Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне бағалы қағаздар нарығын реттеу мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2019 жылғы 26 қарашадағы № 213 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 3 желтоқсанда № 19681 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды – ҚР Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 30.03.2020 № 42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын (облигациялық бағдарламаны) мемлекеттік тіркеу, мемлекеттік емес облигациялар шығарылымы проспектісіне (облигациялық бағдарлама проспектісіне) өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды тіркеу, мемлекеттік емес облигацияларды өтеу қорытындылары туралы хабарламаны ұсыну және қарау, мемлекеттік емес облигациялар шығарылымының күшін жою қағидаларын, Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын (облигациялық бағдарламаны) мемлекеттік тіркеу, мемлекеттік емес облигациялар шығарылымы проспектісіне (облигациялық бағдарлама проспектісіне) өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды тіркеу, мемлекеттік емес облигацияларды өтеу қорытындылары туралы хабарламаны қарау үшін құжаттарға қойылатын талаптарды, Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымының күшін жоюға арналған құжаттардың тізбесін және оларға қойылатын талаптарды, Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымының проспектісін (облигациялық бағдарлама проспектісін), мемлекеттік емес облигациялар шығарылымының проспектісіне (облигациялық бағдарлама проспектісіне) өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды, мемлекеттік емес облигацияларды өтеу қорытындылары туралы хабарламаны жасау және ресімдеу қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2018 жылғы 29 қазандағы № 248 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17884 болып тіркелген, 2018 жылғы 14 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын (облигациялық бағдарламаны) мемлекеттік тіркеу, мемлекеттік емес облигациялар шығарылымы проспектісіне (облигациялық бағдарлама проспектісіне) өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды тіркеу, мемлекеттік емес облигацияларды өтеу қорытындылары туралы хабарламаны ұсыну және қарау, мемлекеттік емес облигациялар шығарылымының күшін жою қағидаларында:
6-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования рынка ценных бумаг
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 ноября 2019 года № 213. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2019 года № 19681.
В целях совершенствования нормативных правовых актов Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утратил силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и развитию финансового рынка от 30.03.2020 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 29 октября 2018 года № 248 "Об утверждении Правил государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций (облигационной программы), регистрации изменений и (или) дополнений в проспект выпуска негосударственных облигаций (проспект облигационной программы), представления и рассмотрения уведомления об итогах погашения негосударственных облигаций, аннулирования выпуска негосударственных облигаций, Требований к документам для государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций (облигационной программы), регистрации изменений и (или) дополнений в проспект выпуска негосударственных облигаций (проспект облигационной программы), рассмотрения уведомления об итогах погашения негосударственных облигаций, Перечня документов для аннулирования выпуска негосударственных облигаций и требований к ним, Правил составления и оформления проспекта выпуска негосударственных облигаций (проспекта облигационной программы), изменений и (или) дополнений в проспект выпуска негосударственных облигаций (проспект облигационной программы), уведомления об итогах погашения негосударственных облигаций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17884, опубликовано 14 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в Правилах государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций (облигационной программы), регистрации изменений и (или) дополнений в проспект выпуска негосударственных облигаций (проспект облигационной программы), представления и рассмотрения уведомления об итогах погашения негосударственных облигаций, аннулирования выпуска негосударственных облигаций, утвержденных указанным постановлением:
пункт 6 изложить в следующей редакции:

"6. Эмитент облигациялар шығарылымын (облигациялық бағдарламаны) мемлекеттік тіркеу үшін өтінішті уәкілетті органға талап етілген құжаттарды қоса бере отырып, "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы электрондық түрде ұсынады".";
7-тармақ алып тасталсын;
15-тармақтың 1) және 2) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Standard & Poor's агенттігінің халықаралық шәкілі бойынша "В" төмен емес ең төменгі кредиттік рейтингінің немесе басқа рейтингтік агенттіктердің бірінің осыған ұқсас деңгейдегі рейтингінің болуы;
2) осы заңды тұлға шыққан елдің шетелдік қадағалау органы халықаралық Бағалы қағаздар жөніндегі комиссия ұйымының консультациялары, ынтымақтастығы және ақпарат алмасу мәселелері бойынша өзара түсіністік туралы көпжақты меморандумға қол қойды;";
18-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"18. Эмитент облигациялар шығарылымын (облигациялық бағдарламаны) мемлекеттік тіркеу үшін ұсынған құжаттар Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногы туралы заңнамасының талаптарына сәйкес келген жағдайда уәкілетті орган эмитенттің "жеке кабинетіне" және орталық депозитарийге электрондық форматта облигациялар шығарылымы (облигациялық бағдарлама) проспектісін және электрондық құжат нысанында мыналарды жібереді:
Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті – облигациялар шығарылымы мемлекеттік тіркелген жағдайда;
Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша облигациялық бағдарламаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті – облигациялық бағдарлама мемлекеттік тіркелген жағдайда;
Қағидаларға 4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша облигациялық бағдарлама шегіндегі облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті – облигациялық бағдарлама шегіндегі облигациялар шығарылымы мемлекеттік тіркелген жағдайда.".
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Эмитент айналыс мерзімі 12 (он екі) айдан аспайтын облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу үшін ұсынған құжаттар Қазақстан Республикасының бағалы қағаздар рыногы туралы заңнамасының талаптарына сәйкес келген жағдайда уәкілетті орган, Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті эмитенттің "жеке кабинетіне" электрондық құжат нысанында жібереді.";
22-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"22. Эмитент облигациялар шығарылымын (облигациялық бағдарламаны) мемлекеттік тіркеу кезінде уәкілетті орган берген қағаз тасымалдағыштағы құжаттардың түпнұсқаларын жоғалтқан жағдайда, эмитент құжаттардың телнұсқасын және (немесе) көшірмелерін алу қажет болған кезде мыналарды:
облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің (облигациялық бағдарламаны мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің, облигациялық бағдарлама шегіндегі облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің) телнұсқасын;
облигациялар шығарылымы проспектісінің (облигациялық бағдарлама проспектісінің, облигациялық бағдарлама шегіндегі облигациялар шығарылымы проспектісінің) көшірмелерін беру үшін уәкілетті органға өтініш береді.";

"6. Заявление для государственной регистрации выпуска облигаций (облигационной программы) с приложением требуемых документов представляется эмитентом в уполномоченный орган в электронном виде через веб-портал "электронного правительства".";
пункт 7 исключить;
подпункты 1) и 2) пункта 15 изложить в следующей редакции:
"1) наличие минимального кредитного рейтинга не ниже "В" по международной шкале агентства Standard & Poor’s или рейтинга аналогичного уровня одного из других рейтинговых агентств;
2) иностранный орган надзора страны происхождения данного юридического лица, подписал Многосторонний меморандум о взаимопонимании по вопросам консультаций, сотрудничества и обмена информацией Международной организации комиссий по ценным бумагам;";
пункт 18 изложить в следующей редакции:
"18. При соответствии документов, представленных эмитентом для государственной регистрации выпуска облигаций (облигационной программы), требованиям законодательства Республики Казахстан о рынке ценных бумаг, уполномоченный орган направляет в "личный кабинет" эмитента и центральному депозитарию в электронном формате проспект выпуска облигаций (облигационной программы) и в форме электронного документа:
свидетельство о государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций по форме согласно приложению 2 к Правилам – в случае государственной регистрации выпуска облигаций;
свидетельство о государственной регистрации облигационной программы по форме согласно приложению 3 к Правилам – в случае государственной регистрации облигационной программы;
свидетельство о государственной регистрации выпуска облигаций в пределах облигационной программы по форме согласно приложению 4 к Правилам – в случае государственной регистрации выпуска облигаций в пределах облигационной программы.";
пункт 20 изложить в следующей редакции:
"20. При соответствии документов, представленных эмитентом для государственной регистрации выпуска облигаций со сроком обращения не более 12 (двенадцати) месяцев, требованиям законодательства Республики Казахстан о рынке ценных бумаг уполномоченный орган направляет в "личный кабинет" эмитента в форме электронного документа свидетельство о государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций по форме согласно приложению 2 к Правилам.";
пункт 22 изложить в следующей редакции:
"22. В случае утраты эмитентом оригиналов документов, выданных уполномоченным органом при государственной регистрации выпуска облигаций (облигационной программы) на бумажном носителе, эмитент при необходимости получения им дубликата и (или) копий документов обращается в уполномоченный орган за выдачей:
дубликата свидетельства о государственной регистрации выпуска облигаций (свидетельства о государственной регистрации облигационной программы, свидетельства о государственной регистрации выпуска облигаций в пределах облигационной программы);
копии проспекта выпуска облигаций (проспекта облигационной программы, проспекта выпуска облигаций в пределах облигационной программы).";

2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлік осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша облигациялық бағдарламаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлік осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
4-қосымшаға сәйкес нысан бойынша облигациялық бағдарлама шегінде облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлік осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша мемлекеттік емес облигациялар шығарылымының күшін жою туралы куәлік осы қаулыға 6-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын (облигациялық бағдарламаны) мемлекеттік тіркеу, мемлекеттік емес облигациялар шығарылымы проспектісіне (облигациялық бағдарлама проспектісіне) өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды тіркеу, мемлекеттік емес облигацияларды өтеу қорытындылары туралы хабарламаны қарау үшін құжаттарға қойылатын талаптарында:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Эмитенттің облигациялар шығарылымын (облигациялық бағдарламаны) мемлекеттік тіркеу үшін өтініші, эмитенттің атқарушы органы басшысының (атқарушы органның функцияларын жеке-дара жүзеге асыратын тұлға) не қол қоюға уәкілетті тұлғаның (растайтын құжаттың көшірмесін ұсына отырып) электрондық цифрлық қолтаңбасымен расталады.
Эмитенттің облигациялар шығарылымы проспектісіне (облигациялық бағдарлама проспектісіне) өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды тіркеу өтінішіне, сондай-ақ облигацияларды өтеу қорытындылары туралы хабарламаға эмитенттің атқарушы органының басшысы (атқарушы органның функцияларын жеке-дара жүзеге асыратын тұлға) не қол қоюға уәкілетті тұлға (растайтын құжаттың көшірмесін ұсына отырып) қол қояды.
4-тармақ алып тасталсын;
11-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Құжаттардың көшірмелері эмитенттің атқарушы органы (атқарушы органның функцияларын жеке-дара жүзеге асыратын тұлға) басшысының не қол қоюға уәкілетті тұлғаның (растайтын құжаттың көшірмесін ұсына отырып) қолымен расталады.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымының күшін жоюға арналған құжаттардың тізбесі және оларға қойылатын талаптарда:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Эмитент облигациялар шығарылымының күшін жою үшін қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органға (бұдан әрі – уәкілетті орган) қағаз тасымалдағышта мынадай құжаттарды ұсынады:

свидетельство о государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций по форме согласно приложению 2 изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
свидетельство о государственной регистрации облигационной программы по форме согласно приложению 3 изложить в редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению;
свидетельство о государственной регистрации выпуска облигаций в пределах облигационной программы по форме согласно приложению 4 изложить в редакции согласно приложению 5 к настоящему постановлению;
свидетельство об аннулировании выпуска негосударственных облигаций по форме согласно приложению 5 изложить в редакции согласно приложению 6 к настоящему постановлению;
в Требованиях к документам для государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций (облигационной программы), регистрации изменений и (или) дополнений в проспект выпуска негосударственных облигаций (проспект облигационной программы), рассмотрения уведомления об итогах погашения негосударственных облигаций, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Заявление эмитента для государственной регистрации выпуска облигаций (облигационной программы) заверяются электронной цифровой подписью руководителя исполнительного органа (лица, единолично осуществляющего функции исполнительного органа) эмитента либо лица, уполномоченного на подписание (с представлением копии подтверждающего документа).
Заявление эмитента для регистрации изменений и (или) дополнений в проспект выпуска облигаций (проспект облигационной программы), а также уведомление об итогах погашения облигаций подписываются руководителем исполнительного органа (лицом, единолично осуществляющим функции исполнительного органа) эмитента либо лицом, уполномоченным на подписание (с представлением копии подтверждающего документа).";
пункт 4 исключить;
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Копии документов заверяются подписью руководителя исполнительного органа (лица, единолично осуществляющего функции исполнительного органа) эмитента либо лица, уполномоченного на подписание (с представлением копии подтверждающего документа).";
в Перечне документов для аннулирования выпуска негосударственных облигаций и требованиях к ним, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Для аннулирования выпуска облигаций эмитент представляет в уполномоченный орган по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - уполномоченный орган) следующие документы на бумажном носителе:

1) облигациялардың күшін жою негізін көрсете отырып, эмитенттің атқарушы органының басшысы (атқарушы органның функцияларын жеке-дара жүзеге асыратын тұлға) не қол қоюға уәкілетті тұлға (растайтын құжаттың көшірмесін ұсына отырып) қол қойған облигациялар шығарылымының күшін жою туралы өтініш;
2) облигациялар шығарылымының күшін жою туралы шешім қабылдаған эмитенттің органы шешімінің көшірмесі;
3) облигациялар шығарылымын (облигациялық бағдарлама шегінде облигациялар шығарылымын), облигациялар шығарылымы проспектісін (облигациялық бағдарлама шегінде облигациялар шығарылымы проспектісін), облигациялар шығарылымы проспектісіне (облигациялық бағдарлама шегінде облигациялар шығарылымы проспектісіне) өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды мемлекеттік тіркеу туралы куәліктің түпнұсқалары (оларды қағаз тасымалдағышта алған жағдайда);
4) эмитенттің органы облигациялар шығарылымының күшін жою туралы шешім қабылдаған күні орталық депозитарийдің облигациялар ұстаушылардың жоқ екені туралы хабарламасы (егер осы шығарылымның бір де бір облигациясы орналастырылмаған немесе осы шығарылымның барлық облигацияларын эмитент бағалы қағаздардың қайталама нарығында сатып алған жағдайда);
5) сот бекіткен эмитентті қайта құрылымдау жоспарының көшірмелері (қаржы ұйымдарының, сондай-ақ бас ұйым ретінде банк конгломератына кіретін және қаржы ұйымы болып табылмайтын ұйымдардың қайта құрылымдау рәсімдері жүзеге асырылған жағдайда);
6) эмитентті мәжбүрлеп тарату туралы сот шешімінің және сот бекіткен тарату балансының көшірмелері (эмитент мәжбүрлеп таратылған жағдайда).
Облигациялар шығарылымын олардың айналыс мерзімі өткеннен кейін жою үшін эмитент уәкілетті органға Тізбенің 2-тармағының 1) тармақшасында көзделген құжатты ұсынады.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Құжаттардың көшірмелері эмитенттің атқарушы органы (атқарушы органның функцияларын жеке-дара жүзеге асыратын тұлға) басшысының не қол қоюға уәкілетті тұлғаның (растайтын құжаттың көшірмесін ұсына отырып) қолымен расталады.";
көрсетілген қаулымен бекітілген Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымы проспектісін (облигациялық бағдарлама проспектісін), мемлекеттік емес облигациялар шығарылымы проспектісіне (облигациялық бағдарлама проспектісіне) өзгерістерді және (немесе) толықтыруларды, мемлекеттік емес облигацияларды өтеу қорытындылары туралы хабарламаны жасау және ресімдеу қағидаларында:
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Оригинатордың соңғы жыл үшін аудиторлық есебі және оригинатор мен арнайы қаржы компаниясы арасында жасалған секьюритилендіру мәмілесі бойынша талап ету құқығын беру шарты облигациялар шығарылымы проспектісімен (облигациялық бағдарлама проспектісі) бірге ұсынылады.";

1) заявление об аннулировании выпуска облигаций с указанием основания для аннулирования облигаций, подписанное руководителем исполнительного органа (лицом, единолично осуществляющим функции исполнительного органа) эмитента либо лицом, уполномоченным на подписание (с представлением копии подтверждающего документа);
2) копия решения органа эмитента, принявшего решение об аннулировании выпуска облигаций;
3) оригиналы свидетельства о государственной регистрации выпуска облигаций (выпуска облигаций в пределах облигационной программы), проспекта выпуска облигаций (проспекта выпуска облигаций в пределах облигационной программы), изменений и (или) дополнений в проспект выпуска облигаций (проспект выпуска облигаций в пределах облигационной программы) (в случае получения их на бумажном носителе);
4) уведомление центрального депозитария об отсутствии держателей облигаций на дату принятия решения органа эмитента об аннулировании выпуска облигаций (в случае, если ни одна облигация данного выпуска не была размещена или все облигации данного выпуска выкуплены эмитентом на вторичном рынке ценных бумаг);
5) копия плана реструктуризации эмитента, утвержденного судом (в случае осуществления процедур реструктуризации финансовых организаций, а также организаций, входящих в банковский конгломерат в качестве родительской организации и не являющихся финансовой организацией);
6) копии решения суда о принудительной ликвидации эмитента и ликвидационного баланса, утвержденного судом (в случае принудительной ликвидации эмитента).
Для аннулирования выпуска облигаций по истечении срока их обращения эмитент представляет в уполномоченный орган документ, предусмотренный подпунктом 1) пункта 2 Перечня.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Копии документов заверяются подписью руководителя исполнительного органа (лица, единолично осуществляющего функции исполнительного органа) эмитента либо лица, уполномоченного на подписание (с представлением копии подтверждающего документа).";
в Правилах составления и оформления проспекта выпуска негосударственных облигаций (проспекта облигационной программы), изменений и (или) дополнений в проспект выпуска негосударственных облигаций (проспект облигационной программы), уведомления об итогах погашения негосударственных облигаций, утвержденных указанным постановлением:
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. С проспектом выпуска облигаций (проспектом облигационной программы) специальной финансовой компании представляются аудиторский отчет оригинатора за последний год, договор уступки прав требования по данной сделке секьюритизации, заключенный между оригинатором и специальной финансовой компанией.";

7 және 8-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Эмитент облигациялар шығарылымының проспектісін (облигациялық бағдарлама проспектісін, облигациялық бағдарлама шегіндегі облигациялар шығарылымының проспектісін) уәкілетті органға электрондық түрде ұсынады.
8. Облигациялар шығарылымы проспектісі (облигациялық бағдарлама проспектісі, облигациялық бағдарлама шегіндегі облигациялар шығарылымы проспектісі) қазақ және орыс тілдерінде жасалады.
Облигациялар шығарылымы проспектісі (облигациялық бағдарлама проспектісі, облигациялық бағдарлама шегіндегі облигациялар шығарылымы проспектісі) номиналы шетел валютасында көрсетілген облигациялар шығарылған жағдайда қазақ, орыс және ағылшын тілдерінде жасалады.";
1-қосымшада:
43-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"43. Осы қосымшаның 19, 20, 21 және 22-тармақтарында көрсетілмеген, бірақ "Жауапкершілігі шектеулі және қосымша жауапкершілігі бар серіктестіктер туралы" 1998 жылғы 22 сәуірдегі және "Акционерлік қоғамдар туралы" 2003 жылғы 13 мамырдағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес эмитенттің үлестес тұлғалары болып табылатын эмитенттің үлестес тұлғалары:
1) жеке тұлға үшін – эмитенттің үлестес тұлғасының тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса);
2) заңды тұлға үшін – эмитенттің үлестес тұлғасының толық атауы, орналасқан жері және бірінші басшысының тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса).
Егер осы заңды тұлға жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің ұйымдық-құқықтық нысанында құрылса, онда қатысу үлесін көрсете отырып, осы заңды тұлғаның жарғылық капиталына қатысу үлесінің он және одан да көп пайызын иеленетін қатысушылары туралы мәліметтер көрсетіледі:
жеке тұлға үшін - тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса);
заңды тұлға үшін - толық атауы, орналасқан жері;
3) оларды эмитенттің үлестес тұлғаларына жатқызудың негізі және эмитентпен үлестес болған күн.
Эмитент жарғылық капиталына қатысу үлестерінің немесе акцияларының он немесе одан көп пайызына иелік ететін, заңды тұлға болып табылатын эмитенттің үлестес тұлғасына қатысты қосымша:
эмитент жарғылық капиталына қатысу үлестерінің немесе акцияларының он немесе одан көп пайызына иелік ететін заңды тұлғаның толық атауы, орналасқан жері және бірінші басшысының тегі, аты, әкесінің аты (егер бар болса);
эмитентке тиесілі жарғылық капиталына қатысу үлестерінің немесе акцияларының осы заңды тұлғаның жарғылық капиталындағы орналастырылған акциялардың немесе қатысу үлестерінің жалпы санына пайыздық қатынасы;
эмитент жарғылық капиталына қатысу үлестерінің немесе акцияларының он немесе одан көп пайызына иелік ететін заңды тұлғаның негізгі қызмет түрлері;
эмитент осы заңды тұлғаның жарғылық капиталындағы акциялардың немесе акциялардың он немесе одан да көп процентін иеленген күн;
заңды тұлға жауапкершілігі шектеулі серіктестіктің ұйымдық-құқықтық нысанында құрылса, онда қатысу үлесін көрсете отырып, осы заңды тұлғаның жарғылық капиталына қатысу үлесінің он және одан да көп пайызын иеленетін өзге қатысушылары туралы мәліметтер көрсетіледі:
жеке тұлға үшін - тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса);
заңды тұлға үшін - толық атауы, орналасқан жері.
Арнайы қаржы компаниясы облигацияларды шығарған кезде, үлестестікті тану және оның пайда болу күнін көрсете отырып, секьюритилендіру мəмілесіне тараптардың аффилиирленуі туралы ақпаратты ашып көрсетеді.
Егер Эмитенттің үлестес тұлғалары туралы мәліметтер облигациялар шығарылымын (облигациялық бағдарламаны) мемлекеттік тіркеу үшін құжаттарды ұсыну күніне дейін қаржылық есептілік депозитарийінің интернет-ресурсында орналастырылған болса, онда осы тармақты эмитент толтырмайды.".

пункты 7 и 8 изложить в следующей редакции:
"7. Проспект выпуска облигаций (проспект облигационной программы, проспект выпуска облигаций в пределах облигационной программы) представляется эмитентом в уполномоченный орган в электронном виде.
8. Проспект выпуска облигаций (проспект облигационной программы, проспект выпуска облигаций в пределах облигационной программы) составляется на казахском и русском языках.
Проспект выпуска облигаций (проспект облигационной программы, проспект выпуска облигаций в пределах облигационной программы) в случае выпуска облигаций, номинал которых выражен в иностранной валюте, составляется на казахском, русском и английском языках.";
в приложении 1:
пункт 43 изложить в следующей редакции:
43. Аффилированные лица эмитента, не указанные в пунктах 19, 20, 21 и 22 настоящего приложения, но являющиеся в соответствии с законами Республики Казахстан от 22 апреля 1998 года "О товариществах с ограниченной и дополнительной ответственностью" и от 13 мая 2003 года "Об акционерных обществах" аффилированными лицами эмитента:
1) для физического лица - фамилия, имя, отчество (при его наличии) аффилированного лица эмитента;
2) для юридического лица - полное наименование, место нахождения и фамилия, имя, отчество (при его наличии) первого руководителя аффилированного лица эмитента.
В случае, если данное юридическое лицо создано в организационной правовой форме товарищества с ограниченной ответственностью, дополнительно указываются сведения о его участниках, владеющих десятью или более процентами долей участия в уставном капитале данного юридического лица, с указанием доли участия:
для физического лица - фамилия, имя, отчество (при его наличии);
для юридического лица - полное наименование, место нахождения;
3) основание для отнесения их к аффилированным лицам эмитента и дата, с которой появилась аффилированность с эмитентом.
В отношении аффилированного лица эмитента, являющегося юридическим лицом, в котором эмитент владеет десятью или более процентами акций или долей участия в уставном капитале данного юридического лица, дополнительно указываются:
полное наименование, место нахождения и фамилия, имя, отчество (при его наличии) первого руководителя юридического лица, в котором эмитент владеет десятью или более процентами акций или долей участия в уставном капитале;
процентное соотношение акций или долей участия в уставном капитале, принадлежащих эмитенту, к общему количеству размещенных акций или долей участия в уставном капитале данного юридического лица;
основные виды деятельности юридического лица, в котором эмитент владеет десятью или более процентами акций или долей участия в уставном капитале данного юридического лица;
дата, с которой эмитент стал владеть десятью или более процентами акций или долей участия в уставном капитале данного юридического лица;
в случае, если юридическое лицо создано в организационной правовой форме товарищества с ограниченной ответственностью, указываются сведения об иных его участниках, владеющих десятью или более процентами долей участия в уставном капитале данного юридического лица, с указанием доли участия:
для физического лица - фамилия, имя, отчество (при его наличии);
для юридического лица - полное наименование, место нахождения.
При выпуске облигаций специальной финансовой компанией раскрывается информация об аффилированности сторон сделки секьюритизации с указанием основания для признания аффилированности и даты ее возникновения.
В случае, если сведения об аффилированных лицах эмитента были размещены на интернет-ресурсе депозитария финансовой отчетности до даты представления документов для государственной регистрации выпуска облигаций (облигационной программы), то данный пункт эмитентом не заполняется.".

3. Бағалы қағаздар нарығы департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Заң департаментімен бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Заң департаментіне осы қаулының осы тармағының 2) тармақшасында және 4-тармағында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Сыртқы коммуникациялар департаменті - Ұлттық Банктің баспасөз қызметі осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары Е.А. Біртановқа жүктелсін
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Е. Досаев
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2019 жылғы 26 қарашадағы
№ 213 қаулысына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 30.03.2020 № 42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2019 жылғы 26 қарашадағы
№ 213 қаулысына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 30.03.2020 № 42 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2019 жылғы 26 қарашадағы
№ 213 қаулысына
3-қосымша
Мемлекеттік емес облигациялар
шығарылымын (облигациялық
бағдарламаны) мемлекеттік
тіркеу, мемлекеттік емес
облигациялар шығарылымы
проспектісіне (облигациялық
бағдарлама проспектісіне)
өзгерістерді және (немесе)
толықтыруларды тіркеу,
мемлекеттік емес
облигацияларды өтеу
қорытындылары туралы
хабарламаны ұсыну және қарау,
мемлекеттік емес облигациялар
шығарылымының күшін жою
қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
20 __ жылғы "___" _________                              Алматы қаласы
Уәкілетті орган (уәкілетті органның толық атауы)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________ тіркелген
(эмитенттің бизнес-сәйкестендіру нөмірі (бар болса)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(эмитенттің толық атауы және орналасқан жері)
мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеуге алды.
Шығарылым_________________________________________________________
(облигациялардың саны цифрмен және жазбаша,
______________________________________________ облигацияларға бөлінген,
облигациялар түрі)
оларға_______________________________________________________________
халықаралық сәйкестендіру нөмірі (ІSІN коды) берілген.
Бір облигацияның номиналды құны______________________________________
____________________________________________________________________
_______________________________________________________ теңге.
(цифрмен және жазбаша)
Облигациялар шығарылымының көлемі__________________________________
(шығарылатын облигациялардың
________________________________________________________ теңге болады.
жиынтықты номиналды құны цифрмен және жазумен)
Эмитенттің мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы
куәлікті ауыстыру себебі (эмитенттің мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын
мемлекеттік тіркеу туралы куәлігі ауыстырылған жағдайда толтырылады):
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
Уәкілетті тұлға __________________ _____________________________
(қолы немесе электрондық цифрлық қолтаңба) (тегі, инициалдары)
Мөр орны (қағаз нысаны үшін)
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2019 жылғы 26 қарашадағы
№ 213 қаулысына
4-қосымша
Мемлекеттік емес облигациялар
шығарылымын (облигациялық
бағдарламаны) мемлекеттік
тіркеу, мемлекеттік емес
облигациялар шығарылымы
проспектісіне (облигациялық
бағдарлама проспектісіне)
өзгерістерді және (немесе)
толықтыруларды тіркеу,
мемлекеттік емес
облигацияларды өтеу
қорытындылары туралы
хабарламаны ұсыну және қарау,
мемлекеттік емес облигациялар
шығарылымының күшін жою
қағидаларына
3-қосымша
Нысан
Облигациялық бағдарламаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
20 __ жылғы "___" ___________                        Алматы қаласы
Уәкілетті орган (уәкілетті органның толық атауы)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
_________________________________________________________ тіркелген
(эмитенттің бизнес-сәйкестендіру нөмірі (бар болса)
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(эмитенттің толық атауы және орналасқан жері)
облигациялық бағдарламаны мемлекеттік тіркеуге алды.
Облигациялар шығарылымының көлемі _________________________________
________________________________________________________ теңге болады.
(цифрмен және жазумен)
Шығарылым Эмиссиялық бағалы қағаздардың мемлекеттік тізіліміне ____ нөмірімен енгізілген.
Облигациялық бағдарламаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті ауыстыру себебі
(эмитенттің облигациялық бағдарламаны мемлекеттік тіркеу туралы куәлігі ауыстырылған жағдайда толтырылады):
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
Уәкілетті тұлға __________________ _____________________________
(қолы немесе электрондық цифрлық қолтаңба) (тегі, инициалдары)
Мөр орны (қағаз нысаны үшін)
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2019 жылғы 26 қарашадағы
№ 213 қаулысына
5-қосымша
Мемлекеттік емес облигациялар
шығарылымын (облигациялық
бағдарламаны) мемлекеттік
тіркеу, мемлекеттік емес
облигациялар шығарылымы
проспектісіне (облигациялық
бағдарлама проспектісіне)
өзгерістерді және (немесе)
толықтыруларды тіркеу,
мемлекеттік емес
облигацияларды өтеу
қорытындылары туралы
хабарламаны ұсыну және қарау,
мемлекеттік емес облигациялар
шығарылымының күшін жою
қағидаларына
4-қосымша
Нысан
Облигациялық бағдарлама шегінде облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
20 __ жылғы "___"_____________                              Алматы қаласы
Уәкілетті орган (уәкілетті органның толық атауы)
__________________________________________________________________
__________________________________________________________ тіркелген
(эмитенттің бизнес-сәйкестендіру нөмірі (бар болса)
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(эмитенттің толық атауы және орналасқан жері)
облигациялық бағдарлама шеңберінде мемлекеттік тіркеуге алды.
Шығарылым
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
(облигациялар саны цифрмен және жазумен, облигациялар түрі)
___________________________________________________________________
халықаралық сәйкестендіру нөмірі (ІSІN коды) берілген
___________________________________________________________________
облигацияларға бөлінген.
Бір облигацияның номиналды құны ____________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
_____________________________________________________________ теңге.
(цифрмен және жазумен)
Облигациялар шығарылымының көлемі _________________________________
___________________________________________________________________
(шығарылатын облигациялардың жиынтықты номиналды құны
______________________________________________________ теңге болады.
цифрмен және жазумен)
Облигациялық бағдарлама шегінде мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын
мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті ауыстыру себебі (эмитент облигациялық бағдарлама
шегінде мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік тіркеу туралы куәлікті
ауыстырған жағдайда толтырылады):
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
___________________________________________________________________.
Уәкілетті тұлға __________________ _________________________________
(қолы немесе электрондық цифрлық қолтаңба) (тегі, инициалдары)
Мөрдің орны (қағаз нысаны үшін)
Қазақстан Республикасының
Ұлттық Банкі Басқармасының
2019 жылғы 26 қарашадағы
№ 213 қаулысына
6-қосымша
Мемлекеттік емес облигациялар
шығарылымын (облигациялық
бағдарламаны) мемлекеттік
тіркеу, мемлекеттік емес
облигациялар шығарылымы
проспектісіне (облигациялық
бағдарлама проспектісіне)
өзгерістерді және (немесе)
толықтыруларды тіркеу,
мемлекеттік емес
облигацияларды өтеу
қорытындылары туралы
хабарламаны ұсыну және қарау,
мемлекеттік емес облигациялар
шығарылымының күшін жою
қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Мемлекеттік емес облигациялар шығарылымының күшін жою туралы куәлік
20 __ жылғы "___" _______________                        Алматы қаласы
Уәкілетті орган (уәкілетті органның толық атауы)
_________________________________________________________________________
(эмитентті мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) күні, тіркеуші органның атауы,
____________________________________________________________________,
бизнес сәйкестендіру нөмірі (бар болса)
тіркеген
_____________________________________________________________
____________________________________________________________________
(эмитенттің толық атауы мен орналасқан жері)
облигациялар шығарылымының күшін жойды.
Шығарылым_________________________________________________________
(мемлекеттік емес облигациялар шығарылымын мемлекеттік
____________________________________________________________________
___________________________________________________________ тіркелген.
тіркеген органның атауы, күні, айы, жылы)
Шығарылым облигацияларына берілген халықаралық сәйкестендіру нөмірі
(ІSІN коды) __________________________________________________________
Шығарылым_________________________________________________________
(облигациялардың саны цифрмен және
____________________________________________________________________
жазбаша,облигациялар түрі)
облигацияларға бөлінген.
Облигациялар шығарылымының _______________________________________
____________________________________________________________________
(күшін жою себебі)
байланысты күші жойылды.
Облигациялар шығарылымының күші ___________________________________
____________________________________________________________________
(күні, айы, жылы)
бастап жойылды деп есептелсін.
Уәкілетті тұлға __________________ _________________________________
(қолы немесе электрондық цифрлық қолтаңба) (тегі, инициалдары)
Мөрдің орны (қағаз нысаны үшін)

3. Департаменту рынка ценных бумаг в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) совместно с Юридическим департаментом государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан после его официального опубликования;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в Юридический департамент сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктом 2) настоящего пункта и пунктом 4 настоящего постановления.
4. Департаменту внешних коммуникаций - пресс-службе Национального Банка обеспечить в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Биртанова Е.А.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Национального Банка
Е. Досаев
Приложение 1
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 ноября 2019 года № 213
Свидетельство о государственной регистрации выпуска объявленных акций
Сноска. Приложение 1 утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и развитию финансового рынка от 30.03.2020 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 ноября 2019 года № 213
Свидетельство об аннулировании выпуска объявленных акций
Сноска. Приложение 2 утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и развитию финансового рынка от 30.03.2020 № 42 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 ноября 2019 года № 213
Приложение 2
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных
облигаций (облигационной
программы), регистрации
изменений и (или) дополнений
в проспект выпуска
негосударственных облигаций
(проспект облигационной
программы), представления и
рассмотрения уведомления
об итогах погашения
негосударственных облигаций,
аннулирования выпуска
негосударственных облигаций
Форма
Свидетельство о государственной регистрации выпуска
негосударственных облигаций
"___" _________ 20 __ года город Алматы
Уполномоченный орган (полное наименование уполномоченного органа) произвел
государственную регистрацию выпуска негосударственных облигаций
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
(полное наименование и место нахождения эмитента) зарегистрированного
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
(бизнес-идентификационный номер эмитента (при наличии) Выпуск разделен на
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
облигаций, (количество облигаций цифрами и прописью, вид облигаций) которым
присвоен международный идентификационный номер (код ISIN)
______________________________________________________________________
Номинальная стоимость одной облигации __________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
тенге. (цифрами и прописью)
Объем выпуска облигаций составляет _____________________________________
(суммарная номинальная
_________________________________________________________________ тенге.
стоимость выпускаемых облигаций цифрами и прописью) Причина замены
свидетельства о государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций
эмитента (заполняется в случае замены свидетельства о государственной регистрации
выпуска негосударственных облигаций эмитента):
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________.
Уполномоченное лицо __________________________ __________________________
(подпись или электронная цифровая подпись) (фамилия, инициалы)
Место печати (для бумажной формы)
Приложение 4
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 ноября 2019 года № 213
Приложение 3
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций
(облигационной программы),
регистрации изменений и (или)
дополнений в проспект выпуска
негосударственных облигаций
(проспект облигационной
программы), представления и
рассмотрения уведомления
об итогах погашения
негосударственных облигаций,
аннулирования выпуска
негосударственных облигаций
Форма
Свидетельство о государственной регистрации облигационной программы
"___" ___________ 20 __ года город Алматы
Уполномоченный орган (полное наименование уполномоченного органа) произвел
государственную регистрацию облигационной программы
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________,
(полное наименование и место нахождения эмитента) зарегистрированного
_________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________
(бизнес-идентификационный номер эмитента (при наличии) Объем выпуска
облигационной программы составляет ________________________________________
____________________________________________________________________ тенге.
(цифрами и прописью)
Выпуск внесен в Государственный реестр эмиссионных ценных бумаг за номером ___.
Причина замены свидетельства о государственной регистрации облигационной программы (заполняется в случае замены свидетельства о государственной регистрации облигационной программы эмитента):
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________.
Уполномоченное лицо ____________________ ______________________________________
(подпись или электронная цифровая подпись) (фамилия, инициалы)
Место печати (для бумажной формы)
Приложение 5
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 ноября 2019 года № 213
Приложение 4
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций
(облигационной программы),
регистрации изменений и (или)
дополнений в проспект выпуска
негосударственных облигаций
(проспект облигационной
программы), представления
и рассмотрения уведомления
об итогах погашения
негосударственных облигаций,
аннулирования выпуска
негосударственных облигаций
Форма
Свидетельство о государственной регистрации выпуска облигаций в пределах
облигационной программы
"___" ____________ 20 __ года город Алматы
Уполномоченный орган (полное наименование уполномоченного органа) произвел
государственную регистрацию выпуска облигаций в пределах облигационной программы
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________,
(полное наименование и место нахождения эмитента) зарегистрированного
_______________________________________________________________________
_______________________________________________________________________
(бизнес-идентификационный номер эмитента (при наличии)
Выпуск разделен на ______________________________________________________
_____________________________________________________________ облигаций,
(количество облигаций цифрами и прописью, вид облигаций) которым
присвоен международный идентификационный номер (код ISIN)
_______________________________________________________________________.
Номинальная стоимость одной облигации ___________________________________
_______________________________________________________________________
__________________________________________________________________ тенге.
(цифрами и прописью)
Объем выпуска облигаций составляет ______________________________________
(суммарная номинальная ____________________________________________ тенге.
стоимость выпускаемых облигаций цифрами и прописью) Причина замены свидетельства
о государственной регистрации выпуска негосударственных облигаций в пределах
облигационной программы (заполняется в случае замены свидетельства о государственной
регистрации выпуска негосударственных облигаций в пределах облигационной программы
эмитента): _______________________________________________________________
________________________________________________________________________
________________________________________________________________________.
Уполномоченное лицо __________________________________ __________________
(подпись или электронная цифровая подпись) (фамилия, инициалы)
Место печати (для бумажной формы)
Приложение 6
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 26 ноября 2019 года № 213
Приложение 5
к Правилам государственной
регистрации выпуска
негосударственных облигаций
(облигационной программы),
регистрации изменений и (или)
дополнений в проспект выпуска
негосударственных облигаций
(проспект облигационной
программы), представления
и рассмотрения уведомления
об итогах погашения
негосударственных облигаций,
аннулирования выпуска
негосударственных облигаций
Форма
Свидетельство об аннулировании выпуска негосударственных облигаций
"_____"_______ 20___ года город Алматы
Уполномоченный орган (полное наименование уполномоченного органа) аннулировал
выпуск облигаций _______________________________________________________________
_______________________________________________________________________________,
(полное наименование и место нахождения эмитента) зарегистрированного
_______________________________________________________________________________
(дата государственной регистрации (перерегистрации) эмитента,
_______________________________________________________________________________
наименование регистрирующего органа,
_______________________________________________________________________________
бизнес-идентификационный номер (при наличии)
Выпуск зарегистрирован __________________________________________________________
(наименование органа,
________________________________________________________________________________
осуществившего государственную регистрацию выпуска
________________________________________________________________________________
негосударственных облигаций, дата, месяц, год)
Международный идентификационный номер (код ISIN), присвоенный облигациям выпуска
_______________________________________________________________________________.
Выпуск разделен на _____________________________________________________________
______________________________________________________________________ облигаций.
(количество облигаций цифрами и прописью, вид облигаций)
Выпуск облигаций аннулирован в связи с ___________________________________________
_______________________________________________________________________________
(причина аннулирования)
Выпуск облигаций считать аннулированным с _______________________________________
_______________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(дата, месяц, год)
Уполномоченное лицо __________________ ________________________________________
(подпись)                   (фамилия, инициалы)
Место печати