"Ақмола облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № А-7/316 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 мамырдағы № А-5/224 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 7194 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақмола облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау, су бұру және жылумен жабдықтау жөніндегі коммуналдық көрсетілетін қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № А-7/316 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5480 болып тіркелген, 2016 жылғы 09 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген, Ақмола облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларында:
"Зеренді ауданы" бөлімі келесі мазмұндағы реттік нөмірі 18-1-жолымен толықтырылсын:
"
18-1
"Вторая Зерендинская теплораспределительная компания" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Азат ауылы
0,03607
жоқ
жоқ
".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аталған мәселеге жетекшілік ететін Ақмола облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржықпаев

О внесении дополнения в постановление акимата Акмолинской области от 23 июня 2016 года № А-7/316 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 16 мая 2019 года № А-5/224. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 мая 2019 года № 7194
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Акмолинской области" от 23 июня 2016 года № А-7/316 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5480, опубликовано 09 августа 2016 года в информационно – правовой системе "Әділет") следующее дополнение:
в нормах потребления коммунальных услуг по теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Акмолинской области, утвержденных указанным постановлением:
раздел "Зерендинский район" дополнить строкой, порядковый номер 18-1, следующего содержания:
"
18-1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Вторая Зерендинская теплораспределительная компания"
село Азат
0,03607
отсутствует
отсутствует
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области, курирующего данный вопрос.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев