Нұр-Сұлтан қаласында қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, әкетуге, кәдеге жаратуға, қайта өңдеуге және көмуге арналған тарифтерін бекіту туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 476/60-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 желтоқсанда № 1256 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 2-тармағымен.
Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексті, Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңды басшылыққа ала отырып, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Нұр-Сұлтан қаласында қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жарату, қайта өңдеу және көму тарифтері бекітілсін.
2. Қабылданған шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Нұр-Сұлтан қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы А. Табулдина
Нұр-Сұлтан қалалық мәслихатты
хатшысының міндетін атқарушы М. Шайдаров
Нұр-Сұлтан қаласы
мәслихатының 2019 жылғы
25 желтоқсандағы № 476/60-VI
шешіміне қосымша
Нұр-Сұлтан қаласында қатты тұрмыстық қалдықтарды жинау, әкету, кәдеге жарату, қайта өңдеу және көму тарифтері
п/п
Тариф атауы
Тариф (теңге)
1.
Абаттандырылған үй шаруашылықтарында тұратын жеке тұлғаға (1 жеке тұлға айына)
390*
2.
Абаттандырылмаған үй шаруашылықтарында тұратын жеке тұлғаға (1 жеке тұлға айына)
414*
3.
Заңды тұлғалар және заңды тұлғалар болып табылмайтын кәсіпкерлік субъектілеріне арналған тариф (1 текше метр үшін)
2 144
* Ескерту: Келесі жеңілдіктер мөлшері қарастырылған:
100% жеңілдік - Ұлы Отан соғысына қатысушыларға;
50% жеңілдік - Ұлы Отан соғысына қатысушыларға теңестірілгендерге, көп балалы аналарға, I-топтағы мүгедектерге;
25% жеңілдік – II-топтағы мүгедектерге, жасы бойынша зейнеткерлерге

Об утверждении тарифов на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в городе Нур-Султан
Решение маслихата города Нур-Султана от 25 декабря 2019 года № 476/60-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 30 декабря 2019 года № 1256
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 01.01.2020.
Руководствуясь Экологическим Кодексом Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Утвердить тариф на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов по городу Нур-Султан согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
маслихата города Нур-Султан
А. Табулдина
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата города Нур-Султан
М. Шайдаров
Приложение
к решению маслихата
города Нур-Султан
от 25 декабря 2019 года № 476/60-VI
Тарифы на сбор, вывоз, утилизацию, переработку и захоронение твердых бытовых отходов в городе Нур-Султан
п/п
Наименование тарифа
Тариф (тенге)
1.
Тариф для физических лиц благоустроенного сектора (на 1 жителя в месяц)
390*
2.
Тариф для физических лиц неблагоустроенного сектора (на 1 жителя в месяц)
414*
3.
Тариф для юридических лиц и субъектам предпринимательства, не являющимися юридическими лицами (за 1 куб.метр)
2 144
*Примечание: Предусмотрены льготы в размере:
100% - участникам Великой Отечественной войны;
50% - приравненным к участникам Великой Отечественной войны, многодетным матерям, инвалидам I группы;
25% - инвалидам II группы и пенсионерам по возрасту.