Денсаулық сақтау саласындағы Нұр-Сұлтан қаласының коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың және қызметтердің) бағаларын белгілеу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 8 тамыздағы № 106-1096 қаулысы. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 тамызда № 1243 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңы 37-бабының 1-тармағына, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы Қазақстан Республикасы Заңы 156-бабының 2-тармағына сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Денсаулық сақтау саласындағы Нұр-Сұлтан қаласының коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың және қызметтердің) бағалары қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Нұр-Сұлтан қаласының Қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қазақстан Республикасы заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының көшірмесін мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Нұр-Сұлтан қаласының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялау үшін жіберуді;

Об установлении цен на товары (работы и услуги), производимые и реализуемые коммунальным казенным предприятием города Нур-Султан в сфере здравоохранения
Постановление акимата города Нур-Султана от 8 августа 2019 года № 106-1096. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 9 августа 2019 года № 1243
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 156 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Нур-Султан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить цены на товары (работы и услуги), производимые и реализуемые коммунальным казенным предприятием города Нур-Султан в сфере здравоохранения, согласно приложению.
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление общественного здравоохранения города Нур-Султан" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего постановления в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии для официального опубликования в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории города Нур-Султан;

4) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
5) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде аумақтық әділет органына осы тармақтың 1), 2), 3) және 4) тармақшаларымен қарастырылған іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Нұр-Сұлтан қаласы әкімінің орынбасары Б.М. Мәкенге жүктелсін.

4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Нур-Султан после его официального опубликования;
5) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в территориальный орган юстиции сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2), 3), и 4) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нур-Султан Мәкена Б.М.

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласының әкімі А. Көлгінов
Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 8 тамыздағы
№ 106-1096 қаулысына
қосымша
Астана қаласы әкімдігінің "ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны өндіретін және өткізетін тауарлардың (жұмыстардың және қызметтердің) бағалары
Р/с №
Қызмет атауы
Өлшем бірлігі
Бағасы (теңге)
1
2
3
4
Астана қаласы әкімдігінің "ЖИТС-тың алдын алу және оған қарсы күрес орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
АИТВ инфекциясын зертханалық диагностикалау (скрининг) *
1.
Қазақстан Республикасының аумағында тұрақты тұрмайтын, азаматтығы жоқ адамдарға, заңды тұлғаларға ИФТ әдісі мен қандағы АИТВ антиденені және вирустық антингенді зерттеу
1 зерттеу

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Нур-Султан А. Кульгинов
Приложение
к постановлению акимата
города Нур-Султан
от 8 августа 2019 года № 106-1096
Цены на товары (работы, услуги), производимые и реализуемые Государственным коммунальным казенным предприятием "Центр по профилактике и борьбе со СПИД" акимата города Астаны
№ п/п
Наименование услуги
Единица измерения
Цены (тенге)
1
2
3
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Центр по профилактике и борьбе со СПИД" акимата города Астаны
Лабораторная диагностика ВИЧ-инфекции (скрининг)*
1.
Исследование крови методом ИФА на выявление антител к ВИЧ и вирусного антигена для лиц без гражданства, постоянно не проживающих на территории Республики Казахстан, юридических лиц
1 исследование