу есепті кезеңнен кейінгі айдың 30 (отызыншы) күніне дейінгі мерзімде жүзеге асырылады.";
мынадай мазмұндағы 55-1-тармақпен толықтырылсын:
55-1. МСАК субъектілеріне есепті кезеңде АЕК КЖН бойынша АЕК көрсеткені үшін ақы төлеу сомасы № 281 бұйрықтың 8-тармағында көзделген бір жалпы практика дәрігеріне азаматтарды бекіту нормативінен асып кеткені үшін ұстап қалу сомасына азайтылады.
Ұстап қалу сомасы осы Қағидаларға 11-1-қосымшаға сәйкес бір жалпы практика дәрігеріне азаматтарды бекіту нормативінен асып кеткені үшін ұстап қалу сомасын есептеу формуласы бойынша есептеледі.
57-тармақ алып тасталсын;
58-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"58. Амбулаториялық-емханалық көмек көрсету жөніндегі қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасын (бұдан әрі – АЕК көрсету жөніндегі қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы) Қор осы Қағидаларға 12-қосымшаға сәйкес нысан бойынша "БТЖ" АЖ-да қолмен немесе автоматтандырылған режимде қалыптастырады, онда "Жан басына шаққандағы нормативтің қосымша (ынталандырушы) компоненті" ақпараттық жүйесінде (бұдан әрі – "ЖБНҚК" АЖ) автоматтандырылған режимде есептелген түпкілікті нәтиженің индикаторларына қызметтер берушінің қол жеткізу нәтижелері ескеріледі.";
61-тармақ алып тасталсын;
66-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"66. МСАК субъектілері мен ауыл субъектілеріне КЖНЫК сомасын төлеуді қор Тарифтерді қалыптастыру әдістемесіне сәйкес жүзеге асырады.";
70-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"70. "ЖБНҚК" АЖ-да МСАК субъектілері мен ауыл субъектілеріне КЖНЫК-ты төлеуге арналған төлем құжаттарын сапалы және уақтылы қалыптастыру үшін АЖ:
1) әрбір МСАК субъектісі мен оның аумақтық учаскелері бөлінісінде түпкілікті нәтиже индикаторларының мәндеріне әсер ететін медициналық көмек көрсету жағдайлары бойынша БХТ, "МҚСБЖ" АЖ, "ОНЭТ" АЖ дерекқорларынан автоматтандырылған режимде деректерді күн сайын дұрыс алуды;
2) есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 3 (үшінші) күнінен кешіктірмей "ТАНҰТ" АЖ дерекқорынан өзара іс-қимыл сервисін іске асырған жағдайда автоматтандырылған режимде немесе осы сервис жоқ кезде қол режимінде деректерді ай сайын дұрыс алуды;
3) есепті кезең аяқталған күннен кейінгі келесі айдың 5 (бесінші) күнінен кешіктірмей қорға ұсыну үшін осы Қағидаларға 20-қосымшаға сәйкес нысан бойынша облыс, астана және республикалық маңызы бар қала бойынша түпкілікті нәтиже индикаторларының мәндері мен кешенді жан басына шаққандағы нормативтің ынталандырушы компонентінің сомаларын есептеу үшін ақпараттық жүйелерден деректерді жүктеудің дұрыстығы мен нақтылығы жөніндегі есепті қалыптастыруды қамтамасыз етеді;

9) ввод данных, необходимых для формирования отчетов, указанных в подпункте 8) настоящего пункта, осуществляется в срок до 30 (тридцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом.";
дополнить пунктом 55-1 следующего содержания:
"55-1. Сумма оплаты за оказание АПП субъектам ПМСП по КПН АПП за отчетный период уменьшается на сумму удержания за превышение норматива прикрепления граждан к одному врачу общей практики, предусмотренного пунктом 8 приказа № 281.
Сумма удержания рассчитывается по формуле расчета суммы удержания за превышение норматива прикрепления граждан к одному врачу общей практики согласно приложению 11-1 к настоящим Правилам.";
пункт 57 исключить;
пункт 58 изложить в следующей редакции:
"58. Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию амбулаторно-поликлинической помощи формируется фондом по форме согласно приложению 12 к настоящим Правилам (далее - протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию АПП) в ИС "ЕПС" в ручном или автоматизированном режиме, в котором учитываются результаты достижения поставщиком индикаторов конечного результата, рассчитанных в автоматизированном режиме в информационной системе "Дополнительный (стимулирующий) компонент подушевого норматива" (далее – ИС "ДКПН").";
пункт 61 исключить;
пункт 66 изложить в следующей редакции:
"66. Оплата суммы СКПН субъектам ПМСП и субъектам села осуществляется фондом в соответствии с Методикой формирования тарифов.";
пункт 70 изложить в следующей редакции:
"70. Для качественного и своевременного формирования платежных документов на оплату СКПН субъектам ПМСП и субъектам села в ИС "ДКПН" СИ обеспечивают:
1) ежедневную корректную выгрузку данных в автоматизированном режиме из баз данных РПН, ИС "СУКМУ", ИС "ЭРОБ" по случаям оказания медицинской помощи, влияющих на значения индикаторов конечного результата, по каждому субъекту ПМСП и в разрезе его территориальных участков;
2) ежемесячную корректную выгрузку данных в автоматизированном режиме в случае реализации сервиса взаимодействия или в ручном режиме при отсутствии данного сервиса из базы данных ИС "НРБТ" не позднее 3 (третьего) числа месяца, следующего за отчетным периодом;
3) формирование отчета по корректности и достоверности загрузки данных из информационных систем для расчета значений индикаторов конечного результата и сумм стимулирующего компонента комплексного подушевого норматива по области, столице и городу республиканского значения по форме согласно приложению 20 к настоящим Правилам для предоставления в фонд в срок не позднее 5 (пятого) числа месяца, следующего за днем завершения отчетного периода;

4) деректердің жүктелуіне қарай ДСБ-мен бірлесіп, ДСБ жанынан құрылған комиссияның хаттамалық шешімінің негізінде түпкілікті нәтиже индикаторларының мәніне (ана өлімі жағдайларын қоспағанда) әсер ететін даулы жағдайларды нақты МСАК субъектілеріне жатқызу бойынша түзетулерді есепті кезеңнің жабылуына дейін енгізеді.";
70-1-тармақ алып тасталсын;
77-тармақ алып тасталсын;
81-тармақ алып тасталсын;
85 және 85-1-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
85. Ақы төлеуі осы Қағидалардың 106, 107 және 124-тармақтарында көзделген емделіп шыққан жағдайлардан басқа, күндізгі стационардың бір емделіп шыққан жағдайы үшін ақы төлеу стационарлық көмектің шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып, КШТ бойынша бір емделіп шыққан жағдай үшін тарифтің 1/2 (екіден бір) тарифі бойынша жүзеге асырылады;
85-1. Күндізгі стационардың бір төсек-күні үшін ақы төлеу стационарлық көмектің бір төсек күні үшін тарифтен және орташа есеп айырысу құны бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тарифтен 1/2 (екіден бір) тарифі бойынша жүзеге асырылады.";
90-тармақ алып тасталсын;
98-тармақ алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 112-1-тармақпен толықтырылсын:
"112-1. Республикалық деңгейдегі медициналық ұйымдарда Аяқталмаған остеогенез диагнозы бар науқастарға мамандандырылған және жоғары технологиялық медициналық көмек көрсеткені үшін әрбір жағдай бойынша ақы төлеу пациентке дәрілік заттарды және медициналық мақсаттағы бұйымдарды беруді негіздей отырып, көрсетілген медициналық көмектің сапасы мен көлеміне мониторинг жүргізілгеннен кейін нақты шығындар бойынша жүзеге асырылады.
мынадай мазмұндағы 118-1-тармақпен толықтырылсын:
"118-1. Республикалық ауыр акушерия орталығына емдеуге жатқызылған, ауыр жай-күйдегі босанған әйелдерге медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеу осы Қағидалардың 118-тармағында көзделген тәртіппен дәрілік заттарға, МБ және медициналық көрсетілетін қызметтерге нақты жұмсалған шығыстар бойынша жүзеге асырылады.";
124-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"124. Күндізгі стационар жағдайында онкологиялық науқастарға және лимфоидты және қан өндіру тіндерінің қатерлі ісіктері бар науқастарға медициналық қызмет көрсететін қызметтер берушілерге ақы төлеу:
1) стационарлық көмектің шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып және нақты шығындар бойынша химиялық препараттардың құнын төлеумен КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тарифтің ¼ тарифі бойынша химиотерапия сеансы үшін;
2) стационарлық көмектің шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып және сәулелік терапияның нақты көрсетілген сеанстарының құнын төлеумен КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тарифтің ¼ тарифі бойынша сәулелік терапия көрсету кезінде;

4) по мере загрузки данных совместно с УЗ вносит до закрытия отчетного периода коррективы по отнесению спорных случаев, влияющих на значение индикаторов конечного результата (за исключением случаев материнской смертности), к конкретным субъектам ПМСП на основании протокольного решения комиссии, созданной при УЗ.";
пункт 70-1 исключить;
пункт 77 исключить;
пункт 81 исключить;
пункты 85 и 85-1 изложить в следующей редакции:
"85. Оплата за один пролеченный случай дневного стационара осуществляется по тарифу 1/2 (одной второй) от тарифа за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости стационарной помощи, кроме пролеченных случаев, оплата по которым предусмотрена в пунктах 106, 107 и 124 настоящих Правил;
85-1. Оплата за один койко-день дневного стационара осуществляется по тарифу 1/2 (одной второй) от тарифа за один койко-день и от тарифа за один пролеченный случай по расчетной средней стоимости стационарной помощи.";
пункт 90 исключить;
пункт 98 исключить;
дополнить пунктом 112-1 следующего содержания:
"112-1. Оплата по каждому случаю за оказание специализированной и высокотехнологичной медицинской помощи больным с диагнозом Незавершенный остеогенез в медицинских организациях республиканского уровня осуществляется по фактическим расходам после мониторинга качества и объема оказанной медицинской помощи с обоснованием предоставления пациенту лекарственных средств и МИ.";
дополнить пунктом 118-1 следующего содержания:
"118-1. Оплата за оказание медицинской помощи родильницам в критическом состоянии, госпитализированным в Республиканский центр критического акушерства, осуществляется по фактическим расходам на лекарственные средства, МИ и медицинские услуги в порядке, предусмотренном пунктом 118 настоящих Правил.";
пункт 124 изложить в следующей редакции:
"124. В условиях дневного стационара поставщикам, оказывающим медицинские услуги онкологическим больным и больным со злокачественными новообразованиями лимфоидной и кроветворной ткани оплата производится:
1) за сеансы химиотерапии по тарифу 1/4 (одной четвертой) от тарифа за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости стационарной помощи и с оплатой стоимости химиопрепаратов по фактическим затратам;
2) при оказании лучевой терапии по тарифу 1/4 (одной четвертой) от тарифа за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости стационарной помощи и с оплатой стоимости фактически оказанных сеансов лучевой терапии;

3) стационарлық көмектің шығын сыйымдылығы коэффициентін ескере отырып және нақты шығындар бойынша химиялық препараттардың құнын және сәулелік терапияның нақты көрсетілген сеанстарының құнын өтей отырып, КШТ бойынша бір емделіп шығу жағдайы үшін тарифтің ¼ тарифі бойынша химиялық және сәулелік терапия сеанстары үшін жүргізіледі.
Есепті кезеңдегі 1 (бір) науқасқа арналған химиотерапия мен сәулелік терапияның барлық сеанстары бір емделген жағдай ретінде есептеледі.";
133-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"133. Қызметтер берушіге жедел медициналық көмек көрсеткені үшін есепті кезең үшін ақы төлеу сомасы көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартына сәйкес жедел көмектің жан басына шаққандағы нормативін халық санына көбейту арқылы айқындалады.
Жедел көмектің жан басына шаққандағы нормативі бойынша қызметтер берушіге жедел медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеу сомасы көрсетілген қызметтердің көлеміне байланысты емес.";
мынадай мазмұндағы 133-1-тармақпен толықтырылсын:
133-1. Білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты жедел медициналық көмек және медициналық көмек қызметтерін сатып алу шарттарын есепке алуды қор қол немесе автоматтандырылған режимде "БТЖ" АЖ-да жүзеге асырады.
Автоматтандырылған режимде Қор "БТЖ" АЖ-ның "Төлем жүйесі" модулінде "Шарт талаптары" салымына деректерді енгізеді, оларды растайды және көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының және болған жағдайда оған қосымша келісімдердің көшірмесін тіркейді.";
134-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"134. Осы Қағидаларға 51-қосымшаға сәйкес нысан бойынша білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты жедел медициналық көмек және медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді (бұдан әрі – білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты жедел медициналық көмек, медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілім) автоматтандырылған түрде қалыптастыру кезінде ақы төлеуді жүргізу және ақы төлеуге ұсынылатын соманы дұрыс есептеу үшін қызметтер беруші № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 110/е, № 110-2/е және № 114/е нысандары бойынша деректерді "БТЖ" АЖ-мен интеграцияланған МАЖ-ға күн сайынғы дербестендірілген енгізуді қамтамасыз етеді.";
135-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
135. Осы Қағидаларға 52-қосымшаға сәйкес нысан бойынша білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты жедел медициналық көмек және медициналық көмек көрсету жөніндегі қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы (бұдан әрі – жедел медициналық көмек қызметтерін сатып алу шартын орындау хаттамасы) қолмен немесе автоматтандырылған режимде "БТЖ" АЖ-ға.";
137-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

3) за сеансы химио- и лучевой терапии по тарифу 1/4 (одной четвертой) от тарифа за один пролеченный случай по КЗГ с учетом коэффициента затратоемкости стационарной помощи и с оплатой возмещением стоимости химиопрепаратов по фактическим затратам и стоимости фактически оказанных сеансов лучевой терапии.
Все сеансы химиотерапии и лучевой терапии на 1 (одного) больного за отчетный период считаются как один пролеченный случай.";
пункт 133 изложить в следующей редакции:
"133. Сумма оплаты за оказание скорой медицинской помощи поставщику за отчетный период определяется путем умножения подушевого норматива скорой помощи на численность населения согласно договору закупа услуг.
Сумма оплаты за оказание скорой медицинской помощи поставщику по подушевому нормативу скорой помощи за отчетный период не зависит от объема оказанных услуг.";
дополнить пунктом 133-1 следующего содержания:
"133-1. Учет договоров закупа услуг скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом, осуществляется фондом в ручном или в автоматизированном режиме в ИС "ЕПС".
При автоматизированном режиме Фонд вводит данные во вкладке "Условия договора" в модуле "Платежная система" ИС "ЕПС", подтверждает их и прикрепляет копию договора закупа услуг и дополнительных соглашений к нему при их наличии.";
пункт 134 изложить в следующей редакции:
"134. Для проведения оплаты при автоматизированном формировании счет-реестр за оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом, по форме согласно приложению 51 к настоящим Правилам (далее - счет-реестр за оказание скорой медицинской помощи, медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом) и корректного расчета суммы, предъявляемой к оплате, поставщик обеспечивает ежедневный персонифицированный ввод данных по формам № 110/у, № 110-2/у и № 114/у первичной медицинской документации, утвержденным приказом № 907, в МИС интегрированной с ИС "ЕПС" (при ее наличии).";
пункт 135 изложить в следующей редакции:
"135. Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом, по форме согласно приложению 52 к настоящим Правилам (далее - протокол исполнения договора закупа услуг скорой медицинской помощи) в ручном или автоматизированном режиме в ИС "ЕПС".";
пункт 137 изложить в следующей редакции:

"137. Қызметтер беруші бухгалтерлік есептің бастапқы құжаттарының негізінде есепті кезеңнен кейінгі айдың 30-күніне дейінгі мерзімде "БТЖ" АЖ-да есепті кезеңде:
1) осы Қағидаларға 56-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі кірістер құрылымы;
2) осы Қағидаларға 57-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі шығыстар құрылымы;
3) осы Қағидаларға 58-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жедел медициналық көмек көрсету кезінде қызметкерлерге сараланған еңбекақы төлеу;
4) осы Қағидаларға 59-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жедел медициналық көмек көрсету кезінде кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау;
5) осы Қағидаларға 60-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жедел медициналық көмек көрсету кезінде аванстың жоспарлы сомасын бөлу туралы ақпаратты қалыптастыруды қамтамасыз етеді.
Осы тармақта көзделген ақпарат ұсынылмаған жағдайда, көрсетілген ақпарат ұсынғанға дейін қызметтер берушіге ағымдағы есепті кезең үшін көрсетілген қызметтер актісін қалыптастыру жүргізілмейді.
Қызметтер беруші Қордың сұратуы бойынша оның негізінде осы тармақта көрсетілген ақпаратты қалыптастыру жүзеге асырылған бастапқы бухгалтерлік құжаттардың көшірмелерін ұсынады.";
138-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"138. Қор жедел медициналық көмек қызметтерін сатып алу шартын орындау хаттамасының негізінде қолмен немесе автоматтандырылған режимде "БТЖ" АЖ-да осы Қағидаларға 61-қосымшаға сәйкес нысан бойынша білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты жедел медициналық көмек және медициналық көмек бойынша көрсетілген қызметтердің актісін (бұдан әрі – жедел медициналық көмек қызметтерінің актісі) қалыптастырады.";
139-тармақ алып тасталсын;
146-тармақ алып тасталсын;
148-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"148. Ауыл субъектілері көрсеткен қызметтерге ақы төлеу ауыл халқына кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша (бұдан әрі – ауыл халқына КЖН) мынадай:
1) № 281 бұйрыққа сәйкес МСАК;
№ 626 бұйрыққа сәйкес КДК нысанында осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес шығындары қалалық маңызы бар денсаулық сақтау субъектілері мен аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсеткен амбулаториялық-емханалық қызметтер кешені үшін кешенді жан басына шаққандағы норматив бойынша ақы төлеу кезінде ескерілетін қызметтер тізбесі бойынша бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық қызметтер кешенін қамтамасыз ету бойынша;
2) МСАК қызметкерлерін ынталандыру бойынша қызметтер үшін жүзеге асырылады.
149-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"137. Поставщик на основании первичных документов бухгалтерского учета в срок до 30 числа месяца, следующего за отчетным периодом, обеспечивает в ИС "ЕПС" формирование за отчетный период информацию о:
1) структуре доходов при оказании скорой медицинской помощи по форме согласно приложению 56 к настоящим Правилам;
2) структуре расходов при оказании скорой медицинской помощи по форме согласно приложению 57 к настоящим Правилам;
3) дифференцированной оплате труда работников при оказании скорой медицинской помощи по форме согласно приложению 58 к настоящим Правилам;
4) повышении квалификации и переподготовке кадров при оказании скорой медицинской помощи по форме согласно приложению 59 к настоящим Правилам;
5) распределении плановой суммы аванса при оказании скорой медицинской помощи по форме согласно приложению 60 к настоящим Правилам;
В случае непредоставления информации, предусмотренной настоящим пунктом, формирование акта оказанных услуг за текущий отчетный период поставщику не производится до предоставления указанной информации.
Поставщик по запросу фонда предоставляет копии первичных бухгалтерских документов, на основании которых осуществлено формирование информации, указанной в настоящем пункте.";
пункт 138 изложить в следующей редакции:
"138.Фондом на основании протокола исполнения договора закупа услуг скорой медицинской помощи в ручном или автоматизированном режиме в ИС "ЕПС" формируется акт оказанных услуг по скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом по форме согласно приложению 61 к настоящим Правилам (далее - акт оказанных услуг скорой медицинской помощи).";
пункт 139 исключить;
пункт 146 исключить;
пункт 148 изложить в следующей редакции:
"148. Оплата услуг, оказанных субъектами села, осуществляется по комплексному подушевому нормативу на сельское население (далее – КПН на сельское население), который включает в себя:
1) обеспечение комплекса амбулаторно-поликлинических услуг прикрепленному населению по перечню услуг, затраты по которым учитываются при оплате за оказанный комплекс амбулаторно-поликлинических услуг субъектами здравоохранения городского значения и субъектами здравоохранения районного значения и села по комплексному подушевому нормативу согласно приложению 5 к настоящим Правилам в форме:
ПМСП в соответствии с приказом № 281;
КДП в соответствии с приказом № 626;
2) стимулирование работников ПМСП.";
пункт 149 изложить в следующей редакции:

"149. БХТ-ға тіркелген бекітілген халықтың саны бойынша МСАК көрсететін ауыл субъектілері үшін есепті кезең үшін КЖН ауыл халқына есепті кезеңнің соңғы күнінде айқындалады.";
150-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
150. Есепті кезеңде ауыл халқына қызмет көрсеткені үшін ақы төлеу сомасы ауыл халқына арналған КЖН-ны есепті кезеңде БХТ-да тіркелген, бекітілген ауыл халқының орташа тізімдік санына көбейту арқылы айқындалады.
Есепті кезеңдегі бекітілген ауыл халқының орташа тізімдік саны есепті кезеңнің әрбір күнтізбелік күні үшін БХТ-да тіркелген бекітілген ауыл халқының санын қосу және алынған соманы айдың күнтізбелік күндерінің санына бөлу арқылы айқындалады.";
154-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"154. Осы Қағидаларға 65-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді (бұдан әрі – ауыл халқына қызмет көрсеткені үшін шот-тізілім) ақы төлеуге және "БТЖ" АЖ-да автоматтандырылған түрде қалыптастыру және ақы төлеуге ұсынылатын соманы дұрыс есептеу үшін ауыл субъектісі мыналарды қамтамасыз етеді:
1) күн сайын МАЖ-ның "Тіркеу бөлімі" модулінде дәрігерлердің қабылдау графигі мен кестесін, дәрігерге қабылдауға жазылу, активтер мен үйге шақырулар бойынша мәліметтерді енгізуді;
2) күн сайын "БТЖ" АЖ-мен интеграцияланған МАЖ-да № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 025/е және № 025-7/е нысандары бойынша халыққа МСАК және КДК мамандары көрсеткен амбулаториялық-емханалық қызметтерді дербестендірілген тіркеуді;
3) күн сайын "БТЖ" АЖ-мен интеграцияланған МАЖ-да №907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың 201/е нысаны бойынша КДҚ-ға сыртқы жолдамаларды енгізуді;
4) "ДҚ" АЖ-да емшек сүтінің бейімделген алмастырғыштарын босатуды күн сайын енгізуді;
5) жасалған қоса орындау шарттары бойынша деректерді "БТЖ" АЖ-ның "Төлем жүйесі" модулінде олар жасалған күннен бастап 3 (үш) жұмыс күнінен кешіктірмей енгізуді және растауды;
6) "БТЖ" АЖ-да қызметтер берушінің бекітілген халыққа КДК көрсетуге қоса орындау шартын орындау хаттамасын, қызметтер берушінің бекітілген халыққа қоса орындау шарты бойынша АЕК көрсетілген қызметтер актісін қалыптастыруды;
7) оны есептеу мен бөлу осы Қағидалардың 2-бөлімінің 1-кіші бөлімі 1-тарауының 1-параграфында айқындалған тәртіппен жүзеге асырылатын КЖНЫК төлеу үшін қажетті деректерді "БТЖ" АЖ енгізуді;
8) бастапқы бухгалтерлік құхаттардың негізінде есепті кезеңде "БТЖ" АЖ-да мыналар:
осы Қағидаларға 66-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл субъектісінің медициналық көмек көрсету кезіндегі кірістер құрылымы;
осы Қағидаларға 67-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл субъектісінің медициналық көмек көрсету кезіндегі шығыстар құрылымы;
осы Қағидаларға 68-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл субъектісінің медициналық көмек көрсету кезіндегі кірістер мен шығыстар құрылымы;
осы Қағидаларға 69-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл субъектісінің медициналық көмек көрсетуі кезіндегі қызметкерлерге сараланған еңбекақы төлеу;
осы Қағидаларға 70-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл субъектісінің медициналық көмек көрсету кезінде кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау;
осы Қағидаларға 71-қосымшаға сәйкес нысан бойынша ауыл субъектісінің медициналық көмек көрсету кезіндегі аванстың жоспарлы сомасын бөлу туралы ақпарат қалыптастыруды;

"149. КПН на сельское население за отчетный период для субъектов села, оказывающих ПМСП по численности прикрепленного населения, зарегистрированного в РПН, определяется на последнюю дату отчетного месяца.";
пункт 150 изложить в следующей редакции:
"150. Сумма оплаты за оказание услуг сельскому населению за отчетный период определяется путем умножения КПН на сельское население на среднесписочную численность прикрепленного сельского населения, зарегистрированного в РПН на отчетный период.
Среднесписочная численность прикрепленного сельского населения за отчетный период определяется путем суммирования численности прикрепленного сельского населения, зарегистрированных в РПН за каждый календарный день отчетного периода и деления полученной суммы на число календарных дней месяца.";
пункт 154 изложить в следующей редакции:
"154. Для оплаты и автоматизированного формирования в ИС "ЕПС" счета-реестра за оказание медицинской помощи сельскому населению по форме согласно приложению 65 к настоящим Правилам (далее – счет-реестр за оказание услуг сельскому населению) и корректного расчета суммы, предъявляемой к оплате, субъект села обеспечивает:
1) ежедневный ввод сведений по графику приема и расписание врачей, записи на прием к врачу, активы и вызова на дом в модуле "Регистратура" МИС;
2) ежедневную персонифицированную регистрацию в МИС интегрированной с ИС "ЕПС", оказанных амбулаторно-поликлинических услуг населению специалистами ПМСП и КДП по формам № 025/у и № 025-7/у первичной медицинской документации, утвержденным приказом № 907;
3) ежедневный ввод внешних направлений на КДУ в МИС интегрированной с ИС "ЕПС" по форме № 201/у, утвержденной приказом № 907;
4) ежедневный ввод отпуска адаптированных заменителей грудного молока в ИС "ЛО";
5) ввод и подтверждение в модуле "Платежная система" ИС "ЕПС" данных по договорам соисполнения в срок не позднее 3 (трех) рабочих дней со дня их заключения;
6) формирование в ИС "ЕПС" протокола исполнения договора соисполнения на оказание КДУ прикрепленному населению поставщика, акта оказанных услуг АПП по договору соисполнения прикрепленному населению поставщика;
7) ввод данных, необходимых для выплаты СКПН, расчет и распределение которого осуществляется в порядке, определенном параграфом 1 главы 1 подраздела 2 раздела 2 настоящих Правил;
8) формирование в ИС "ЕПС" информации за отчетный период на основании первичных бухгалтерских документов о:
структуре доходов при оказании медицинской помощи субъектом села по форме согласно приложению 66 к настоящим Правилам;
структуре расходов при оказании медицинской помощи субъектом села по форме согласно приложению 67 к настоящим Правилам;
структуре доходов и расходов при оказании медицинской помощи субъектом села по форме согласно приложению 68 настоящим Правилам
дифференцированной оплате труда работников при оказании медицинской помощи субъектом села по форме согласно приложению 69 к настоящим Правилам;
повышении квалификации и переподготовке кадров при оказании медицинской помощи субъектом села по форме согласно приложению 70 к настоящим Правилам;
распределении плановой суммы аванса при оказании медицинской помощи субъектом села по форме согласно приложению 71 к настоящим Правилам;

9) осы тармақтың 8) тармақшасында көрсетілген есептерді қалыптастыру үшін қажетті деректерді енгізу есепті кезеңнен кейінгі айдың 30 (отызыншы) күніне дейінгі мерзімде жүзеге асырылады;
10) осы Қағидалардың 2-бөлімінің 2-кіші бөлімі 1-тарауының 1-параграфына сәйкес "ЖБНҚК" АЖ-ға деректерді енгізу;
11) № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 003/е нысандары бойынша "СНЭТ" АЖ-да деректерді күн сайын енгізу және растау. "СНЭТ" АЖ-ға гистологиялық және патоморфологиялық зерттеулердің нәтижелерін енгізу жағдайларын қоспағанда, енгізілген деректер расталғаннан кейін түзетуге жатпайды;
12) пациенттің стационардан шыққан күнінен кейінгі күннен кешіктірмей "СНЭТ" АЖ-да шығару эпикризін қалыптастыру;
13) медициналық карталардан "СНЭТ" АЖ-да деректерді енгізу нәтижелері бойынша стационардан шыққан адамның статистикалық картасын қалыптастыру (№907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 066/е және № 003/е нысандары).
"БТЖ" АЖ-да осы тармақтың 7) тармақшасында көзделген ақпарат болмаған жағдайда, ағымдағы есепті кезең үшін ауыл субъектісіне ауыл халқына қызмет көрсеткені үшін шот-тізілімді қалыптастыру көрсетілген ақпарат енгізілгенге дейін жүргізілмейді.
Ауыл субъектісі Қордың сұратуы бойынша оның негізінде осы тармақтың 8) тармақшасында көрсетілген ақпаратты қалыптастыру жүзеге асырылған бастапқы бухгалтерлік құжаттардың көшірмелерін ұсынады.";
159-тармақ алып тасталсын;
166-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"166. Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді (бұдан әрі – онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілім) қалыптастыру осы Қағидаларға 80-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қолмен немесе автоматтандырылған режимде "ОНЭТ" АЖ-да жүзеге асырылады.";
181-тармақ алып тасталсын;
193-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"193. Көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу үшін туберкулезге қарсы диспансер туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық көмек көрсету бойынша қызметтерді тіркеу кезінде "СНЭТ" АЖ-да және "БТЖ" АЖ-мен интеграцияланған МАЖ-да мыналарды қатамасыз етеді:
1) күн сайын № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 003/е, 025/е нысандары бойынша деректерді күн сайын енгізу және растау. Гистологиялық және патоморфологиялық зерттеулердің нәтижелерін енгізу жағдайларын қоспағанда, енгізудің дұрыстығы расталғаннан кейін "СНЭТ" АЖ-да деректер түзетуге жатпайды.
2) пациент стационардан емделіп шыққан күннен кейінгі 1 (бір) жұмыс күнінен кешіктірмей № 907 бұйрықпен бекітілген бастапқы медициналық құжаттаманың № 027/е, № ТБ 01/е немесе № ТБ 01 – IV санаттағы нысандарды қалыптастыру;

9) ввод данных, необходимых для формирования отчетов, указанных в подпункте 8) настоящего пункта, осуществляется в срок до 30 (тридцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом;
10) ввод данных в ИС "ДКПН" в соответствии с параграфом 1 главы 1 подраздела 2 раздела 2 настоящих Правил;
11) ежедневный ввод и подтверждение данных в ИС "ЭРСБ" по формам № 003/у первичной медицинской документации, утвержденным приказом № 907. Введенные данные после их подтверждения не подлежат корректировке, за исключением случаев ввода в ИС "ЭРСБ" результатов гистологических и патоморфологических исследований;
12) формирование выписного эпикриза в ИС "ЭРСБ", в срок не позднее дня следующего за днем выбытия пациента из стационара;
13) формирование по результатам ввода данных в ИС "ЭРСБ" из медицинских карт статистическую карту выбывшего из стационара (формы № 066/у и № 003/у первичной медицинской документации, утвержденные приказом № 907).
В случае отсутствия в ИС "ЕПС" информации, предусмотренной подпунктом 7) настоящего пункта, формирование счет-реестра за оказание услуг сельскому населению за текущий отчетный период субъекту села не производится до введения указанной информации.
Субъект села по запросу фонда предоставляет копии первичных бухгалтерских документов на основании которой осуществлено формирование информации, указанной в подпункте 8) настоящего пункта.";
пункт 159 исключить;
пункт 166 изложить в следующей редакции:
"166. Формирование счета-реестра за оказание медицинской помощи онкологическим больным осуществляется в ИС "ЭРОБ" в ручном или автоматизированном режиме по форме согласно приложению 80 к настоящим Правилам (далее – счет-реестр за оказание медицинской помощи онкологическим больным).";
пункт 181 исключить;
часть первую пункта 193 изложить в следующей редакции:
"193. Для оплаты услуг противотуберкулезный диспансер при регистрации услуг по оказанию медицинской помощи больным туберкулезом в ИС "ЭРСБ" и МИС, интегрированной с ИС "ЕПС", обеспечивает:
1) ежедневный ввод и подтверждение данных по формам № 003/у, 025/у первичной медицинской документации, утвержденным приказом № 907. После подтверждения правильности ввода, данные в ИС "ЭРСБ" не подлежат корректировке, за исключением случаев ввода результатов гистологических и патоморфологических исследований;
2) формирование не позднее 1 (одного) рабочего дня после дня выписки пациента из стационара - форм № 003/у, № ТБ 01/у или № ТБ 01-категория IV первичной медицинской документации, утвержденным приказом № 907;

3) есепті кезеңнен кейінгі келесі айдың 30 (отызыншы) күніне дейін мынадай:
осы Қағидаларға 81-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық қызметтер көрсету кезіндегі кірістер құрылымы;
осы Қағидаларға 82-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық қызметтер көрсету кезіндегі шығыстар құрылымы;
осы Қағидаларға 83-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қызметкерлерге сараланған ақы төлеу;
осы Қағидаларға 84-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау;
осы Қағидаларға 85-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық қызметтер көрсетуге арналған аванстың жоспарлы сомасыны бөлу туралы ақпаратты қамтитын есептерді қалыптастыру үшін қажетті деректерді енгізу.";
200-тармақ алып тасталсын;
207-тармақтың бірінші бөлігі мынадай редакцияда жазылсын:
"207. АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілім (бұдан әрі – АИТВ/ЖИТС кезінде медициналық-әлеуметтік көрсеткені үшін шот-тізілім) осы Қағидаларға 92-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қалыптастырылады.";
215-тармақ алып тасталсын;
230-тармақ алып тасталсын;
246-тармақ алып тасталсын;
250-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"250. Клиникалық-шығындық топтар және медициналық-экономикалық тарифтер бойынша емделіп шығу жағдайының құнына ақы төленетін қызметтерден басқа, патологиялық-анатомиялық ашу және патологиялық-анатомиялық диагностика (бұдан әрі – ПАБ) қызметтерін көрсеткені үшін қызметтер берушілерге ақы төлеу патологиялық-анатомиялық диагностика көрсетуге арналған көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартының (бұдан әрі – ПАБ шарты) негізінде биологиялық материал алу және оның гистологиялық, цитологиялық және өзге де, оның ішінде тірі кезінде жүргізілетін зерттеулер жүзеге асырылады.
252, 253, 254 және 255-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"252. ПАБ шарттарын, сондай-ақ оларға қосымша келісімдерді автоматтандырылған есепке алуды қор "БТЖ" АЖ-да жүзеге асырады.
Қор "БТЖ" АЖ-ның "Төлем жүйесі" модуліндегі "Шарттың талаптары" қосымша бетінде деректерді енгізеді, оларды растайды және ПАБ шартының және бар болса көрсетілетін қызметтерді сатып алу шартына қосымша келісімдердің көшірмелерін бекітеді.
253. ПАБ осы Қағидаларға 107-қосымшаға сәйкес нысан бойынша патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін көрсеткені үшін шот-тізілімді (бұдан әрі – ПАБ қызметтерін көрсеткені үшін шот-тізілім) қолмен немесе автоматтандырылған режимде "БТЖ" АЖ-да қалыптастырады және қорға береді.
254. ПАБ қызметтерін көрсеткені үшін шот-тізілімді автоматтандырылған қалыптастыру кезінде ақы төлеуді жүргізу және ақы төлеуге ұсынылған соманы дұрыс есептеу үшін:
патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтері бойынша:

3) ввод данных в срок до 30 (тридцатого) числа месяца, следующего за отчетным периодом, необходимых для формирования следующих отчетов, содержащих информацию о:
структуре доходов при оказании медицинских услуг по форме согласно приложению 81 к настоящим Правилам;
структуре расходов при оказании медицинских услуг по форме согласно приложению 82 к настоящим Правилам;
дифференцированной оплате работников по форме согласно приложению 83 к настоящим Правилам;
повышении квалификации и переподготовке кадров по форме согласно приложению 84 к настоящим Правилам;
распределении плановой суммы аванса на оказание медицинских услуг по форме согласно приложению 85 к настоящим Правилам.";
пункт 200 исключить;
часть первую пункта 207 изложить в следующей редакции:
"207. Счет-реестр за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД формируется по форме согласно приложению 92 к настоящим Правилам (далее – счет-реестр за оказание медико-социальной помощи при ВИЧ/СПИД).";
пункт 215 исключить;
пункт 230 исключить;
пункт 246 исключить;
пункт 250 изложить в следующей редакции:
"250. Оплата поставщикам за оказание услуг патолого0ического вскрытия и патологоанатомической диагностики (далее – ПАБ) на основании договора закупа услуг на оказание патологоанатомической диагностики (далее – договор ПАБ) осуществляется забор биологического материала и его гистологическое, цитологическое и иные исследования, в том числе проводимые прижизненно, за исключением услуг, которые оплачиваются в стоимости пролеченного случая по клинико-затратным группам и медико-экономическим тарифам.";
пункты 252, 253, 254 и 255 изложить в следующей редакции:
"252. Автоматизированный учет договоров ПАБ, а также дополнительных соглашений к ним, осуществляется фондом в ИС "ЕПС" или на бумажном носителе.
Фонд вводит данные во вкладке "Условия договора" в модуле "Платежная система" ИС "ЕПС", подтверждает их и прикрепляет копию договора ПАБ и дополнительных соглашений к нему при их наличии.
253. ПАБ формирует счет-реестр за оказанные услуги патологоанатомической диагностики по форме согласно приложению 107 к настоящим Правилам (далее - счет-реестр за оказание услуг ПАБ) в ручном или автоматизированном режиме в ИС "ЕПС" и передает в фонд.
254. Для проведения оплаты при автоматизированном формировании счет-реестра за оказание услуг ПАБ и корректного расчета суммы, предъявленной к оплате:
По услугам патологоанатомической диагностики:

1) стационарлық көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі пациенттің биологиялық өлімін белгілеген күннен кейінгі бірінші жұмыс күнінен кешіктірмей "СНЭТ" АЖ-ға № 907 бұйрықпен бектіліген № 066/е нысаны бойынша деректердің енгізілуін қамтамасыз етеді, олар патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін берушіге қолжетімді болады;
2) ПАБ күн сайын "СНЭТ" АЖ және "БТЖ" АЖ-мен интеграция болған жағдайда зертханалық ақпараттық жүйеде (бұдан әрі – ЗАЖ) № 907 бұйрықпен бектіліген № 004/е нысаны бойынша деректерді енгізуді және растауды қамтамасыз етеді;
патогистологиялық диагностика қызметтері бойынша:
1) денсаулық сақтау субъектісі "БТЖ" АЖ-мен интеграцияланған МАЖ-ға № 907 бұйрықпен бектіліген № 201/е нысанына қосымша параққа сәйкес гистологиялық зерттеуге арналған жолдаманы енгізеді;
2) ПАБ күн сайын "Емхана" ААЖ немесе ЗАЖ-да № 907 бұйрықпен бектіліген № 201/е нысаны бойынша деректерді енгізуді және растауды қамтамасыз етеді;
3) ПАБ "Емхана" ААЖ немесе ЗАЖ-да жүргізілген гистологиялық зерттеулердің саны және олардың санаттары туралы статистикалық есепті қалыптастыруды қамтамасыз етеді.
255. Қор қолмен немесе автоматтандырылған режимде "БТЖ" АЖ-да осы Қағидаларға 108-қосымшаға сәйкес нысан бойынша патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін сатып алу шартын орындау хаттамасын (бұдан әрі – патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін сатып алу шартын орындау хаттамасы) қалыптастырады.";
257-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"257. Қор патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін сатып алу шартын орындау хаттамасының негізінде қолмен немесе автоматтандырылған режимде "БТЖ" АЖ-да осы Қағидаларға 112-қосымшаға сәйкес нысан бойынша патологиялық-анатомиялық диагностиканың көрсетілген қызметтерінің актісін (бұдан әрі – патологиялық-анатомиялық диагностиканың көрсетілген қызметтерінің актісі) қалыптастырады.";
258-тармақ алып тасталсын;
266-тармақ алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 4-1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген бұйрыққа 5-1-қосымша алып тасталсын;
көрсетілген бұйрыққа 6, 7 және 8-қосымшалар осы бұйрыққа 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын;
осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес көрсетілген бұйрыққа 11-1-қосымшамен толықтырылсын;
12, 16, 20, 26, 31, 47, 49, 50, 51, 52, 61, 65, 72, 79, 80, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 112, 113, 114 және 118-қосымшалар осы бұйрыққа 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 және 43-қосымшаларға сәйкес редакцияда жазылсын.

1) субъект здравоохранения, оказывающий стационарную помощь, не позднее первого рабочего дня следующего за днем констатации биологической смерти пациента обеспечивает ввод в ИС "ЭРСБ" данных по форме № 066/у, утвержденной приказом № 907, которые становятся доступными поставщику услуг патологоанатомической диагностики;
2) ПАБ обеспечивает ежедневный ввод и подтверждение данных по форме № 004/у, утвержденной приказом № 907, в лабораторной информационной системе (далее – ЛИС), при наличии интеграции с ИС "ЭРСБ" и ИС "ЕПС";
по услугам патогистологической диагностики:
1) субъект здравоохранения вносит в МИС, интегрированную с ИС "ЕПС" направление на гистологическое исследование согласно вкладному листу к форме № 201/у, утвержденной приказом № 907;
2) ПАБ обеспечивает ежедневный ввод и подтверждение данных по форме 201/у, утвержденной приказом № 907, в АИС "Поликлиника" или ЛИС;
3) ПАБ обеспечивает формирование статистического отчета в АИС "Поликлиника" или в ЛИС о количестве проведенных гистологических исследований и их категорий.
255. Фонд формирует в ручном или автоматизированном режиме в ИС "ЕПС" протокол исполнения договора закупа услуг патологоанатомической диагностики по форме согласно приложению 108 к настоящим Правилам (далее – протокол исполнения договора закупа услуг патологоанатомической диагностики).";
пункт 257 изложить в следующей редакции:
"257. Фондом на основании протокола исполнения договора закупа услуг патологоанатомической диагностики в ручном или автоматизированном режиме в ИС "ЕПС" формируется акт оказанных услуг патологоанатомической диагностики по форме согласно приложению 112 к настоящим Правилам (далее – акт оказанных услуг патологоанатомической диагностики).";
пункт 258 исключить;
пункт 266 исключить;
приложение 4-1 к указанному приказу изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 5-1 к указанному приказу исключить;
приложения 6, 7, 8 к указанному приказу изложить в редакции согласно приложениям 2, 3, 4 к настоящему приказу;
дополнить приложением 11-1 к указанному приказу в редакции согласно приложению 5 к настоящему приказу;
приложения 12, 16, 20, 26, 31, 47, 49, 50, 51, 52, 61, 65, 72, 79, 80, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 112, 113, 114 и 118 изложить в редакции согласно приложениям 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 и 43 к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруды үйлестіру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін он жұмыс күнінің ішінде Заң департаментіне осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Л.М. Ақтаеваға жүктелсін.
4. Осы бұйрық:
2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін осы бұйрықтың 1-тармағының отыз алтыншы, отыз жетінші, отыз сегізінші, отыз тоғызыншы, қырықыншы, қырық бірінші, қырық екінші, қырық үшінші, қырық төртінші, қырық бесінші, қырық алтыншы, алпыс төртінші, алпыс бесінші, алпыс алтыншы, жүз жиырмасыншы, жүз жиырма бірінші, жүз жиырма екінші, жүз жиырма үшінші, жүз жиырма төртінші, жүз жиырма бесінші, жүз жиырма сегізінші, жүз жиырма тоғызыншы, жүз отызыншы;
2019 жылғы 1 қазаннан бастап қолданысқа енгізілетін осы бұйрықтың 1-тармағының сексен екінші, сексен үшінші, сексен төртінші, сексен жетінші, сексен сегізінші, тоқсан бірінші, тоқсан екінші, тоқсан үшінші, тоқсан төртінші, тоқсан бісінші, тоқсан алтыншы;
2019 жылғы 1 қыркүйектен бастап қолданысқа енгізілетін осы бұйрықтың 1-тармағының қырық жетінші.
Министрдің міндетін атқарушы К. Надыров
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының

2. Департаменту координации обязательного социального медицинского страхования Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа представление в Юридический департамент Министерства здравоохранения Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Актаеву Л.М.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев:
тридцать шестого, тридцать седьмого, тридцать восьмого, тридцать девятого, сорокового, сорок первого, сорок второго, сорок третьего, сорок четвертого, сорок пятого, сорок шестого, шестьдесят четвертого, шестьдесят пятого, шестьдесят шестого, сто двадцатого, сто двадцать первого, сто двадцать второго, сто двадцать третьего, сто двадцать четвертого, сто двадцать пятого, сто двадцать восьмого, сто двадцать девятого, сто тридцатого пункта 1 настоящего приказа, которые вводятся в действие с 1 января 2020 года;
восемьдесят второго, восемьдесят третьего, восемьдесят четвертого, восемьдесят седьмого, восемьдесят восьмого, девяносто первого, девяносто второго, девяносто третьего, девяносто четвертого, девяносто пятого, девяносто шестого пункта 1 настоящего приказа, которые вводятся в действие с 1 октября 2019 года;
сорок седьмого пункта 1 настоящего приказа, который вводится в действие с 1 сентября 2019 года.
Исполняющий
обязанности Министра
К. Надыров
Приложение 1
к приказу исполняющего
обязанности
министра здравоохранения
Республики Казахстан

2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
2-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
6- қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізім 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: ____________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Бекітілген халықтың саны ________________ адам;
оның ішінде ауыл халқы______________________________________адам;*
Айына, "БХТ" порталында тіркелген бекітілген бір адамға шаққандағы базалық кешенді жан басына шаққандағы норматив _________теңге,
Айына, "БХТ" порталында тіркелген бекітілген бір адамға шаққандағы базалық кешенді жан басына шаққандағы норматив (ауыл) _________теңге,
Жыныстық-жастық түзету коэффициенті____________;
Халықтың тығыздық коэффициенті____________;
Ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алудың коэффициенті____________;
Жылыту маусымы ұзақтығын есепке алудың коэффициенті____________;
Айына, бір адамға шаққандағы экологиялық апатты аймақтарда жұмыс істегені үшін сомасы _________ теңге;
Айына "БХТ" порталында тіркелген бекітілген бір адамға шаққандағы амбулаторлық-емханалық көмекті көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив _________ теңге;
оның ішінде:____________теңге, оның ішінде:
Айына "БХТ" порталында тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы АЕК кешенді жан басына шаққандағы нормативтің кепілдік берілген компоненті_________ теңге;
Айына "БХТ" порталында тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы КЖНЫК сомасы_________ теңге;
Айына, "БХТ" порталында тіркелген бекітілген бір адамға шаққандағы ауыл халқына АЕК көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив (ауыл) _________ теңге*, оның ішінде:
Айына "БХТ" порталында тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы АЕК кешенді жан басына шаққандағы нормативтің кепілдік берілген компоненті_________ теңге*;
Айына "БХТ" порталында тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы КЖНЫК сомасы_________ теңге;
Оқушылар саны_________ адам;
Айына 1 оқушыға жан басына шаққандағы норматив_________ теңге
№ р/с
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды, сома теңге
1
2
3
1.
Бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге

от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 6
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года по
Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: ______________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _________________________
Количество прикрепленного населения _________________________человек
в том числе сельское население _________________________человек*
Базовый комплексный подушевой норматив АПП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц___________тенге;
Базовый комплексный подушевой норматив АПП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц (село)___________тенге*
Половозрастной поправочный коэффициент________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Сумма за работу в зонах экологического бедствия на 1-го жителя в месяц ______________тенге;
Комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц: ___ тенге, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива АПП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ___________тенге;
сумма СКПН на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ____________ тенге.
Комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи сельскому населению на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН", в месяц (село): ___ тенге*, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива АПП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту села, в месяц: ___________тенге*;
сумма СКПН на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "РПН" к субъекту ПМСП, в месяц ____________ тенге.
Количество школьников _________________________человек
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:

1.1.1.
білім беру ұйымдарында оқушыларға медициналық қызмет көрсеткені үшін
1.1.2.
экологиялық қауіп зонасындағы жұмыс сомасы
1.1.3.
емдік ақуызы төмен өнімдер және құрамында фенилалині аз өнімдермен қамтамасыз ету
1.2.
Медициналық-санитарлық алғашқы көмек көрсететін ұйымның қызметкерлерін бағалау индикаторының негізінде түпкілікті нәтижеге қол жеткізгені үшін ынталандыруға
1.3.
амбулаториялық-емханалық көмекті көрсеткені үшін кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультативтік-диагностикалық қызметтер
1.4.
халықтың нысаналы топтарына профилактикалық медициналық тексеру жүргізу
1.5.
онкологиялық ауруларға күдікті науқастар үшін маманның жолдамасы бойынша қымбат тұратын диагностикалық зерттеулер түрі жүргізу
1.6.
амбулаторлық деңгейдегі үшінші этаптың медициналық сауықтыруын жүргізу
2.
Лизинг төлемінің сомасы
Ақы төлеу үшін жиыны:
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): __________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"______________
Осы шот-тізілімге мынадай қосымшалар қоса беріліп отыр:

1.1.1.
за медицинское обслуживание школьников в организациях образования
1.1.2.
сумма за работу в зонах экологического бедствия
1.1.3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.2.
на стимулирование работников организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:
1.4
за проведение профилактических медицинских осмотров целевых групп населения
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.5.
за проведение дорогостоящих видов диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста
1.6.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
2.
Сумма лизингового платежа
Итого к оплате
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ____________________________________ /__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ______________________________________ /__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения:

1) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы мен құрылымы туралы деректер";
2) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыруға ұсынылған соманы есептеу;
3) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жалпы практика дәрігеріне (ЖПД) жүктемені 1 учаскеге 1 700 адам деңгейіне дейін төмендету бойынша тізілім;
4) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген медициналық-санитариялық алғашқы көмек қызметтерінің тізілімі;
5) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша амбулаториялық емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізілімі;
6) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тартпай көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
7) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
8) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 6-дан 17 жасқа дейінгі балаларға көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
9) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 4 санаттағы шұғыл медициналық көмекті шақыру тізілімі;
10) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құрамында фенилаланин аз емдік-белкілі төмен өнімдермен және құрамында фенилаланин аз өнімдермен қамтамасыз ету жөніндегі тізілім;
11) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техниканы пайдалана отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі.
Ескертпе:
* - деректерді ауылдық жерде тұратын тіркелген халқы бар жеткізушілер енгізеді;
** - КДҚ көрсететін нақты денсаулық сақтау субъектісіне қолданылатын түзету коэффициенттері көрсетіледі.
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге 1-қосымша
Нысан

1) данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
2) расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичную медико-санитарную помощь по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
3) реестр по снижению нагрузки на врача общей практики (ВОП) до уровня 1 700 человек на 1 участок по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
4) реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
5) реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
6) реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя по форме согласно приложению 6 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
7) реестр консультативно-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя по форме согласно приложению 7 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
8) реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно по форме согласно приложению 8 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
9) реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности по форме согласно приложению 9 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
10) реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина по форме согласно приложению 10 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи.;
11) реестр оказанных консультативно-диагностических услуг с использованием медицинской техники, приобретенной на условиях финансового лизинга по форме согласно приложению 11 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи.
Примечание:
* - данные вводятся поставщиками, имеющими прикрепленное население, проживающее в сельской местности;
** - указываются поправочные коэффициенты, применительные к конкретному субъекту здравоохранения, оказывающему КДУ.
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической
помощи
Форма
Данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала
"Регистр прикрепленного населения"

2) тіркеуден шығарылған халықтың санына сәйкес келеді:қайтыс болу бойынша:
қайтыс болу/перинаталдық өлім туралы анықтамалардың санына;
елден тыс жерге шығу бойынша: азаматтардың өтініштерінің және олардың жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмелерінің санына.
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)            Күні 20__жылғы "___"________
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге 2-қосымша
Нысан

2) количеству открепленного населения соответствует:
по смерти: количеству справок о смерти/перинатальной смерти;
по выезду за пределы страны: количеству заявлений граждан и копии документов, удостоверяющих их личность.
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): __________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: __________________________________ /_________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической
помощи
Форма
Расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичную медико-санитарную помощь

МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жедел респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың салыстырмалы үлесі
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
1-2 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары Алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /_____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/ қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін) Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе:
* - нақты көрсеткішті есептеу "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері негізінде келтірілген
** - нысаналы көрсеткіштің мәні "ЖБНҚК" порталының деректеріне сәйкес келеді;
балдардың саны Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2009 жылғы 26 қарашадағы № 801 бұйрығымен екітілген Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетілетін медициналық қызметтерге арналған тарифтерді жасау мен шығындарды жоспарлау әдістемесіне сәйкес ең жоғары мәнде көрсетілген;
КЖНЫК сомасы жасалған ТМККК көрсетуге арналған шарт бойынша деректердің негізінде МСАК субъектісі қызметінің түпкілікті нәтиже индикаторлары бойынша бөлінген;
*** - деректер Қордың "ЖБНҚК" порталында есепті кезеңді жапқаннан кейін "ЖБНҚК" порталының деректеріне сәйкес келеді.
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге 3-қосымша
Нысан
Жалпы практика дәрігеріне (ЖПД) жүктемені 1 учаскеге 1 700 адам деңгейіне дейін төмендету бойынша тізілім кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
р/с №
Жаңа учаскенің № және атауы (болған жағдайда)
Жаңа учаскенің ашылу күні
Учаскенің сипаттамасы (қала/ауыл)
Учаскенің бейіні (ЖПД)
Учаскеге тіркелген халықтың саны
Есепті кезеңдегі нәтиже *
Нәтижесі ________ (өспелі қорытындыны көрсету)*
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.
Ескертпе:

Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки. Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечно-сосудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ____________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ___________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - расчет фактического показателя приведен на основании данных портала "Регистр прикрепленного населения"
** - значение целевого показателя соответствует данным портала "ДКПН";
количество баллов указано в максимальном значении в соответствии с Методики формирования тарифов на медицинские услуги, оказываемые в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи и в системе обязательного социального медицинского страхования, утвержденной приказом Министра Здравоохранения Республики Казахстан от 26 ноября 2009 года № 801 (зарегистрирован с Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 49236;
сумма распределена по индикаторам конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего ПМСП, на основании данных по заключенному договору на оказание ГОБМП;
*** - значения соответствуют данным портала "ДКПН" после закрытия отчетного периода в портале "ДКПН" Фондом.
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической
помощи
Форма
Реестр по снижению нагрузки на врача общей практики (ВОП) до уровня 1 700 человек на 1 участок
№ п/п
№ и наименование (при его наличии) нового участка
Дата открытия нового участка
Признак участка (город/село)
Профиль участка (ВОП)
Количество прикрепленного населения на участок
Результат за отчетный период*
Результат за ____ (указать нарастающий итог)*
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.
Примечание:

Нәтижесі деп жаңа учаскелер құру арқылы жалпы практика дәрігеріне (ЖПД) 1 учаскеге 1 700 адам деңгейіне дейін жүктемені төмендету жөніндегі іс-шаралардың сипаттама бөлігін айтамыз. Бекітілген халықтың жалпы санын, ұйымдағы учаскелердің санын және ЖПД 1 учаскесіне жаңа учаскелер ашылғанға дейін және одан кейін тіркелген халықтың орташа санын көрсету қажет.
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): __________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"________года
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге 4-қосымша
Нысан
Алғашқы медициналық-санитариялық көмектің көрсетілген қызметтерінің тізбесі* кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Қатерлі ісіктерді ерте диагностикалау үшін скринингтік зерттеулерді (скрининг түріне қарай) жүргізу қызметтері
2.1.
Сүт безі қатерлі ісігін анықтау
2.2.
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтау
2.3.
Колоректалды қатерлі ісікті анықтау
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _____________________ /________________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"_______
Ескертпе: * - осы кестені "АЕК" АЖ-ға енгізілген деректердің негізінде МСАК көрсететін ауылдың субъектілері ұсынады;
** - сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге 5-қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмекті көрсеткені үшін кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультативтік- диагностикалық қызметтер тізбесі* кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Қатерлі ісіктерді ерте диагностикалау үшін скринингтік зерттеулерді (скрининг түріне қарай) жүргізу қызметтері
3.1.
Сүт безі қатерлі ісігін анықтау
3.2.
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтау
3.3.
Колоректалды қатерлі ісікті анықтау
4.
онкологиялық ауруларға күдікті науқастар үшін маманның жолдамасы бойынша қымбат тұратын диагностикалық зерттеулер түрі жүргізу
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ______________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _____________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе: * деректер қызмет берушінің МАЖ-ға енгілген деректері негізінде қалыптастырылады.
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге 6-қосымша
Нысан
Қосалқы мердігерді қатыстырмай көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі* кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
Р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Қатерлі ісіктерді ерте диагностикалау үшін скринингтік зерттеулерді (скрининг түріне қарай) жүргізу қызметтері
3.1.
Сүт безі қатерлі ісігін анықтау
3.2.
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтау
3.3.
Колоректалды қатерлі ісікті анықтау
4.
Онкологиялық ауруларға күдікті науқастар үшін маманның жолдамасы бойынша қымбат тұратын диагностикалық зерттеулер түрі жүргізу
Жиыны:
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ______________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _____________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе: * - деректер МАЖ деректері негізінде қалыптастырылады.
** - сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге 7-қосымша
Нысан
Бірге орындаушыны тарта отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі* кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
Р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
Қосалқы мердігердің атауы_________( _________№___ шарт бойынша)
1.
Бірге орындау шарты бойынша қызметтер, жиыны:
1.1.
МСАК мамандарының жолдамалары бойынша, жиыны

* - Под результатом подразумевается описательная часть мероприятия по снижению нагрузки на врача общей практики (ВОП) до уровня 1 700 человек на 1 участок, путем создания новых участков. Необходимо указать общее количество прикрепленного населения, количество участков в организации и среднее количество прикрепленного населения на 1 участок ВОП до и после открытия новых участков.
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ___________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ___________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 4
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической
помощи
Форма
Реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ год
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
2.1.
На выявление рака молочной железы
2.2.
На выявление рака шейки матки
2.3.
На выявление колоректального рака
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ____________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание: * - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 5
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической
помощи
Форма
Реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
3.1.
На выявление рака молочной железы
3.2.
На выявление рака шейки матки
3.3.
На выявление колоректального рака
4.
Дорогостоящие виды диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): __________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС.
Приложение 6
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической
помощи
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
3.1.
На выявление рака молочной железы
3.2.
На выявление рака шейки матки
3.3.
На выявление колоректального рака
4.
Услуги по проведению дорогостоящих видов диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):_____________________________________/_________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 7
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической
помощи
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
Наименование соисполнителя ______________________________(по договору соисполнения от №___ )
1.
Услуги по договору соисполнения, итого
1.1.
По направлениям специалистов ПМСП, итого

1.1.1.
Қатерлі ісіктерді ерте диагностикалау үшін скринингтік зерттеулерді ( скрининг түрлері бөлінісінде) жүргізу қызметтері
1.1.1.1
Сүт безі қатерлі ісігін анықтау
1.1.1.2
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтау
1.1.1.3
Колоректалды қатерлі ісікті анықтау
1.1.2.
Онкологиялық ауруларға күдікті науқастар үшін маманның жолдамасы бойынша қымбат тұратын диагностикалық зерттеулер түрі жүргізу
1.2.
Шұғыл көрсетілімдер бойынша, жиыны
1.3.
Бірге орындаушының бейінді мамандарының жолдамалары бойынша (қосымша қызметтер), жиыны
2.
Бірге орындау шартына қосылмаған қызметтері, жиыны
2.1.
МСАК мамандарының жолдамалары бойынша, жиыны
2.2.
шұғыл көрсетілімдер бойынша, жиыны
2.3.
Бірге орындаушының бейінді мамандарының жолдамалары бойынша (қосымша қызметтер), жиыны
Жиыны:
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ______________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _____________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"________года
Ескертпе:
* - деректер қызмет берушінің МАЖ-ға енгізген деректері негізіндн қалыптастырылады;
** - қорытынды сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді, бірге орындаушыларға осы Қағидаларда айқындалған тәртіпте және мерзімде төленуі тиіс.
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге 8-қосымша
Нысан
6-дан 17 жасқа дейін қоса алғанда балаларға көрсетілген консультативтік- диагностикалық қызметтердің тізілімі * кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
Р/с №
ЖСН
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Сома, теңге **
1
2
3
4
5
1.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ______________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _____________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"________года
Ескертпе:
* - деректер қызмет берушінің МАЖ-ға енгізген деректері негізіндн қалыптастырылады;
** - қорытынды сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге 9-қосымша
Нысан
Жеделдігі 4 санаттағы кезек күттірмейтін жедел медициналық көмекті шақыртулардың тізілімі * кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
р/с №
ЖСН
Қызметтер атауы
Саны
1
2
3
4
1.
2.
Жиыны
Х
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ______________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _____________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"________года
Ескертпе:
* - деректер қызмет берушінің МАЖ-ға енгізген деректері негізіндн қалыптастырылады.
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге 10-қосымша
Нысан
Емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилалині аз өнімдермен қамтамасыз етуі бойынша тізілім кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
Р/с №
Атауы
Саны
Құны
Сома, мың теңге
1
2
3
4
5
1.
Жиыны
Х
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ______________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _____________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"_________
Амбулаториялық-емханалық
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге 11-қосымша
Нысан
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техниканы пайдаланумен көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
Р/с №
Медициналық жабдықтың коды
Медициналық жабдықтың атауы
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
1 қызметке арналған лизинг төлемі, теңге
Қызметтердің саны
Ақы төлеу үшін Лизинг төлемінің сомасы (теңге)
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ______________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _____________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының

1.1.1.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
1.​1.​1.​1
На выявление рака молочной железы
1.​1.​1.​2
На выявление рака шейки матки
1.​1.​1.​3
На выявление колоректального рака
1.1.2.
Услуги по проведению дорогостоящих видов диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста
1.2.
По экстренным показаниям, итого
1.3.
По медицинским показаниям по направлениям профильных специалистов соисполнителя (дополнительные услуги), итого
2.
Услуги, не включенные в договор соисполнения, итого
2.1.
По направлениям специалистов ПМСП, итого
2.2.
По экстренным показаниям, итого:
2.3.
По медицинским показаниям по направлениям профильных специалистов соисполнителя (дополнительные услуги), итого
Итого:
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):___________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период, подлежит оплате соисполнителям в порядке и сроки, определенные настоящими Правилами.
Приложение 8
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической
помощи
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
ИИН
Полный код услуги
Наименование услуги
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
1.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): __________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:__________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 9
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической
помощи
Форма
Реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности *
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
ИИН
Наименование услуги
Количество
1
2
3
4
1.
2.
Итого
Х
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС.
Приложение 10
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической
помощи
Форма
Реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина период:
с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Наименование
Количество
Стоимость
Сумма, тыс.тенге
1
2
3
4
5
1.
Итого
Х
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): __________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:_______________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 11
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической
помощи
Форма
Реестр оказанных консультативно-диагностических услуг с использованием медицинской техники, приобретенной на условиях финансового лизинга
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Код медицинского оборудования
Наименование медицинского оборудования
Полный код услуги
Наименование услуги
Лизинговый платеж на 1 услугу, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, предъявленная к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): __________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: __________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 3
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан

2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
3-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
7- қосымша
Нысан
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін қызмет берушінің амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезіндегі кіріс құрылымы туралы ақпарат 20 ___ жылғы "___" _______ және 20 ___ жылғы "___" _______ кезең _____________________________________________________________________ (Қызмет берушінің атауы)
р/с №
Қызметтің атауы
Кіріс көздері, мың теңге
барлығы
Бюджет қаражаты есебінен
Бюджеттен тыс қаражат есебінен
1
2
3
4
5
1.
Есепті кезеңдегі кіріс, барлығы
Оның ішінде:
1.1.
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсету:
1.1.1.
оның ішінде бастапқы медициналық-санитариялық көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыруға
1.2.
Консультациялық-диагностикалық қызмет көрсету
1.3
халықтың нысаналы топтарына профилактикалық медициналық тексеру жүргізгені үшін
1.4.
қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.5.
маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлерін жүргізуге
1.6.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
1.7.
Басқа қызметтер (көрсетілсін)
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ______________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _____________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"_________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
4-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
8- қосымша
Нысан

от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 7
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Информация о структуре доходов при оказании амбулаторно-поликлинической помощи поставщиком, оказывающим первичную медико-санитарную помощь
период с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года _____________________________________________________________________
(Наименование поставщика)
№ п/п
Наименование услуги
Источники дохода, тыс.тенге
всего
за счет бюджетных средств
за счет внебюджетных средств
1
2
3
4
5
1.
Доход за отчетный период, всего
в том числе:
1.1.
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи:
1.1.1.
в т.ч. на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичной медико-санитарной помощи
1.2.
Оказание консультативно-диагностических услуг
1.3
проведение профилактических медицинских осмотров целевых групп населения
1.4.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.5.
на проведение дорогостоящих видов диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста
1.6.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
1.7.
Другие услуги (указать)
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе) Дата "_____"_________20___ года
Приложение 4
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 8
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Информация о структуре расходов при оказании амбулаторно-поликлинической помощи поставщиком, оказывающим первичную медико-санитарную помощь

Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін Қызмет берушінің амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуі кезіндегі шығыстар құрылымы туралы ақпарат 20 ___ жылғы "___" _______ және 20 ___ жылғы "___" _______ кезең _____________________________________________________________________ (қызмет берушінің атауы)
Атауы
Өткен жылғы кассалық шығыстар (мың теңге)
Есепті жылға арналған бюджет қаражатының жоспары
Есепті кезеңдегі өсім бойынша кассалық шығыстар (мың теңге)
Оның ішінде есепті айда (мың теңге)
Барлығы есепті кезеңдегі өсім бойынша нақты шығыстар (мың теңге)
Нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы (мың теңге)
Өсім бойынша кредиторлық берешек (мың теңге)
Өсім бойынша дебиторлық берешек (мың теңге)
барлығы
Оның ішінде аванс
барлығы
Оның ішінде аванс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Өткен жылғының алдындағы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Өткен жылғы нақты шығыстардың кассалық шығыстардан ауытқуы, мың теңге
Х
X
X
X
X
X
Х
Есеп шоттағы қаражаттың қалдығы
X
X
Қаражаттың түсімі, барлығы:
Х
X
X
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1.
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсету, барлығы:
Х
Х
Х
1.1.
медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыруға
Х
Х
Х
2.
Консультациялық-диагностикалық көмек көрсету
Х
Х
Х
2.1.
оның ішінде маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат түрлерін жүргізуге
Х
Х
Х
Х
3.
Қатерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу
Х
Х
Х
4.
Амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізу
5.
Бірге орындау шарты бойынша медициналық көмек көрсету
Х
Х
Х
Барлығы шығыстар
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
I.
АҒЫМДАҒЫ ШЫҒЫСТАР:
1.
Жалаұы барлығы:
1.1.
Еңбекақы төлеу
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медицина және фармацевтика персонал
в)
кіші медицина персонал
г)
басқа персонал
1.2.
Қосымша ақшалай төлемдер (сыйлықақылар және сараланған төлем, демалысқа бір жолғы жәрдемақы, материалдық көмек)
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медицина және фармацевтика персонал
в)
кіші медицина персонал
г)
басқа персонал
1.2.1.
Сараланған төлем
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медицина және фармацевтика персонал
в)
кіші медицина персонал
г)
басқа персонал
1.2.2.
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерді ынталандыру
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медицина және фармацевтика персонал
в)
басқа персонал

период с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
_____________________________________________________________________
(наименование поставщика)
Наименование
Кассовые расходы за прошедший год (тыс. тенге)
План бюджетных средств на отчетный год
Кассовые расходы по нарастанию за отчетный период (тыс.тенге)
всего
в т.ч. аванс
1
2
3
4
5
6
Отклонение фактических расходов от кассовых за позапрошлый год, тыс.тенге
Х
X
X
X
Отклонение фактических расходов от кассовых за прошлый год, тыс.тенге
Х
X
X
X
Остаток средств на расчетном счету
Поступление средств, всего:
Х
в том числе:
Х
Х
Х
Х
1.
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи всего:
Х
1.1.
на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичной медико-санитарной помощи
Х
2.
Оказание консультативно-диагностических услуг
Х
2.1.
в т.ч. на проведение дорогостоящих видов диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста
Х
3.
Проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
Х
4.
Проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
5.
Оказание медицинской помощи по договору соисполнителя
Х
Всего расходов
в том числе:
Х
Х
Х
Х
I.
ТЕКУЩИЕ РАСХОДЫ:
1.
Заработная плата всего:
1.1.
Оплата труда
в том числе:
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал
1.2.
Дополнительные денежные выплаты (премии и дифференцированная оплата, единовременное пособие к отпуску, материальная помощь)
в том числе:
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
прочий персонал
1.2.1.
Дифференцированная оплата
в том числе:
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
младший медицинский персонал
г)
Прочий персонал
1.2.2.
Стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичной медико-санитарной помощи
в том числе:
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
в)
прочий персонал

1.2.3.
Учаскелік қызмет қызметкерлерін ауруларды басқару бағдарламасы бойынша және (немесе) патронаждық қызметтің әмбебап-прогрессивті моделі бойынша жұмысқа ынталандыру
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
дәрігерлік персонал мен провизорлар
б)
орта медицина және фармацевтика персонал
2.
Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндеттемелер барлығы:
2.1.
Әлеуметтік салық
2.2.
Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар
2.3.
Міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдар
3.
Тауарлар сатып алу барлығы:
3.1.
Азық-түлік өнімдерін сатып алу
3.2.
Дәрі-дәрмектер және өзге де медициналық бұйымдар сатып алу
3.3.
Басқа да тауарлар сатып алу
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
жұмсақ мүлік
4.
Құрамында фенилаланин аз емдік белокты өнімдер мен өнімдерді сатып алу
5.
Емшек сүтінің бейімделген алмастырғыштарын сатып алу
6.
Коммуналдық және өзге де қызметтер барлығы:
6.1.
Коммуналдық қызметтерге ақы төлеу
оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
ыстық, суық суға, кәрізге
б)
газға, электр энергиясына
в)
жылу энергиясына
г)
Байланыс қызметтеріне ақы төлеу
6.2.
Басқа да қызметтер мен жұмыстар
Оның ішінде:
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
а)
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
б)
Азық-түлікпен қамтамасыз ету бойынша қызметтерге
в)
Бірге орындау шарты бойынша қызметтерге ақы төлеу
г)
Ғимараттарды, құрылыстар мен жабдықтарды жөндеуге шығыстар
д)
Жалға алуға
7.
Басқа да ағымдағы шығындар барлығы:
7.1.
Ел ішіндегі іссапарлар мен қызметтік сапарлар
а)
оның ішінде денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға
7.2.
Елден тыс жерлерге іссапарлар мен қызметтік сапарлар
а)
оның ішінде денсаулық сақтау ұйымдары кадрларының біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға
7.3.
Басқа да ағымдағы шығындар
8.
Лизингтік төлемдер
II
НЕГІЗГІ ҚҰРАЛДАРДЫ САТЫП АЛУ
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ______________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _____________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"_________
"_____"_________20___ года
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының

1.2.3.
Стимулирование работников участковой службы в работе по программе управления заболеваниями и (или) по универсально-прогрессивной модели патронажной службы
в том числе:
Х
Х
Х
Х
а)
врачебный персонал и провизоры
б)
средний медицинский и фармацевтический персонал
2.
Налоги и другие обязательства в бюджет всего:
2.1.
Социальный налог
2.2.
Социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования
2.3.
Отчисления на обязательное социальное медицинское страхование
3.
Приобретение товаров всего:
3.1.
Приобретение продуктов питания
3.2.
Приобретение медикаментов и прочих медицинских изделий
3.3.
Приобретение прочих товаров
в том числе:
Х
Х
Х
Х
а)
мягкий инвентарь
4.
Приобретение лечебных низкобелковых продуктов и продуктов с низким содержанием фенилаланина
5.
Приобретение адаптированных заменителей грудного молока
6.
Коммунальные и прочие услуги, всего:
6.1.
Оплата коммунальных услуг
в том числе:
Х
Х
Х
Х
а)
за горячую, холодную воду, канализацию
б)
за газ, электроэнергию
в)
за теплоэнергию
г)
оплата услуг связи
6.2.
Прочие услуги и работы
в том числе:
Х
Х
Х
Х
а)
на повышение квалификации и переподготовку кадров
б)
на услуги по обеспечению питания
в)
на оплата услуг по договору соисполнения
г)
расходы на текущий ремонт зданий, сооружений и оборудования
д)
на аренду
7.
Другие текущие затраты, всего:
7.1.
Командировки и служебные разъезды внутри страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
7.2.
Командировки и служебные разъезды за пределы страны
а)
в том числе на повышение квалификации и переподготовку кадров организаций здравоохранения
7.3.
Прочие текущие затраты
8.
Лизинговые платежи
II
ПРИОБРЕТЕНИЕ ОСНОВНЫХ СРЕДСТВ
продолжение таблицы
в т.ч. за отчетный месяц (тыс.тенге)
Всего Фактические расходы по нарастанию за отчетный период (тыс.тенге)
Отклонение фактических расходов от кассовых расходов (тыс.тенге)
Кредиторская задолженность по нарастанию (тыс. тенге)
Дебиторская задолженность по нарастанию (тыс.тенге)
всего
в т.ч. аванс
7
8
9
10
11
12
X
X
Х
X
X
Х
X
X
X
X
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _____________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:____________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии) (для документа на бумажном носителе)
"_____"_________20___ года
Приложение 5
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан

2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
5-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
11-1- қосымша
Нысан
Азаматтарды тіркеу нормативін арттырғаны үшін бір жалпы практика дәрігеріне ұстап қалу сомасын есептеу формуласы
Азаматтарды тіркеу нормативін арттырғаны үшін бір жалпы практика дәрігеріне ұстап қалу сомасы есепті айға мына формула бойынша есептеледі:
S = 10 % * КНЖБМСК х ЧЖПД,:
S – айына, азаматтарды тіркеу нормативін арттырғаны үшін бір жалпы практика дәрігеріне ұстап қалу сомасы;
КНЖБМСК – "БХТ" АЖ-да тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы АЕК кешенді жан басына шаққандағы норматив;
ЧЖПД – "Алғашқы медициналық-санитариялық көмек көрсету қағидаларын және Азаматтарды алғашқы медициналық-санитариялық көмек ұйымдарына бекіту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 281 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11268 тіркелген) 10-тармағында көзделген есепті кезеңдегі айдың соңғы күніне нормативтерден тыс МСАК субъектісінің жалпы практика дәрігерлеріне бекітілген халық саны жалпы практика дәрігерлеріне бекітілген халық санын қоспағанда, халқының саны 3 (үш) мың адамнан кем ауылдарда және кенттерде көрсетілетін медициналық көмек, нормативтен тыс есепті кезең айының соңғы күні.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
6-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
12- қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге арналған шартты орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: __________________________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ___________________________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _______________________________________________
№1-кесте. Бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуден шешуге жатады және төлеуге, оның ішінде ішінара төлеуге жатпайды
Ақы төлеуге қабылданды
халық саны, адам
сома, теңге
жағдайлар саны
сома, теңге
халық саны, адам
сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Барлығы бекітілген халыққа амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін
оның ішінде::
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсетуге

от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 11-1
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Формула расчета суммы удержания за превышение норматива прикрепления граждан к одному врачу общей практики
Сумма удержания за превышение норматива прикрепления граждан к одному врачу общей практики за отчетный месяц рассчитывается по следующей формуле:
S = 10% * КПНПМСП х ЧВОП, где:
S – сумма удержания за превышение норматива прикрепления граждан к одному врачу общей практики, в месяц;
КПНПМСП – комплексный подушевой норматив АПП на одного прикрепленного человека, зарегистрированного в ИС "РПН", в месяц, определенный для субъекта ПМСП;
ЧВОП – численность населения прикрепленного к врачам общей практики субъекта ПМСП на последний день месяца отчетного периода сверх норматива, предусмотренного пунктом 10 приказа Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 281 "Об утверждении Правил оказания первичной медико-санитарной помощи и Правил прикрепления граждан к организациям первичной медико-санитарной помощи" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11268), за исключением численности населения прикрепленного к врачам общей практики, оказывающим медицинскую помощь в селах и поселках с численностью населения менее 3 (трех) тысяч человек, на последний день месяца отчетного периода сверх норматива.
Приложение 6
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 12
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол
исполнения договора закупа услуг по оказанию амбулаторно-поликлиническую помощи
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _____________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: ________________________________
Таблица №1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате
численность населения, человек
сумма, тенге
количество случаев
сумма, тенге
численность населения, человек
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
ВСЕГО за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению
в том числе:
1.1.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи:

Сүт бездерінің және жатыр мойнының қатерлі ісігін қоспағанда, 0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары Алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 1-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
№4 Кесте. Лизинг төлемінің сомасын есептеу
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуден шешуге жатады
Ақы төлеуге қабылданды
Қызмет саны
Сома, теңге
Қызмет саны
Сома, теңге
Қызмет саны
Қызмет саны
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.
Жиыны
№ 5 Кесте. Өзге төлемдер/шегерулер есептеу
№ п/п
Медициналық көмектің түрлері
Негіздеме (Өзге төлемдер/шегерулер енгізгенде анықтамалығынан таңдалған себептер)
Төлемдер сомасы, теңге
Шегерулер сомасы, теңге
1
2
3
4
1.
2.
Жиыны
Ақы төлеуге _________________________ теңге ұсынылды
Ақы төлеуге барлығы ____________ теңге қабылданды
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызметтер берушінің лауазымды тұлғасы: ________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
__________________________ /____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің
уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
7-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
16- қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмек үшін көрсетілген қызметтер актісі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: ____________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
Оның ішінде төленген аванстың жалпы сомасы ________________________________ теңге
Оның ішінде желтоқсанда төленген аванстың жалпы сомасы: ______________________ теңге
Оның ішінде ағымдағы жылда лизингтік төлемдердің жалпы сомасы _________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
Оның ішінде төленген лизингтік төлемдер ________________________________ теңге
Орындалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
Оның ішінде төленген лизингтік төлемдер ________________________________ теңге
№1 кесте. Амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін бекітілген халыққа ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
Халықтың саны/ қызмет саны
сома, теңге
Халықтың саны/ қызмет саны
сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Бекітілген халық амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін жиыны:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету үшін, оның ішінде

Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки. Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечно-сосудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Таблица №4. Расчет суммы лизинговых платежей
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию
Принято к оплате
Количество услуг
Сумма, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.
Итого
Таблица №5. Расчет иных выплат/вычетов
№ п/п
Виды медицинской помощи
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов / выплат)
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге;
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: ____________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
____________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
____________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное
должностное лицо поставщика): _________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)             Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 7
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 16
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг
по амбулаторно-поликлинической помощи
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _____________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _________________________________________
Наименование бюджетной программы: ___________________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: ________________________________________
Общая сумма Договора: ___________________________________________________ тенге
в том числе общая сумма выплаченного аванса: _______________________________ тенге
в том числе общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
в том числе общая сумма лизинговых платежей на текущий год: _________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): ________________________тенге
в том числе сумма выплаченных лизинговых платежей: ________________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):________________________тенге
в том числе сумма выплаченных лизинговых платежей: _________________________тенге
Таблица №1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
численность населения /кол-во услуг
сумма, тенге
численность населения/ кол-во услуг
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Всего за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению
1.1.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:

1. лизингтік төлем төлеу сомасы: ______________ теңге;
2. ұсталған сома : _____________ теңге, оның ішінде:
2.1. сапа мен көлем монитрингісінің нәтижесінде: _____________ теңге;
2.2. шарттан тыс қызметтер бойынша:__________ теңге;
3. шешілген сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
3.1. төлемдер: ______________ теңге,
3.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома__________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы____________________теңге
Аудару үшін жиыны____________________________________________теңге
оның ішінде лизингтік төлемдер: ____________________________ теңге.
Тапсырыс беруші :__________________________ (тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы) КБЕ:
_____________________________
Басшы: _____________________/_____________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: ____________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
8-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
20- қосымша
Нысан
__________________________ облыс, астана және республикалық маңызы бар қала бойынша түпкілікті нәтиже индикаторларының мәндерін және ынталандырушы кешенді жан басына шаққандағы нормативтің мәнін есептеу үшін ақпараттық жүйелерден деректерді жүктеудің дұрыстығы мен шынайылығы бойынша есеп 20 ___ жылғы "___" _______ және 20 ___ жылғы "___" _______ кезең
р/с №
Индикатордың атауы
Деректер көзі
Жүктелген деректер кезеңі
Деректерді жүктеу күні
Жүктеу сапасы
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
СИ басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға):_______________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса) /қолы)
(қағаз тасығыштағы акті үшін)
Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
20___ жылғы "_____"_________
Ескертпе:

1. сумма на оплату лизинговых платежей: _____________ тенге;
2. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
2.1 по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
2.2 по услугам вне договора ____________тенге;
3. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
3.1 выплаты: _____________ тенге,
3.2 вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
в том числе сумма лизинговых платежей: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 8
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 20
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Отчет
по корректности и достоверности загрузки данных из информационных систем для расчета значений индикаторов конечного результата и сумм стимулирующего компонента комплексного подушевого норматива по области, столице и городу
республиканского значения __________________________
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
№ п/п
Наименование индикатора
Источник данных
Период загруженных данных
Дата загрузки данных
Качество загрузки
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
Руководитель СИ
(уполномоченное должностное лицо):_________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии) (для отчета на бумажном носителе)
"_____"_________20___ года
Примечание:

1. лизинг төлемдерді өтеу сомасы: _____________ теңге;
2. ұстап қалған сомасы: _____________ теңге, оның ішінде:
2.1. сапа мен көлемді бақылау нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
2.2. сапа мен көлем сараптамасынан өтпеген өліммен аяқталғанмен ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
2.3. сапа мен көлем сараптамасынан өтпеген Шарт шарттарынан тыс көрсетілген ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
2.4. шарттың жоспарлы сомасынан асырғаны үшін сызықтық шкала бойынша: _____________ теңге;
3. қабылданған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
3.1. есептік кезеңде сапа мен көлем сараптамасынан өткен жол бермеу мүмкін емес өліммен өткен кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
3.2. сапа мен көлем сараптамасынан өткен Шарт шарттарынан тыс көрсетілген өткен кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ тенге;
4. Шешілген сома: ____________ теңге /қабылданған: ___________ теңге, оның ішінде:
4.1. төлемдер: _____________ теңге,
4.2. шегерімдер:_____________теңге.
Бұрын төленген аванстан ұстап қалатын сома: _____________ теңге;
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы: _____________ теңге;
Аударуға есептелген, жиыны: _____________ теңге;
Оның ішінде лизинг төлемдерді өтеу: _____________ теңге.
Тапсырыс беруші :__________________________ (тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы) КБЕ:
_____________________________
Басшы: _____________________/_____________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________ (қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________ ____________________________________ ____________________________________ КБЕ:_______________________________ Басшысы: ____________________/______________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының

1. сумма для оплаты лизинговых платежей: _____________ тенге;
2. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
2.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
2.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинг качества и объема: _____________ тенге;
2.3. за пролеченные случаи текущего периода, оказанные вне условий Договора, не прошедшие мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
2.4. по линейной шкале за превышение плановой суммы договора: _____________ тенге;
3. принятая сумма: _____________ тенге, из них:
3.1. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинг качества и объема в отчетном периоде: _____________ тенге;
3.2. за пролеченные случаи прошедшего периода, оказанные вне условий Договора, прошедшие мониторинг качества и объема: _____________ тенге;
4. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
4.1. выплаты: _____________ тенге,
4.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
в том числе сумма лизинговых платежей: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель: _____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество /подпись) (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе) Место печати
(при его наличии) (для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель: ____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии) (для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии) (для акта на бумажном носителе)
Приложение 12
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан

81.545
Гемофилия кезінде тізені толығымен ауыстыру
16.
83.755
Гемофилия кезінде сіңірлерді транспланттау және орнын ауыстыру
Шығындарды қосымша өтей отырып, КШТ құны бойынша ақы төлеуге жататын қызметтердің/манипуляциялардың тізбесі
17.
39.7916
Түрлі аймақтағы біріншілік және екіншілік метастатикалық қатерлі ісіктердің эндоваскулярлық химиоэмболизациясы
18.
39.7949
Гепатоцеллюлярлық карцином кезінде бауыр артерияларының химиоэмболизациясы
19.
92.231
Конформдық сәулелік терапия
20.
92.241
Түрлі ошақтардағы қатерлі ісіктердің жіті-модулирленген сәулелік терапиясы
21.
92.242
Лимфомалар және кіші жанбас, құрсақ қуысы, висцералдық кеуде ағзаларының қатерлі ісіктерді жіті-модулирленген сәулелік терапиясы (IMRT)
22.
92.243
Сут безінің обырындағы сәулелендіру кезінде түйін ішінде жітілігінің (флюенса) модуляциясымен (өзгеруімен) сәулелік терапиясы
23.
92.244
Бас және мойын ісіктері обырындағы сәулелендіру кезінде түйін ішінде жітілігінің (флюенса) модуляциясымен (өзгеруімен) сәулелік терапиясы
24.
92.245
Әйел жыныс мүшелерінің обырындағы жіті-модуляцияланған сәулелендіру терапиясы (IMRT)
25.
92.246
Жеке ошақтардағы ісіктер үшін бейнелермен басқармалы сәулелік терапиясы
26
92.247
Дистанционная лучевая терапия с использованием фотонов на линейном ускорителе
27.
92.202
Еркектік бездің жергілікті обыры кезіндегі интерстициальдық сәулелік терапия (брахитерапия)
28.
92.201
Еркектік без обырындағы жоғары мөлшердегі брахитерапия
29.
99.25
Полихимиотерапия (онкология)
30.
99.2900
Балалардағы идиопатиялық тромбоцитопендік қанталау бөртпесінің рефрактерлық түрлерін иммуноглобулин және моноклоналдық денелермен емдеу
31.
99.2901
Балалардағы аплазиялық анемияның құрама иммуносупрессивтік терапиясы
32.
99.2902
Лангерганс жасушаларынан гистицитоздың жоғарғы мөлшердегі химиотерапиясы (LCH-III)
33.
99.2903
Жіті лейкоздың жоғарғы мөлшердегі химиотерапиясы (ALL-BFM, AML-BFM)
34.
99.0601
Оның дефицитiнде VIII-шi тұқым қуалайтын факторды енгізу
35.
99.0602
Оның дефицитiнде IX-шi тұқым қуалайтын факторды енгізу
36.
B06.573.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы "миеломдық ауруға арналған панельді" иммунофенотиптеу
37.
B06.574.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы "жіті лейкоздарға арналған панельді" иммунофенотиптеу
38.
B06.576.008
Ағымды цитофлуориметрия әдісімен қандағы "созылмалы лейкоздарға арналған панельді" иммунофенотиптеу
39.
B09.766.016
Сүйек кемігі жасушаларын ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі)молекулярлық-цитогенетикалық зерттеу
40.
B09.767.016
Перифериялық қан лимфоциттерінің (1 зонд) ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі) молекулярлық-цитогенетикалық зерттеуін жүргізу
41.

81.545
Полная замена колена при гемофилии
16.
83.755
Перемещение или трансплантация сухожилия при гемофилии
Перечень услуг/манипуляций подлежащих оплате по стоимости КЗГ основного диагноза с дополнительным возмещением затрат
17.
39.7916
Эндоваскулярная химиоэмболизация первичных и вторичных метастатических опухолей различных локализаций
18.
39.7949
Химиоэмболизация печеночных артерий при гепатоцеллюлярной карциноме
19.
92.231
Конформная лучевая терапия
20.
92.241
Интенсивно-модулированная лучевая терапия опухолей различных локализаций
21.
92.242
Интенсивно-модулированная лучевая терапия (IMRT) злокачественных новообразований висцеральных органов грудной клетки, брюшной полости, малого таза и лимфом
22.
92.243
ЛТМИ -лучевая терапия с модуляцией (изменением) интенсивности (флюенся) внутри пучка во время облучения при раке молочной железы
23.
92.244
ЛТМИ -лучевая терапия с модуляцией (изменением) интенсивности (флюенся) внутри пучка во время облучения органов головы и шеи
24.
92.245
Интенсивности-модулированная лучевая терапия (IMRT) при раке женских гениталий
25.
92.246
Лучевая терапия, управляемая изображениями для опухолей отдельных локализаций
26.
92.247
Дистанционная лучевая терапия с использованием фотонов на линейном ускорителе
27.
92.202
Интерстициальная лучевая терапия (брахитерапия) локализованного рака предстательной железы
28.
92.201
Высокодозная брахитерапия рака предстательной железы
29.
99.25
Полихимиотерапия (онкология)
30.
99.2900
Лечение рефрактерных форм идиопатической тромбоцитопенической пурпуры иммуноглобулинами и моноклональными антителами
31.
99.2901
Комбинированная иммуно-супрессивная терапия апластической анемии у детей
32.
99.2902
Высокодозная химиотерапия гистицитоза из клеток Лангерганса (LСН – III)
33.
99.2903
Высокодозная химиотерапия заболеваний кроветворной системы
34.
99.0601
Введение наследственного фактора VIII при его дефиците
35.
99.0602
Введение наследственного фактора IX при его дефиците
36.
B06.573.008
Иммунофенотипирование "панель для миеломной болезни" в крови методом проточной цитофлуориметрии
37.
B06.574.008
Иммунофенотипирование "панель для острых лейкозов" в крови методом проточной цитофлуориметрии
38.
B06.576.008
Иммунофенотипирование "панель для хронических лейкозов/ лимфопролиферативных заболеваний" в крови методом проточной цитофлуориметрии
39.
B09.766.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) клеток костного мозга (1 зонд)
40.
B09.767.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) лимфоцитов периферической крови (1 зонд)
41.

B09.769.016
ДНҚ-зондтарын пайдалану арқылы (ФИШ-әдісі) цитологиялық препараттардың, гистологиялық қималардың молекулярлық-цитогенетикалық зерттеуін жүргізу (1зонд)
42.
B09.800.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен 2 класстық қанның HLA-типтендіруін жүргізу
43.
B09.799.017
Молекулалық-генетикалық әдіспен 1 класстық қанның HLA-типтендіруін жүргізу
44.
D92.320.024
Қашықтықтан сәулелік терапия
45.
D92.320.025
Қашықтықтан сәулелік терапия, РОД Гр
46.
D92.201.029
Жолақішілік гамматерапия (жатыр мойыны және тоқ ішек обыры кезінде), РОД 5Гр
47.
D92.060.023
Сәуле алдыңғы топометриялық дайындау-центрация
48.
B06.660.011
1-4 маркерлерді қолданып, иммуногистохимиялық әдіспен қатерлі ісіктердің блок-препараттарын зерттеу
49.
B06.670.011
Қатерлі ісік тінінің блок-препаратын 5-10 маркерлерін қолдана отырып, иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
50.
B06.671.011
Қатерлі ісік тінінің блок-препаратын10-нан көп маркерлерді қолдана отырып, иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу
51.
B06.667.011
Иммуногистохимиялық әдіспен орнын басушы терапияға ісік жасушаларының сезімталдығын зерттеу
52.
B06.668.011
Иммуногистохимиялық әдіспен химиялық препараттарға ісік жасушаларының сезімталдығын зерттеу
53.
B06.669.011
лимфопролиферативті ауруға иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу (стандарт-панель)
54.
B06.673.011
лимфопролиферативті ауруға иммуногистохимиялық әдіспен зерттеу (кеңейтілген-панель)
55.
C04.010.009
Мидың перфузиялық статистикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы (3 кескінде)
56.
C04.011.009
Мидың перфузиялық динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
57.
C04.001.009
Миокардттың статистикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы (3 кескінде)
58.
C04.002.009
Скелеттің статистикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы (1 кескінде)
59.
C04.003.009
Скелеттің динамикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы (1 кескінде)
60.
C04.004.009
Скелеттің статистикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы - одан кейінгі әрбір кескін
61.
C04.013.009
Гепатобилиярлы жүйенің динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
62.
C04.014.009
Бүйректі динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
63.
C04.006.009
Қалқанша безінің статистикалық бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
64.
C04.012.009
Жүректің динамикалық сцинтиграфиясы бір фотондық эмиссиондық компьютерлік томографиясы
65.
C04.001.010
Бір анатомиялық аймақтың позитрондық-эмиссиондық томографиясы (ПЭТ) + компьютерлік томографиясы
66.

B09.769.016
Молекулярно-цитогенетическое исследование с использованием ДНК-зондов (ФИШ-метод) цитологических препаратов, гистологических срезов (1 зонд)
42.
B09.800.017
Проведение HLA-типирования крови 2 класса молекулярно-.генетический методом
43.
B09.799.017
Проведение HLA-типирования крови 1 класса молекулярно-генетический методом
44.
D92.320.024
Дистанционная лучевая терапия
45.
D92.320.025
Дистанционная лучевая терапия, РОД Гр
46.
D92.201.029
Внутриполостная гамматерапия (при раке шейки матки и прямой кишки), РОД 5Гр
47.
D92.060.023
Предлучевая топометрическая подготовка - центрация
48.
B06.660.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием 1-4 маркеров
49.
B06.670.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием 5-10 маркеров
50.
B06.671.011
Исследование блок-препарата опухолевой ткани иммуногистохимическим методом с использованием более 10 маркеров
51.
B06.667.011
Исследование чувствительности опухолевых клеток к заместительной терапии иммуногистохимическим методом
52.
B06.668.011
Исследование чувствительности опухолевых клеток к химиопрепаратам иммуногистохимическим методом
53.
B06.669.011
Исследование на лимфопролиферативные заболевания иммуногистохимическим методом (стандарт-панель)
54.
B06.673.011
Исследование лимфопролиферативных заболеваний иммуногистохимическим методом (расширенная панель)
55.
C04.010.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография перфузионная статическая головного мозга (3 проекции)
56.
C04.011.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография перфузионная динамическая головного мозга
57.
C04.001.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография статическая миокарда (3 проекции)
58.
C04.002.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография статическая скелета (1 проекция)
59.
C04.003.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография динамическая скелета (1 проекция)
60.
C04.004.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография статическая скелета - каждая последующая проекция
61.
C04.013.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография (сцинтиграфия динамическая гепатобилиарной системы)
62.
C04.014.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография (сцинтиграфия динамическая почек)
63.
C04.006.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография статическая щитовидной железы
64.
C04.012.009
Однофотонная эмиссионная компьютерная томография (сцинтиграфия динамическая сердца)
65.
C04.001.010
Позитронно-эмиссионная томография (ПЭТ) + компьютерная томография одной анатомической зоны
66.

C04.002.010
Барлық дененің позитрондық-эмиссиондық томографиясы (ПЭТ) + компьютерлік томографиясы
67.
B08.851.021
Биопсиялық материалды иммундық флюоресценттік микроскопия әдісімен зерттеу
68.
B08.851.022
Гистологиялық/цитологиялық материалды электрондық микроскопия әдісімен зерттеу
69.
B09.801.019
Масс-спектрометрия әдісімен қандағы орфан ауруларын диагностикалау
70.
B09.802.019
Масс-спектрометрия әдісімен орфан ауруларын дәрілік мониторингілеу
71.
D39.955.703
Тәуліктік стационардың деңгейінде гемодиализ
72.
D50.920.035
MARS - жасанды бауыр аппаратында альбуминдік диализ (экстракорпорлық бауырлық жәрдем)
73.
D54.980.704
Перитонеалдық катетерді ересектерге имплантанттау
74.
D54.980.705
Балалардың перитонеалдық катетерінің имплантациясы
75.
D54.985.728
Тәуліктік стационар деңгейінде бикарбонатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (ересектер)
76.
D54.985.709
Тәуліктік стационар деңгейінде бикарбонатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (балалар)
77.
D54.986.710
Тәуліктік стационар деңгейінде лактатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (ересектер)
78.
D54.985.725
Тәуліктік стационар деңгейінде лактатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (балалар)
79.
D54.985.718
Тәуліктік стационар деңгейінде лактатты буфермен тұрақты перитонеалды диализ (ересектер)
80.
D54.985.719
Тәуліктік стационар деңгейінде лактатты буфермен автоматтандырылған перитонеалды диализ (ересектер)
81.
D54.985.720
Тәуліктік стационар деңгейінде бикарбонатты буфермен тұрақты перитонеалды диализ (ересектер)
82.
D54.985.722
Тәуліктік стационар деңгейінде бикарбонатты буфермен тұрақты перитонеалды диализ (балалар)
Шығындарды қосымша өтей отырып, КШТ құны бойынша ақы төлеу жүргізілетін АХЖ-10 бойынша аурулардың негізгі кодтарының тізбесі
Тромболитикалық препараттарды қолданумен ишемиялық инсульттер
83.
I63.0
Прецеребралды артерияның тромбозы тудырған ми инфарктісі
84.
I63.1
Прецеребралды артерияның эмболиясы тудырған ми инфарктісі
85.
I63.2
Прецеребралды артерияның анықталмаған бітелуі немесе тарылуы тудырған ми инфарктісі
86.
I63.3
Ми артерияларының тромбозы тудырған ми инфарктісі
87.
I63.4
Ми артерияларының эмболиясы тудырған ми инфарктісі
88.
I63.5
Ми артерияларының анықталмаған бітелуі немесе тарылуы тудырған ми инфарктісі
89.
I63.6
Ми веналарының тромбозы тудырған ми инфарктісі, ірің текті емес
90.
I63.8
Мидың басқа инфарктісі
91.
I63.9
Мидың анықталмаған инфарктісі
Тромболитикалық препараттарды қолданумен жіті миокард инфарктісі ST көтерілуімен бірге
92.

C04.002.010
Позитронно-эмиссионная томография (ПЭТ) + компьютерная томография всего тела
67.
B08.851.021
Исследование биопсийного материала методом иммунофлюоресцентной микроскопии
68.
B08.851.022
Исследование гистологического/цитологического материала методом электронной микроскопии
69.
B09.801.019
Диагностика орфанных заболеваний в крови методом масс-спектрометрии
70.
B09.802.019
Лекарственный мониторинг орфанных заболеваний методом масс-спектрометрии
71.
D39.955.703
Гемодиализ в условиях круглосуточного стационара
72.
D50.920.035
Альбуминовый диализ на аппарате искусственная печень - MARS (экстракорпоральное печеночное пособие)
73.
D54.980.704
Имплантация перитонеального катетера у взрослых
74.
D54.980.705
Имплантация перитонеального катетера у детей
75.
D54.985.728
Автоматизированный перитонеальный диализ с бикарбонатным буфером на уровне круглосуточного стационара (взрослые)
76.
D54.985.709
Автоматизированный перитонеальный диализ с бикарбонатным буфером на уровне круглосуточного стационара (дети)
77.
D54.986.710
Автоматизированный перитонеальный диализ с лактатным буфером на уровне круглосуточного стационара (взрослые)
78.
D54.985.725
Автоматизированный перитонеальный диализ с лактатным буфером на уровне круглосуточного стационара (дети)
79.
D54.985.718
Постоянный перитонеальный диализ с лактатным буфером на уровне круглосуточного стационара (взрослые)
80.
D54.985.719
Постоянный перитонеальный диализ с лактатным буфером на уровне круглосуточного стационара (дети)
81.
D54.985.720
Постоянный перитонеальный диализ с бикарбонатным буфером на уровне круглосуточного стационара (взрослые)
82.
D54.985.722
Постоянный перитонеальный диализ с бикарбонатным буфером на уровне круглосуточного стационара (дети)
Перечень основных кодов заболеваний по МКБ -10, при которых проводится оплата по стоимость КЗГ с дополнительным возмещением затрат
Ишемические инсульты с применением тромболитических препаратов
83.
I63.0
Инфаркт мозга, вызванный тромбозом прецеребральных артерий
84.
I63.1
Инфаркт мозга, вызванный эмболией прецеребральных артерий
85.
I63.2
Инфаркт мозга, вызванный неуточненной закупоркой или стенозом прецеребральных артерий
86.
I63.3
Инфаркт мозга, вызванный тромбозом мозговых артерий
87.
I63.4
Инфаркт мозга, вызванный эмболией мозговых артерий
88.
I63.5
Инфаркт мозга, вызванный неуточненной закупоркой или стенозом мозговых артерий
89.
I63.6
Инфаркт мозга, вызванный тромбозом вен мозга, непиогенный
90.
I63.8
Другой инфаркт мозга
91.
I63.9
Инфаркт мозга неуточненный
Острый инфаркт миокарда с подъемом ST с применением тромболитических препаратов
92.

K50.0
Аш ішектің кронасы ауруы
117.
K50.1
Тоқ ішектің Крон ауруы
118.
K50.8
Крон ауруының басқа түрлері
119.
K50.9
Крон ауруы анықталмаған
120.
K51.0
Жара (созылмалы) энтероколит
121.
K51.1
Жара (созылмалы) илеоколит
122.
K51.2
Ойық жара (созылмалы) проктит
123.
K51.3
Жаралы (созылмалы) ректосигмоидит
124.
K51.9
Анықталмаған жаралы колит
Ескертпе:
* - аортокоронарлық шунттау және жүрек қақпақшаларын протездеу операцияларын бір мезгілде жүргізу жағдайлары үшін.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
14-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына 51- қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек және санитариялық көлікпен жоғары білікті маманды және (немесе) науқасты тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсеткені үшін Шот-тізілім 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: _______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: __________________________________
Бекітілген халықтың саны ________________ адам
Жыныстық-жастық түзету коэффициенті________;
Халық тығыздылығының коэффициенті________;
Ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алудың коэффициенті ________;
Жылыту маусымы ұзақтығын есепке алудың коэффициенті________;
Түзету коэфициенті________;
Айына, бір адамға шаққандағы экологиялық апатты аймақтарда жұмыс істегені үшін сомасы _________ теңге
Айына, денсаулық сақтау субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы МК көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы норматив _________ теңге;
Білікті мамандарды және (немесе) науқасты санитариялық көлікпен тасымалдауға байланысты медициналық көмек көрсетуге арналған тарифтің құны:________ теңге
№ 1 кесте. Санитариялық көлікпен білікті маманды және (немесе) науқасты тасымалдаумен байланысты медициналық көмек үшін тариф бағасы _________ теңге
р/с №
Атауы
Шақырулардың саны
Халық саны, адам/Аурулар саны
Ұсынылған ақы төлеу (теңге)
1
2
3
4
5
1.
1-3 жеделдік санатындағы шақыртулардың жедел медициналық көмек
2.
Тромболитикалық терапияны жүргізу
3.
Санитариялық көлікпен білікті маманды және (немесе) науқасты тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсету
Х
Ақы төлеуге жиыны:_____________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе:

K50.0
Болезнь Крона тонкой кишки
117.
K50.1
Болезнь Крона толстой кишки
118.
K50.8
Другие разновидности болезни Крона
119.
K50.9
Болезнь Крона неуточненная
120.
K51.0
Язвенный (хронический) энтероколит
121.
K51.1
Язвенный (хронический) илеоколит
122.
K51.2
Язвенный (хронический) проктит
123.
K51.3
Язвенный (хронический) ректосигмоидит
124.
K51.9
Язвенный колит неуточненный
Примечание:
* - для случаев с одновременным проведением операций аортокоронарного шунтирования и протезирования сердечных клапанов.
Приложение 14
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 51
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр за оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _______________________
Наименование бюджетной программы: __________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_______________________
Количество прикрепленного населения _________________________человек
Половозрастной поправочный коэффициент________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Поправочный коэффициент__________;
Сумма за работу в зонах экологического бедствия на 1-го жителя в месяц ______________тенге;
Подушевой норматив на СП на одного жителя для субъекта здравоохранения, оказывающего СП, в месяц:______________ тенге;
Стоимость тарифа на оказание медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом:________ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом помощи
№ п/п
Наименование
Количество вызовов
Численность населения, человек/Количество больных
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
5
1.
Скорая медицинская помощь 1-3 категории срочности вызовов
Х
2.
Проведение тромболитической терапии
Х
3.
Медицинская помощь, связанная с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом
Х
Итого к оплате: ________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо) : ________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:

1) Жедел медициналық көмек және санитариялық көлікпен білікті маманды және (немесе) науқасты тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге қосымшаға сәйкес нысан бойынша Жедел медициналық көмек көрсету кезіндегі ауруларға тромболитикалық препараттарды қолдану бойынша тізілім қоса беріледі.
Жедел медициналық көмек және
санитариялық көлікпе
білікті маманды және (немесе)
науқасты тасымалдаумен
байланысты медициналық көмек
көрсеткені үшін шот-тізілімге
қосымша
Нысан

1) К данному счету-реестру прилагается реестр по применению тромболитических препаратов больным при оказании скорой медицинской помощи по форме согласно приложению к счету-реестру за оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом.
Приложение
к счету-реестру за оказание
скорой медицинской помощи
и медицинской помощи,
связанной с транспортировкой
квалифицированных
специалистов
и (или) больного санитарным
транспортом
Форма
Реестр по применению тромболитических препаратов больным при оказании скорой медицинской помощи

2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
15-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
52- қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек және санитариялық көлікпен жоғары мамандандырылған маманды және (немесе) науқасты тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсету кезінде қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _________ №_______ кезең: 20___ жылғы "___" _______ бастап 20___ жылғы "___" ____ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарт бойынша
Қызмет берушінің атауы: _______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: __________________________________
№1 кесте. Ақы төлеуге қабылданған жедел медициналық көмектің және санитариялық көлікпен білікті маманды және (немесе) науқасты тасымалдаумен байланысты медициналық көмек сомасын есептеу
р/с№
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылған сома, теңге
Ақы төлеуге жатпайтын сома, теңге
Ақы төлеуге қабылданған, теңге
Халық саны, адам/аурулар саны
сома, теңге
Халық саны, адам/аурулар саны
сомма, теңге
Халық саны, адам/аурулар саны
сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.

от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 52
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _____________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом помощи
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате
численность населения, человек/количество больных
сумма, тенге
численность населения, человек/количество больных
сумма, тенге
численность населения, человек/количество больных
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.

4.1.1.
есепті кезең үшін
4.1.2.
өткен кезең үшін
№2 кесте. Басқа төлем/шегерулер сомасы
№ р/с
Негіздеме
Төлем сомасы, теңге
Шегерулер, теңге
1
2
3
4
1.
2.
Жиыны
Ақы төлеуге ұсынылған жиыны_______________________теңге;
Ақы төлеуге қабылданған ___________________________теңге
Тапсырыс берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ______________________ /______________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Таныстым (қызмет берушінің
уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)            Күні 20__жылғы "___"______________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
16-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
61- қосымша
Нысан
Жедел медициналық көмек және санитариялық көлікпен білікті маманды және (немесе) науқасты тасымалдаумен байланысты медициналық көмек көрсетілген қызметтер актісі 20 ___ жылғы "___" _________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: _______________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
Төленген аванстың жалпы сомасы ____________________ теңге
Оның ішінде ағымдағы жылда лизингтік төлемдердің жалпы сомасы _____________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
Оның ішінде төленген лизингтік төлемдер ____________________________________теңге
Орыдалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________________________ теңге
Оның ішінде төленген лизингтік төлемдер _______________________ теңге
№1 кесте. Ақы төлеуге қабылданған жедел медициналық көмектің және санитариялық көлікпен білікті маманды және (немесе) науқасты тасымалдаумен байланысты медициналық көмектің сомасын есептеу
№ р/с
Жұмыс (қызметтің) атауы
Ақы төлеуге ұсынылған, теңге
Ақы төлеуге қабылданданған, теңге
Шақырулар саны
Сома
Шақырулар саны
Сома
1
2
3
4
1.

4.1.1.
за отчетный период
4.1.2.
за прошедший период
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1
2
3
4
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _________________________ тенге;
Всего принято к оплате _____________________________ тенге;
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо): _______________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: _________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
__________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
___________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное
должностное лицо поставщика): _________________________________ /__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для протокола на бумажном носителе)             Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 16
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 61
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг
скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ год
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: __________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Общая сумма по Договору ________________________________________тенге
Общая сумма выплаченного аванса ________________________________тенге
в том числе общая сумма лизинговых платежей на текущий год: _________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): ________________________тенге
в том числе сумма выплаченных лизинговых платежей: ________________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):________________________тенге
в том числе сумма выплаченных лизинговых платежей: _________________________тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание скорой медицинской помощи и медицинской помощи, связанной с транспортировкой квалифицированных специалистов и (или) больного санитарным транспортом
№ п/п
Наименование работ (услуг)
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
Количество вызовов
Сумма
Количество вызовов
Сумма
1
2
3
4
5
6
1.

1.1. сапа мен көлемді мониторингілеу нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
2. Шешілген сома: ____________ теңге /қабылданған: ___________ теңге, оның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерімдер:_____________теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу сомасы: _____________ теңге;
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы: _____________ теңге;
Өзге де аударуға есептелгені, жиыны: _____________ теңге.
Тапсырыс беруші :__________________________ (тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы) КБЕ:
_____________________________
Басшы: _____________________/_____________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________
(қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Басшысы: ____________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
17-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
65- қосымша
Нысан
Ауыл халқына медициналық көмектің көрсеткені үші Шот-тізілім 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: ____________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Бекітілген ауыл халқының саны ________________ адам;
Айына, "БХТ" порталында тіркелген бекітілген бір адамға шаққандағы амбулаториялы-емханалық көмектің базалық кешенді жан басына шаққандағы норматив _________теңге,
Жыныстық-жастық түзету коэффициенті____________;
Халықтың тығыздық коэффициенті____________;
Ауылдық жерлерде жұмыс істегені үшін үстемеақыны есепке алудың коэффициенті____________;
Жылыту маусымы ұзақтығын есепке алудың коэффициенті____________;
Айына, бір тұрғынға шаққандағы экологиялық апатты аймақтарда жұмыс істегені үшін сомасы _________ теңге;
Айына, бір тұрғынға шаққандағы стационарлық және стационарды алмастыратын көмекті көрсетуге арналған _________ теңге;
Айына, "БХТ" порталында тіркелген бір бекітілген адамға шаққандағы ауыл халқына жан басына шаққандағы кешенді норматив _________ теңге
оның ішінде:____________теңге, оның ішінде:
Айына "БХТ" порталында тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы кешенді жан басына шаққандағы нормативтің кепілдік берілген компоненті_________ теңге;
Айына "БХТ" порталында тіркелген МСАК субъектісіне бекітілген бір адамға шаққандағы КЖНЫК сомасы_________ теңге;
Оқушылар саны_________ адам;
Айына 1 оқушыға жан басына шаққандағы норматив_________ теңге
№ п/п
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды, сома теңге
1
2
3
1.
Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде::
1.1.
медициналық көмек көрсетуге

1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий
период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 17
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 65
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр
за оказание медицинской помощи сельскому населению
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: ______________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _________________________
Количество прикрепленного сельского населения _________________________человек;
Базовый комплексный подушевой норматив амбулаторно-поликлинической помощи на
одного прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного
населения", в месяц___________тенге;
Половозрастной поправочный коэффициент________;
Коэффициент плотности населения________;
Коэффициент учета надбавок за работу в сельской местности________;
Коэффициент учета продолжительности отопительного сезона ________;
Сумма за работу в зонах экологического бедствия на 1-го жителя в месяц
______________тенге;
Сумма на оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи на 1-го
жителя в месяц ______________тенге;
Комплексный подушевой норматив на сельское население в расчете на одного
прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного
населения", в месяц: ___ тенге, в том числе:
гарантированный компонент комплексного подушевого норматива на одного
прикрепленного человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного
населения" к субъекту первичной медико-санитарной помощи, в месяц ___________тенге;
сумма стимулирующий компонент подушевого норматива на одного прикрепленного
человека, зарегистрированного в портале "Регистр прикрепленного населения" к субъекту в
месяц ____________ тенге.
Количество школьников _________________________человек;
Подушевой норматив на 1 школьника в месяц____________ тенге.
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание медицинской помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание медицинской помощи:

1.1.1.
мамандандырылған медициналық көмек көрсету үшін
1.1.1.1.
онының ішінде: сәбиді күту жинағымен (жаңа туған нәрестенің дәрі қорабы) қамтамасыз ету
1.1.2.
бекітілген халыққа амбулаторлық-медициналық көмек көрсету үшін
1.1.2.1.
білім беру ұйымдарында оқушыларға медициналық қызмет көрсеткені үшін
1.1.2.2.
Экологиялық апат аймағында жұмыс істегені үшін сома
1.1.2.3.
емдік ақуызы төмен өнімдермен және құрамында фенилалині аз өнімдермен қамтамасыз ету
1.2.
бағалау индикаторының негізінде түпкілікті нәтижеге қол жеткізгені үшін медициналық-санитарлық көмек көрсететін ұйымның қызметкерлерін ынталандыруға
1.3
амбулаториялық-емханалық көмекті көрсеткені үшін кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультативтік- диагностикалық қызметтер көрсеткені үшін
1.4.
Халықтың нысаналы тобына профилактикалық медициналық қарап-тексеру жүргізгені үшін
1.5.
атерлі ауруларды ерте анықтауға скринингтік тексеру жүргізу үшін
1.6.
маманның жолдамасы бойынша онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін диагностикалық зерттеулердің қымбат тұратын түрлерін жүргізгені үшін
1.7.
амбулаториялық деңгейде үшінші кезеңді медициналық оңалтуды жүргізгені үшін
2.
Лизинг төлемінің сомасы
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"___________
Осы шот-тізілімге төмендегі қосымшалар қоса беріледі:

1.1.1.
за оказание специализированной медицинской помощи
1.​1.​1.​1.
в том числе за обеспечение комплекта по уходу за младенцем (аптечка новорожденного)
1.1.2.
за оказание амбулаторно-поликлинической помощи прикрепленному населению:
1.​1.​2.​1.
за медицинское обслуживание школьников в организациях образования
1.​1.​2.​2.
сумма за работу в зонах экологического бедствия
1.​1.​2.​3.
обеспечение лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
1.2.
на стимулирование работников организации, оказывающей первичной медико-санитарную помощь, за достигнутые конечные результаты их деятельности на основе индикаторов оценки
1.3.
за оказание консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторно-поликлинической помощи, в том числе:
1.4.
за проведение профилактических медицинских осмотров целевых групп населения
1.5.
за проведение скрининговых осмотров на раннее выявление злокачественных заболеваний
1.6.
за проведение дорогостоящих видов диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста
1.7.
за проведение медицинской реабилитации третьего этапа на амбулаторном уровне
2.
Сумма лизингового платежа
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________________ /__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
К данному счет-реестру прилагаются следующие приложения:

1) ауыл халқына медициналық көмекті көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы мен құрылымы туралы деректер;
2) ауыл халқына медициналық көмекті көрсеткені үшін шот-тізілімге үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің қол жеткізілген түпкілікті нәтиже индикаторлары үшін қызметкерлерін ынталандыруға арналған сома;
3) амбулаториялық-емханалық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жалпы практика дәрігеріне (ЖПД) жүктемені 1 учаскеге 1700 адам деңгейіне дейін төмендету бойынша тізілім;
4) ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілген медициналық-санитарлық алғашқы көмек қызметтерінің тізілімі;
5) жеткізушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша амбулаториялық емханалық көмек көрсетуге арналған кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі
6) жеткізушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 6-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп Орындаушыны тартпай көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
7) жеткізушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 7-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп Орындаушыны тарта отырып көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
8) жеткізушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 8-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 6 жастан 17 жасқа дейінгі балаларға көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
9) ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 9-қосымшаға сәйкес нысан бойынша 4 санаттағы шұғыл медициналық көмекті шақыру тізілімі;
10) қызмет берушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 10-қосымшаға сәйкес нысан бойынша құрамында фенилаланин аз емдік-белкілі төмен өнімдермен және құрамында фенилаланин аз өнімдермен қамтамасыз ету жөніндегі тізілім;
11) жеткізушінің ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жазып берілген стационарлық және стационарды алмастыратын көмек көрсетілген науқастардың дербестендірілген тізілімі;

1) данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
2) расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичной медико-санитарной помощи по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
3) реестр по снижению нагрузки на врача общей практики (ВОП) до уровня 1 700 человек на 1 участок по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание амбулаторно-поликлинической помощи;
4) реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
5) реестр оказанных клинико-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
6) реестр клинико-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя по форме согласно приложению 6 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
7) реестр клинико-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя по форме согласно приложению 7 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
8) реестр клинико-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно по форме согласно приложению 8 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
9) реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности по форме согласно приложению 9 к счету-реестру за оказание медицинской помощи сельскому населению;
10) реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина по форме согласно приложению 10 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;
11) персонифицированный реестр выписанных больных, которым оказана стационарная и стационарозамещающая помощь по форме согласно приложению 11 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению;

12) ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 12-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техниканы пайдалана отырып көрсетілген клиникалық-диагностикалық қызметтердің тізілімі.
Ескертпе: - КДҚ көрсететін нақты денсаулық сақтау субъектісінде қолданылатын түзету коэффициенттері көрсетіледі.
Жеткізушінің ауыл халқына
медициналық көмекті көрсеткені
үшін шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан

12) реестр оказанных клинико-диагностических услуг с использованием медицинской техники, приобретенной на условиях финансового лизинга по форме согласно приложению 12 к счету-реестру за оказание медицинской помощи поставщиком сельскому населению.
Примечание: - указываются поправочные коэффициенты, применительные к конкретному субъекту здравоохранения, оказывающему КДУ.
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком
сельскому населению
Форма
Данные о динамике численности и структуре прикрепленного населения
по данным портала "Регистр прикрепленного населения"*

2) тіркеуден шығарылған халықтың санына сәйкес келеді:қайтыс болу бойынша:
- қайтыс болу/перинаталдық өлім туралы анықтамалардың санына;
- елден тыс жерге шығу бойынша: азаматтардың өтініштерінің және олардың жеке басын куәландыратын құжаттардың көшірмелерінің санына.
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе: * "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері бойынша бекітілген халық санының динамикасы және құрылымы туралы деректер ақпарат ретінде ұсынылады және есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені үшін шот-
тізілімге
2-қосымша
Нысан

2) количеству открепленного населения соответствует:
- по смерти: количеству справок о смерти /перинатальной смерти
- по выезду за пределы страны: количеству заявлений граждан и копии документов, удостоверяющих их личность
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ______________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________ /__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)             Дата "_____"____________20___ года
Примечание: * - данные таблицы представляются в качестве информации о динамике численности и структуре прикрепленного населения по данным портала "Регистр прикрепленного населения" и не влияют на оплату за отчетный период.
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
сельскому населению
Форма
Расчет суммы, предъявленной к оплате на стимулирование работников за достигнутые индикаторы конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего первичную медико-санитарную помощь

МСАК деңгейінде алдын алуға болатын 7 күннен бастап 5 жасқа дейінгі бала өлімі
3.
Асқынған жедел респираторлы инфекциялық аурулармен ауруханаға жатқызылған 5 жасқа дейінгі балалардың салыстырмалы үлесі
4.
Перзентханадан шыққаннан кейін алғашқы 3 күнде сәбилерді патронажды барумен қамту
5.
Уақтылы диагностикаланған өкпе туберкулезі
6.
0-1 сатыдағы көзге көрінетін алғаш анықталған қатерлі ісік жағдайлары Алғаш анықталған: сүт безі қатерлі ісік 0-2 а (Т0-T2N0M0) және жатыр мойны қатерлі ісік 0-2 а (T1-T2N0M0) жағдайлары.
7.
Асқынған жүрек-тамыр жүйесінің аурулары бар (миокард инфарктісі, инсульт) науқастарды емдеуге жатқызу деңгейі
8.
Негізделген шағымдар
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе:
* - нақты көрсеткішті есептеу "Бекітілген халық тіркелімі" порталының деректері негізінде келтірілген;
** - нысаналы көрсеткіштің мәні Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрі мен облыс, республикалық маңызы бар қалалар және Астана әкімі арасында жасалған ағымдағы қаржы жылына арналған нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келісімге сәйкес белгіленген және " ЖБНҚК" порталының деректеріне сәйкес келеді;

Детская смертность от 7 дней до 5 лет, предотвратимая на уровне ПМСП
3.
Удельный вес детей до 5 лет, госпитализированных с осложненными острыми респираторными инфекциями
4.
Охват патронажными посещениями новорожденных в первые 3 суток после выписки из роддома
5.
Своевременно диагностированный туберкулез легких
6.
Впервые выявленные случаи злокачественного новообразования визуальной локализаций 0-1 стадии, за исключением злокачественных новообразований молочной железы и шейки матки.
Впервые выявленные случаи: рака молочной железы 0-2 а (Т0-T2N0M0), рака шейки матки 1-2 а (T1-T2N0M0)
7.
Уровень госпитализации больных с осложнениями заболеваний сердечнососудистой системы (инфаркт миокарда, инсульт)
8.
Обоснованные жалобы
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _______________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - расчет фактического показателя приведен на основании данных портала "Регистр прикрепленного населения";
** - значение целевого показателя установлено в соответствии с Соглашением о результатах по целевым трансфертам на текущий финансовый год, заключенным между Министром здравоохранения Республики Казахстан и Акимом области, городов республиканского значения и столицы и соответствует данным портала "ДКПН";

- баллдар саны " Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы "Қазақстан Республикасы Кодексінің 23-бабының 2-тармағына сәйкес уәкілетті орган бекіткен тарифтерді қалыптастыру әдістемесіне сәйкес ең жоғары мәнде көрсетілген, сома ТМККК көрсетуге жасалған шарт бойынша деректердің негізінде МСАК көрсететін денсаулық сақтау субъектісі қызметінің түпкілікті нәтиже индикаторлары бойынша бөлінген;
- КЖНЫК сомасы жасалған ТМККК көрсетуге арналған шарт бойынша деректердің негізінде МСАК субъектісі қызметінің түпкілікті нәтиже индикаторлары бойынша бөлінген.
*** - деректер Қордың "ЖБНҚК" порталында есепті кезеңді жапқаннан кейін "ЖБНҚК" порталының деректеріне сәйкес келеді.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені үшін шот-
тізілімге
3-қосымша
Нысан
Жалпы практика дәрігеріне (ЖПД) 1 учаскеге 1 700 адам деңгейіне дейін жүктемені төмендету бойынша тізілім кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін
р/с №
Жаңа учаскенің № және атауы (болған жағдайда)
Жаңа учаскенің ашылған күні
Учаскенің сипаттамасы (қала/ауыл)
Учаскенің бейіні (ЖПД)
Учаскеге тіркелген халықтың саны
Есепті кезеңдегі нәтиже *
Нәтижесі ________ (өспелі қорытындыны көрсету)*
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.
Ескертпе:

- количество баллов указано в максимальном значении в соответствии с Методикой формирования тарифов, утвержденной уполномоченным органом согласно пункта 2 статьи 23 Кодекса Республики Казахстан "О здоровье населения и системе здравоохранения", сумма распределена по индикаторам конечного результата деятельности субъекта здравоохранения, оказывающего ПМСП, на основании данных по заключенному договору на оказание ГОБМП;
*** - значения соответствуют данным портала "ДКПН" после закрытия отчетного периода в портале "ДКПН" Фондом.
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
сельскому населению
Форма
Реестр по снижению нагрузки на врача общей практики (ВОП) до уровня 1 700 человек на 1 участок
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
№ и наименование (при его наличии) нового участка
Дата открытия нового участка
Признак участка (город/село)
Профиль участка (ВОП)
Количество прикрепленного населения на участок
Результат за отчетный период*
Результат за ____ (указать нарастающий итог)*
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.

нәтижесінде жаңа учаскелер құру арқылы жалпы практика дәрігеріне (ЖПД) жүктемені 1 учаскеге 1 700 адам деңгейіне дейін төмендету жөніндегі іс-шаралардың сипаттама бөлігі түсіндіріледі. Бекітілген халықтың жалпы санын, ұйымдағы учаскелердің санын және жаңа учаскелер ашылғанға дейін және одан кейін ЖПД 1 учаскесіне тіркелген халықтың орташа санын көрсету қажет.
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): __________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"____________
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені үшін шот-
тізілімге
4-қосымша
Нысан
Медициналық-санитариялық алғашқы көмектің көрсетілген қызметтерінің тізбесі* кезең: 20__жылғы "__" _______ бастап 20__жылғы "__" _______ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Қатерлі ісіктерді ерте диагностикалау үшін скринингтік зерттеулерді (скринингтер түрлері бөлінісінде) жүргізу қызметтері
3.1.
Сүт безі қатерлі ісігін анықтау
3.2.
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтау
3.3.
Колоректалды қатерлі ісікті анықтау
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): __________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"______________
Ескертпе:
* - деректер Қызмет берушінің МАЖ-ға енгізген деректері негізінде қалыптасады;
** - қорытынды сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені
үшін шот-тізілімге
5-қосымша
Нысан
Амбулаториялық-емханалық көмекті көрсеткені үшін кешенді жан басына шаққандағы нормативке енгізілмеген консультативтік- диагностикалық қызметтер тізбесі* кезең: 20___жылғы "___"______ ______ бастап 20___жылғы "___" ____________ дейін
№ п/п
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Қатерлі ісіктерді ерте диагностикалау үшін скринингтік зерттеулерді (скринингтер түрлері бөлінісінде) жүргізу қызметтері
3.1.
Сүт безі қатерлі ісігін анықтау
3.2.
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтау
3.3.
Колоректалды қатерлі ісікті анықтау
4.
Онкологиялық ауруларға күдікті науқастар үшін маманның жолдамасы бойынша қымбат тұратын диагностикалық зерттеулер түрі жүргізу бойынша қызметтер
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе: * - деректер Қызмет берушінің МАЖ-ға енгізген деректері негізінде қалыптасады.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені
үшін шот-тізілімге
6-қосымша
Нысан
Бірге орындаушыны тартпай көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі* кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
№ п/п
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Қатерлі ісіктерді ерте диагностикалау үшін скринингтік зерттеулерді (скринингтер түрлері бөлігінде) жүргізу қызметтері
3.1.
Сүт безі қатерлі ісігін анықтау
3.2.
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтау
3.3.
Колоректалды қатерлі ісікті анықтау
4.
Онкологиялық ауруларға күдікті науқастар үшін маманның жолдамасы бойынша қымбат тұратын диагностикалық зерттеулер түрі жүргізу бойынша қызметтер
Жиыны
Қызмет беюрушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): __________________________ /_______
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"___________
Ескертпе:
* - деректер қызмет берушінің М АЖ-ға енгізілген деректердің негізінде қалыптастырылады.
** - сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені үшін шот-
тізілімге
7-қосымша
Нысан
Бірге орындаушыны тарта отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі* кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Қызметтің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
Бірге орындаушының атауы_________( _________№___ шарт бойынша)
1.
Бірге орындау шарты бойынша қызметтер, жиыны:
1.1.
МСАК мамандарының жолдамалары бойынша, жиыны

Примечание: * - под результатом подразумевается описательная часть мероприятия по снижению нагрузки на врача общей практики (ВОП) до уровня 1 700 человек на 1 участок, путем создания новых участков. Необходимо указать общее количество прикрепленного населения, количество участков в организации и среднее количество прикрепленного населения на 1 участок ВОП до и после открытия новых участков.
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 4
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком
сельскому населению
Форма
Реестр оказанных услуг первичной медико-санитарной помощи*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ год
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
3.1.
На выявление рака молочной железы
3.2.
На выявление рака шейки матки
3.3.
На выявление колоректального рака
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ____________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)             Дата "_____"____________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 5
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком с
ельскому населению
Форма
Реестр оказанных консультативно-диагностических услуг, не включенных в комплексный подушевой норматив на оказание амбулаторной поликлинической помощи *
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
3.1.
На выявление рака молочной железы
3.2.
На выявление рака шейки матки
3.3.
На выявление колоректального рака
4.
Услуги по проведению дорогостоящих видов диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании введенных данных, внесенных поставщиком в МИС.
Приложение 6
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком
сельскому населению
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных без привлечения соисполнителя*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
1.
2.
3.
Услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
3.1.
На выявление рака молочной железы
3.2.
На выявление рака шейки матки
3.3.
На выявление колоректального рака
4.
Услуги по проведению дорогостоящих видов диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 7
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком
сельскому населению
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг оказанных с привлечением соисполнителя*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
Наименование соисполнителя ______________________________(по договору соисполнения от №___ )
1.
Услуги по договору соисполнения, итого
1.1.
по направлениям специалистов ПМСП, итого

1.1.1.
Қатерлі ісікті ерте диагностикалауға скринингтік зерттеулер жүргізу бойынша қызметтері (скрининг түрлері бөлінісінде)
1.1.1.1.
Сүт безі қатерлі ісігін анықтауға
1.1.1.2.
Жатыр мойны қатерлі ісігін анықтауға
1.1.1.3.
Колоректалды қатерлі ісікті анықтауға
1.1.2.
Онкологиялық ауруларға күдікті пациенттер үшін маманның жолдамасы бойынша қымбат тұратын диагностикалық зерттеулер түрін жүргізу бойынша қызметтер
1.2.
шұғыл көрсетілімдер бойынша, жиыны
1.3.
Бірге орындаушының бейінді мамандарының жолдамалары бойынша медициналық көрсетілімдер бойынша (қосымша қызметтер), жиыны
2.
Бірге орындау шартына қосылмаған қызметтер, жиыны
2.1.
МСАК мамандарының жолдамалары бойынша, жиыны
2.2.
шұғыл көрсетілімдер бойынша, жиыны
2.3.
Бірге орындаушының бейінді мамандарының жолдамалары бойынша медициналық көрсетілімдер бойынша (қосымша қызметтер), жиыны
Жиыны:
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* деректер қызмет берушінің МАЖ-ға енгізілген деректердің негізінде қалыптастырылады;
** - қорытынды сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді, осы Ережеде белгіленген тәртіппен және мерзімде бірлесіп орындаушы төлеуі тиіс.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені үшін шот-
тізілімге
8-қосымша
Нысан
6-дан 17 жасқа дейін қоса алғанда балаларға көрсетілген консультативтік- диагностикалық қызметтердің тізбесі * кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
р/с №
ЖСН
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
Сома, теңге **
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе:
* - деректер қызмет берушінің М АЖ-ға енгізілген деректердің негізінде қалыптастырылады;
** - қорытынды сома есепті кезеңге ақы төлеуге әсер етпейді.
.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені үшін шот-
тізілімге
9-қосымша
Нысан
Жеделдігі 4 санаттағы кезек күттірмейтін медициналық көмек шақыртуларының тізбесі * кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
р/с №
ЖСН
Қызметтер атауы
Саны
1
2
3
4
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"___________
Ескертпе:
* деректер қызмет берушінің М АЖ-ға енгізілген деректердің негізінде қалыптастырылады.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені үшін шот-
тізілімге
10-қосымша
Нысан
Құрамында фенилалині аз өнімдері мен емшек сүтіне бейімделген алмастырғыштармен қамтамасыз ету бойынша тізбесі кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
р/с №
Атауы
Саны
Құны
Сома, мың теңге
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"___________
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені үшін шот-
тізілімге
11-қосымша
Нысан
Стационарлық және стационарды алмастыратын көмек көрсетілген емделіп шыққан науқастардың дербестелген тізбесі* кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
№1 кесте: Стационарлық және стационарды алмастыратын көмек нысанындағы мамандандырылған медициналық көмек көрсету
р/с №
Өткізілген төсек күндері
ЖСН
Медициналық карта №
Келіп түскен күні
Шығарылған күні
Шағым нәтижесі
Негізгі қорытынды диагноз
Негізгі операция
Емдеудің қорытындысы
АХЖ-10 коды
Атауы
АХЖ-10 коды
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар ______, оның ішінде:
1.1.
Жиыны стационарлық көмек ________, оның ішінде:
1.2.
Жиыны стационарды алмастыратын көмек ________, оның ішінде:
1.3.
Жиыны үйдегі стационар ________, оның ішінде:
№2 кесте: Сәбиді күту жинағымен (жаңа туған нәрестенің дәрі қорабы) қамтамасыз ету
р/с №
Ананың ЖСН
Тірі туылған сәбилер саны
Жазып берілген сәбиді күту жөніндегі жинақтың (жаңа туған нәрестенің дәрі қорабы) саны
Құны
Бағасы
1
2
3
4
5
6
1.
Х
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): __________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"___________
Ескертпе: * - деректер "СНЭТ" АЖ-ға қызмет беруші енгізген деректер негізінде қалыптастырылады.
Ауыл халқына медициналық
көмекті көрсеткені үшін шот-
тізілімге
12-қосымша
Нысан
Қаржы лизингі жағдайында сатып алынған медициналық техниканы пайдаланумен көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін
р/с №
Медициналық жабдықтың коды
Медициналық жабдықтың атауы
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
1 қызметке арналған лизинг төлемі, теңге
Қызметтердің саны
Ақы төлеу үшін Лизинг төлемініңсомасы (теңге)
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"____________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының

1.1.1.
услуги по проведению скрининговых исследований на раннюю диагностику злокачественных новообразований (в разрезе видов скринингов)
1.1.1.1.
На выявление рака молочной железы
1.1.1.2.
На выявление рака шейки матки
1.1.1.3.
На выявление колоректального рака
1.1.2.
Услуги по проведению дорогостоящих видов диагностических исследований для пациентов с подозрением на онкологические заболевания по направлению специалиста
1.2.
по экстренным показаниям, итого
1.3.
по медицинским показаниям по направлениям профильных специалистов соисполнителя (дополнительные услуги), итого
2.
Услуги, не включенные в договор соисполнения, итого
2.1.
по направлениям специалистов ПМСП, итого
2.2.
по экстренным показаниям, итого:
2.3.
по медицинским показаниям по направлениям профильных специалистов соисполнителя (дополнительные услуги), итого
Итого:
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ______________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период, подлежит оплате соисполнителем в порядке и сроки, определенные настоящими Правилами.
Приложение 8
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком
сельскому населению
Форма
Реестр консультативно-диагностических услуг, оказанных детскому населению в возрасте от 6 до 17 лет включительно*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
ИИН
Полный код услуги
Наименование услуги
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _______________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:________________________________ /________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС;
** - итоговая сумма не влияет на оплату за отчетный период.
Приложение 9
к счету-реестру за оказание
амбулаторно-поликлинической
помощи
Форма
Реестр вызовов неотложной медицинской помощи 4 категории срочности*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
ИИН
Наименование услуги
Количество
1
2
3
4
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:______________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основании данных, внесенных поставщиком в МИС.
Приложение 10
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком
сельскому населению
Форма
Реестр по обеспечению лечебными низкобелковыми продуктами и продуктами с низким содержанием фенилаланина
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Наименование
Количество
Стоимость
Сумма, тыс.тенге
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ______________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:_____________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 11
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком
сельскому населению
Форма
Персонифицированный реестр выписанных больных, которым оказана специализированная медицинская помощи в форме стационарной и (или) стационарозамещающей медицинской помощи *
период с "___" _______ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
Таблица №1: Оказание специализированная медицинская помощи в форме стационарной и (или) стационарозамещающей медицинской помощи
№ п/п
Профиль койки
ИИН
№ медицинской карты
Дата госпитализации
Дата выписки
Повод обращения
Основной заключительный диагноз
Основная операция
Исход лечения
Код МКБ-10
Наименование
Код МКБ-10
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
Всего случаев по специализированной медицинской помощи ______, в том числе:
1.1.
итого стационарная помощь ________, в том числе:
1.2.
итого стационарозамещающая помощь _____, в том числе:
1.3.
итого стационар на дому________, в том числе:
Таблица №2: Обеспечение комплектами по уходу за младенцем (аптечка новорожденного)
№ п/п
ИИН матери
Количество живорожденных детей
Количество выписанных комплектов по уходу за младенцем (аптечка новорожденного)
Стоимость
Сумма
1
2
3
4
5
6
1.
Х
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание:
* - данные формируются на основе данных, введенных поставщиком в ИС "ЭРСБ".
Приложение 12
к счету-реестру за оказание
медицинской помощи
поставщиком
сельскому населению
Форма
Реестр оказанных консультативно-диагностических услуг с использованием медицинской техники, приобретенной на условиях финансового лизинга
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Код медицинского оборудования
Наименование медицинского оборудования
Полный код услуги
Наименование услуги
Лизинговый платеж на 1 услугу, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _____________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ______________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 18
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан

2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
19-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
79- қосымша
Нысан
Ауыл халқына медициналық көмек көрсетуге көрсетілген қызметтер актісі 20___жылғы "__"____________№_____ кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін 20___жылғы "__"_______№_____шарт бойынша
Қызмет берушінің атауы: ____________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы: _________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
оның ішінде төленген аванстың жалпы сомасы _____________________________ теңге
оның ішінде желтоқсанда төленген аванстың жалпы сомасы __________________ теңге
оның ішінде ағымдағы жылда лизингтік төлемдердің жалпы сомасы ___________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
оның ішінде төленген лизингтік төлемдер ________________________________ теңге
Жасалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы __________ теңге
оның ішінде төленген лизингтік төлемдер ________________________________ теңге
№1 кесте. Ауыл халқына медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған соманың есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
Халық/ қызмет саны
сома, теңге
Халық/ қызмет саны
сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Бекітілген халыққа медициналық көмек көрсету үшін жиыны, оның ішінде::
1.1.
медициналық көмек көрсетуге

от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 79
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг
за оказание медицинской помощи сельскому населению
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика : ____________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Наименование бюджетной подпрограммы: _________________________
Общая сумма Договора: _________________________________________________________ тенге
в том числе общая сумма выплаченного аванса: _____________________________________ тенге
в том числе общая сумма выплаченного аванса в декабре: ______________________ тенге
в том числе общая сумма лизинговых платежей на текущий год: _______________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): _______________________________тенге
в том числе сумма выплаченных лизинговых платежей: _______________________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг): ______________________________тенге
в том числе сумма выплаченных лизинговых платежей: _______________________________тенге
Таблица №1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медицинской помощи прикрепленному населению
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
численность населения /кол-во услуг
сумма, тенге
численность населения/ кол-во услуг
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Всего на оказание медицинской помощи прикрепленному населению, в том числе:
1.1.
за оказание медицинской помощи:

1. лизингтік төлем төлеу сомасы: _____________ теңге;
2. ұсталған сома : _____________ теңге, оның ішінде:
2.1. сапа мен көлемді бақылау нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
2.2. сапа мен көлем сараптамасынан өтпеген өліммен аяқталғанмен ағымдағы кезеңде емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
2.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, болжанбаған өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге
3. алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
3.1. төлемдер: _____________ теңге,
3.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома_____________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы ____________________________________теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге
оның ішінде лизингтік төлемдер: _____________ теңге
Тапсырыс беруші :__________________________ (тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: _____________________________ ИИК: ____________________________ БИК: _____________________________ __________________________________ (бенефициардың атауы) КБЕ: _____________________________ Басшы: _____________________/_____________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________ (қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________ БИН:_______________________________ ИИК:_______________________________ БИК:_______________________________ Банкінің атауы:_________________ ____________________________________ ____________________________________ КБЕ:_______________________________ Басшысы: ____________________/______________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
20-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
80- қосымша
Нысан
Онкологиялық науқастарға медициналық қызметтер көрсеткені үшін Шот-тізілім 20___жылғы "__"____________№_____ кезең: 20___жылғы "__" ______ бастап 20___жылғы "__" _______ дейін 20___жылғы "__"_______№_____шарт бойынша
Қызмет берушінің атауы: ____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
№1. Кесте Онкологиялық науқастарға медцициналық көмек үшін ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
Барлығы онкологиялық науқастарға медцициналық көмек үшін, оның ішінде:
1.1.
бір онкологиялық науқасқа арналған кешендік тариф бойынша
1.2.
нақты шығындар бойынша

1. сумма на возмещение лизинговых платежей: _____________ тенге;
2. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
2.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
2.2. услуги вне Договора____________тенге;
2.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
2.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде: _____________ тенге;
3. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
3.1. выплаты: _____________ тенге,
3.2 вычеты: _____________ тенге
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
в том числе сумма лизинговых платежей: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 20
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 80
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр
за оказание медицинской помощи онкологическим больным
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание медицинской помощи онкологическим больным
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание медицинской помощи онкологическим больным, в том числе:
1.1.
по комплексному тарифу на одного онкологического больного
1.2.
по фактическим затратам, в том числе:

1.2.1.
Онкологиялық науқастарға химиялық препараттар қолдану
1.2.2.
сәулелік терапия көрсету
1.2.3.
№ 5 тізбе бойынша қызмет көрсету* (ЖТМҚ-ға көшкендер)
1.2.4.
клиникалық шығындық топтар бойынша онкологиялық науқастарға еркін таңдау құқығын іске асыру кезінде медициналық көмек көрсеткені үшін
1.2.5.
ІV клиникалық топтағы онкологиялық науқастардың мобильді топтарымен ауруға уақытша жеңілдік беретін көмекке зақым келтіретін бірігу патологиясы бар паллиативтік көмек көрсету үшін
1.2.6.
телепатология жүйесі арқылы ісік биоүлгілерін халықаралық телеконсультацияларын өткізу
1.2.7.
молекулалық-генетикалық және молекулалық биологиялық диагностиканы жүргізу
2.
Лизингтік төлемдер сомасы
3.
Ақы төлеуге ЖИЫНЫ
Ескерту:
* - 5 тізбе - ҚР ДСМ 2018 жылғы 29 наурыздағы № 138 бұйрығымен бекітілген Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидасының 163-тармағының 4) тармақшасына сәйкес онкологиялық науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын көмек нысанында көрсетілетін мамандандырылған медициналық көмек кодтарының тізбесі.
№2 Кесте. Онкологиялық науқастарға медцициналық көмек үшін бір онкологиялық науқасқа арналған кешендік тариф бойынша ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
Айына бір онкологиялық науқасқа арналған кешендік тариф:
р/с №
Атауы
Есепті кезеңнің басында ОНЭТ-те тіркелген онкологиялық науқастардың саны
Есепке алынған онкологиялық науқастардың саны
Есептен алынған онкологиялық науқастардың саны
Есепті кезеңнің соңында ОНЭТ-те тіркелген онкологиялық науқастардың саны
Онкологиялық науқастардың орта тізімдік саны
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
Жиыны
оның ішінде басқа өңірлерден
Жиыны
оның ішінде қайтыс болғандары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Онкологиялық науқастарға медициналық қызметтер көрсету
1.
2.
№3 Кесте. Онкологиялық науқастарға медцициналық көмек үшін нақты шығындар бойынша ақы төлеуге ұсынылған соманы еспетеу
р/с №
Атауы
Онкологиялық науқастарға химиопрепараттарды қолдану
Сәулелік терапия көрсету
Төлемге ұсынылған сома, теңге
Онкологиялық науқастардың саны
Төлемге ұсынылған сома, теңге
Онкологиялық науқастардың саны
Сәулелік терапия сеанстарының саны
Төлемге ұсынылған сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Барлығы, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде:
1.2.
стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде, оның ішінде:
1.2.1.
5 тізбе бойынша қызметтер*
1.3.
стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсету кезінде, оның ішінде:
1.3.1.
5 тізбе бойынша қызметтер*
Ескерту:
* - 5 тізбе - ҚР ДСМ 2018 жылғы 29 наурыздағы № 138 бұйрығымен бекітілген Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидасының 163-тармағының 4) тармақшасына сәйкес онкологиялық науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын көмек нысанында көрсетілетін мамандандырылған медициналық көмек кодтарының тізбесі.
№ 4 кесте. Онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету үшін клиникалық-шығындық топтар бойынша ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу (онкологиялық науқастарға (диагнозды верификациялауға бағытталған қатерлі ісік аурулары бар науқастарға) олардың еркін таңдау құқығын іске асыру кезінде медициналық көмектің қолжетімділігі мен сапасын қамтамасыз ету мақсатында медициналық қызмет көрсету))
Базалық тарифтің (мөлшерлеменің) құны)__________ теңге
Түзету коэффициенттері: _______________
р/с №
Атауы
Топтың нөмірі
Диагноз коды/ операциялар
КСГ бойынша шығын сыйымдылығы коэффициенті
Емделген науқастардың саны
Базалық тарифтердің (мөлшерлемелердің) саны)
Ақы төлеуге ұсынылды, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар, оның ішінде:
1.1.
барлық стационарлық көмек
1.2.
барлық стационарды алмастыратын көмек

1.2.1.
применение химиопрепаратов онкологическим больным
1.2.2.
оказание лучевой терапии:
1.2.3.
оказание услуг по Перечню № 5* (перешедшие ВТМУ)
1.2.4.
по клинико-затратным группам за оказание медицинской помощи онкологическим больным при реализации их права на свободный выбор
1.2.5.
оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным IV клинической группы с отягощающей сопутствующей патологией, не позволяющей проводить специфическое лечение
1.2.6.
проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии
1.2.7.
проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики
2.
Сумма лизингового платежа
3.
Итого к оплате
Примечание:
* - Перечень 5 - Перечень кодов специализированной медицинской помощи, оказываемой в форме стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи онкологическим больным согласно согласно подпункта 4) пункта 163 Правил оплаты услуг субъектов здравоохранения, утвержденные приказом МЗ РК № от 29 марта 2018 года № 138.
Таблица № 2. Расчет суммы, предъявленной к оплате по комплексному тарифу на одного онкологического больного за оказание медицинской помощи онкологическим больным
Комплексный тариф на одного онкологического больного в месяц: _______________ тенге
№ п/п
Наименование
Количество онкологических больных, зарегистрированных в ЭРОБ на начало отчетного периода
Количество онкологических больных взятых на учет
Количество онкологических больных снятых с учета
Количество онкологических больных, зарегистрированных в ЭРОБ на конец отчетного периода
Средне-списочная численность онкологических больных
Предъявлено к оплате, тенге
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Оказанная медицинская помощь онкологическим больным, всего
1.
2.
Итого
Таблица № 3. Расчет суммы, предъявленной к оплате по фактическим затратам за оказание медицинской помощи онкологическим больным
№ п/п
Наименование
Применение химиопрепаратов онкологическим больным
Оказание лучевой терапии
Всего предъявлено к оплате, тенге
Количество онкологических больных
Предъявлено к оплате, тенге
Количество онкологических больных
Количество сеансов лучевой терапии
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Всего, в том числе:
1.1.
при оказании амбулаторно-поликлинической помощи:
1.2.
при оказании стационарной медицинской помощи, в том числе:
1.2.1.
услуги по Перечню 5*
1.3.
при оказании стационарозамещающей медицинской помощи, в том числе:
1.3.1.
услуги по Перечню 5*
Примечание:
* - Перечень 5 - Перечень кодов специализированной медицинской помощи, оказываемой в форме стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи онкологическим больным согласно согласно подпункта 4) пункта 163 Правил оплаты услуг субъектов здравоохранения, утвержденные приказом МЗ РК № от 29 марта 2018 года № 138.
Таблица № 4. Расчет суммы, предъявленной к оплате по клинико-затратным группам за оказание медицинской помощи онкологическим больным (оказание медицинских услуг с целью обеспечения доступности и качества медицинской помощи онкологическим больным (больным с предраковыми заболеваниями, направленным на верификацию диагноза) при реализации их права на свободный выбор)
Стоимость базового тарифа (ставки)__________ тенге
Поправочные коэффициенты: _______________
№ п/п
Наименование
Номер группы
Код диагноза/ операции
Коэффициент затратоемкости по КЗГ
Количество пролеченных больных
Количество базовых тарифов (ставок)
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Всего случаев по специализированной медицинской помощи, в том числе:
1.1.
всего стационарная помощь
1.2.
всего стационарозамещающая помощь

№ 5 кесте. № 5 тізбе бойынша онкологиялық науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек түрінде мамандандырылған медициналық көмекті көрсеткенге онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсеткені үшін клиникалық-шығынды топтар бойынша ақы төлеуге ұсынылған соманың есебі*
Базалық тарифтің (мөлшерлеменің) құны__________ теңге
Түзету коэффициенттері: _______________
р/с №
Атауы
Топтың нөмірі
Диагноз коды/ операциялар
КСГ бойынша шығын сыйымдылығы коэффициенті
Емделген науқастардың саны
Базалық тарифтердің (мөлшерлемелердің) саны)
Ақы төлеуге ұсынылды, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар, оның ішінде:
1.1.
барлық стационарлық көмек
1.2.
барлық стационарды алмастыратын көмек
Ескерту:
* - 5 тізбе - ҚР ДСМ 2018 жылғы 29 наурыздағы № 138 бұйрығымен бекітілген Денсаулық сақтау субъектілерінің көрсетілетін қызметтеріне ақы төлеу қағидасының 163-тармағының 4) тармақшасына сәйкес онкологиялық науқастарға стационарлық және стационарды алмастыратын көмек нысанында көрсетілетін мамандандырылған медициналық көмек кодтарының тізбесі
№6 Кесте. Онкологиялық науқастарға медцициналық көмек үшін бір онкологиялық науқасқа арналған кешендік тарифке енгізілмеген консультативтік- диагностикалық қызметтер бойынша ақы төлеуге ұсынылған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Онкологиялық науқастардың саны
Қызметтер саны
Ақы төлеуге ұсынылды, теңге
1
2
3
4
8
1.
ІV клиникалық топтағы онкологиялық науқастардың мобильді топтарымен ауруға уақытша жеңілдік беретін көмекке зақым келтіретін бірігу патологиясы бар паллиативтік көмек көрсету үшін
2.
телепатология жүйесімен ісік биоүлгілерінің халықаралық телеконсультациясын өткізу
3.
молекулалық-генетикалық және молекулалық биологиялық диагностика жүргізу
№ 7 кесте. Лизингтік төлемдер сомасының есебі
р/с №
Атауы
Емделген науқастардың саны
Қызметтер саны
Төлемге лизингтік төлем сомасы, теңге
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
Төлемге ұсынылған сома: ______________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"____________
Осы шот-тізілімге мынадай қосымшалар қоса беріледі*:

Таблица № 5. Расчет суммы, предъявленной к оплате по клинико-затратным группам за оказание медицинской помощи онкологическим больным за оказание специализированной медицинской помощи в форме стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи онкологическим больным по Перечню № 5*
Стоимость базового тарифа (ставки)__________ тенге
Поправочные коэффициенты: _______________
№ п/п
Наименование
Номер группы
Код диагноза/ операции
Коэффициент затратоемкости по КЗГ
Количество пролеченных больных
Количество базовых тарифов (ставок)
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Всего случаев по специализированной медицинской помощи, в том числе:
1.1.
всего стационарная помощь
1.2.
всего стационарозамещающая помощь
Примечание:
* - Перечень 5 - Перечень кодов специализированной медицинской помощи, оказываемой в форме стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи онкологическим больным согласно согласно подпункта 4) пункта 163 Правил оплаты услуг субъектов здравоохранения, утвержденные приказом МЗ РК № от 29 марта 2018 года № 138.
Таблица № 6. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание консультативно-диагностических услуг вне комплексного тарифа на одного онкологического больного за оказание медицинской помощи онкологическим больным
№ п/п
Наименование
Количество онкологических больных
Количество услуг
Всего предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
8
1.
Оказание паллиативной помощи мобильными бригадами онкологическим больным IV клинической группы с отягощающей сопутствующей патологией, не позволяющей проводить специфическое лечение
2.
Проведение международных телеконсультаций биообразцов опухолей через систему телепатологии
3.
Проведение молекулярно-генетической и молекулярно-биологической диагностики
Таблица № 7. Расчет суммы лизинговых платежей
№ п/п
Наименование
Количество пролеченных больных
Количество услуг
Сумма лизингового платежа к оплате, тенге
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Итого к оплате: ______________________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)             Дата "_____"____________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения*:

1) онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсетукені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша онкологиялық науқастар қозғалысының тізілімі;
2) онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсетукені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бір онкологиялық науқасқа кешенді тариф бойынша көрсетілген медициналық көмектің тізілімі;
3) мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде онкологиялық науқастарға химиялық препараттарды қолдану жөніндегі тізілім: онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету үшін шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек;
4) мамандандырылған медициналық көмек көрсету кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде онкологиялық науқастарға көрсетілген сәулелік терапия тізілімі: онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету үшін шот-тізілімге 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек;
5) онкологиялық науқастарға медициналық көмек көрсету үшін шот-тізілімге 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде онкологиялық науқастарға (диагнозды верификациялауға бағытталған қатерлі ісік аурулары бар науқастарға) олардың еркін таңдау құқығын іске асыру кезінде медициналық көмектің қолжетімділігі мен сапасын қамтамасыз ету мақсатында көрсетілген мамандандырылған медициналық көмектің тізілімі.

1) реестр движения онкологических больных по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание медицинской помощи онкологическим больным;
2) реестр оказанной медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по комплексному тарифу на одного онкологического больного по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание медицинской помощи онкологическим больным;
3) реестр по применению химиопрепаратов онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи при оказании специализированной медицинской помощи по формам: стационарная и стационарозамещающая медицинская помощь по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание медицинской помощи онкологическим больным;
4) реестр оказанной лучевой терапии онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи при оказании специализированной медицинской помощи по формам: стационарная и стационарозамещающая медицинская помощь по форме согласно приложению 4 к счету-реестру за оказание медицинской помощи онкологическим больным;
5) реестр оказанной специализированной медицинской помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи с целью обеспечения доступности и качества медицинской помощи онкологическим больным (больным с предраковыми заболеваниями, направленным на верификацию диагноза) при реализации их права на свободный выбор по форме согласно приложению 5 к счету-реестру за оказание медицинской помощи онкологическим больным;

1. лизингтік төлемдерді төлеу сомасы: _____________ теңге;
2. ұсталған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
2.1. сапа және көлем мониторингі нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
2.2. сапа мен көлем мониторингінен өтпеген өліммен аяқталған ағымдағы кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: _____________ теңге;
2.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингінен өткен, болжанбаған өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін: ___________ теңге;
3. Алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге, оның ішінде:
3.1. төлемдер: _____________ теңге,
3.2. шегерімдер: ______________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу сомасы:_____________ теңге;
Келесі кезеңде ұстауға жататын бұрын төленген аванстың қалдығы: ________ теңге;
Аударуға есептелген барлығы: _____________ теңге;
оның ішінде лизингтік төлемдер сомасы:_____________ теңге.
Тапсырыс беруші :__________________________ (тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы) КБЕ: _____________________________ Басшы: _____________________/_____________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________ (қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________ ____________________________________ ____________________________________ КБЕ:_______________________________ Басшысы: ____________________/______________
(Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Ескертпе: - деректер көзі – "Онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
23-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
89- қосымша
Нысан
Туберкулезбен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілім 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Шарт бойынша науқастардың саны: ___________
№ 1 кесте. Туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылған соманың есебі
р/с №
Атауы
Төлемге ұсынылды (теңге)
1
2
3
1.
Туберкулезбен ауыратындарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы, оның ішінде:
1.1.
туберкулезбен ауыратын бір науқасқа кешенді тариф бойынша
1.2.
туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету үшін
2.
Төлемге жиыны
№ 2 кесте. Туберкулезбен ауыратындарға медициналық көмек көрсету кешенді тариф бойынша төлеуге ұсынылған соманы есептеу
Айына кешенді тариф: _______________ теңге
р/с №
Атауы
Есепті кезеңнің басында тіркелген туберкулезбен ауыратын науқастардың саны
Есепке алынған туберкулезбен ауыратын науқастардың саны
Есептен шығарылған туберкулезбен ауыратын науқастардың саны
Есепті кезеңнің соңына тіркелген туберкулезбен ауыратын науқастардың саны
Туберкулезбен ауыратын науқастардың орташа тізімдік саны
Төлемге ұсынылды, теңге
барлығы
оның ішінде басқа өңірлерден
барлығы
оның ішінде қайтыс болғандар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
туберкулезбен ауыратындарға кешенді тариф бойынша медициналық көмек көрсету, барлығы
1.
2.
Жиыны
№3 кесте. Туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету үшін төлеуге ұсынылған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Туберкулезге қарсы препараттарды қолдану
Туберкулезбен ауыратын науқастардың саны
Төлемге ұсынылды, теңге
1
2
3
4
1.
Барлығы, оның ішінде:
1.1.
амбулаториялық-емханалық көмек көрсету кезінде
1.2.
стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде
Төлеуге жиыны: ______________________________________________ теңге Қызмет берушінің басшысы (уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /___________ (Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін) Қызмет берушінің бас бухгалтері: ______________________ /____________ (Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін) Мөрдің орны (болған жағдайда/ қағаз жеткізгіштегі құжат үшін) Күні 20__жылғы "___"_____________
Осы шот-тізілімге мынадай қосымшалар қоса беріледі*:

1. сумма на оплату лизинговых платежей: _____________ тенге;
2. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
2.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
2.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
2.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинг качества и объема в отчетном периоде: ___________ тенге;
3. Сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
3.1. выплаты: _____________ тенге,
3.2. вычеты: ______________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса:_____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: ________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
в том числе сумма лизинговых платежей:_____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Примечание:
- источник данных - информационная система "Электронный регистр онкологических больных".
Приложение 23
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 89
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _____________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Численность больных по договору: ___________
Таблица №1. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом, в том числе:
1.1.
по комплексному тарифу на одного больного туберкулезом
1.2.
за обеспечение противотуберкулезными препаратами
2.
Итого к оплате
Таблица №2. Расчет суммы, предъявленной к оплате по комплексному тарифу оказание медицинской помощи больным туберкулезом
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
№ п/п
Наименование
Количество больных туберкулезом, зарегистрированных на начало отчетного периода
Количество больных туберкулезом взятых на учет
Количество больных туберкулезом снятых с учета
Количество больных туберкулезом, зарегистрированных на конец отчетного периода
Средне-списочная численность больных туберкулезом,
Предъявлено к оплате, тенге
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
оказание медицинской помощи больным туберкулезом по комплексному тарифу
Таблица №3. Расчет суммы, предъявленной к оплате за обеспечение противотуберкулезными препаратами
№ п/п
Наименование
Применение противотуберкулезных препаратов
Количество больных туберкулезом
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
1.
Всего, в том числе:
1.1.
при оказании амбулаторно-поликлинической помощи
1.2.
при оказании стационарной медицинской помощи
Итого к оплате: ______________________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________ /______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения*:

1) туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша туберкулезбен ауыратын науқастар қозғалысының тізілімі;
2) туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кешенді тариф бойынша көрсетілген медициналық көмектің тізілімі;
3) туберкулезбен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп Орындаушыны тарта отырып, көрсетілген медициналық көмектің және консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;

1) реестр движения больных туберкулезом по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом;
2) реестр оказанной медицинской помощи больным туберкулезом в по комплексному тарифу по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом;
3) реестр оказанной медицинской помощи и консультативно-диагностических услуг с привлечением соисполнителя по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи больным туберкулезом;

1. ұсталынған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. сапа мен көлем мониторингілерінің нәтижелері бойынша: _____________ тенге;
1.2. сапа мен көлем мониторингінен өтпеген өліммен аяқталған ағымдағы кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін : _____________ теңге;;
1.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингісін өткен алдын алуға болмайтын өлім жағдайы болған өткен кезеңнің емделіп шыққан жағдай: _____________ тенге;
2. Алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома_____________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы ____________________________________теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге
Тапсырыс беруші :__________________________ (тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________ (бенефициардың атауы) КБЕ: _____________________________ Басшы: _____________________/_____________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________ (қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________ ____________________________________ ____________________________________ КБЕ:_______________________________ Басшысы: ____________________/______________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Ескертпе: * - деректер көзі - "Туберкулезбен ауыратын науқастардың ұлттық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
26-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
92- қосымша
Нысан
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: ____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
№1 Кесте. АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге ұсынылған соманы еспетеу
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылған сома (теңге)
1
2
3
1.
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін, соның ішінде:
1.1.
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын бір ауруға кешенді тариф бойынша
1.2.
антиретровирустық препараттармен қамтамасыз ету үшін
2.
Ақы төлеу жиыны
Айына кешендік тариф : _______________ теңге
р/с №
Атауы
Есепті кезеңнің басында АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есепке алынған АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есептен алынған АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есепті кезеңнің соңында АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастардың орта тізімдік саны
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
Жиыны
оның ішінде басқа өңірлерден
Жиыны
оның ішінде қайтыс болғандары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек
1.
2.
№3. Кесте Антиретровирустық препараттармен қамтамасыз ету үшін ұсынылған ақы төлеу сомасын есептеу
р/с №
Атауы
Антиретровирустық препараттардың қолдану
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Ақы төлеуге ұсынылған, теңге
1
2
3
4
1.
Жиыны, соның ішінде:
1.1.
Амбулаториялық -емханалық көмек көрсету кезінде
1.2.
стационарлық медициналық көмек көрсету кезінде
Ақы төлеуге жиыны: ____________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _______________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)            Күні 20__жылғы "___"___________
Көрсетліген шот-тізілімге мынадай қосымшалар қоса беріледі:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинга качества и объема : _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде: _____________ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Примечание: -источник данных - информационная система "Национальный регистр больных туберкулезом".
Приложение 26
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 92
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр за оказание медико-социальной помощи
ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: ___________________________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_______________________
Таблица № 1. Расчет суммы, предъявленной к оплате за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД в том числе:
1.1.
по комплексному тарифу на одного ВИЧ-инфицированного и (или) больного СПИД
1.2.
за обеспечение антиретровирусными препаратами
2.
Итого к оплате
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
№ п/п
Наименование
Количество больных ВИЧ-инфицированных и больных СПИД, зарегистрированных в ИС "ЭРОБ" на начало отчетного периода
Количество ВИЧ-инфицированных и больных СПИД взятых на учет
Количество ВИЧ-инфицированных и больных СПИД снятых с учета
Количество ВИЧ-инфицированных и больных СПИД, зарегистрированных в ИС "ЭРОБ" на конец отчетного периода
Средне-списочная численность ВИЧ-инфицированных и больных СПИД
Предъявлено к оплате, тенге
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Оказанная медико-социальная помощь ВИЧ-инфицированным и больным СПИД
1.
2.
Таблица № 3. Расчет суммы, предъявленной к оплате за обеспечение антиретровирусными препаратами*
№ п/п
Наименование
Применение антиретровирусных препаратов
Количество ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД
Предъявлено к оплате, тенге
1
2
3
4
1.
Всего, в том числе:
1.1.
при оказании амбулаторно-поликлинической помощи
1.2.
при оказании стационарной медицинской помощи
Итого к оплате: ______________________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):_________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения*:

1) АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастар қозғалысының тізілімі;
2) АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кешендік тариф бойынша АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек тізілімі;
3) антиретровирустық препараттардың бойынша төленуі тиіс рецепті берілген деректердің жиынтық тізілімі.
Ескертпе: * - деректер көзі - "Дәрілік қамтамасыз ету" ақпараттық жүйесі.
АИТВ инфекциясын
жұқтырғандарға және ЖИТС-
пен ауыратын науқастарға
медициналық-әлеуметтік көмек
көрсеткені үшін шот-тізілімге
1-қосымшаға
Нысан
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастар қозғалысының тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
р/с №
Кезең (есепті кезеңнің күнтізбелік күні)
Айдың күнтізбелік күнінің басында "ОНЭТ" АЖ-да тіркелген АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есепке алынған АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есептен алынған АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
Есепті кезеңнің соңында АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастардың саны
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастардың орта тізімдік саны
Жиыны
оның ішінде басқа өңірлерден
Жиыны
оның ішінде қайтыс болғандары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"____________
АИТВ инфекциясын
жұқтырғандарға және ЖИТС-
пен ауыратын науқастарға
медициналық-әлеуметтік көмек
көрсеткені үшін шот-тізілімге
2-қосымшаға
Нысан
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
Көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтер тізімі:
р/с №
Қызметтер коды
Қызметтер атауы
Қызметтер саны
Сомасы, теңге
1
2
3
4
5
1.
Х
2.
Х
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"____________
АИТВ инфекциясын
жұқтырғандарға және ЖИТС-
пен ауыратын науқастарға
медициналық-әлеуметтік көмек
көрсеткені үшін шот-тізілімге
3-қосымшаға
Нысан
Антиретровирустық препараттардың бойынша төленуі тиіс рецепті берілген деректердің жиынтық тізілімі * кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін ________________________________________________ (Қызмет берушінің атауы)
Р/с №
Қамтамасыз етілген рецептінің № және күні
халықаралық патенттелмеген атауы
саудалық атауы
Шығарылу нысаны, дозалау
Өлшем бірлігі
Өлшем бірлігі үшін баға, (теңге)**
Өлшем бірлікте саны

1) реестр движения ВИЧ-инфицированных и больных СПИД по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД;
2) реестр оказанной медицинской помощи ВИЧ-инфицированным и больным СПИД по комплексному тарифу по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД;
3) сводный реестр данных об обеспеченных рецептах антиретровирусных препаратов, подлежащих оплате.
Примечание:
* -источник данных - информационная система "Лекарственное обеспечение".
Приложение 1
к счету-реестру за
оказание медицинской
помощи ВИЧ-инфицированным
и (или) больным СПИД
Форма
Реестр движения ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
________________________________________________
(Наименование поставщика)
№ п/п
Период (календарный день месяца)
Количество ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД, зарегистрированных в ИС "ЭРОБ" на начало календарного дня месяца
Количество ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД взятых на учет
Количество ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД снятых с учета
Количество ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД, зарегистрированных в ИС "ЭРОБ" на конец календарного дня месяца
Среднесписочная численность ВИЧ-инфицированных и (или) больных СПИД
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):_______________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за
оказание медицинской
помощи ВИЧ-инфицированным
и (или) больным СПИД
Форма
Реестр оказанной медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД по комплексному тарифу период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года ________________________________________________ (Наименование поставщика)
Перечень оказанных консультативно-диагностических услуг:
№ п/п
Код услуги
Наименование услуги
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
1.
Х
2.
Х
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):_______________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 3
к счету-реестру за
оказание медицинской
помощи ВИЧ-инфицированным
и (или) больным СПИД
Форма
Сводный реестр данных об обеспеченных рецептах антиретровирусных препаратов, подлежащих оплате*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
________________________________________________
(Наименование поставщика)
№ п/п
№ и дата обеспеченного рецепта
Международное непатентованное наименование
Торговое наименование
Форма выпуска, дозировка
Единица измерения
Цена за единицу измерения (тенге) **
Количество в единице измерения

2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
27-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
93- қосымша
Нысан
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімді 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
р/с №
Атауы
Қызметтер саны
Ұсынылған сома (теңге)
1
2
3
4
1.
Консультативтік--диагностикалық медициналық көмек көрсету үшін Жиыны, оныңы ішінде:
1.1.
1.2.
2.
Лизингтік төлем сомасы
Ақы төлеуге жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _______________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Осы шот-тізілімге мынадай қосымшалар қоса беріледі:
1) Республикалық денсаулық сақтау ұйымы АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша халыққа көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі;
3) республикалық денсаулық сақтау ұйымы АИТВ жұқтырғандарға және (немесе) ЖИТС-пен ауыратын науқастарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техниканы пайдалана отырып көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі.
Республикалық денсаулық
сақтау ұйымдарының АИТВ
инфекциясын жұқтырғандарға
және ЖИТС-пен ауыратын
науқастарға медициналық-
әлеуметтік көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
1-қосымшаға
Нысан
Консультативтік--консультативтік қызметтер тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
р/с №
Қызметтің толық атауы
Қызметтердің атауы
Қызметтердің құны, теңге
Қызметтердің саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _______________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Республикалық денсаулық
сақтау ұйымдарының АИТВ
инфекциясын жұқтырғандарға
және ЖИТС-пен ауыратын
науқастарға медициналық-
әлеуметтік көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
2-қосымшаға
Нысан
Қаржылық лизинг шартында сатып алынған медициналық техниканы қолданумен консультативтік--диагностикалық тізбесі кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
Медициналық жабдықтың коды
Медициналық жабдықтың атауы
Қызметтің толық коды
Қызметтің атауы
1 қызметке лизингтік төлем, теңге
Қызметтер саны
Ақы төлеуге лизингтік төлем сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _______________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
28-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
94- қосымша
Нысан
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету үшін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: ____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
№1 кесте. АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсетуге ұсынылған ақы төлемінің есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылған сома, теңге
Ақы төлеуге жатпайтын сома, теңге
Ақы төлеуге қабылданды, теңге
1
2
3
4
5
1.
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға кешендік тарифпен медициналық-әлеуметтік көмек көрсетуге жиыны
1.1.
кешенді тариф бойынша
1.2.
Антиретровирустық препараттардың қамтамасыз ету үшін
2.
Медициналық көмектің (қызметтің) расталмаған жағдайы үшін ұстау сомасы
2.1.
есепті кезең үшін
2.2.
өткен кезең үшін
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасының есебі
р/с №
Негіздеме
Төлемдер, сома теңге
Шегерістер, сома теңге
1
2
3
4
1.
Жиыны
Ақы төлеуге ұсынылғанның жиыны ______________________________ теңге
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны ____________________________ теңге
Тапсырыс берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ________________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
________________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
________________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің
уәкілетті лауазымды тұлға): _______________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
29-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
95- қосымша
Нысан
Республикалық денсаулық сақтау ұйымдарының АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету үшін қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: ____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
№1 кесте. АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсетуге ұсынылған ақы төлемінің есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылған сома, теңге
Ақы төлеуге жатпайтын сома, теңге
Ақы төлеуге қабылданды, теңге
1
2
3
4
5
1.
Жиыны көрсетілген консультативтік--диагностикалық көмек, оның ішінде:
1.1.
Кешенді тариф бойынша
1.2.
антиретровирустық препараттармен қамтамасыз ету үшін
2.
Медициналық көмектің (қызметтің) расталмаған жағдайы үшін ұстау сомасы
2.1.
есепті кезең үшін
2.2.
өткен кезең үшін
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасының есебі
р/с №
Негіздеме
Комиссияның шешіміне сәйкес
Төлемдер, сома теңге
Шегерістер, сома теңге
1
2
3
4
1.
Жиыны
Ақы төлеуге ұсынылғанның жиыны ______________________________ теңге
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны ____________________________ теңге
Тапсырыс берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ________________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
________________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
________________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің
уәкілетті лауазымды тұлға): _______________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
30-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
99- қосымша
Нысан
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін көрсетілген қызметтердің актісі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
Шарт бойынша жалпы сома____________________________________ теңге
Оның ішінде төленген аванстың жалпы сомасы ___________________________ теңге
Оның ішінде ағымдағы жылға лизингтік төлемдердің жалпы сомасы ______________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы _____ теңге
Оның ішінде төленген лизингтік төлемдердің сомасы_________ теңге
Орындалған (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы _________ теңге
Оның ішінде төленген лизингтік төлемдердің сомасы_________ теңге
Айына кешендік тариф: _______________ теңге
№1 Кесте. АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған сома есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
1
2
3
4
1.
АИТВ инфекциясын жұқтырғандарға және ЖИТС-пен ауыратын науқастарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы
1.1.
кешенді тариф бойынша
1.2.
Антиретровирустық препараттардың қамтамасыз ету үшін
№2 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасының есебі
р/с №
Негіздеме
Төлемдер, сома теңге
Шегерістер, сома теңге
1
2
3
4
1.
Жиыны
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны:___________________________теңге, оның ішінде:

от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 93
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД республиканской организацией здравоохранения
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _____________________________________
Наименование бюджетной программы: ___________________________
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
1.
Всего за оказание консультативно диагностической медицинской помощи, в том числе:
1.1.
1.2.
2.
Сумма лизингового платежа
Итого к оплате
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ______________________________ /________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
К данному счет-реестру прилагаются следующие приложения:
1) реестр оказанных населению консультативно-диагностических услуг по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказанные медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД республиканской организацией здравоохранения;
3) реестр оказанных консультативно-диагностических услуг с использованием медицинской техники, приобретенной на условиях финансового лизинга по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказанные медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД республиканской организацией здравоохранения.
Приложение 1
к счету-реестру за оказанные
медико-социальной помощи
ВИЧ-инфицированным и (или)
больным СПИД
республиканской
организацией здравоохранения
Форма
Реестр оказанных населению консультативно-диагностических услуг
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1
ИТОГО
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _______________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер: ___________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе) Дата "_____"_________20___ года
Приложение 2
к счету-реестру за оказанные
медико-социальной помощи
ВИЧ-инфицированным и (или)
больным СПИД
республиканской
организацией здравоохранения
Форма
Реестр оказанных консультативно-диагностических услуг с использованием медицинской техники, приобретенной на условиях финансового лизинга
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
Код медицинского оборудования
Наименование медицинского оборудования
Полный код услуги
Наименование услуги
Лизинговый платеж на 1 услугу, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
7
ИТОГО
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 28
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 94
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: __________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медицинской помощи ВИЧ-инфицированным и больным СПИД
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Снято, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
5
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД, в том числе:
1.1.
по комплексному тарифу
1.2.
за обеспечение антиретровирусными препаратами
2.
Сумма удержания за неподтвержденные факты оказания медицинской помощи (услуги)
2.1.
за отчетный период
2.2.
за прошедший период
Таблица № 2. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Выплаты, сумма тенге
Вычеты, сумма тенге
1
2
3
4
1.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо):_______________________________/_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: _______________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
________________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное
должностное лицо поставщика):________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)             Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 29
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 95
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол исполнения договора закупа услуг по оказанию медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД республиканской организации здравоохранения
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _____________________________
Наименование бюджетной программы: __________________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медицинской помощи ВИЧ-инфицированным и больным СПИД
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Предъявлено к оплате, тенге
Снято с оплаты*, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД, в том числе:
1.1.
по комплексному тарифу
1.2.
за обеспечение антиретровирусными препаратами
2.
Сумма удержания за неподтвержденные факты оказания медицинской помощи (услуги)
2.1.
за отчетный период
2.2.
за прошедший период
Таблица № 2. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Согласно решения комиссии
Выплаты, сумма тенге
Вычеты, сумма тенге
ИТОГО
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: ________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
_________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
__________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен: (уполномоченное
должностное лицо поставщика)_________________________________ /_______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)             Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 30
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 99
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг
за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _____________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Общая сумма Договора: ___________________________________________________ тенге
в том числе общая сумма выплаченного аванса: _______________________________ тенге
в том числе общая сумма лизинговых платежей на текущий год: _________________ тенге
Общая сумма оплаченных (оказанных) услуг__________________________________ тенге
в том числе сумма выплаченных лизинговых платежей: ________________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):________________________тенге
в том числе сумма выплаченных лизинговых платежей:_________________________тенге
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи ВИЧ-инфицированным и (или) больным СПИД, в том числе:
1.1.
по комплексному тарифу
1.2.
за обеспечение антиретровирусными препаратами
Таблица № 2. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Выплаты, сумма тенге
Вычеты, сумма тенге
1
2
3
4
1.
ИТОГО
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:

1) психикалық және мінез-құлықтың бұзылумен (ауруынан) ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдар қозғалысының тізілімі;
2) психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кешенді тариф бойынша көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмектің тізілімі;
3) психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдарға психикасылық және мінез-құлықтың бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тарта отырып көрсетілген медициналық көмектің және консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі.
Ескертпе: * - деректер көзі - "Психикалық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Психикалық және мінез-
құлықтың бұзылуымен
(ауруынан) ауыратын адамдарға
медициналық-әлеуметтік
көмек көрсеткені үшін шот-
тізілімге
1-қосымша
Нысан
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдар қозғалысының тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
р/с №
Кезең (айдың күнтізбелік күні)
Психикасының бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдардың саны, айдың күнтізбелік басы
Есепке алынған психикасының бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдардың саны
Есептен шығарылған психикасының бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдардың саны
Психикасының бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдардың айдың күнтізбелік күнінің соңындағы саны
Психикасының бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдардың орташа тізімдік саны)
Жиыны
оның ішінде басқа өңірлерден
Жиыны
оның ішінде қайтыс болғандар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе: - деректер көзі - "Психикалық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Психикалық және мінез-
құлықтың бұзылуымен
(ауруынан) ауыратын адамдарға
медициналық-әлеуметтік көмек
көрсеткені үшін шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдарға кешенді тариф бойынша көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
№1 кесте: Консультациялық-диагностикалық көрсетілген қызметтердің тізбесі:
р/с №
Қызмет коды
Қызмет атауы
Қызмет саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
№ 2 кесте. Стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек нысанындағы мамандандырылған медициналық көмектің емделген жағдайларының тізбесі
№ п/п
Төсек бейіні
ЖСН
Медициналық картаның №
Емдеуге жатқызу күні
Көшірме күні
Өтініш себебі
Негізгі қорытынды диагноз
Негізгі операция
Емдеу нәтижесі
МКБ-10 коды
Атауы
МКБ-9 коды
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар______оның ішінде:
1.1.
стационарлық көмек жиыны________оның ішінде:
1.2.
стационарды алмастыратын көмек жиыны_______, оның ішінде:
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе: - деректер көзі - "Психикалық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Психикалық және мінез-
құлықтың бұзылуымен
(ауруынан) ауыратын адамдарға
медициналық-әлеуметтік көмек
көрсеткені үшін шот-тізілімге
3-қосымша
Нысан
Бірлесіп орындаушыны тарта отырып, психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдарға көрсетілген медициналық көмектің және консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
№1 кесте: Консультациялық-диагностикалық көрсетілген қызметтердің тізбесі:
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызмет атауы
Қызмет құны, теңге
Қызметтер саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
Бірлесіп орындаушының атауы______________________________ (шарт бойынша _________№___)
1.
Бірлесіп орындау шарты бойынша қызметтер, барлығы:
1.1.
МСАК мамандарының жолдамасы бойынша, жиыны
1.2.
шұғыл көрсеткіштер бойынша, жиыны
1.3.
медициналық көрсеткіштер бойынша орындаушының бейінді мамандарының жолдамалары бойынша (қосымша қызметтер), жиыны
2.
Бірлесіп орындау шартына енгізілмеген қызметтер, барлығы:
2.1.
МСАК мамандарының жолдамасы бойынша, жиыны
2.2.
шұғыл көрсеткіштер бойынша, жиыны
2.3.
медициналық көрсеткіштер бойынша орындаушының бейінді мамандарының жолдамалары бойынша (қосымша қызметтер), жиыны
3.
Жиыны:
№ 2 кесте. Стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек нысанындағы мамандандырылған медициналық көмектің емделген жағдайларының тізбесі
р/с №
Төсек бейіні
ЖСН
Медициналық карта №
Емдеуге жатқызу күні
Көшірме күні
Өтініш себебі
Негізгі қорытынды диагноз
МКБ-10 коды
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Бірлесіп орындаушының атауы______________________________(шарт бойынша _________№___)
1.
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар, оның ішінде:
1.1.
стационарлық көмектің жиыны, оның ішінде:
1.2.
стационарды алмастыратын көмектің жиынтығы, оның ішінде:
2.
Бірлесіп орындау шартына енгізілмеген барлық жағдайда, барлығы
2.1.
стационарлық көмектің жиыны, оның ішінде:
2.2.
стационарды алмастыратын көмектің жиынтығы, оның ішінде:
кестенің жалғысы
Негізгі операция
Емдеу нәтижесі
Емделген жағдайлардың саны
Төсек-күн саны
Оқиғалар саны
МКБ-9 коды
Атауы
10
11
12
13
14
15
Бірлесіп орындаушының атауы______________________________(шарт бойынша _________№___)
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар, оның ішінде:
Бірлесіп орындау шартына енгізілмеген барлық жағдайда, барлығы
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /__________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"__________
Ескертпе: - деректер көзі - "Психикалық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
33-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
102- қосымша
Нысан
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдарға көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмек көрсету бойынша қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: __________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
№ 1 кесте. Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу
р/с №
Атауы
Төлемге ұсынылды, теңге
Алынған, теңге
Төлемге қабылданды, теңге
1
2
3
4
5
1.
Психикалық және мінез-құлық бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдарға кешенді тариф бойынша медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы
№ 2 кесте. Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін кешенді тариф бойынша төлеуге қабылданатын соманы есептеу
р/с №
Атауы
Төлемге ұсынылды, теңге
Алуға жатады және төлеуге жатпайды, оның ішінде ішінара
Төлемге қабылданды, теңге
Оқиғалар / науқастар саны
Сома, тенге
Оқиғалар / науқастар саны
Сома, тенге
Оқиғалар / науқастар саны
Сома, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдардың орташа тізімдік саны
Х
Х
Х
Х
2.
Ағымдағы мониторингтен өткен емдеуге жатқызу жағдайларының тізілімі
2.1.
есепті кезеңде
2.2.
өткен кезеңде
3.
Нысаналы мониторингтен өткен емдеуге жатқызу жағдайларының тізілімі
3.1.
есепті кезеңде
3.2.
өткен кезеңде
4.
Өліммен аяқталған жағдайлар бойынша есепті және өткен кезеңдер үшін сома
4.1.
есепті кезеңде
4.2.
өткен кезеңде
5.
Медициналық көмектің (қызметтің) расталмаған жағдайы үшін ұстау сомасы
5.1.
есепті кезең үшін
5.2.
өткен кезең үшін
6.
Медициналық қызметтердің сапасы мен көлемінің мониторингі нәтижелері бойынша ЖИЫНЫ
№ 3 кесте. Өзге төлемдер/шегерімдер сомасының есебі
р/с №
Негізі
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, теңге сомасы
1
2
3
4
1.
Жиыны
Ақы төлеуге _________________________ теңге ұсынылды
Барлығы ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің
уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)            Күні 20__жылғы "___"______________
Ескертпе: - деректер көзі - "Психикалық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Психикалық және мінез-
құлықтың бұзылуымен
(ауруынан) ауыратын адамдарға
көрсетілген медициналық-
әлеуметтік көмек көрсету
бойынша қызметтерді сатып
алу шартын орындау
хаттамасына
1-қосымша
Қайтыс болғаны туралы мәліметтері уақтылы тіркемеген психикалық және мінез-құлық бұзылуымен ауыратын науқастардың тізілімі*
Айына кешенді тариф:_________ теңге
Күніне кешенді тариф: ______ теңге
р/с №
ЖСН
Есепке қою күні
Қайтыс болған күні
Есептен шығару күні
Қайтыс болған күннен кейін есепте болған күндердің саны
Алуға жататын сома, теңге
жиыны
в.т.ч.
есептен уақтылы шығармағаны үшін
экономикалық ықпал ету шаралары
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Жиын
Тапсырыс берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
_________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің
уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)            Күні 20__жылғы "___"______________
Ескертпе: * деректер көзі - "Психикалық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
34-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
103- қосымша
Нысан
Психикалық және мінез-құлықтық бұзылуымен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету актісі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет беруші атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
Шарт бойынша жалпы сома____________________________________ теңге
оның ішінде төленген аванстың жалпы сомасы ____________________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы ______ теңге
Орындалған қызметтердің жалпы сомасы: ______________________________тенге
№ 1 кесте. Психикалық және мінез-құлықтың бұзылуымен (ауруынан) ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
Айына кешендік тариф: _______________ теңге
р/с №
Атауы
Есепті кезеңнің соңында ОНЭТ тіркелген психикалық және мінез-құлықтық бұзылуымен ауыратын адамдардың саны
Есепті кезеңнің соңында ОНЭТ тіркелген психикалық және мінез-құлықтық бұзылуымен ауыратын адамдардың орташа тізімді саны
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
1
2
3
4
5
6
1.
Психикалық және мінез-құлықтық бұзылуымен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек
№ 2 кесте. Өзге төлем/шегерім сомасының есебі
№ п/п
Основание
Выплаты, сумма тенге
Вычеты, сумма тенге
1
2
3
4
1.
Итого
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны:___________________________теңге, оның ішінде:

1) реестр движения лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями) по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями);
2) реестр оказанной медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями) по комплексному тарифу по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями);
3) реестр оказанной медицинской помощи и консультативно-диагностических услуг лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями) с привлечением соисполнителя по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями).
Примечание: -источник данных - информационная система "Электронный регистр психических больных".
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
медико-социальной помощи
лицам, страдающим
психическими и
поведенческими
расстройствами (заболеваниями)
Форма
Реестр движения лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями)
№ п/п
Период (календарный день месяца)
Количество лиц, страдающих психическими расстройствами (заболеваниями)," на начало календарного дня месяца
Количество лиц, страдающих психическими расстройствами (заболеваниями) взятых на учет
Количество лиц, страдающих психическими расстройствами (заболеваниями)снятых с учета
Количество лиц, страдающих психическими расстройствами (заболеваниями), на конец календарного дня месяца
Среднесписочная численность лиц, страдающих психическими расстройствами (заболеваниями)
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):_________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика:________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание: *- источник данных - информационная система "Электронный регистр психических больных".
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
медико-социальной помощи
лицам, страдающим
психическими и
поведенческими
расстройствами (заболеваниями)
Форма
Реестр оказанной медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями) по комплексному тарифу*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
Таблица №1: Перечень оказанных консультативно-диагностических услуг:
№ п/п
Код услуги
Наименование услуги
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Таблица №2. Перечень пролеченных случаев специализированной медицинской помощи в форме стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи
№ п/п
Профиль койки
ИИН
№ медицинской карты
Дата госпитализации
Дата выписки
Повод обращения
Основной заключительный диагноз
Основная операция
Исход лечения
Код МКБ-10
Наименование
Код МКБ-9
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
Всего случаев по специализированной медицинской помощи ______, в том числе:
1.1.
итого стационарная помощь ________, в том числе:
1.2.
итого стационарозамещающая помощь _____, в том числе:
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _______________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _____________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____" _________20___ года
Примечание: -источник данных - информационная система "Электронный регистр психических больных".
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
медико- социальной помощи
лицам, страдающим
психическими и
поведенческими
расстройствами (заболеваниями)
Форма
Реестр оказанной медицинской помощи и консультативно-диагностических услуг лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями) с привлечением соисполнителя)
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
Таблица №1: Перечень оказанных консультативно-диагностических услуг:
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
Наименование соисполнителя ______________________________ (по договору соисполнения от _________№___)
1.
услуги по договору соисполнения, итого:
1.1.
по направлениям специалистов ПМСП, итого
1.2.
по экстренным показаниям, итого
1.3.
по медицинским показаниям по направлениям профильных специалистов соисполнителя (дополнительные услуги), итого
2.
услуги, не включенные в договор соисполнения, итого:
2.1.
по направлениям специалистов ПМСП, итого
2.2.
по экстренным показаниям, итого
2.3.
по медицинским показаниям по направлениям профильных специалистов соисполнителя (дополнительные услуги), итого
3.
Итого:
Таблица №2. Перечень пролеченных случаев специализированной медицинской помощи в форме стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи
№ п/п
Профиль койки
ИИН
№ медицинской карты
Дата госпитализации
Дата выписки
Повод обращения
Основной заключительный диагноз
Код МКБ-10
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование соисполнителя ______________________________(по договору соисполнения от _________№___)
1.
Всего случаев по специализированной медицинской помощи, в том числе:
1.1.
итого стационарная помощь, в том числе:
1.2.
итого стационарозамещающая помощь, в том числе:
2.
Всего случае, не включенных в договор соисполнения, итого
2.1.
итого стационарная помощь, в том числе:
2.2.
итого стационарозамещающая помощь, в том числе:
продолжение таблицы
Основная операция
Исход лечения
Количество пролеченных случаев
Количество койко-дней
Количество случаев
Код МКБ-9
Наименование
10
11
12
13
14
15
Наименование соисполнителя ______________________________(по договору соисполнения от _________№___)
Всего случаев по специализированной медицинской помощи, в том числе:
Всего случае, не включенных в договор соисполнения, итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _______________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание: -источник данных - информационная система "Электронный регистр психических больных".
Приложение 33
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 102
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол
исполнения договора закупа услуг по оказанию медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями)
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _________________________________________
Наименование бюджетной программы: _______________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:____________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медицинской помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями)
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Снято, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
5
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями) по комплексному тарифу
Таблица №2. Расчет суммы, принимаемой к оплате по комплексному тарифу за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями)
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате, тенге
Количество случаев/ больных
Сумма, тенге
Количество случаев/ больных
Сумма, тенге
Количество случаев/ больных
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Среднесписочная численность лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями)
Х
Х
Х
Х
2.
Реестр случаев госпитализаций, прошедших текущий мониторинг
2.1.
за отчетный период
2.2.
за прошедший период
3.
Реестр случаев госпитализаций, прошедших целевой мониторинг
3.1.
за отчетный период
3.2.
за прошедший период
4.
Сумма за отчетный и прошедший периоды по случаям с летальным исходом
4.1.
за отчетный период
4.2.
за прошедший период
5.
Сумма удержания за неподтвержденные факты оказания медицинской помощи (услуги)
5.1.
за отчетный период
5.2.
за прошедший период
6.
ИТОГО по результатам мониторинга качества и объема медицинских услуг
Таблица № 2. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Выплаты, сумма тенге
Вычеты, сумма тенге
1
2
3
4
1.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо):_______________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: __________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
___________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
____________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное
должностное лицо поставщика):_______________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)             Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Примечание:
- источник данных- информационная система "Электронный регистр психических больных".
Приложение 1
к протоколу исполнения
договора закупа услуг по
оказанию медико-социальной помощи
лицам, страдающим психическими и
поведенческими расстройствами
(заболеваниями)
Реестр лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями) с несвоевременной регистрацией сведений о смерти*
Комплексный тариф в месяц:_________ тенге
Комплексный тариф в день: ______ тенге
№ п/п
ИНН
Дата постановки на учет
Дата смерти
Дата снятия с учета
Количество дней нахождения на учете после даты смерти
Сумма, подлежащая снятию, тенге
всего
в.т.ч.
за несвоевременное снятия с учета
штрафные санкции
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Итого
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо):_______________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: _____________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
_____________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
_____________________________________/__________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное
должностное лицо поставщика):___________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документов на бумажном носителе)             Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Примечание: * - источник данных - информационная система "Электронный регистр психических больных".
Приложение 34
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 103
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг
за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями)
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _______ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _____________________________________
Наименование бюджетной программы: ___________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_________________________
Общая сумма Договора: __________________________________________________ тенге
в том числе общая сумма выплаченного аванса: ______________________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): _______________________тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг): ______________________тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями)
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
№ п/п
Наименование
Количество лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями), зарегистрированных в ЭРОБ на конец отчетного периода
Среднесписочная численность лиц, страдающих психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями), зарегистрированных в ЭРОБ на конец отчетного периода
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим психическими и поведенческими расстройствами (заболеваниями)
Таблица № 2. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Выплаты, сумма тенге
Вычеты, сумма тенге
1
2
3
4
1.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:

1. Ұсталынған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. Сапа мен көлем мониторингілерінің нәтижелері бойынша: _____________ тенге;
1.2. есепті кезеңде сапа және көлемнің сараптамасынан өткен алдын алуға болмайтын өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін қабылданған сома: _____________ теңге;
1.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингісін өткен алдын алуға болмайтын өлім жағдайы болған өткен кезеңнің емделіп шыққан жағдай: _____________ тенге;
2. Алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге, оның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома_____________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы ____________________________________теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге
Тапсырыс беруші :__________________________ (тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(бенефициардың атауы) КБЕ: _____________________________ Басшы: _____________________/_____________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________ (қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________ ____________________________________ ____________________________________ КБЕ:_______________________________ Басшысы: ____________________/______________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Ескертпе: - деректер көзі - "Психикалық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
35-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
104- қосымша
Нысан
Алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілім 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
Шарт бойынша саны ___________________
Айына кешенді тариф: _______________ теңге
р/с №
Атауы
Есепті кезең басындағы алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдардың саны
Есепке алынған алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдар саны
Есептен шығарылған алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдардың саны
Есепті кезеңнің соңындағы алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдардың саны
Алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдардың орташа тізімдік саны
Төлемге ұсынылды, теңге
Жиыны
оның ішінде басқа өңірлерден
Жиыны
оның ішінде қайтыс болғандар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету
2.
Жиыны
Төлемге ұсынылған ақы: ______________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"______________
Осы шот-тізілімге мынадай қосымшалар қоса беріледі:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинга качества и объема : _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинг качества и объема в отчетном периоде: _ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса:_____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Примечание: - источник данных - информационная система "Электронный регистр психических больных".
Приложение 35
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 104
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _____________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Численность по договору ___________________
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
№ п/п
Наименование
Количество лиц, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией на начало отчетного периода
Количество лиц, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией расстройствами взятых на учет
Количество лиц, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией расстройствами снятых с учета
Количество лиц, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией на конец отчетного периода
Средне-списочная численность лиц, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией
Предъявлено к оплате, тенге
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1.
оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией
Итого
Итого к оплате: ______________________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: __________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
К данному счету-реестру прилагаются следующие приложения:

1) алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілімге 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша қозғалыс тізілімі;
2) тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға кешенді тариф бойынша көрсетілген медициналық-әлеуметтік көмектің тізілімі;
3) алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға көрсетілген медициналық көмектің және консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізілімі 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша бірлесіп орындаушыны тарта отырып, алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін шот-тізілім.
Ескертпе: - деректер көзі – "Наркологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Алкоголизммен, нашақорлықпен
және уытқұмарлықпен ауыратын
адамдарға медициналық-
әлеуметтік көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
1-қосымша
Нысан
Алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдар қозғалысының тізілімі * кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
р/с №
Кезең (айдың күнтізбелік күні)
Айдың күнтізбелік күнінің басындағы алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдардың саны
Есепке алынған алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдар саны
Есептен шығарылған алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдардың саны
Айдың күнтізбелік күнінің соңындағы алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдардың саны
Алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдардың орташа тізімдік саны
Жиыны
оның ішінде басқа өңірлерден
Жиыны
оның ішінде қайтыс болғандар
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Жиыны
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"______________
Ескертпе: * - деректер көзі - "Наркологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Алкоголизммен, нашақорлықпен
және уытқұмарлықпен ауыратын
адамдарға медициналық-
әлеуметтік көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
2-қосымша
Нысан
Алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға кешенді тариф бойынша көрсетілген медициналық көмек* тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
№1 кесте: Көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі
р/с №
Қызмет коды
Қызмет атауы
Қызмет саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
1.
2.
Жиыны
№ 2 кесте. Стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек нысанындағы мамандандырылған медициналық көмектің емделген жағдайларының тізбесі
р/с №
Төсек бейіні
ЖСН
медициналық картаның №
Емдеуге жатқызу күні
Көшірме күні
Өтініш себебі
Негізгі қорытынды диагноз
Негізгі операция
Емдеу нәтижесі
МКБ-10 коды
Атауы
МКБ-9 коды
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар______оның ішінде:
1.1.
стационарлық көмек жиыны________оның ішінде:
1.2.
стационарды алмастыратын көмек жиыны_______, оның ішінде:
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"______________
Ескертпе: * - деректер көзі - "Наркологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Алкоголизммен, нашақорлықпен
және уытқұмарлықпен ауыратын
адамдарға медициналық-
әлеуметтік көмек көрсеткені
үшін шот-тізілімге
3-қосымша
Нысан
Бірлесіп орындаушыны тарта отырып, алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға көрсетілген медициналық көмек пен консультациялық-диагностикалық қызметтер тізілімі* кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
№1 кесте: Көрсетілген консультациялық-диагностикалық қызметтердің тізбесі
р/с №
Қызметтің толық коды
Қызмет атауы
Қызмет құны, теңге
Қызметтер саны
Сома, теңге**
1
2
3
4
5
6
Бірлесіп орындаушының атауы______________________________(шарт бойынша _________№___)
1.
Бірлесіп орындау шарты бойынша қызметтер, барлығы:
1.1.
МСАК мамандарының жолдамасы бойынша, жиыны
1.2.
шұғыл көрсеткіштер бойынша, жиыны
1.3.
медициналық көрсеткіштер бойынша орындаушының бейінді мамандарының жолдамалары бойынша (қосымша қызметтер), жиыны
2.
Бірлесіп орындау шартына енгізілмеген қызметтер, барлығы:
2.1.
БМСК мамандарының жолдамасы бойынша, жиыны
2.2.
шұғыл көрсеткіштер бойынша, жиыны
2.3.
Орындаушының бейінді мамандарының жолдамасы бойынша медициналық көрсеткіштер бойынша (қосымша қызметтер), жиыны
3.
Жиыны:
№ 2 кесте. Стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек нысанындағы мамандандырылған медициналық көмектің емделген жағдайларының тізбесі
р/с №
Төсек бейіні
ЖСН
медициналық картаның №
Емдеуге жатқызу күні
Көшірме күні
Өтініш себебі
Негізгі қорытынды диагноз
МКБ-10 коды
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Бірлесіп орындаушының атауы______________________________(шарт бойынша _________№___)
1.
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар, оның ішінде:
1.1.
стационарлық көмектің жиыны, оның ішінде:
1.2.
стационарды алмастыратын көмектің жиынтығы, оның ішінде:
2.
Бірлесіп орындау шартына енгізілмеген барлық жағдайда, барлығы
2.1.
стационарлық көмектің жиыны, оның ішінде:
2.2.
стационарды алмастыратын көмектің жиынтығы, оның ішінде:
кестенің жалғысы
Негізгі операция
Емдеу нәтижесі
Емделген жағдайлардың саны
Төсек-күн саны
Оқиғалар саны
МКБ-9 коды
Атауы
10
11
12
13
14
15
Бірлесіп орындаушының атауы______________________________(шарт бойынша _________№___)
Мамандандырылған медициналық көмек бойынша барлық жағдайлар, оның ішінде:
Бірлесіп орындау шартына енгізілмеген барлық жағдайда, барлығы
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"______________
Ескертпе: * - деректер көзі - "Наркологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
36-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы
төлеу қағидаларына
105- қосымша
Нысан
Алкоголизмнен, нашақорлықтан және уытқұмарлықтан зардап шегетін адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсету қызметтерін сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_____________________________
№ 1 кесте. Алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Төлемге ұсынылды, теңге
Алынған, теңге
Төлемге қабылданды, теңге
1
2
3
4
5
1.
Кешенді тариф бойынша алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін барлығы
№ 2 кесте. Алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеткені үшін кешенді тариф бойынша ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
р/с №
Атауы
Төлемге ұсынылды, теңге
Алуға жатады және төлеуге жатпайды, оның ішінде ішінара
Төлемге қабылданды, теңге
Оқиғалар / Науқастар саны
Сома, теңге
Оқиғалар / Науқастар саны
Сома, теңге
Жағдайлар/ науқастар саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдардың орташа тізімдік саны
Х
Х
Х
Х
2.
Ағымдағы мониторингтен өткен емдеуге жатқызу жағдайларының тізілімі
2.1.
есепті кезеңде
2.2.
өткен кезеңде
3.
Нысаналы мониторингтен өткен емдеуге жатқызу жағдайларының тізілімі
3.1.
есепті кезеңде
3.2.
өткен кезеңде
4.
Өліммен аяқталған жағдайлар бойынша есепті және өткен кезеңдер үшін сома
4.1.
есепті кезеңде
4.2.
өткен кезеңде
5.
Медициналық көмектің (қызметтің) расталмаған жағдайы үшін ұстау сомасы
5.1.
есепті кезең үшін
5.2.
өткен кезең үшін
6.
Медициналық қызметтердің сапасы мен көлемінің мониторингі нәтижелері бойынша ЖИЫНЫ
№ 3 кесте. Өзге төлемдер/шегерімдер сомасының есебі
р/с №
Негізі
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер, теңге сомасы
1
2
3
4
1.
Жиыны
Ақы төлеуге _________________________ теңге ұсынылды
Жиынында ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: _________________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
_________________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
_________________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің
уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжатүшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)            Күні 20__жылғы "___"______________
Ескертпе:
- деректер көзі - "Наркологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Алкоголизмнен, нашақорлықтан
және уытқұмарлықтан
зардап шегетін адамдарға
медициналық-әлеуметтік
көмек көрсету қызметтерін
сатып алу шартын
орындау хаттамасына
1-қосымша
Қайтыс болғаны туралы мәліметтері уақтылы тіркемеген алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдардың тізілімі кезең: 20 ___ жылғы "___" _________ бастап 20 ___ жылғы "___" _________ дейін
Айына кешенді тариф:_________ теңге
Күніне кешенді тариф: ______ теңге
р/с №
ЖСН
Есепке қою күні
Қайтыс болған күні
Есептен шығару күні
Қайтыс болған күннен кейін есепте болған күндердің саны
Алуға жататын сома, теңге
барлығы
в.т.ч.
есептен уақтылы шығармағаны үшін
экономикалық ықпал ету шарасы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Жиыны
Тапсырыс берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /___________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ________________________ /________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
________________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
________________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің уәкілетті лауазымды тұлға): _______________________ /__________ (Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы) (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін) Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін) Күні 20__жылғы "___"____________
Ескертпе:
* - деректер көзі - "Наркологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
37-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
106- қосымша
Нысан
Алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмекті көрсету актісі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет беруші атауы: _____________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
Шарт бойынша жалпы сома____________________________________ теңге
оның ішінде төленген аванстың жалпы сомасы ____________________________ теңге
Ақы төленген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы ______ теңге
Орындалған қызметтердің жалпы сомасы: ______________________________тенге
№1 Кесте Алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек үшін төлемақы бойынша қабылданған соманың есебі
Айына кешендік тариф: _______________ теңге
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Ақы төлеуге қабылданды
саны
Сомасы, теңге
саны
Сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Алкоголизммен, нашақорлықпен және уытқұмарлықпен ауыратын адамдарға медициналық-әлеуметтік көмек көрсеу
№ 2 кесте. Өзге төлемдер/шегерімдер есебі
р/с №
Негіз
Төлемдер, сомасы теңге
Шегерімдер , сомасы теңге
1
2
3
4
1.
Жиыны
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны:___________________________теңге, оның ішінде:

1) реестр движения лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией по форме согласно приложению 1 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи больным алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией;
2) реестр оказанной медико-социальной помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по комплексному тарифу по форме согласно приложению 2 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией;
3) реестр оказанной медицинской помощи и консультативно-диагностических услуг лицам, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией с привлечением соисполнителя по форме согласно приложению 3 к счету-реестру за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией.
Примечание: - источник данных - информационная система "Электронный регистр наркологических больных".
Приложение 1
к счету-реестру за оказание
медико-социальной помощи
лицам, страдающим
алкоголизмом,
наркоманией и токсикоманией
Форма
Реестр движения лиц, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией *
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
№ п/п
Период (календарный день месяца)
Количество лиц, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией на начало календарного дня месяца
Количество лиц, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией взятых на учет
Количество лиц, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией снятых с учета
Количество лиц, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией на конец календарного дня месяца
Среднесписочная численность лиц, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией
Всего
в том числе из других регионов
Всего
в том числе умершие
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
2.
Итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо):_________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Примечание: *- источник данных - информационная система "Электронный регистр наркологических больных".
Приложение 2
к счету-реестру за оказание
медико-социальной помощи
лицам, страдающим
алкоголизмом,
наркоманией и токсикоманией
Форма
Реестр
оказанной медицинской помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией по комплексному тарифу*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
Таблица №1: Перечень оказанных консультативно-диагностических услуг
№ п/п
Код услуги
Наименование услуги
Количество услуг
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
1.
2.
Итого
Таблица №2. Перечень пролеченных случаев специализированной медицинской помощи в форме стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи
№ п/п
Профиль койки
ИИН
№ медицинской карты
Дата госпитализации
Дата выписки
Повод обращения
Основной заключительный диагноз
Основная операция
Исход лечения
Код МКБ-10
Наименование
Код МКБ-9
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.
Всего случаев по специализированной медицинской помощи ______, в том числе:
1.1.
итого стационарная помощь ________, в том числе:
1.2.
итого стационарозамещающая помощь _____, в том числе:
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): __________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: ________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)             Дата "_____"______________20___ года
Примечание: *- источник данных - информационная система "Электронный регистр наркологических больных".
Приложение 3
к счету-реестру за оказание
медико-социальной помощи
лицам, страдающим
алкоголизмом,
наркоманией и токсикоманией
Форма
Реестр оказанной медицинской помощи и консультативно-диагностических услуг лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией с привлечением соисполнителя*
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
Таблица №1: Перечень оказанных консультативно-диагностических услуг
№ п/п
Полный код услуги
Наименование услуги
Стоимость услуги, тенге
Количество услуг
Сумма, тенге**
1
2
3
4
5
6
Наименование соисполнителя ______________________________(по договору соисполнения от _________№___)
1.
услуги по договору соисполнения, итого:
1.1.
по направлениям специалистов ПМСП, итого
1.2.
по экстренным показаниям, итого
1.3.
по медицинским показаниям по направлениям профильных специалистов соисполнителя (дополнительные услуги), итого
2.
услуги, не включенные в договор соисполнения, итого:
2.1.
по направлениям специалистов ПМСП, итого
2.2.
по экстренным показаниям, итого
2.3.
по медицинским показаниям по направлениям профильных специалистов соисполнителя (дополнительные услуги), итого
3.
Итого:
Таблица №2. Перечень пролеченных случаев специализированной медицинской помощи в форме стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи
№ п/п
Профиль койки
ИИН
№ медицинской карты
Дата госпитализации
Дата выписки
Повод обращения
Основной заключительный диагноз
Код МКБ-10
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование соисполнителя ______________________________(по договору соисполнения от _________№___)
1.
Всего случаев по специализированной медицинской помощи, в том числе:
1.1.
итого стационарная помощь, в том числе:
1.2.
итого стационарозамещающая помощь, в том числе:
2.
Всего случае, не включенных в договор соисполнения, итого
2.1.
итого стационарная помощь, в том числе:
2.2.
итого стационарозамещающая помощь, в том числе:
продолжение таблицы
Основная операция
Исход лечения
Количество пролеченных случаев
Количество койко-дней
Количество случаев
Код МКБ-9
Наименование
10
11
12
13
14
15
Наименование соисполнителя ______________________________(по договору соисполнения от _________№___)
Всего случаев по специализированной медицинской помощи, в том числе:
Всего случае, не включенных в договор соисполнения, итого
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): ________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)             Дата "_____"______________20___ года
Примечание: *- источник данных - информационная система "Электронный регистр наркологических больных".
Приложение 36
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 105
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол
исполнения договора закупа услуг за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _____________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание медицинской помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Снято
Принято к оплате
количество
Сумма, тенге
количество
Сумма, тенге
количество
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Всего за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией по комплексному тарифу
Таблица №2. Расчет суммы, принимаемой к оплате по комплексному тарифу за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией по комплексному тарифу
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате, тенге
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате, тенге
Количество случаев/ больных
Сумма, тенге
Количество случаев/ больных
Сумма, тенге
Количество случаев/ больных
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Среднесписочная численность лиц, страдающих алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией
Х
Х
Х
Х
2.
Реестр случаев госпитализаций, прошедших текущий мониторинг
2.1.
за отчетный период
2.2.
за прошедший период
3.
Реестр случаев госпитализаций, прошедших целевой мониторинг
3.1.
за отчетный период
3.2.
за прошедший период
4.
Сумма за отчетный и прошедший периоды по случаям с летальным исходом
4.1.
за отчетный период
4.2.
за прошедший период
5.
Сумма удержания за неподтвержденные факты оказания медицинской помощи (услуги)
5.1.
за отчетный период
5.2.
за прошедший период
6.
ИТОГО по результатам мониторинга качества и объема медицинских услуг
Таблица № 2. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Выплаты, сумма тенге
Вычеты, сумма тенге
1
2
3
4
1.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо):______________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: _________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
___________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
____________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное
должностное лицо поставщика):_________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)             Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Примечание:
- источник данных- информационная система "Электронный регистр наркологических больных".
Приложение 1
к протоколу исполнения
договора закупа услуг за
оказание медико-социальной
помощи лицам, страдающим
алкоголизмом, наркоманией
и токсикоманией
Реестр
больных алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией с несвоевременной регистрацией сведений о смерти*
Комплексный тариф в месяц:_________ тенге
Комплексный тариф в день: ______ тенге
№ п/п
ИНН
Дата постановки на учет
Дата смерти
Дата снятия с учета
Количество дней нахождения на учете после даты смерти
Сумма, подлежащая снятию, тенге
всего
в.т.ч.
за несвоевременное снятия с учета
штрафные санкции
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
Итого
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо):________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: ________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
_________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
__________________________________/____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное
должностное лицо поставщика):________________________________ /___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)             Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Примечание:
* - источник данных- информационная система "Электронный регистр наркологических больных".
Приложение 37
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 106
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг
за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: __________________________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Общая сумма Договора: _____________________________________________ тенге
в том числе общая сумма выплаченного аванса: _________________________ тенге
Общая стоимость оплаченных работ (оказанных услуг): __________________тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг): _________________тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией
Комплексный тариф в месяц: _______________ тенге
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
количество
Сумма, тенге
количество
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Оказание медико-социальной помощи лицам, страдающим алкоголизмом, наркоманией и токсикоманией
Таблица № 2. Расчет суммы иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Выплаты, сумма тенге
Вычеты, сумма тенге
1
2
3
4
1.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:

1. Ұсталынған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
1.1. Сапа мен көлем мониторингілерінің нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
1.2. есепті кезеңде сапа және көлемнің сараптамасынан өткен алдын алуға болмайтын өліммен аяқталған өткен кезеңнің емделіп шығу жағдайлары үшін қабылданған сома: _____________ теңге;
1.3. есепті кезеңде сапа мен көлем мониторингісін өткен алдын алуға болмайтын өлім жағдайы болған өткен кезеңнің емделіп шыққан жағдай: _____________ тенге;
2. Алынған сома: ____________ теңге / қабылданған: ___________ теңге,соның ішінде:
2.1. төлемдер: _____________ теңге,
2.2. шегерулер: _____________ теңге.
Бұрын төленген авансты ұстап қалу үшін сома_____________________теңге
Келесі кезеңде ұстап қалуға тиісті бұрын төленген аванстың қалдығы ____________________________________теңге
Аудару үшін жиыны_________________________________________теңге
Тапсырыс беруші :__________________________ (тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________ (бенефициардың атауы) КБЕ: _____________________________ Басшы: _____________________/_____________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________ (қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________ ____________________________________ ____________________________________ КБЕ:_______________________________ Басшысы: ____________________/______________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Ескертпе: - деректер көзі - "Наркологиялық науқастардың электрондық тіркелімі" ақпараттық жүйесі.
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
38-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
107- қосымша
Нысан
Патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін көрсетуге шот-тізілім 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: ____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
Түзету коэфициенттері (көрсетілсін)
№ 1 кесте. Патологоанатомиялық диагностиканың көрсетілген қызметтерін көрсеткені үшін төлеуге ұсынылатын соманың есебі.
р/с №
Атауы
Қызметтер саны
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
1
2
3
4
1.
Патологиялық-анатомиялық диагностика көрсетуге жиыны, оның ішінде:
Ақы төлеуге жиыны
№ 2 кесте. Көрсетілген патогисталогиялық диагностика қызметтерін көрсету үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу.
р/с №
Қызметтердің атауы
Төлеуге ұсынылғаны
Алуға жатады және төлеуге жатпайды, оның ішінде ішінара
Төлеуге қабылданды
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Қызметтер саны
сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Ақы төлеуге жиыны:
№ 2 кесте. Көрсетілген патогисталогиялық диагностика қызметтерін көрсеткені үшін ақы төлеуге алынатын соманы есептеу.
р/с №
Қызметтердің атауы
Төлеуге ұсынылғаны
Алуға жатады және төлеуге жатпайды, оның ішінде ішінара
Төлеуге қабылданды
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Қызметтер саны
сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Итого:
№ 2 кесте. Лизингтік төлемдер сомасының есебі
№ п/п
Атауы
Төлеуге ұсынылғаны
Алуға жатады
Төлеуге қабылданды
Қызметтер саны
Лизингтік төлем сомасы, теңге
Лизингтік төлем сомасы, теңге
Қызметтер саны
Лизингтік төлем сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.
Жиыны
Ақы төлеуге жиыны: ____________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: ________________________ /___________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"____________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
39-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
108- қосымша
Нысан
Патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: ____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
№1 кесте. Патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін көрсеткені ұсынылған ақы төлемінің есебі
р/с №
Қызметтер атауы
Ақы төлеуге ұсынылған сома, теңге
Ақы төлеуге жатпайтын сома, теңге
Ақы төлеуге қабылданды, теңге
Қызметтер саны
Сома, теңге
Қызметтер саны
Сома, теңге
Қызметтер саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Патологиялық-анатомиялық диагностика көрсету бойынша жиыны
2.
Мониторингілеуден өткен патологиялық-анатомиялық диагностика көрсету қызметтері тізімі
2.1.
есепті кезең үшін
2.2.
өткен кезең үшін
3.
Медициналық көмектің (қызметтің) расталмаған жағдайы үшін ұстау сомасы
3.1.
есепті кезең үшін
3.2.
өткен кезең үшін
Жиыны:
№ 2 кесте. Көрсетілген патогисталогиялық диагностика қызметтерін көрсеткені үшін ақы төлеуге алынатын соманы есептеу.
р/с №
Қызметтердің атауы
Ақы төлеуге ұсынылғаны
Алуға жатады және төлеуге жатпайды, оның ішінде ішінара
Төлеуге қабылданды
Қызметтер саны
Сома, теңге
Қызметтер саны
Сома, теңге
Қызметтер саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны
2.
Мониторингтен өткен патологоанатомиялық диагностика қызметтерінің тізілімі
2.1.
Есепті кезеңде
2.2.
Өткен кезеңде
3.
Медициналық көмек көрсетудің (Қызмет көрсету) расталмаған фактілері үшін ұстап қалу сомасы
3.1.
Есепті кезеңде
3.2.
Өткен кезеңде
Жиыны:
№3 кесте. Лизингтік төлем сомасының есебі
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылғаны
Ақы төлеуге жатады
Ақы төлеуге қабылданды
Қызметтер саны
Лизингтік төлем сомасы, теңге
Қызметтер саны
Лизингтік төлем сомасы, теңге
Қызметтер саны
Лизингтік төлем сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.
Жиыны
№4 кесте. Өзге төлемдер/шегерістер есебі
р/с №
Негіздеме (Өзге төлемдер мен шегерімдерді енгізген кезде таңдалған негіздемелер)
Төлемдер, сома теңге
Шегерістер, сома теңге
1
2
3
4
1.
Жиыны
Ақы төлеуге ұсынылғанның жиыны ______________________________ теңге
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны ____________________________ теңге
Тапсырыс берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: ______________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
_______________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
_______________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Таныстым (қызмет берушінің
уәкілетті лауазымды тұлға): _______________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/ (қағаз жеткізгіштегі құжат үшін) Күні 20__жылғы "___"______________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
40-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
112- қосымша
Нысан
Көрсетілген патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерінің актісі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: ____________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: ______________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:__________________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
Оның ішінде төленген аванстың жалпы сомасы: _______________________________ теңге
Оның ішінде ағымдағы жылғы лизингтік төлемдердің жалпы сомасы: _________________ теңге
Төменген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы_______________________ теңге
Оның ішінде төленген лизингтік төлемдер сомасы: ________________________ теңге
Орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) жалпы құны:________________________теңге
Оның ішінде төленген лизингтік төлемдер сомасы: _________________________теңге
№1 кесте. Патологиялық-анатомиялық диагностика қызметтерін көрсету үшін ақы төлеуге қабылданған соманың есебі
р/с №
Қызметтер атауы
Ақы төлеуге ұсынылды, теңге
Ақы төлеуге қабылданды, теңге
саны
Сомасы, теңге
саны
Сомасы, теңге
1.
Патологиялық-анатомиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
2
3
4
5
1.1.
1.2.
Жиыны ақы төлеуге:
№ 2 кесте. Көрсетілген патогисталогиялық диагностика қызметтерін көрсету үшін ақы төлеуге қабылданатын соманы есептеу.
р/с №
Қызметтердің атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Алуға жатады және төлеуге жатпайды, оның ішінде ішінара
Ақы төлеуге қабылданды
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Қызметтер саны
сомасы, теңге
Қызметтер саны
сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Патогисталогиялық диагностика көрсету бойынша жиыны, оның ішінде:
Жиыны:
№ 3 кесте. Лизингтік төлемдер сомасы
р/с №
Атауы
Төлеуге ұсынылды
Алуға жатады
Ақы төлеуге қабылданды
Қызметтер саны
Лизингтік төлем сомасы, теңге
Қызметтер саны
Лизингтік төлем сомасы, теңге
Қызметтер саны
Лизингтік төлем сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған медициналық техниканы пайдаланумен барлығы
1.
2.
Жиыны
№ 4 кесте. Өзге төлемдер/шегерімдер сомасы
р/с №
Негіз
Төлем сомасы, теңге
Сумма вычета, тенге
1.
2
3
4
2.
3.
Жиыны
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны:___________________________теңге, оның ішінде:

1. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
1.1. по результатам мониторинга качества и объема: _____________ тенге;
1.2. за пролеченные случаи текущего периода с летальным исходом, не прошедшие мониторинга качества и объема : _____________ тенге;
1.3. за пролеченные случаи прошедшего периода с непредотвратимым летальным исходом, прошедшие мониторинга качества и объема в отчетном периоде: _ тенге;
2. сумма снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге, из них:
2.1. выплаты: _____________ тенге,
2.2. вычеты: ______________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса:_____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Примечание: - источник данных - информационная система "Электронный регистр наркологических больных".
Приложение 38
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 107
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр
за оказание услуг патологоанатомической диагностики
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: ______________________
Наименование бюджетной программы: ___________________________
Наименование бюджетной подпрограммы_________________________
Поправочные коэффициенты (указать)
Таблица № 1. Расчет суммы, предъявляемой к оплате за оказание оказанных услуг патологоанатомической диагностики.
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
Итого к оплате
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание оказанных услуг патологоанатомической диагностики.
№ п/п
Наименование
Количество услуг
Предъявлено к оплате (тенге)
1
2
3
4
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
Итого к оплате
Таблица № 2. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание оказанных услуг патогисталогической диагностики.
№ п/п
Наименование услуг
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате
Количество услуг
сумма, тенге
Количество услуг
сумма, тенге
Количество услуг
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Итого по оказанию патогисталогической диагностики, в том числе:
Итого:
Таблица № 2. Расчет суммы лизинговых платежей
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию
Принято к оплате
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.
Итого
Итого к оплате _________________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 39
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 108
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол
исполнения договора закупа услуг патологоанатомической диагностики
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: ________________________________________
Наименование бюджетной программы: ______________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:___________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание оказанных услуг патологоанатомической диагностики.
№ п/п
Наименование услуг
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате
Количество услуг
сумма, тенге
Количество услуг
сумма, тенге
Количество услуг
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики
2.
Реестр услуг патологоанатомической диагностики, прошедших мониторинг
2.1.
за отчетный период
2.2.
за прошедший период
3.
Сумма удержания за неподтвержденные факты оказания медицинской помощи (услуги)
3.1.
за отчетный период
3.2.
за прошедший период
Итого:
Таблица № 2. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание оказанных услуг патогисталогической диагностики.
№ п/п
Наименование услуг
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате
Количество услуг
сумма, тенге
Количество услуг
сумма, тенге
Количество услуг
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Итого по оказанию патогисталогической диагностики
2.
Реестр услуг патологоанатомической диагностики, прошедших мониторинг
2.1.
за отчетный период
2.2.
за прошедший период
3.
Сумма удержания за неподтвержденные факты оказания медицинской помощи (услуги)
3.1.
за отчетный период
3.2.
за прошедший период
Итого:
Таблица № 3. Расчет суммы лизинговых платежей
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию
Принято к оплате
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.
Итого
Таблица № 4. Расчет иных выплат/вычетов
№ п/п
Назначение (причины выбранные из справочника при внесении Иных вычетов / выплат)
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1
2
3
4
1.
2.
Итого:
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо): _____________________________/________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: ________________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
_________________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное
должностное лицо заказчика): ________________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для протокола на бумажном носителе)             Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 40
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 112
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг патологоанатомической диагностики
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: ____________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Наименование бюджетной подпрограммы_______________________
Общая сумма по Договору _______________________________________ тенге
в том числе общая сумма выплаченного аванса: _______________________________ тенге
в том числе общая сумма лизинговых платежей на текущий год: _________________ тенге
Общая сумма оплаченных (оказанных) услуг_______________________ тенге
в том числе сумма выплаченных лизинговых платежей: ________________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):________________________тенге
в том числе сумма выплаченных лизинговых платежей: _________________________тенге
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате за оказание услуг патологоанатомической диагностики
№ п/п
Наименование услуг
Предъявлено к оплате
Принято к оплате
количество
Сумма, тенге
количество
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Итого по оказанию патологоанатомической диагностики, в том числе:
Итого к оплате:
Таблица № 2. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание оказанных услуг патогистологической диагностики.
№ п/п
Наименование услуг
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию и не подлежит оплате, в том числе частично
Принято к оплате
Количество услуг
сумма, тенге
Количество услуг
сумма, тенге
Количество услуг
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Итого по оказанию патогисталогической диагностики, в том числе:
Итого:
Таблица № 2. Сумма лизинговых платежей
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию
Принято к оплате
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего с использованием медицинской техники, приобретенной на условиях финансового лизинга
1.
2.
Итого
Таблица № 4. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1.
2
3
4
2.
3.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе:

1. Лизингтік төлемдерге ақы төлеуге арналған сома: __________________теңге
2. Ұсталынған сома: _____________ теңге, оның ішінде:
2.1. сапа мен көлем мониторингісі және сапа сараптамасының нәтижелері бойынша: _____________ теңге;
3. Комисия шешімі бойынша сома: төлемдер ______________________________теңге
3.1. төлемдер _____________________ теңге
3.2. шегерімдер _____________________ теңге
Бұрын төленген авансты ұстауға сома ______________________________ теңге
Келесі кезеңде ұстауға тиісті бұрын ұсталған аванстың қалдығы ______________________________ теңге
Жиынында аударуға есптелген ______________________________ теңге
оның ішінде лизингтік төлемдер: ______________________________ теңге
Тапсырыс беруші :__________________________ (тапсырыс берушінің атауы)
Мекенжайы: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________ (бенефициардың атауы) КБЕ: _____________________________ Басшы: _____________________/_____________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қызмет беруші:___________________________ (қызмет берушінің атауы)
Мекенжайы:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Банкінің атауы:_________________ ____________________________________ ____________________________________ КБЕ:_______________________________ Басшысы: ____________________/______________ (Тегі, аты, әкесінің аты /қолы) (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін) Мөр орны (бар болса) (қағаз тасығыштағы акті үшін)
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
41-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
113- қосымша
Нысан
Қан және оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтердің шот-тізілімі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: _______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: __________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_______________________
Қан компонентінің атауы
Өлшем бірлігі
Құны, теңге
Саны
Сома, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Жиын:
Ақы төлеуге ЖИЫН: ______________________________________________ теңге
Қызмет берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _________________________ /_________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Қызмет берушінің бас бухгалтері: _______________________ /____________
(Аты, әкесінің аты, тегі, (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда/
қағаз жеткізгіштегі құжат үшін)            Күні 20__жылғы "___"___________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
42-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
114- қосымша
Нысан
Қан және оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша қызметтерді сатып алу шартын орындау хаттамасы 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: _______________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: __________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_______________________
№1. Кесте қан препараттары мен оның компоненттерімен қамтамасыз ету қызметін көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
р/с №
Қан компоненттерінің атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
Ақы төлеуден алынатын сома, теңге
Ақы төлеуге қабылданды
Қызмет саны
сома, теңге
Қызмет саны
сома, теңге
Қызмет саны
сома, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.
3.
Жиыны:
№2 Кесте. Лизинг төлемдері сомасын есептеу
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Алынуы тиіс
Ақы төлеуге қабылданды
Қызметтер саны
Лизинг төлемдерінің сомасы, теңге
Қызметтер саны
Лизинг төлемдерінің сомасы, теңге
Қызметтер саны
Лизинг төлемдерінің сомасы, теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.
Жиын
№3 Кесте. Өзге төлемдер/шегеру сомасын есептеу
р/с №
Негіздеме
Төлемдер сомасы, теңге
Шегерулер сомасы, теңге
1
2
3
4
1.
2.
Жиын
Ақы төлеуге _________________________ теңге ұсынылды
Жиынында ____________ теңге қабылданды
Тапсырыс берушінің басшысы
(уәкілетті лауазымды тұлға): _______________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Тапсырыс берушінің лауазымды тұлғалары: _______________________ /____________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
________________________ /__________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)
Таныстым (қызмет берушінің
уәкілетті лауазымды тұлға): ________________________ /_________
(Тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)/Қолы)
(қағаз жеткізгіштегі шот-тізілім үшін)
Мөрдің орны (болған жағдайда)/
(қағаз жеткізгіштегі хаттама үшін)            Күні 20__жылғы "___"______________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2019 жылғы 5 қарашадағы
№ ҚР ДСМ-142 бұйрығына
43-қосымша
Денсаулық сақтау
субъектілерінің көрсетілетін
қызметтеріне ақы төлеу
қағидаларына
118- қосымша
Нысан
Қан және оның компоненттерін дайындау, өңдеу, сақтау, өткізу, қан препараттарын өндіру бойынша көрсетілген қызметтер актісі 20 ___ жылғы "___" _____________№_______ кезең: 20 ___ жылғы "___" ____________ бастап 20 ___ жылғы "___" ___________ дейін 20 ___ жылғы "___" _________ № ____ шарты бойынша
Қызмет берушінің атауы: ______________________________________________
Бюджеттік бағдарламаның атауы: _____________________________________
Бюджеттік кіші бағдарламаның атауы:_________________________________
Шарт бойынша жалпы құны _______________________________________ теңге
Оның ішінде төленген аванстың жалпы сомасы: _______________________________ теңге
Оның ішінде ағымдағы жылғы лизингтік төлемдердің жалпы сомасы: _________________ теңге
Төменген (көрсетілген) қызметтердің жалпы сомасы_______________________ теңге
Оның ішінде төленген лизингтік төлемдер сомасы: ________________________ теңге
Орындалған жұмыстардың (көрсетілген қызметтердің) жалпы құны:________________________теңге
Оның ішінде төленген лизингтік төлемдер сомасы: _________________________теңге
Түзету коэфициенттері: (көрсетілсін)
№1. Кесте қан препараттары мен оның компоненттерімен қамтамасыз ету қызметін көрсеткені үшін ақы төлеуге қабылданған соманы есептеу
р/с №
Қан компоненттерінің атауы
Ақы төлеуге ұсынылды (теңге)
Ақы төлеуге қабылданды
Саны
Сомасы, теңге
Саны
Сомасы, теңге
1.
2
3
2.
3.
Ақы төлеуге ЖИЫН
№2 Кесте. Лизинг төлемдер сомасы
р/с №
Атауы
Ақы төлеуге ұсынылды
Алынуы тиіс
Ақы төлеуге қабылданды
Қызметтер саны
Лизинг төлемдерінің сомасы, теңге
Қызметтер саны
Қызметтер саны
Лизинг төлемдерінің сомасы, теңге
Қызметтер саны
1
2
3
4
5
6
7
8
Қаржы лизингі жағдайында сатып алынған медициналық техниканы пайдаланумен көрсетілген қызметтердің жиыны
1.
2.
Жиыны
№3 Кесте. Өзге төлемдер/шегерістер сомасын есептеу
р/с №
Негіздеме
Төлемдер сомасы, теңге
Шегерулер сомасы, теңге
1.
2
3
4
2.
3.
Жиыны
Ақы төлеуге қабылданғанның жиыны:_______________теңге:

1. сумма на оплату лизинговых платежей: _____________ тенге;
2. удержанная сумма: _____________ тенге, из них:
2.1. по результатам мониторинга качества и объема и экспертизы качества: __________
тенге;
3. сумма по решению комиссии снятая: ____________ тенге / принятая: ___________ тенге,
в том числе:
3.1. выплаты: _____________ тенге,
3.2. вычеты: _____________ тенге.
Сумма к удержанию ранее выплаченного аванса: _____________ тенге;
Остаток ранее выплаченного аванса, который подлежит к удержанию в следующий
период: _____________ тенге;
Итого начислено к перечислению: _____________ тенге;
в том числе сумма лизинговых платежей: _____________ тенге.
Заказчик :__________________________
(наименование заказчика)
Адрес: ____________________________
БИН: _____________________________
ИИК: ____________________________
БИК: _____________________________
__________________________________
(наименование бенефициара)
КБЕ: _____________________________
Руководитель:
_____________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Поставщик:___________________________
(наименование поставщика)
Адрес:______________________________
БИН:_______________________________
ИИК:_______________________________
БИК:_______________________________
Наименование банка:_________________
____________________________________
____________________________________
КБЕ:_______________________________
Руководитель:
____________________/______________
(Фамилия, имя, отчество /подпись)
(при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)
(для акта на бумажном носителе)
Приложение 41
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 113
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Счет-реестр
оказанных услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: ______________________
Наименование бюджетной программы: ___________________________
Наименование бюджетной подпрограммы_________________________
Наименование компонентов крови
Единица измерения
Стоимость, тенге
Количество
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Итого:
Итого к оплате _________________________________________ тенге
Руководитель поставщика
(уполномоченное должностное лицо): _______________________________/_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Главный бухгалтер поставщика: _______________________________ /_____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для документа на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)                   Дата "_____"_________20___ года
Приложение 42
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 114
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Протокол
исполнения договора закупа услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период: с "___" _______ 20___ года по "___" _______ 20___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: _____________________________
Наименование бюджетной программы: ________________________________
Наименование бюджетной подпрограммы:_____________________________
Таблица № 1. Расчет суммы, принимаемой к оплате за оказание услуг по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови.
№ п/п
Наименование компонентов крови
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию
Принято к оплате
Количество
сумма, тенге
Количество
сумма, тенге
Количество
сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.
3.
Итого:
Таблица № 2. Расчет суммы лизинговых платежей
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию
Принято к оплате
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
2.
Итого
Таблица № 3. Расчет иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1
2
3
4
1.
2.
Итого
Всего предъявлено к оплате _______________________тенге;
Всего принято к оплате ___________________________тенге
Руководитель заказчика
(уполномоченное должностное лицо): _______________________________/______________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Должностные лица заказчика: __________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
___________________________________/___________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Ознакомлен (уполномоченное
должностное лицо поставщика): ________________________________ /____________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии)/Подпись)
(для протокола на бумажном носителе)
Место печати (при его наличии)/
(для документа на бумажном носителе)             Дата "_____" ____________ 20 ___ года
Приложение 43
к приказу исполняющего
обязанности министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 5 ноября 2019 года
№ ҚР ДСМ-142
Приложение 118
к Правилам оплаты услуг
субъектов здравоохранения
Форма
Акт оказанных услуг
по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови
№_______ от "___" _________ 20 ___ года
период с "___" _________ 20 ___ года по "___" _________ 20 ___ года
по Договору № ____ от "___" _________ 20 ___ года
Наименование поставщика: ____________________
Наименование бюджетной программы: _________________________
Наименование бюджетной подпрограммы_______________________
Общая сумма по Договору _______________________________________ тенге
в том числе общая сумма выплаченного аванса: _______________________________ тенге
в том числе общая сумма лизинговых платежей на текущий год: _________________ тенге
Общая сумма оплаченных (оказанных) услуг_______________________ тенге
в том числе сумма выплаченных лизинговых платежей: ________________________ тенге
Общая стоимость исполненных работ (оказанных услуг):________________________тенге
в том числе сумма выплаченных лизинговых платежей: _________________________тенге
Поправочные коэффициенты: (указать)
Таблица № 1. Расчет суммы, принятой к оплате по заготовке, переработке, хранению и реализацию крови и ее компонентов, производству препаратов крови.
№ п/п
Наименование компонентов крови
Предъявлено к оплате, тенге
Принято к оплате, тенге
Количество
Сумма, тенге
Количество
Сумма, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
2.
Итого к оплате:
Таблица № 2. Сумма лизинговых платежей
№ п/п
Наименование
Предъявлено к оплате
Подлежит к снятию
Принято к оплате
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
Количество услуг
Сумма лизингового платежа, тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего с использованием медицинской техники, приобретенной на условиях финансового лизинга
1.
2.
Итого
Таблица № 3. Сумма иных выплат/вычетов
№ п/п
Основание
Сумма выплаты, тенге
Сумма вычета, тенге
1.
2
3
4
2.
3.
Итого
Всего принято к оплате: _____________ тенге, в том числе: