Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 21 мамырдағы № А-178 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 7199 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 29 сәуірдегі № А-158 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 29.04.2021 № А-158 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28 бабының 4, 6 тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Аршалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
3. Аршалы ауданы әкімдігінің "Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-104 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4687 тіркелген, "Аршалы айнасы" аудандық газетінде 2015 жылғы 25 наурызда жарияланған), "Аршалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № А - 104 "Үгіт баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жай беру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 21 шілдедегі № А-311 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4954 тіркелген, "Аршалы айнасы" аудандық газетінде 2015 жылғы 15 қыркүйекте жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Р.К. Сабировқа жүктелсін.
5. Аудан әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі Т.Мұханбеджанов
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
Л.Асанова
Аршалы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "21" мамырдағы
№ А-178 қаулысына
1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
№ р/н
Елді –мекендердің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін объектінің атауы
1.
Аршалы кенті
Тәшенов көшесі, 22 "а", Аршалы ауданы әкімшілігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимараты
стенд
2.
Анар стансасы
Ташенова көшесі, 18, Анар ауылдық клубының ғимараты
стенд
3.
Арнасай ауылы
Желтоқсан көшесі, 26, "Вячеслав орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенд
4.
Ақбұлақ ауылы
Набережная көшесі, 68, "Орталық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенд
5.
Бірсуат ауылы
Жеңіс көшесі, 29, "Блял Тналин атындағы Берсуат орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенд
6.
Бұлақсай ауылы
Өқжетпес көшесі, 6, Бұлақсай ауылдық клубының ғимараты
стенд
7.
Волгодоновка ауылы
Центральная көшесі, 5, "Жалпы білім беретін Волгодонов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенд
8.
Жібек жолы ауылы
Қазыбек би көшесі, 44, "Новоалександров орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенд
9.
Ижевское ауылы
Садовая көшесі, 16, "Ижев орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенд
10.
Константиновка ауылы
Центральная көшесі, 41, "Константинов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенд
11.
Михайловка ауылы
Абай көшесі, 13, "Михайлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенд
12.
Түрген ауылы
Жастар көшесі, 15, "Тургенев орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
стенд
13.
Сараба ауылы
Абай көшесі, 23, Сараба ауылдық клубының ғимараты
стенд
Аршалы ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "21" мамырдағы
№ А-178 қаулысына
2 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
№ р/н
Елді –мекендердің атауы
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
1.
Аршалы кенті
Тәшенов көшесі, 22 "а", Аршалы ауданы әкімшілігінің "Аршалы аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының мәжіліс залы
2.
Анар стансасы
Тәшенов көшесі, 18, ауылдық клубының мәжіліс залы
3.
Арнасай ауылы
Мир көшесі, 2, ауылдық клубының мәжіліс залы
4.
Ақбұлақ ауылы
Набережная көшесі, 68, "Орталық орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
5.
Бірсуат ауылы
Бейбітшілік көшесі, 9, ауылдық клубының мәжіліс залы
6.
Бұлақсай ауылы
Сейфуллин көшесі, 56, "Нововладимиров орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
7.
Волгодоновка ауылы
Центральная көшесі, 5, "Жалпы білім беретін Волгодонов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
8.
Жібек жолы ауылы
Қазыбек би көшесі, 44, "Новоалександров орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
9.
Ижевское ауылы
Садовая көшесі, 13, ауылдық клубының мәжіліс залы
10.
Константиновка ауылы
Центральная көшесі, 52, ауылдық клубының мәжіліс залы
11.
Михайловка ауылы
Абай көшесі, 15, ауылдық клубының мәжіліс залы
12.
Түрген ауылы
Жастар көшесі, 15, "Тургенев орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
13.
Сараба ауылы
Абай көшесі, 23, ауылдық клубының мәжіліс залы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 21 мая 2019 года № А-178. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 мая 2019 года № 7199. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 29 апреля 2021 года № А-158.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 29.04.2021 № А-158 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Аршалынской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу постановления акимата Аршалынского района "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 26 февраля 2015 года № А-104 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4687, опубликовано 25 марта 2015 года в районной газете "Вперед"), "О внесении изменений в постановление акимата Аршалынского района от 26 февраля 2015 года № А-104 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 21 июля 2015 года № А-311 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4954, опубликовано 15 сентября 2015 года в районной газете "Вперед").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Сабирова Р.К.
5. Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района Т.Муханбеджанов
СОГЛАСОВАНО
Председатель Аршалынской
районной территориальной
избирательной комиссии
Л.Асанова
Приложение 1
к постановлению акимата
Аршалынского района
от "21" мая 2019 года
№ А-178
Места для размещения агитационных печатных материалов
№ п/п
Наименование населенных пунктов
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование объекта для размещения агитационных печатных материалов
1.
Поселок Аршалы
улица Ташенова, 22 "а", здание государственного коммунального казенного предприятия "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района
стенд
2.
Станция Анар
улица Ташенова, 18, здание Анарского сельского клуба
стенд
3.
Село Арнасай
улица Желтоксан, 26, здание государственного учреждения "Вячеславская средняя школа"
стенд
4.
Село Акбулак
улица Набережная, 68, стенд здание государственного учреждения "Центральная средняя школа"
стенд
5.
Село Берсуат
улица Женис, 29, здание государственного учреждения "Берсуатская средняя школа им. Бляла Тналина"
стенд
6.
Село Булаксай
улица Окжетпес, 6, здание Булаксайского сельского клуба
стенд
7.
Село Волгодоновка
улица Центральная, 5, здание государственного учреждения "Общеобразовательная Волгодоновская средняя школа"
стенд
8.
Село Жибек жолы
улица Казыбек би, 44, здание государственного учреждения "Новоалександровская средняя школа"
стенд
9.
Село Ижевское
улица Садовая, 16, здание государственного учреждения "Ижевская средняя школа"
стенд
10.
Село Константиновка
улица Центральная, 41, здание государственного учреждения "Константиновская средняя школа"
стенд
11.
Село Михайловка
улица Абая, 13, здание государственного учреждения "Михайловская средняя школа"
стенд
12.
Село Турген
улица Жастар, 15, здание государственного учреждения "Тургеневская средняя школа"
стенд
13.
Село Сараба
улица Абая, 23, здание Сарабинского сельского клуба
стенд
Приложение 2
к постановлению акимата
Аршалынского района
от "21" мая 2019 года
№ А-178
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
№ п/п
Наименование населенных пунктов
Помещения, предоставляемое кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями
1.
Поселок Аршалы
улица Ташенова, 22 "а", актовый зал государственного коммунального казенного предприятия "Аршалынский районный Дом культуры" акимата Аршалынского района
2.
Станция Анар
улица Ташенова, 18, актовый зал сельского клуба
3.
Село Арнасай
улица Мира, 2, актовый зал сельского клуба
4.
Село Акбулак
улица Набережная, 68, актовый зал государственного учреждения "Центральная средняя школа"
5.
Село Берсуат
улица Бейбитшилик, 9, актовый зал сельского клуба
6.
Село Булаксай
улица Сейфуллина, 56, актовый зал государственного учреждения "Нововладимировская средняя школа"
7.
Село Волгодоновка
улица Центральная, 5, актовый зал государственного учреждения "Общеобразовательная Волгодоновская средняя школа"
8.
Село Жибек жолы
улица Казыбек би, 44, актовый зал государственного учреждения "Новоалександровская средняя школа"
9.
Село Ижевское
улица Садовая, 13, актовый зал сельского клуба
10.
Село Константиновка
улица Центральная, 52, актовый зал сельского клуба
11.
Село Михайловка
улица Абая, 15, актовый зал сельского клуба
12.
Село Турген
улица Жастар, 15, актовый зал государственного учреждения "Тургеневская средняя школа"
13.
Село Сараба
улица Абая, 23, актовый зал сельского клуба