Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-27-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 6С-31-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 сәуірде № 7137 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-27-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6983 тіркелген, 2019 жылғы 03 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 201 934 458,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 434 598,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 178 659,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 180 321 200,5 мың теңге;
2) шығындар – 201 941 043,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 150 113,9 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 206 471,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 056 357,1 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 394 100,0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 394 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -9 550 799,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 9 550 799,0 мың теңге.".
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке 2 043 313,1 мың теңге сомасында бюджеттік несиелердi өтеу қарастырылғаны ескерiлсiн, оның ішінде: жергілікті атқарушы органның борышын өтеу – 410 198,0 мың теңге, жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу – 1 561 123,0 мың теңге, республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару – 59 998,5 мың теңге, республикалық бюджеттен берілген мақсатына сай пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару – 11 993,6 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 6С-27-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 10 апреля 2019 года № 6С-31-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 апреля 2019 года № 7137
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата "Об областном бюджете на 2019 - 2021 годы" от 13 декабря 2018 года № 6С-27-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6983, опубликовано 03 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019 - 2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 201 934 458,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 434 598,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 178 659,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 180 321 200,5 тысяч тенге;
2) затраты – 201 941 043,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 150 113,9 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 206 471,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 056 357,1 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 394 100,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 394 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 550 799,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 550 799,0 тысяч тенге.".
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 2 043 313,1 тысяча тенге, в том числе: погашение долга местного исполнительного органа – 410 198,0 тысяч тенге, погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 1 561 123,0 тысячи тенге, возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета – 59 998,5 тысяч тенге, возврат, использованных не по целевому назначению бюджетных кредитов, выданных из республиканского бюджета – 11 993,6 тысяч тенге.";

1 405 376,0
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 457,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
384 017,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
141 877,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
488 892,8
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 726 226,0
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 519 365,0
074
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
84 863,0
075
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектеп білім беру нысандарын күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
745 728,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 136 850,7
271
Облыстың құрылыс басқармасы
5 627 362,0
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
5 196 253,0
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
431 109,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 652 448,1
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 310 482,5
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
341 965,6
05
Денсаулық сақтау
6 280 859,9
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
4 896 837,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 405 376,0
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
4 457,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
384 017,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
141 877,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
488 892,8
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
4 726 226,0
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
1 519 365,0
074
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
84 863,0
075
Целевые текущие трансферты бюджетам районным (городов областного значения) бюджетам на капитальный ремонт объектов школьного образования
745 728,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 136 850,7
271
Управление строительства области
5 627 362,0
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
5 196 253,0
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
431 109,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 652 448,1
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 310 482,5
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
341 965,6
05
Здравоохранение
6 280 859,9
253
Управление здравоохранения области
4 896 837,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

150 461,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
118 501,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
112 117,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
120 354,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 084,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
22 791,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 151 583,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
90 656,7
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1 100,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 621 068,2
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі
30 155,0
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдендірілген көлемін қосымша қамтамасыз ету
472 192,0
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
775,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 384 022,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
1 384 022,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
6 033 296,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 865 859,1
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
117 630,8
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
724 743,8
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
467 149,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 100,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 322 061,3
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

150 461,0
006
Услуги по охране материнства и детства
118 501,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
112 117,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
120 354,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 084,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 791,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 151 583,0
029
Областные базы специального медицинского снабжения
90 656,7
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1 100,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 621 068,2
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами
30 155,0
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
472 192,0
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
775,0
271
Управление строительства области
1 384 022,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
1 384 022,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
6 033 296,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 865 859,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
117 630,8
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
724 743,8
003
Социальная поддержка инвалидов
467 149,0
007
Капитальные расходы государственного органа
1 100,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 322 061,3
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

237 862,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
3 458,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
691 678,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
314,8
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
286 883,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
10 911,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
245 378,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
8 610,0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
250 475,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 964,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
168 260,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
38 039,1
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
289 341,3
261
Облыстың білім басқармасы
949 407,4
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
896 849,2
037
Әлеуметтік сауықтандыру
52 558,2
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
408,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
408,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
89 509,1
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

237 862,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3 458,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
691 678,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
314,8
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
286 883,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10 911,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
245 378,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
8 610,0
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
250 475,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
1 964,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
168 260,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
38 039,1
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
289 341,3
261
Управление образования области
949 407,4
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
896 849,2
037
Социальная реабилитация
52 558,2
263
Управление внутренней политики области
28 113,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
408,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
408,0
270
Управление по инспекции труда области
89 509,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне

49 820,8
010
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
204 585,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
1 626 338,5
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
78 828,7
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
933 475,8
006
Жануарлар дүниесін қорғау
36 447,0
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
394 355,0
009
"Шортанды - Щучинск" учаскесінде "Астана – Щучинск" автомобиль жолының бойында орман екпе ағаштарын отырғызу
182 132,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 100,0
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
36 198 804,0
001
Жергiлiкті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттiк саясатты iске асыру жөнiндегi қызметтер
155 894,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
617 484,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 900,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
5 206,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
166 322,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
9 058 976,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
115 794,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
8 480,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 671 368,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
8 395 785,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
50 140,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
4 594 433,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
95 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
4 243 054,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
6 735 153,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау

49 820,8
010
Капитальные расходы государственного органа
600,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
204 585,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
1 626 338,5
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
78 828,7
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
933 475,8
006
Охрана животного мира
36 447,0
008
Мероприятия по охране окружающей среды
394 355,0
009
Создание лесонасаждений вдоль автомобильной дороги "Астана-Щучинск" на участках "Шортанды-Щучинск"
182 132,0
013
Капитальные расходы государственного органа
1 100,0
255
Управление сельского хозяйства области
36 198 804,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
155 894,0
002
Поддержка семеноводства
617 484,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 900,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
5 206,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
166 322,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
9 058 976,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
115 794,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
8 480,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 671 368,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
8 395 785,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
50 140,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
4 594 433,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
95 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
4 243 054,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
6 735 153,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства

171 600,0
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
51 215,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000,0
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
10 000,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
1 051 999,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 707,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 930,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
3 645,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
60 075,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
9 284,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
911 358,0
725
Облыстың жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
54 225,5
001
Жергілікті деңгейде жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 625,5
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 505 484,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 320 539,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 549,6
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
912,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
1 254 077,9
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
137 218,6
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 411,1
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
101 207,5
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
47 726,8
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

171 600,0
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
51 215,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
50 000,0
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
10 000,0
719
Управление ветеринарии области
1 051 999,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
64 707,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 930,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 645,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
60 075,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
9 284,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
911 358,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
54 225,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
53 625,5
003
Капитальные расходы государственного органа
600,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 505 484,9
271
Управление строительства области
1 320 539,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
65 549,6
005
Капитальные расходы государственного органа
912,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
1 254 077,9
272
Управление архитектуры и градостроительства области
137 218,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
35 411,1
004
Капитальные расходы государственного органа
600,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
101 207,5
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
47 726,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля

46 679,8
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 047,0
12
Көлiк және коммуникация
14 220 904,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
14 220 904,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 727,4
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
384 553,0
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
974 228,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 300 116,3
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
600,0
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
300 000,0
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
3 254 601,0
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
4 632 187,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 316 892,0
13
Басқалар
8 423 164,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
814 938,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
814 938,0
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
50 458,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
50 458,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
4 170 439,0
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
431 949,0
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 738 490,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
600 000,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
600 000,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
1 282 881,0
004
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
40 000,0
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау

46 679,8
003
Капитальные расходы государственного органа
1 047,0
12
Транспорт и коммуникации
14 220 904,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
14 220 904,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
57 727,4
002
Развитие транспортной инфраструктуры
384 553,0
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
974 228,0
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
3 300 116,3
011
Капитальные расходы государственного органа
600,0
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
300 000,0
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
3 254 601,0
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
4 632 187,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 316 892,0
13
Прочие
8 423 164,0
253
Управление здравоохранения области
814 938,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
814 938,0
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
50 458,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
50 458,0
257
Управление финансов области
4 170 439,0
012
Резерв местного исполнительного органа области
431 949,0
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3 738 490,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
600 000,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
600 000,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
1 282 881,0
004
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
40 000,0
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"

4 976 896,0
001
Облыс аумағында қоғамдық тәртіптті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 971 575,0
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
5 321,0
04
Бiлiм беру
16 282 557,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
314 275,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
10 327,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
259 919,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
44 029,0
261
Облыстың білім басқармасы
11 594 155,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
121 900,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
970 067,0
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
132 319,0
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
78 241,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
708 169,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
246 215,0
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
321 377,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
7 817 723,0
029
Әдістемелік жұмыс
107 962,0
052
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
948 305,0
057
Жоғары, жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар мамандар даярлау және білім алушыларға әлеуметтік қолдау көрсету
141 877,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 899 541,0
079
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
2 644 949,0
099
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
254 592,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 474 586,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 158 641,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
315 945,0
05
Денсаулық сақтау
4 180 954,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 646 438,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

4 976 896,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области
4 971 575,0
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
5 321,0
04
Образование
16 282 557,0
253
Управление здравоохранения области
314 275,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
10 327,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
259 919,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
44 029,0
261
Управление образования области
11 594 155,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
121 900,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
970 067,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
132 319,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
78 241,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
708 169,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
246 215,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
321 377,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
7 817 723,0
029
Методическая работа
107 962,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
948 305,0
057
Подготовка специалистов с высшим, послевузовским образованием и оказание социальной поддержки обучающимся
141 877,0
271
Управление строительства области
2 899 541,0
079
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 644 949,0
099
Строительство и реконструкция объектов технического, профессионального и послесреднего образования
254 592,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 474 586,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 158 641,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
315 945,0
05
Здравоохранение
4 180 954,0
253
Управление здравоохранения области
2 646 438,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения

054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
69 439,0
261
Облыстың білім басқармасы
873 862,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
823 034,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
50 828,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
85 630,0
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
85 630,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15 116 225,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
7 351 746,0
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 125 267,0
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
65 000,0
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 161 479,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
7 764 479,0
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71 117,0
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 010 922,0
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 742 055,0
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 130 385,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
810 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6 525 847,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
1 051 033,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
243 134,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
222 023,0
007
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
464 453,0
010
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
47 859,0
078
Өңірде діни ахуалды зерделеу және талдау
73 564,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
500 000,0
017
Cпорт объектілерін дамыту
500 000,0
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы

054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
69 439,0
261
Управление образования области
873 862,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
823 034,0
037
Социальная реабилитация
50 828,0
270
Управление по инспекции труда области
85 630,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
85 630,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 116 225,0
271
Управление строительства области
7 351 746,0
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 125 267,0
015
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
65 000,0
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
5 161 479,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
7 764 479,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
71 117,0
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
3 010 922,0
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2 742 055,0
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 130 385,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
810 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 525 847,0
263
Управление внутренней политики области
1 051 033,0
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
243 134,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
222 023,0
007
Услуги по проведению государственной информационной политики
464 453,0
010
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
47 859,0
078
Изучение и анализ религиозной ситуации в регионе
73 564,0
271
Управление строительства области
500 000,0
017
Развитие объектов спорта
500 000,0
273
Управление культуры, архивов и документации области

16 829 656,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
9 015 155,4
оның iшiнде:
Облыстың қаржы басқармасы
40 200,0
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
40 200,0
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
35 008,7
Көкшетау қаласының 2050 жылға дейінгі дамыту статегиясын әзірлеуге
35 008,7
Облыстың білім басқармасы
1 221 900,7
Ерейментау ауданың мектепке дейінгі ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
85 050,0
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
96 134,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
224 275,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
317 468,0
Степногорск қаласына мектеп автобусын сатып алуға
9 000,0
Мектептерге арналған оқулықтарды сатып алу және жеткізу
250 000,0
Астрахан ауданы Есіл орта мектебінің материалдық-техникалық базаны жарақтандыруға
9 364,2
Бiлiм беру объектілерінің жөндеуіне
205 109,5
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге
25 500,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 282 104,7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
3 252 104,7
Тұрғын үйлерін төлеп немесе сатып алуға
30 000,0
Облыстың жер қатынастары басқармасы
204 585,0
Жер пайдаланушыларға немесе жер учаскелерінің меншік иелеріне Астана қаласының жасыл аймағын құру үшін жер учаскелерін мәжбүрлеп иеліктен шығару кезінде келтірілген шығынды өтеуге
204 585,0
Облыстың ветеринария басқармасы
911 358,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
834 893,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
76 465,0
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
675 610,3
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
19 760,0
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
76 821,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
253 188,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
47 791,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
28 420,0
жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға
28 420,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге
79 588,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
8 080,0
Елорда аймағында тұратын азаматтардың анықталған санатына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге

16 829 656,8
Целевые текущие трансферты
9 015 155,4
в том числе:
Управление финансов области
40 200,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
40 200,0
Управление экономики и бюджетного планирования области
35 008,7
На разработку стратегии развития города Кокшетау до 2050 года
35 008,7
Управление образования области
1 221 900,7
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях Ерейментауского района
85 050,0
На открытие IT-классов в школах
96 134,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
224 275,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
317 468,0
На приобретение школьного автобуса городу Степногорск
9 000,0
На приобретение и доставку учебников для школ
250 000,0
На оснащение материально-технической базы Есильской средней школы Астраханского района
9 364,2
На ремонты объектов образования
205 109,5
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
25 500,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 282 104,7
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
3 252 104,7
На приобретение или выкуп жилья
30 000,0
Управление земельных отношений области
204 585,0
На возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
204 585,0
Управление ветеринарии области
911 358,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
834 893,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
76 465,0
Управление координации занятости и социальных программ области
675 610,3
Размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
19 760,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа
76 821,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
253 188,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
47 791,0
На развитие рынка труда, в том числе:
28 420,0
на трудоустройство через частные агентства занятости
28 420,0
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
79 588,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
8 080,0
На обеспечение льготного проезда отдельной категории граждан пристоличной зоны

28 749,6
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
90 906,3
Көпбалалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде бір жолғы әлеуметтік көмек көрсету
42 306,4
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 344 275,0
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
1 316 892,0
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
1 027 383,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
101 207,5
Тегжейлі жоспар жобасымен бас жоспарларды әзірлеуге
17 736,5
Даму және құрылыс салу схемаларын әзірлеуге
83 471,0
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
198 905,5
Мәдениет объектілерінің жөндеуіне
198 905,5
Нысаналы даму трансферттерi
7 814 501,4
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
4 252 360,3
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға
868 230,0
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салуға және реконструкциялауға
550 038,1
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға
777 898,6
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 377 347,1
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға
77 408,5
Спорт объектілерін дамытуға
601 438,0
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 483 205,8
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
886 907,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
642 584,0
Жылу-энергетикалық жүйені дамытуға
140 692,0
Газ тасымалдау жүйесін дамытуға
473 726,0
Жылумен жабдықтау жүйесін дамытуға
289 377,0
Көкшетау қаласының дамытуын жайғастыруға
13 419,8
Жарғылық капиталын үлкейту
36 500,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 078 935,3
Көлік инфрақұрылымын дамытуға
1 078 935,3

28 749,6
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
90 906,3
На оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
42 306,4
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 344 275,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
1 316 892,0
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 027 383,0
Управление архитектуры и градостроительства области
101 207,5
На разработку генеральных планов с проектом детальной планировки
17 736,5
На разработку схем развития и застройки
83 471,0
Управление культуры, архивов и документации области
198 905,5
На ремонт объектов культуры
198 905,5
Целевые трансферты на развитие
7 814 501,4
в том числе:
Управление строительства области
4 252 360,3
На строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
868 230,0
На строительство и реконструкцию объектов дошкольного воспитания и обучения
550 038,1
На строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
777 898,6
На развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 377 347,1
На развитие благоустройства городов и населенных пунктов
77 408,5
На развитие объектов спорта
601 438,0
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 483 205,8
На развитие систем водоснабжения и водоотведения
886 907,0
На развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
642 584,0
На развитие теплоэнергетической системы
140 692,0
На развитие газотранспортной системы
473 726,0
На развитие системы теплоснабжения
289 377,0
На развитие обустройства города Кокшетау
13 419,8
Увеличение уставного капитала
36 500,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 078 935,3
На развитие транспортной инфраструктуры
1 078 935,3