2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 4 наурыздағы № А-3/400 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 наурызда № 7098 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № А-9/1751 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 27.09.2019 № А-9/1751 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б. Әміреноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Көкшетау қаласының әкімі Е.Маржықпаев
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 4 наурыздағы
№ А-3/400 қаулысымен
бекітілген
2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Елді мекеннің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
Көкшетау қаласы
5903
1416
150
0
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
26520 теңге
26520 теңге
19360 теңге
0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Балабақша
Толық күн болатын шағын орталық
Мемлекеттік
Жеке меншік
Мемлекеттік
Жеке меншік
3 жасқа дейін - 9878 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін - 12074 теңге
3 жасқа дейін - 9878 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін - 12074 теңге
3 жасқа дейін - 9878 теңге
3 жастан 7 жасқа дейін - 12074 теңге
0

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 4 марта 2019 года № А-3/400. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 марта 2019 года № 7098. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 27 сентября 2019 года № А-9/1751
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 27.09.2019 № А-9/1751 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Амренову А.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2019 года.
Аким города Кокшетау Е.Маржикпаев
Утвержден постановлением
акимата города Кокшетау
от 4 марта 2019 года
№ А-3/400
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год
Наименование населенного пункта
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
город Кокшетау
5903
1416
150
0
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
26520 тенге
26520 тенге
19360 тенге
0
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Государственный
Частный
Государственный
Частный
до 3 лет - 9878 тенге
от 3 лет до 7 лет - 12074 тенге
до 3 лет - 9878 тенге
от 3 лет до 7 лет - 12074 тенге
до 3 лет - 9878 тенге
от 3 лет до 7 лет - 12074 тенге
0