Ақкөл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 тамыздағы № С 14-3 "Ақкөл ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 шілдедегі № С 42-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 шілдеде № 7293 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 сәуірдегі № С 19-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 21.04.2022 № С 19-2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихатының "Ақкөл ауданының елді мекендері аумағындағы бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2017 жылғы 22 тамыздағы № С 14-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6076 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде 2017 жылғы 29 қыркүйекте жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған шешіммен бекітілген Ақкөл ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Моор
Ақкөл аудандық мәслихат
хатшысы
Ж.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі
Ақкөл аудандық мәслихатының

О внесении изменения в решение Аккольского районного маслихата от 22 августа 2017 года № С 14-3 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Аккольского района"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19 июля 2019 года № С 42-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 июля 2019 года № 7293. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 21 апреля 2022 года № С 19-2
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 21.04.2022 № С 19-2 (вводится в действие по истечению десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Аккольского района" от 22 августа 2017 года № С 14-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6076, опубликовано 29 сентября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
определение количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества на территории населенных пунктов Аккольского района, утвержденное вышеуказанным решением изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Аккольского районного маслихата
А.Моор
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского района
Приложение
к решению Аккольского
районного маслихата