Ақмола облысы Целиноград ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қазандағы № А-11/510 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2019 жылғы 25 қазандағы № 6С-38-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 7457 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес, Целиноград ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 19 ақпандағы № А-1/92 қаулысының және Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 286/41-6 "Целиноград ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы ұсыныс енгізу туралы" шешімінің негізінде, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақмола облысы Целиноград ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына келесі өзгерістер енгізілсін:
Қызыл суат, Аққайың, Шұбар ауылдары шекараларында Қызыл суат ауылдық округі, округ орталығы Қызыл суат ауылы болып құрылсын;
Қоянды ауылдық округі, дербес әкімшілік-аумақтық бірлік ретінде Қоянды ауылы болып қайта құрылсын;
Талапкер ауылдық округінің шекарасы Қызыл суат ауылын Талапкер ауылдық округінің әкімшілігі бағынысынан алып, Қызыл суат ауылдық округінің әкімшілігі бағынысына тапсыру арқылы өзгертілсін.
Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің Шнет ауылы таратылсын және есепті деректерден шығарылсын.
2. Осы бірлескен Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының
әкімі
Е.Маржықпаев
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Ғ.Бекмагамбетов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
А.Баймағамбетов

Об изменении административно-территориального устройства Целиноградского района Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 25 октября 2019 года № А-11/510 и решение Акмолинского областного маслихата от 25 октября 2019 года № 6С-38-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 октября 2019 года № 7457
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании постановления акимата Целиноградского района от 19 февраля 2019 года № А-1/92 и решения Целиноградского районного маслихата от 19 февраля 2019 года № 286/41-6 "О внесении предложений об изменении административно-территориального устройства Целиноградского района", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в административно-территориальное устройство Целиноградского района Акмолинской области:
образовать административно - территориальную единицу Кызылсуатский сельский округ в границах сел Кызыл суат, Аккайын, Шубар, определив центром сельского округа село Кызыл суат;
преобразовать Кояндинский сельский округ в село Коянды как самостоятельную административно-территориальную единицу;
изменить границы Талапкерского сельского округа с передачей села Кызыл суат из административного подчинения Талапкерского сельского округа в административное подчинение Кызылсуатского сельского округа;
упразднить и исключить из учета данных село Шнет сельского округа Рахымжана Кошкарбаева.
2. Настоящее совместное постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким
Акмолинской области
Е.Маржикпаев
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
Г.Бекмагамбетов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
А.Баймагамбетов