"Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № А-5/199 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № А-12/644 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 7598 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 4 ақпандағы № А-2/47 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 04.02.2020 № А-2/47 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 15 наурыздағы № 108 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 18404 болып тіркелген) сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Мал шаруашылығы саласындағы субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № А-5/199 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7168 болып тіркелген, 2019 жылғы 6 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі Е.Маржикпаев
Ақмола облысы әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 29 апреля 2019 года № А-5/199 "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства"
Постановление акимата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № А-12/644. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 декабря 2019 года № 7598. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 4 февраля 2020 года № А-2/47
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 04.02.2020 № А-2/47 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 марта 2019 года № 108 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 18404), акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении объемов субсидий в области животноводства" от 29 апреля 2019 года № А-5/199 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7168, опубликовано 6 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области Е.Маржикпаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области