2020 жылға арналған Көкшетау қаласында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қазандағы № А-10/1932 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 қазанда № 7453 болып тіркелді

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации в городе Кокшетау на 2020 год
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 25 октября 2019 года № А-10/1932. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 31 октября 2019 года № 7453

2014 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан Республикасының Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8) және 9) тармақшаларына, 27-бабы 1-тармағының 2), 3) және 4) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13898 болып тіркелген) сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктами 7), 8) и 9) статьи 9, подпунктами 2), 3) и 4) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13898), акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес, 2020 жылға арналған Көкшетау қаласында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес, 2020 жылға арналған Көкшетау қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в городе Кокшетау на 2020 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в городе Кокшетау на 2020 год, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Осы қаулының 3 қосымшасына сәйкес, 2020 жылға арналған Көкшетау қаласында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Көкшетау қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім А.Смаилов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 25 қазандағы
№ А-10/1932 қаулысына
1 қосымша
2020 жылға арналған Көкшетау қаласында ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымдар атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның
мөлшері
(%)
1
"Тыныс" акционерлік қоғамы
784
0,1
2
"КӨКШЕТАУ ЭНЕРГО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
414
0,2
3
"Ақсай" нан-тоқаш комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Ақмола облысы бойынша "Ақсай нан-Көкшетау" филиалы
151
0,6
4
"МПК "Красноярские колбасы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
49
2,0
5
Көкшетау қаласы әкімдігінің жанындағы "Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
630
0,1
6
"Швейная фабрика ДИАС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
55
1,8
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 25 қазандағы
№ А-10/1932 қаулысына
2 қосымша
2020 жылға арналған Көкшетау қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымдар атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері
(%)
1
"Тыныс" акционерлік қоғамы
784
0,1
2
"КӨКШЕТАУ ЭНЕРГО" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
414
0,2
3
"Ақсай" нан-тоқаш комбинаты" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Ақмола облысы бойынша "Ақсай нан-Көкшетау" филиалы
151
0,6
4
Көкшетау қаласы әкімдігінің жанындағы "Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
630
0,1
5
"Швейная фабрика ДИАС" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
55
1,8
6
Көкшетау қаласы әкімдігінің жанындағы шаруашылық жүргізуге құқылы "Көкшетау Су Арнасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
308
0,3
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 25 қазандағы
№ А-10/1932 қаулысына
3 қосымша
2020 жылға арналған Көкшетау қаласында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымдар атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері
(%)
1
Көкшетау қаласы әкімдігінің жанындағы "Көкшетау Жылу" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны

3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в городе Кокшетау на 2020 год, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кокшетау.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким А.Смаилов
Приложение 1
к постановлению
акимата города Кокшетау
от 25 октября 2019 года
№ А-10/1932
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в городе Кокшетау на 2020 год
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты
(%)
1
Акционерное общество "Тыныс"
784
0,1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "КОКШЕТАУ ЭНЕРГО"
414
0,2
3
Филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Хлебобараночный комбинат "Аксай" по Акмолинской области "Аксай нан-Кокшетау"
151
0,6
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "МПК "Красноярские колбасы"
49
2,0
5
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу" при акимате города Кокшетау
630
0,1
6
Товарищество с ограниченной ответственностью "Швейная фабрика ДИАС"
55
1,8
Приложение 2
к постановлению
акимата города Кокшетау
от 25 октября 2019 года
№ А-10/1932
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в городе Кокшетау на 2020 год
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Акционерное общество "Тыныс"
784
0,1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "КОКШЕТАУ ЭНЕРГО"
414
0,2
3
Филиал товарищества с ограниченной ответственностью "Хлебобараночный комбинат "Аксай" по Акмолинской области "Аксай нан-Кокшетау"
151
0,6
4
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу" при акимате города Кокшетау
630
0,1
5
Товарищество с ограниченной ответственностью "Швейная фабрика ДИАС"
55
1,8
6
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Су Арнасы" при акимате города Кокшетау
308
0,3
Приложение 3
к постановлению
акимата города Кокшетау
от 25 октября 2019 года
№ А-10/1932
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в городе Кокшетау на 2020 год
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
1
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Кокшетау Жылу" при акимате города Кокшетау