Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № С-26/3 "2019 жылға арналған ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау көрсету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 26 шілдедегі № С-35/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 шілдеде № 7304 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2019 жылға арналған ауылдық елді мекендерге жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтік қолдау көрсету туралы" 2018 жылғы 20 желтоқсандағы № С-26/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6965 тіркелген, 2018 жылғы 26 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1) жүз еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы;".
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
35-ші кезектен тыс сессиясының төрайымы
Ә.Шәрімова
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
хатшысы
Ж.Абишев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімдігі

О внесении изменения в решение Кокшетауского городского маслихата от 20 декабря 2018 года № С-26/3 "О предоставлении специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья на 2019 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 26 июля 2019 года № С-35/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 июля 2019 года № 7304
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О предоставлении специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья на 2019 год" от 20 декабря 2018 года № С-26/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6965, опубликовано 26 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) подъемное пособие в сумме, равной стократному месячному расчетному показателю;".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 35-ой внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
А.Шаримова
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Ж.Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Кокшетау