"Ақмола облысындағы меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № А-13/598 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-6 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 21 маусымдағы № А-6/291 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 21 маусымдағы № 6С-35-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 7269 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Ақмола облысындағы меншікке немесе жер пайдалануға берілетін ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерінің ең аз мөлшерін белгілеу туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № А-13/598 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 5С-8-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3596 болып тіркелген, 2013 жылғы 15 қаңтарда "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасы осы әкімдік қаулысының және мәслихат шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржықпаев
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
А.Гусев
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Ә.Баймағамбетов
Ақмола облысы әкімдігінің
2019 жылғы 21 маусымдағы
№ А-6/291 қаулысына және
Ақмола облыстық
мәслихатының

О внесении изменения в постановление акимата Акмолинской области от 7 декабря 2012 года № А-13/598 и решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-6 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 21 июня 2019 года № А-6/291 и решение Акмолинского областного маслихата от 21 июня 2019 года № 6С-35-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июля 2019 года № 7269
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области от 7 декабря 2012 года № А-13/598 и решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2012 года № 5С-8-6 "Об установлении минимальных размеров земельных участков сельскохозяйственного назначения, предоставляемых в собственность или землепользование в Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3596, опубликовано 15 января 2013 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению акимата и решению маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению акимата и решению маслихата.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской
области
Е.Маржикпаев
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
А.Гусев
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
А.Баймагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 июня 2019 года
№ А-6/291 и решению
Акмолинского областного