"Астана қаласы білім алушыларының жекелеген санаттарына қалалық жолаушылар көлігінде жеңілдікпен жүру құқығын ұсыну Тәртібі туралы" Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 410/57-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 359/45-VI шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 сәуірде № 1223 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 296/37-VII шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 28.12.2022 № 296/37-VII (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасы астанасының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңы 8-бабының 3) тармақшасына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңы 6-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Астана қаласы білім алушыларының жекелеген санаттарына қалалық жолаушылар көлігінде жеңілдікпен жүру құқығын ұсыну тәртібі Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 қыркүйектегі № 410/57-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 959 тіркелген, 2015 жылдың 3 қарашасында "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1- қосымшасында:
4-тармақтың 2) тармақшасындағы "Астана қаласының Жастар саясаты мәселелері басқармасы" мемлекеттік мекемесі" деген сөздер "Астана қаласының Қоғамдық даму істері басқармасы" мемлекеттік мекемесі" деген сөздермен ауыстырылсын;
7-тармақтың 2) тармақшасындағы "11" деген сандар алынып тасталсын;
10- тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Тәртіптің 8-тармағында көрсетілген барлық санаттағы 15 жасқа дейінгі оқушылар мен тәрбиеленушілер үшін – балалардың ай сайынғы жол жүру билетін көлік картасын толықтыру жолымен сатып алу";
2), 3) тармақшалардағы "ақша қаражатын төлеу" деген сөздер "көлік картасын толықтыру" деген сөздермен ауыстырылсын;
11-тармақ алынып тасталсын;
12-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"12. Тәртіптің 8-тармағында көрсетілген тұлғаларды қамтамасыз ету түріндегі әлеуметтік көмек көлік картасын толықтыру үшін жол жүру билетін сатып алуға мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру және өткізу жолымен жүргізіледі.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Әкімші әрбір білім беру ұйымы ұсынған өтінімге сәйкес балалардың ай сайынғы жол жүру билеттерінің көлік картасын толықтыру үшін тізім жолдайды.".

О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 23 сентября 2015 года № 410/57-V "О Порядке предоставления права льготного проезда отдельным категориям обучающихся города Астаны на городском пассажирском транспорте"
Решение маслихата города Астаны от 6 марта 2019 года № 359/45-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 12 апреля 2019 года № 1223. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28 декабря 2022 года № 296/37-VII
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 28.12.2022 № 296/37-VII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) статьи 8 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года "О статусе столицы Республики Казахстан", подпунктом 2) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 23 сентября 2015 года № 410/57-V "О Порядке предоставления права льготного проезда отдельным категориям обучающихся города Астаны на городском пассажирском транспорте" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 959, опубликовано 3 ноября 2015 года в газетах "Астана ақшамы", "Вечерняя Астана") следующие изменения:
в приложении 1 к вышеуказанному решению:
в подпункте 2) пункта 4 слова "Государственное учреждение "Управление по вопросам молодежной политики города Астаны" заменить словами "Государственное учреждение "Управление по делам общественного развития города Астаны";
в подпункте 2) пункта 7 цифры "11" исключить;
в пункте 10:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) для обучающихся и воспитанников в возрасте до 15 лет всех категорий, перечисленных в пункте 8 Порядка, – приобретение ежемесячно детских проездных билетов путем пополнения транспортных карт;";
в подпунктах 2), 3) слова "выплаты денежных средств" заменить словами "пополнение транспортных карт";
пункт 11 исключить;
пункт 12 изложить в следующей редакции:
"12. Социальная помощь в виде обеспечения лиц, указанных в пункте 8 Порядка, производится путем организации и проведения государственных закупок на приобретение проездных билетов для пополнения транспортных карт.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Администратор направляет список для пополнения транспортных карт детских месячных проездных билетов согласно представленным заявкам каждой организацией образования.".

2. Осы шешiм әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы Қ. Әбден
Астана қаласы
маслихатының хатшысы Ж. Нурпейісов

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Қ. Абден
Секретарь маслихата
города Астаны
Ж. Нурпиисов