Ақмола облысының Көкшетау қаласында көшені қайта атау туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № А-3/124 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 20 наурыздағы № 6С-30-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 наурызда № 7109 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Республикалық ономастика комиссиясының 2019 жылғы 20 наурыздағы қорытындысы негізінде Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысының Көкшетау қаласында Максим Горький көшесі Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы деп қайта аталсын.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
Е.Маржықпаев
Сессияның төрағасы,
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин

О переименовании улицы в городе Кокшетау Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 20 марта 2019 года № А-3/124 и решение Акмолинского областного маслихата от 20 марта 2019 года № 6С-30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 марта 2019 года № 7109
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Республиканской ономастической комиссии от 20 марта 2019 года акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать в городе Кокшетау Акмолинской области улицу Максима Горького на проспект Нұрсұлтан Назарбаев.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области Е.Маржикпаев
Председатель сессии,
секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин