2020-2022 жылдарға арналған кенттердің, ауылдардың және ауылдық округтің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-48/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 10 қаңтарда № 7623 болып тіркелді.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 30.06.2020 № 6С-55/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақсу кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 533,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 574,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 705,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 253,7 мың теңге;
2) шығындар – 59 108,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 22 574,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22 574,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 12.11.2020 № 6С-59/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған Ақсу кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 24 562 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Бестөбе кентінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 436,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 826 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29 610,2 мың теңге;
2) шығындар – 36 726,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 289,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 289,9 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 12.11.2020 № 6С-59/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

О бюджетах поселков, сел и сельского округа на 2020-2022 годы
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 6С-48/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 января 2020 года № 7623.
Сноска. Заголовок изложен в новой редакции на казахском языке, текст на русском языке не изменяется, решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30.06.2020 № 6С-55/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Аксу на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 533,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 574,4 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 705,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 253,7 тысячи тенге;
2) затраты – 59 108,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 22 574,9 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22 574,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12.11.2020 № 6С-59/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете поселка Аксу на 2020 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 24 562 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет поселка Бестобе на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 436,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 610,2 тысяч тенге;
2) затраты – 36 726,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 289,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 289,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12.11.2020 № 6С-59/3 (вводится в действие с 01.01.2020).

4. 2020 жылға арналған Бестөбе кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 23 176 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
5. 2020-2022 жылдарға арналған Заводской кентінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 340 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 971,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 475,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 893,1 мың теңге;
2) шығындар – 65 926,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 31 586,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31 586,8 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 12.11.2020 № 6С-59/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020 жылға арналған Заводской кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 17 578 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
7. 2020-2022 жылдарға арналған Шаңтөбе кентінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 849 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 544,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 659,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 644,5 мың теңге;
2) шығындар – 36 330,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 481,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 481,7 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 12.11.2020 № 6С-59/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020 жылға арналған Шаңтөбе кентінің бюджетінде қалалық бюджеттен 21 774 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
9. 2020-2022 жылдарға арналған Қарабұлақ ауылының бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 070,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 628,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45 441,4 мың теңге;
2) шығындар – 46 070,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;

4. Учесть, что в бюджете поселка Бестобе на 2020 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 23 176 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет поселка Заводской на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 340 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 971,4 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 475,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 893,1 тысячи тенге;
2) затраты – 65 926,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 31 586,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31 586,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12.11.2020 № 6С-59/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете поселка Заводской на 2020 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 17 578 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет поселка Шантобе на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 849 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 544,8 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 659,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 644,5 тысячи тенге;
2) затраты – 36 330,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 481,7 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 481,7 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12.11.2020 № 6С-59/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете поселка Шантобе на 2020 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 21 774 тысячи тенге.
9. Утвердить бюджет села Карабулак на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 070,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 628,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 441,4 тысяча тенге;
2) затраты – 46 070,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 12.11.2020 № 6С-59/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020 жылға арналған Қарабұлақ ауылының бюджетінде қалалық бюджеттен 22 477 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
11. 2020-2022 жылдарға арналған Изобильный ауылының бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 846,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 283,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 385,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 177,3 мың теңге;
2) шығындар – 21 846,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 12.11.2020 № 6С-59/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2020 жылға арналған Изобильный ауылының бюджетінде қалалық бюджеттен 16 365 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
13. 2020-2022 жылдарға арналған Қырық құдық ауылының бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 875,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 73 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 802,7 мың теңге;
2) шығындар – 22 875,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 12.11.2020 № 6С-59/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2020 жылға арналған Қырық құдық ауылының бюджетінде қалалық бюджеттен 15 255 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
15. 2020-2022 жылдарға арналған Бөгенбай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 183,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 224,9 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12.11.2020 № 6С-59/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджете села Карабулак на 2020 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 22 477 тысячи тенге.
11. Утвердить бюджет села Изобильное на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 846,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 283,5 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 385,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 177,3 тысяч тенге;
2) затраты – 21 846,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.";
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12.11.2020 № 6С-59/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете села Изобильное на 2020 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 16 365 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет села Кырык кудык на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 875,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 73 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 802,7 тысячи тенге;
2) затраты – 22 875,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12.11.2020 № 6С-59/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете села Кырык кудык на 2020 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 15 255 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Богенбайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 183,6 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 224,9 тысячи тенге;

салықтық емес түсімдер – 0,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 958,5 мың теңге;
2) шығындар – 16 183,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 12.11.2020 № 6С-59/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2020 жылға арналған Бөгенбай ауылдық округінің бюджетінде қалалық бюджеттен 12 442 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
17. 2020 жылға арналған кенттер, ауылдар және ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында қала бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер 25 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
17-1. 2020 жылға арналған кенттер бюджеттері түсімдерінің құрамында Жұмыспен қамту Жол картасының іс-шараларын қаржыландыру үшін ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін облыстың жергілікті атқарушы органдары шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздар шығарудан түсетін түсімдер 26-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Ескерту. Шешім 17-1-тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 30.04.2020 № 6С-51/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қалалық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Д.Балпанов
Степногорск қалалық
мәслихат хатшысының
міндетің атқарушы
О.Джагпаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қаласының әкімдігі
Степногорск қалалық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-48/9 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ақсу кентінің бюджеті

неналоговые поступления – 0,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 958,5 тысяч тенге;
2) затраты – 16 183,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 12.11.2020 № 6С-59/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Богенбайского сельского округа на 2020 год из бюджета города предусмотрена субвенция в сумме 12 442 тысячи тенге.
17. Учесть в составе поступлений бюджетов поселков, сел и сельского округа на 2020 год целевые текущие трансферты из бюджета города, согласно приложению 25.
17-1. Учесть в составе поступлений бюджетов поселков на 2020 год поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемые местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости, согласно приложению 26.
Сноска. Решение дополнено пунктом 17-1 в соответствии с решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30.04.2020 № 6С-51/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Степногорского
городского маслихата
Д.Балпанов
Исполняющий обязанности
секретаря Степногорского
городского маслихата
О.Джагпаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Степногорска
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-48/9
Бюджет поселка Аксу на 2020 год

1 060,2
Степногорск қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-48/9 шешіміне
26-қосымша
Жұмыспен қамту Жол картасының іс-шараларын қаржыландыру үшін ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін облыстың жергілікті атқарушы органдары шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздарды шығарудан түсетін түсімдер
Ескерту. Шешім 26-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 30.04.2020 № 6С-51/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда – Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 30.06.2020 № 6С-55/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
сомасы мың теңге
1
2
3
Трансферттер

1 060,2
Приложение 26 к решению
Степногорского городского
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-48/9
Поступления от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемые местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования мероприятий Дорожной карты занятости
Сноска. Решение дополнено приложением 26 в соответствии с решением Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30.04.2020 № 6С-51/2 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30.06.2020 № 6С-55/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
Администратор бюджетных программ
Наименование
сумма тысяч тенге
1
2
3
Трансферты