Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № С-26/6 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 тамыздағы № С-36/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қыркүйекте № 7367 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № С-26/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7033 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 242 345,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 238 097,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 128 508,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 623 979,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 251 760,9 мың теңге;
2) шығындар – 35 384 102,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -137 423,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 110 600,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 248 023,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 293 060,8 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 293 060,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 297 395,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 297 395,0 мың теңге.";
7 -тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2019 жылға 420 000,0 мың теңге сомасында қаланың жергілікті атқарушы органның резерві бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5- қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының кезектен
тыс 36-шы сессиясының
төрайымы
Ә. Шаримова
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Ж. Абишев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімдігі
Көкшетау қалалық мәслихатының
2019 жылғы 28 тамыздағы
№ С-36/2 шешіміне
1 қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ С-26/6 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 21 декабря 2018 года № С-26/6 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28 августа 2019 года № С-36/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 сентября 2019 года № 7367
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № С-26/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7033, опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 242 345,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 20 238 097,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 128 508,3 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 623 979,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 251 760,9 тысяч тенге;
2) затраты – 35 384 102,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -137 423,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 110 600,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 248 023,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 293 060,8 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 293 060,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 297 395,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 297 395,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2019 год в сумме 420 000,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель 36-ой внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
А. Шаримова
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Ж. Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Кокшетау
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 28 августа
2019 года № С-36/2
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 21 декабря
2018 года № С-26/6
Городской бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

2351,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
963389,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
200952,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14060,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
283119,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4788,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
72128,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
148204,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
185951,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54186,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
57989,8
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
57989,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
309646,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108562,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3948,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
562,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
132696,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
63877,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1663,4
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
1663,4
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8556548,8
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
636320,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
636195,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
125,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6020498,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

2351,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
963389,8
002
Программа занятости
200952,1
006
Оказание жилищной помощи
14060,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
283119,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4788,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
72128,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
148204,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
185951,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54186,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
57989,8
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
57989,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
309646,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108562,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3948,0
021
Капитальные расходы государственного органа
562,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
132696,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
63877,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1663,4
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
1663,4
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8556548,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
636320,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
636195,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
125,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6020498,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

122
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
293060,8
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
293060,8
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-1297395,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
1297395,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 28 тамыздағы
№ С-36/2 шешіміне
2-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ С-26/6 шешіміне
4-қосымша
2019 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
6 745 228,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
2 746 987,0
оның iшiнде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 167 803,2
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
133 060,0
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
240,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтауға
170,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға
70,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
767 339,8
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
542 652,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
3 807,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге
23 459,0
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
59 736,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
1 151,8
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға мемлекеттік гранттарды ұсыну, соның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылар мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
30 300,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
56 317,0
Ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуіне
11 227,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
36 726,0
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
1 964,0
Көкшетау қаласының білім бөлімі
678 544,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
678 544,0
Нысаналы даму трансферттерi
3 937 641,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
3 937 641,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Краснояр тас жолы бойында оқу-тәрбиелік кешенінің құрылысы

122
Аппарат акима района (города областного значения)
293060,8
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
293060,8
V. Дефицит (профицит) бюджета
-1297395,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
1297395,0
Приложение 2 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 28 августа
2019 года № С-36/2
Приложение 4 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 21 декабря
2018 года № С-26/6
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского
бюджета бюджету города Кокшетау на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
6 745 228,0
Целевые текущие трансферты
2 746 987,0
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 167 803,2
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
133 060,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
240,0
На обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
170,0
На установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
70,0
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
767 339,8
На выплату государственной адресной социальной помощи
542 652,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
3 807,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
23 459,0
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
59 736,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
1 151,8
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
30 300,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
56 317,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
11 227,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
36 726,0
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
1 964,0
Отдел образования города Кокшетау
678 544,0
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
678 544,0
Целевые трансферты на развитие
3 937 641,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
3 937 641,0
Строительство учебно-воспитательного комплекса вдоль Красноярской трассы города Кокшетау Акмолинской области

10 951,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы № 1 орта мектебіне 600 орындық жапсар-жай құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
343 718,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы "№ 6 орта мектебі" 300 орындық коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жапсар-жай құрылысы
457 880,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы "№ 13 "ЭКОС" экологиялық мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне 420 орындық жапсар-жай құрылысы
461 572,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
672 432,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға

10 951,0
Строительство пристройки на 600 мест к средней школе № 1 в городе Кокшетау Акмолинской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
343 718,0
Строительство пристройки к коммунальному государственному учреждению "Средняя школа № 6" на 300 мест в городе Кокшетау Акмолинской области
457 880,0
Строительство пристройки на 420 мест к коммунальному государственному учреждению "Экологическая школа-гимназия № 13 "ЭКОС" в городе Кокшетау Акмолинской области
461 572,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
672 432,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

1 991 088,0
Бюджеттік кредиттер
60 600,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлімі
60 600,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
60 600,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 28 тамыздағы
№ С-36/2 шешіміне
3-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ С-26/6 шешіміне
5-қосымша
2019 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық
бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы

1 991 088,0
Бюджетные кредиты
60 600,0
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
60 600,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
60 600,0
Приложение 3 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 28 августа
2019 года № С-36/2
Приложение 5 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 21 декабря
2018 года № С-26/6
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного
бюджета бюджету города Кокшетау на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего

8 280 190,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
4 192 218,7
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 145 659,8
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
845 700,0
Аулалық аумақтарды жөндеу
369 707,0
Коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу
79 548,0
Әлеуметтік маңызы бар маршруттарға қызмет көрсететін тасымалдаушылардың залалдарын субсидиялау
139 520,0
Облыс орталығының санитариясын қамтамасыз етуге
20 000,0
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою
636 195,0
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардын балаларын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
54 989,8
Көкшетау қаласының білім бөлімі
145 661,0
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 330,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
48 566,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
71 816,0
Мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу
18 799,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
2 150,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
75 056,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
5 160,0
Мүгедектермен қарттарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
11 515,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге
5 918,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
27 222,0
Жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға
5 950,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
19 291,0
Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі
8 513,0
Эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
8 213,0
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
300,0
Көкшетау қаласы әкімдігінің аппараты
1 405 617,2
Көкшетау қаласының жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарын жылу беру маусымына дайындау
1 256 301,2
Ғимаратты сатып алуға
149 316,0
Көкшетау қаласының қаржы бөлімі
2 200,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
2 200,0
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
35 008,7
Көкшетау қаласының 2050 жылға дейінгі дамыту стратегиясын әзірлеуге
35 008,7
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
374 503,0
Көкшетау қаласындағы 8 Март көшесі, 113 б бойынша 45 пәтерлі тұрғын үйге электрмен жабдықтаудың инженерлік желілерін жеке құрылыс салушылардан сатып алу

8 280 190,6
Целевые текущие трансферты
4 192 218,7
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
2 145 659,8
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
845 700,0
Ремонт дворовых территорий
369 707,0
Ремонт объектов коммунальной собственности
79 548,0
Субсидирование убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых маршрутов
139 520,0
Обеспечение санитарии областного центра
20 000,0
Изъятие земельных участков для государственных надобностей
636 195,0
Обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
54 989,8
Отдел образования города Кокшетау
145 661,0
На открытие IT-классов в школах
4 330,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
48 566,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
71 816,0
На приобретение и доставку учебников для школ
18 799,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2 150,0
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
75 056,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
5 160,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа престарелым и инвалидам
11 515,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
5 918,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
27 222,0
На трудоустройство через частные агентства занятости
5 950,0
На выплату единовременной материальной помощи к 30- летию вывода Советских войск из Афганистана
19 291,0
Отдел ветеринарии города Кокшетау
8 513,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
8 213,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
300,0
Аппарат акима города Кокшетау
1 405 617,2
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям города Кокшетау
1 256 301,2
На приобретение здания
149 316,0
Отдел финансов города Кокшетау
2 200,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2 200,0
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
35 008,7
На разработку стратегии развития города Кокшетау до 2050 года
35 008,7
Отдел строительства города Кокшетау
374 503,0
Выкуп инженерных сетей электроснабжения у частных застройщиков к 45-ти квартирному жилому дому по улице 8 Марта, 113б в городе Кокшетау

34 661,0
Көкшетау қаласындағы Абылай хан 1даңғылындағы, 184 және 225 пәтерлі тұрғын үйлерге электрмен жабдықтаудың инженерлік желілерін жеке құрылыс салушылардан сатып алу
200 832,6
Көкшетау қаласындағы Абылай хан 1даңғылындағы, 184 және 225 пәтерлі тұрғын үйлерге сумен жабдықтау, кәріз және жылумен жабдықтау инженерлік желілерін жеке құрылыс салушылардан сатып алу
139 009,4
Нысаналы даму трансферттерi
2 374 681,9
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
538 332,1
Көкшетау қаласындағы (Мұхтар Әуезов көшесінен Абылай хан даңғылына дейін) Мәлік Ғабдуллин көшесін қайта құру
55 013,0
Мәлік Ғабдуллин көшесі бойынша Қылшақты өзені арқылы көпірді реконструкциялау
199 286,0
Көкшетау қаласы Васильковский, Көктем және Сарыарқа шағын аудандары арасындағы жол құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
17 678,3
Васильковский, Көктем және Сарыарқа шағын аудандары арасындағы жол құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласы Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Сәкен Жүнісов көшесінің қиылысындағы жолды реконструкциялау
10 000,0
Көкшетау қаласындағы Абылай-хан даңғылынан ескі әуежайға дейінгі Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының жолын реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
18 404,8
Көкшетау қаласындағы Абылай-хан даңғылынан ескі әуежайға дейінгі Нұрсұлтан Назарбаев даңғылын реконструкциялау
1 000,0
Центральный шағын ауданынан Сарыарқа шағын ауданына дейінгі Мәлік Ғабдуллин көшесі автожолын реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
21 530,2
Центральный шағын ауданынан Сарыарқа шағын ауданына дейінгі Мәлік Ғабдуллин көшесі автожолын реконструкциялау
1 000,0
Көкшетау қаласы Мәлік Ғабдуллин көшесіндегі жолды реконструкциялау (Мұхтар Әуезов көшесінен Ақан-Сері көшесіне дейінгі учаскесі)
200 000,0
Көкшетау қаласының ескі әуежайдан Сарыарқа шағын ауданына дейін Қопа көлінің бойындағы жағалау аймағының құрылысына, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
12 419,8
Көкшетау қаласының ескі әуежайдан Сарыарқа шағын ауданына дейін Қопа көлінің бойындағы жағалау аймағының құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 836 349,8
Көкшетау қаласындағы Мұхтар Әуезов 119, көшесі бойынша 280 орындық балабақша құрылысы
300 038,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы аумағы 38,6 га учаскесінде (байлау) 280 орындық балабақшаның құрылысы
50 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Краснояр тас жолы бойында оқу-тәрбиелік кешенінің құрылысы

34 661,0
Выкуп инженерных сетей электроснабжения у частных застройщиков к 184 и 225 квартирным жилым домам на проспекте Абылай хана, 1 в городе Кокшетау
200 832,6
Выкуп инженерных сетей водоснабжения, канализации и теплоснабжения у частных застройщиков к 184 и 225 квартирным жилым домам на проспекте Абылай хана, 1 в городе Кокшетау
139 009,4
Целевые трансферты на развитие
2 374 681,9
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
538 332,1
Реконструкция улицы Малика Габдуллина (от улицы Мухтара Ауэзова до проспекта Абылай хана) города Кокшетау
55 013,0
Реконструкция моста через речку Кылшакты по улице Малика Габдуллина
199 286,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство дороги между микрорайонами Васильковский, Коктем и Сарыарка города Кокшетау
17 678,3
Строительство дороги между микрорайонами Васильковский, Коктем и Сарыарка
1 000,0
Реконструкция дороги на перекрестке проспекта Нұрсұлтан Назарбаев-улицы Сакена Жунусова в городе Кокшетау
10 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию дороги проспекта Нұрсұлтан Назарбаев от проспекта Абылай хана до старого аэропорта в городе Кокшетау
18 404,8
Реконструкция дороги проспекта Нұрсұлтан Назарбаев от проспекта Абылай хана до старого аэропорта в городе Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию автодороги улицы Малика Габдуллина от микрорайона Центральный до микрорайона Сарыарка
21 530,2
Реконструкция автодороги улицы Малика Габдуллина от микрорайона Центральный до микрорайона Сарыарка
1 000,0
Реконструкция дороги по улице Малика Габдуллина (участок от улицы Мухтара Ауэзова до улицы Акана серэ) в городе Кокшетау
200 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, на строительство набережной зоны вдоль озера Копа от старого аэропорта до микрорайона Сарыарка города Кокшетау
12 419,8
Строительство набережной зоны вдоль озера Копа от старого аэропорта до микрорайона Сарыарка города Кокшетау
1 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
1 836 349,8
Строительство детского сада на 280 мест по улице Мухтара Ауэзова, 119 в городе Кокшетау
300 038,1
Строительство детского сада на 280 мест (привязка) на участке площадью 38,6 га в городе Кокшетау Акмолинской области
50 000,0
Строительство учебно-воспитательного комплекса вдоль Красноярской трассы города Кокшетау Акмолинской области

95 938,0
Көкшетау қаласындағы № 1 орта мектепке 600 орындық қосымша құрылыс салу
37 000,0
Көкшетау қаласындағы № 6 орта мектепке 300 орындық қосымша құрылыс салу
35 000,0
Көкшетау қаласындағы № 13 орта мектепке 425 орындық қосымша құрылыс салу
41 600,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Сарыарқа шағын ауданында, № 9 а бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үй салу (1 позиция)
31 900,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Сарыарқа шағын ауданында, № 9 а бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үй салу (3 позиция)
31 800,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенінің құрылысы (аумағы 38,6 га учаскесінде) (1 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
38 170,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенінің құрылысы (аумағы 38,6 га учаскесінде) (2 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
37 790,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенінің құрылысы (аумағы 38,6 га учаскесінде) (3 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
38 110,0
Көкшетау қаласына қарасты Станционный кентінің оңтүстік бөлігінде аумағы 60 га учаскесінде инженерлік желілер құрылысы (электрмен жабдықтау желілері)
38 378,0
Көкшетау қаласына қарасты Станционный кентінің оңтүстік бөлігінде аумағы 60 га учаскесінде инженерлік желілер құрылысы (сумен жабдықтау желілері)
19 206,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы 40 пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер салу және абаттандыру (телефондандыру және абаттандыру)
10 546,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистральды инженерлік желілердің құрылысы (телефондандырудың сыртқы желілері)
3 975,0
Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистральды инженерлік желілердің құрылысы (жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
21 470,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында магистральды инженерлік желілердің құрылысы (аумағы 88,5 га учаскесінде). Жылу желілері
77 911,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында магистральды инженерлік желілердің құрылысы (аумағы 88,5 га учаскесінде). Сыртқы кәріз желілері
12 833,0
Көкшетау қаласының, Сарыарқа шағын ауданында магистральды инженерлік желілердің құрылысы (аумағы 88,5 га учаскесінде). Сумен жабдықтаудың сыртқы желілері
28 609,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданының солтүстігіне қарай магистральды инженерлік желілердің құрылысы (аумағы 88,5 га учаскесінде). Сыртқы электрмен жабдықтау желілері
64 500,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру мен сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (Электрмен жабдықтаудың сыртқы желілері)

95 938,0
Строительство пристройки на 600 мест к средней школе № 1 в городе Кокшетау
37 000,0
Строительство пристройки на 300 мест к средней школе № 6 в городе Кокшетау
35 000,0
Строительство пристройки на 425 мест к средней школе №13 в городе Кокшетау
41 600,0
Строительство пятиэтажного сорока квартирного жилого дома в микрорайоне Сарыарка, № 9 а города Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)
31 900,0
Строительство пятиэтажного сорока квартирного жилого дома в микрорайоне Сарыарка, № 9 а города Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
31 800,0
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1) (без наружных инженерных сетей).
38 170,0
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2) (без наружных инженерных сетей).
37 790,0
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 3) (без наружных инженерных сетей).
38 110,0
Строительство инженерных сетей в южной части поселка Станционный на участке площадью 60 га города Кокшетау (сети электроснабжения)
38 378,0
Строительство инженерных сетей в южной части поселка Станционный на участке площадью 60 га города Кокшетау (сети водоснабжения)
19 206,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 40-ка квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (телефонизация и благоустройство)
10 546,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау, Акмолинской области (Наружные сети телефонизации)
3 975,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау (Наружные сети теплоснабжения)
21 470,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области. Тепловые сети
77 911,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области. Наружные сети канализации.
12 833,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) в микрорайоне Сарыарка, города Кокшетау. Наружные сети водоснабжения
28 609,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) севернее микрорайона Сарыарка, города Кокшетау Акмолинской области. Наружные сети электроснабжения
64 500,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроснабжения)

6 145,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру мен сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (Электрмен жарықтаудың сыртқы желілері)
1 753,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру мен сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (Жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
3 106,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру мен сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (Телефондандырудың сыртқы желілері және абаттандыру)
58 751,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (1,2,3,4,5,6 кезектер) (Сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
2 948,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (7,8,9,10,11,12 кезектер) (Сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
2 943,6
Ақмола облысының Көкшетау қаласында көпфункционалды спорт орталығына инженерлік желілердің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
30 000,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында көпфункционалды спорт орталығына инженерлік желілердің құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласында 3,3 га учаскесінде жоспарланған "Көкшетау" Форум-орталығы айналасындағы аумақтарды реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 201,8
Көкшетау қаласында 3,3 га учаскесінде жоспарланған "Көкшетау" Форум-орталығы айналасындағы аумақтарды реконструкциялау
1 000,0
Көкшетау қаласында 3,4 га учаскесінде жоспарланған көпфункционалды спорт орталығының айналасындағы аумақтарды реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 206,7
Көкшетау қаласында 3,4 га учаскесінде жоспарланған көпфункционалды спорт орталығының айналасындағы аумақтарды реконструкциялау
1 000,0
Көкшетау қаласында, Көктем шағын ауданында трансформаторлық қосалқы станцияның және 10 кВ кабельдік желінің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 000,0
Көкшетау қаласында, Көктем шағын ауданында 10 кВ кабельдік желінің және трансформаторлық қосалқы станцияның құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласында, Көктем шағын ауданында су құбырының (диаметрі 600 мм) құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 000,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында сумен жабдықтаудың (диаметрі 600 мм) құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласында, Көктем шағын ауданында қолданыстағы коллекторға (диаметрі 300 мм) кәріздің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 000,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында қолданыстағы коллекторға (диаметрі 300 мм) кәріздің құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында квартал ішіндегі желілердің (жылумен жабдықтау, сумен жабдықтау, кәріз) құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

6 145,2
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроосвещения)
1 753,9
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети теплоснабжения)
3 106,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
58 751,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети электроснабжения)
2 948,6
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети электроснабжения)
2 943,6
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерных сетей к многофункциональному спортивному центру в городе Кокшетау Акмолинской области
30 000,0
Строительство инженерных сетей к многофункциональному спортивному центру в городе Кокшетау Акмолинской области
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию территорий вокруг планируемого Форум-центра "Кокшетау" на участке 3,3 га в городе Кокшетау
6 201,8
Реконструкция территорий вокруг планируемого Форум-центра "Кокшетау" на участке 3,3 га в городе Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию территорий вокруг планируемого Многофункционального спортивного центра на участке 3,4 га в городе Кокшетау
6 206,7
Реконструкция территорий вокруг планируемого Многофункционального спортивного центра на участке 3,4 га в городе Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство кабельной линии 10кВ и трансформаторной подстанции в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
3 000,0
Строительство кабельной линии 10кВ и трансформаторной подстанции в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство водопровода (диаметром 600 мм) в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
3 000,0
Строительство водопровода (диаметром 600 мм) в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство канализации к существующему коллектору (диаметром 300 мм) в микрорайоне Коктем города Кокшетау
3 000,0
Строительство канализации к существующему коллектору (диаметром 300 мм) в микрорайоне Коктем города Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство внутриквартальных сетей (теплоснабжение, водоснабжение, канализация) в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау

11 000,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында квартал ішіндегі желілердің (жылумен жабдықтау, сумен жабдықтау, кәріз) құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында "Көкшетау" Форум - орталығы кең жолақты интернет желісіне қолжетімді телефондандыру желісінің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
7 000,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында "Көкшетау" Форум - орталығы кең жолақты интернет желісіне қолжетімді телефондандыру желісінің құрылысы
1 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында (ауданы 88,5 га учаскесінде) магистральды желілердің құрылысы (Жылу желілері)
1 961,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
1 426,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй кешендеріне абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3) (Абаттандыру және телефондандырудың сыртқы желілері)
6 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй кешендеріне абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3) (Сыртқы кәріздің желілері)
1 957,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй кешендеріне абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3) (Сумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
1 692,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Электр жарығының сыртқы желілері)
4 463,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Телефондандырудың сыртқы желілері және абаттандыру)
91 613,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Сумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
9 105,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Сыртқы кәріз желілері)
5 847,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
13 651,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
2 650,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Электр жарығының сыртқы желілері)

11 000,0
Строительство внутриквартальных сетей (теплоснабжение, водоснабжение, канализация) в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство линии телефонизации с доступом к широкополосному интернету Форум-центру "Кокшетау" микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
7 000,0
Строительство линии телефонизации с доступом к широкополосному интернету Форум-центру "Кокшетау" в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
1 000,0
Строительство магистральных сетей (на участке площадью 88,5 га) в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области (Тепловые сети)
1 961,7
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети газоснабжения)
1 426,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3) (Благоустройство и наружные сети телефонизации)
6 000,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3) (Наружные сети канализации)
1 957,3
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3) (Наружные сети водоснабжения)
1 692,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети электроосвещения)
4 463,9
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
91 613,1
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети водоснабжения)
9 105,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети канализации)
5 847,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети газоснабжения)
13 651,5
Строительства наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети теплоснабжения)
2 650,1
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети электроосвещения)

4 463,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Сыртқы телефондандыру желілері және абатандыру)
84 357,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Сумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
6 115,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Сыртқы кәріз желілері)
7 389,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
14 043,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
2 616,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Гагарин көшесі бойынша кәріз коллекторының құрылысы)
1 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (телефондандыру желілері)
13 389,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Алаңішілік сыртқы су кәрізінің желілері)
15 609,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Алаңішілік сыртқы кәрізінің желілері)
4 959,8
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Алаңішілік сыртқы сумен жабдықтау желілері)
3 935,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Абаттандыру)
30 254,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Су құбырын реконструкциялау)
6 805,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге сметалық құжаттама және кәріз және сумен жабдықтау сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы

4 463,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
84 357,7
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети водоснабжения)
6 115,4
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети канализации)
7 389,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети газоснабжения)
14 043,3
Строительства наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети теплоснабжения)
2 616,6
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (строительство канализационного коллектора по улице Гагарина)
1 000,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (сети телефонизации)
13 389,2
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Внутриплощадочные сети наружной водоканализации)
15 609,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Внутриплощадочные сети наружной канализации)
4 959,8
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Внутриплощадочные сети наружного водоснабжения)
3 935,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство)
30 254,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Реконструкция водопровода)
6 805,0
Строительство наружных инженерных сетей водоснабжения и канализации и сметная документация к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный № 35 Б

32 639,2
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге газбен жабдықтау сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы
10 381,8
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге сметалық құжаттама және телефондандырудың сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы
329,5
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге жылумен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы
3 875,9
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге сметалық құжаттама және электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы
2 900,0
Көкшетау қаласы Васильковский шағын ауданының солтүстігіне қарай инженерлік желілерінің құрылысы, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу 2 кезең, 2 кезек (кәріздік сорғы станциясы)
1 500,0
Көкшетау қаласы Васильковский шағын ауданының солтүстігіне қарай инженерлік желілерінің құрылысы 2 кезең, 2 кезек (кәріздік сорғы станциясы)
50 000,0
Көкшетау қаласында № 1 аудандық бу-қазандықтың реконструкциясы, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
85 000,0
Көкшетау қаласындағы "Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының № 2 аудандық қазандығын қайта жаңартуға және салуға 480 Гкал/сағатына дейін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
30 000,0
Көкшетау қаласында оқушылар Сарайының құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
10 000,0
Көкшетау қаласында тоғыз қабатты 35 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (позиция 1) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
12 015,5
Көкшетау қаласында тоғыз қабатты 35 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (позиция 2) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
12 319,0
Көкшетау қаласында 40 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысы (позиция 1) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
3 646,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласында 30 пәтерлі бес қабатты тұрғын үйді салу (байлау) (3 позиция)
3 964,6
Ақмола облысы Көкшетау қаласында 30 пәтерлі бес қабатты тұрғын үйді салу (байлау) (6 позиция)
8 185,5
Азаматтарды қабылдау және оларға қызмет көрсету үшін Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызметтің) Ақмола облысы бойынша департаментінің сервис орталығын салу
66 456,2
Бюджеттік кредиттер
1 713 290,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 713 290,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
1 713 290,0

32 639,2
Строительство наружных инженерных сетей газоснабжения к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный № 35 Б
10 381,8
Строительство наружных инженерных сетей телефонизации и сметная документация к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный № 35 Б
329,5
Строительство наружных инженерных сетей теплоснабжения к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный № 35 Б
3 875,9
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения и сметная документация к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный дом № 35 Б
2 900,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство инженерных сетей севернее микрорайона Васильковский города Кокшетау 2 этап, 2 очередь (канализационная насосная станция)
1 500,0
Строительство инженерных сетей севернее микрорайона Васильковский в городе Кокшетау 2 этап, 2 очередь (канализационная насосная станция)
50 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция районной котельной № 1 в городе Кокшетау
85 000,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию и строительство районной котельной № 2 Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу" в городе Кокшетау до 480 Гкал/час
30 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство Дворца Школьников в городе Кокшетау
10 000,0
Строительство девятиэтажного 35-ти квартирного жилого дома в городе Кокшетау (позиция1) (без наружных инженерных сетей)
12 015,5
Строительство девятиэтажного 35-ти квартирного жилого дома в городе Кокшетау (позиция 2) (без наружных инженерных сетей)
12 319,0
Строительство 40-ка квартирного жилого дома в городе Кокшетау (позиция 1) (без наружных инженерных сетей)
3 646,1
Строительство 30-ти квартирного пятиэтажного жилого дома (привязка) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
3 964,6
Строительство 30-ти квартирного пятиэтажного жилого дома (привязка) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 6)
8 185,5
Строительство сервисного центра Департамента Агентства Республики Казахстан по противодействию коррупции (Антикоррупционной службы) по Акмолинской области для приема и обслуживания граждан
66 456,2
Бюджетные кредиты
1 713 290,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
1 713 290,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
1 713 290,0