Нұр-Сұлтан қаласының аумағында жануарларды асыраудың санитариялық аймақтарының шекараларын белгілеу туралы
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 12 желтоқсандағы № 461/58-VI шешімі. Нұр-Сұлтан қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 1257 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-4 тармағына сәйкес, Нұр-Сұлтан қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымшаға сәйкес Нұр-Сұлтан қаласының аумағында жануарларды асыраудың санитариялық аймақтарының шекаралары бекітілсін.
2. Осы шешiм оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Аюпов
Нұр-Сұлтан қаласы мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы М. Шайдаров
Нұр-Сұлтан қаласы
маслихатының
2019 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 461/58-VI шешімімен
бекітілген
Нұр-Сұлтан қаласының аумағында белгіленген жануарларды асыраудың санитариялық аймақтарының шекаралары
Ауыл шаруашылығы жануарларын жайылымсыз асырау үшін санитариялық аймақтардың шекаралары Нұр-Сұлтан қаласының мынандай аумақтарында белгіленсін:
"Есіл" ауданы бойынша:
оңтүстік-шығыс полигоны: Нұр-Сұлтан қаласының оңтүстік-шығыс шекарасынан Есіл өзені арнасының бойымен санитариялық-қорғау жасыл аймағына дейін, санитариялық-қорғау жасыл аймағынан айналма жолды кесіп өте отырып, Нұр-Сұлтан қаласының оңтүстік-шығыс шекарасына дейін, контурды тұйықтай отырып, Нұр-Сұлтан қаласының оңтүстік-шығыс шекарасы бойымен Есіл өзенінің арнасына дейін;
батыс полигоны: Нұр-Сұлтан қаласының батыс шекарасынан Есіл өзені арнасының бойымен Ш. Айтматов көшесіне дейін, Ш. Айтматов көшесінен Қорғалжын тас жолын дейін, Қорғалжын тас жолы бойымен Нұр-Сұлтан қаласының оңтүстік-батыс шекарасына дейін, Нұр-Сұлтан қаласының оңтүстік-батыс шекарасынан контурды тұйықтай отырып, Нұр-Сұлтан қаласының батыс шекарасына дейін;
"Алматы" ауданы бойынша:
Ақбұлақ бұлағынан Нұр-Сұлтан қаласының шекарасының бойымен Есіл өзенінің арнасына дейін, Есіл өзенінің арнасынан А168 көшеге дейін, А168 көшенің бойымен Х. Болғанбаева көшесіне дейін, ось бойынша темір жолға дейін, темір жол бойымен Байырқұм көшесінің жол көлік айырығына және темір жолға дейін, Байырқұм көшесінің жол көлік айырығынан және темір жолдан № 101 көшенің бойымен Ақбұлақ бұлағына дейін, Ақбұлақ бұлағының бойымен Нұр-Сұлтан қаласының шекарасына дейін;
"Байқоңыр" ауданы бойынша:
Нұр-Сұлтан қаласының қолданыстағы шекарасы бойынша Ақбұлақ бұлағына дейін, Ақбұлақ бұлағының бойымен № 101 көшеге дейін, № 101 көшенің бойымен А344 көшеге дейін, А344 көшеден Ақбұлақ бұлағына дейін, Ақбұлақ бұлағының бойымен темір жолға дейін, темір жол бойымен Нұр-Сұлтан қаласының шекарасына дейін;
"Сарыарқа" ауданы бойынша:
Нұр-Сұлтан қаласының солтүстік-батыс шекарасынан темір жол бойымен, темір жолдан ось бойынша Ш. Бейсекова көшесінің бойымен Ш. Айтматов көшесімен жалғаса отырып Есіл өзені арнасына дейін, Есіл өзені арнасының бойымен Нұр-Сұлтан қаласының батыс шекарасына дейін.

Об установлении границ санитарных зон содержания животных на территории города Нур-Султан
Решение маслихата города Нур-Султана от 12 декабря 2019 года № 461/58-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Нур-Султана 31 декабря 2019 года № 1257
В соответствии с пунктом 2-4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Нур-Султан РЕШИЛ:
1. Утвердить границы санитарных зон содержания животных на территории города Нур-Султан согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Нур-Султан
А. Аюпов
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата города Нур-Султан
М. Шайдаров
Приложение
к решению маслихата
города Нур-Султан
от 12 декабря 2019 года № 461/58-VI.
Границы санитарных зон содержания животных, установленных на территории города Нур-Султан
Границы санитарных зон для стойлового содержания сельскохозяйственных животных установить на следующих территориях города Нур-Султан:
по району "Есиль":
юго-восточный полигон: от юго-восточной границы города Нур-Султан, вдоль русла реки Есиль до санитарно-защитной зеленой зоны, от санитарно-защитной зеленой зоны пересекая объездную дорогу до юго-восточной границы города Нур-Султан, замыкая контур вдоль юго-восточной границы города Нур-Султан до русла реки Есиль;
западный полигон: от западной границы города Нур-Султан, вдоль русла реки Есиль до улицы Ч. Айтматова, от улицы Ч. Айтматова до шоссе Қорғалжын, вдоль шоссе Қорғалжын до юго-западной границы города Нур-Султан, от юго-западной границы города Нур-Султан замыкая контур до западных границ города Нур-Султан;
по району "Алматы":
от ручья Ақбұлақ, вдоль границы города Нур-Султан до русла реки Есиль, от русла реки Есиль до улицы А168, вдоль улицы А168 до улицы Х. Болғанбаева, по оси до железнодорожных путей, вдоль железнодорожных путей до транспортной развязки улицы Байырқұм и железнодорожных путей, от транспортной развязки улицы Байырқұм и железнодорожных путей вдоль улицы № 101 до ручья Ақбұлақ, вдоль ручья Ақбұлақ до границы города Нур-Султан;
по району "Байқоңыр":
по существующей границе города Нур-Султан до ручья Ақбұлақ, вдоль ручья Ақбұлақ до улицы № 101, по улице № 101 до улицы А344, по улице А344 до ручья Ақбұлақ, вдоль ручья Ақбұлақ до железнодорожных путей, вдоль железнодорожных путей до границы города Нур-Султан;
по району "Сарыарка":
от северо-западной границы города Нур-Султан вдоль железнодорожных путей, от железнодорожных путей по оси вдоль улицы Ш. Бейсековой с продолжением по улице Ч. Айтматова до русла реки Есиль, вдоль русла реки Есиль до западной границы города Нур-Султан.