Аршалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № 44/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда № 7551 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7041 тіркелген, 2019 жылдың 21 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 436 742,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 034 748,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 256,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 245 752,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 147 985,1 мың теңге;
2) шығындар – 9 457 424,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40 246,6 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 87 113,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46 866,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 60 929,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60 929,0 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 6, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы
Қ.Шедербеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "03"
желтоқсандағы № 44/2 шешіміне
1 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 33/2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кiрiстер

О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 3 декабря 2019 года № 44/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 декабря 2019 года № 7551
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 33/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7041, опубликовано 21 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 436 742,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 034 748,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 256,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 245 752,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 147 985,1 тысяч тенге;
2) затраты – 9 457 424,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40 246,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 87 113,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46 866,4 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 60 929,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –60 929,0 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель
сессии районного маслихата
К.Шедербеков
Секретарь
районного маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от "03" декабря
2019 года № 44/2
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 33/2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

1300,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
130028,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
130028,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
66066,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11066,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
55000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26231,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22586,3
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
853,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
288,4
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1600,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
3,7
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
900,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
7468,6
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7468,6
805
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік сатып алу бөлімі
4073,8
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сатып алу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4073,8
02
Қорғаныс
11129,2
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
11129,2
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6134,4
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4444,8
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
550,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
2090,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2090,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2090,0
04
Бiлiм беру
3013412,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2976895,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1300,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
130028,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
130028,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
66066,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11066,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
55000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26231,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22586,3
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
853,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
288,4
015
Капитальные расходы государственного органа
1600,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
3,7
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
900,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
7468,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
7468,6
805
Отдел государственных закупок района (города областного значения)
4073,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области государственных закупок на местном уровне
4073,8
02
Оборона
11129,2
122
Аппарат акима района (города областного значения)
11129,2
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6134,4
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4444,8
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
550,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
2090,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2090,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2090,0
04
Образование
3013412,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
2976895,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

15815,2
003
Жалпы білім беру
2241405,6
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
1131,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
92346,6
006
Балаларға қосымша білім беру
76112,9
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
133,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
243466,3
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
13962,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
276522,4
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
16000,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
36516,1
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
36516,1
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1,0
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
392186,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19958,9
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
19958,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
369969,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24185,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
86486,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
176404,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
191,9
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30656,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
545,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
138,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
1120,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
6064,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32621,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

15815,2
003
Общеобразовательное обучение
2241405,6
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
1131,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
92346,6
006
Дополнительное образование для детей
76112,9
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
133,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
243466,3
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
13962,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
276522,4
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
16000,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
36516,1
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
36516,1
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1,0
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
392186,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19958,9
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19958,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
369969,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24185,0
002
Программа занятости
86486,7
005
Государственная адресная социальная помощь
176404,0
006
Оказание жилищной помощи
191,9
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30656,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
545,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
138,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1120,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
6064,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32621,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

10080,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
10080,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
943207,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
940707,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2500,0
13
Басқалар
3067505,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7013,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
7013,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
240,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
240,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
291375,0
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
275625,0
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
15750,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66155,2
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
56487,8
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6539,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3128,4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
262192,3
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
4998,0
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
257194,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2440530,0
071
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту

10080,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
10080,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
943207,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
940707,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
2500,0
13
Прочие
3067505,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7013,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
7013,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
240,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
240,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
291375,0
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
275625,0
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
15750,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
66155,2
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
56487,8
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6539,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3128,4
464
Отдел образования района (города областного значения)
262192,3
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
4998,0
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
257194,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2440530,0
071
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов

8200,0
Жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеу үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
97052,0
Жаңартылған білім мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беретін оқу бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге, білім беру бағдарламаларын іске асыратын ұлттық біліктілік тестінен өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеу үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
30000,0
Мектеп мұғалімдерінің-психологтарының жалақысын көтеру үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
850,0
Мектеп мұғалімдерінің-психологтарының біліктіліктеріне қосымша ақы төлеу үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
714,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
229503,3
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Киров көшесі № 2 орта мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу (литер А1, А2, А3)
219011,3
Аршалы кентіндегі "Аршалы балалар шығармашылығы орталығы" КММ ғимаратын ағымдағы жөндеу
7020,0
Аршалы кентіндегі "Светлячок" балабақша ғимаратының алаңы мен (2 жақты) кіре берісін, дәлізді ағымдағы жөндеу
3472,0
Аудандың (облыстық маңызы бар қалалың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
245723,5
Еңбек нарығын дамыту үшін республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
46209,4
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
2623,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
176404,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуді ұлғайтуға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
8088,1
Техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдардың тізілімін ұлғайтуға республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
845,0
Жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс кеңесшілерін және ассистенттерді енгізуге республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
11554,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
16800,0
Республикалық бюджеттен аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
16800,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
265680,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
265680,0
Аршалы кентінің көше-жол желісін ағымдағы жөндеу

8200,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату учителям организаций образования, реализующих учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
97052,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
30000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
850,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
714,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі", в том числе:
229503,3
Капитальный ремонт здания средней школы №2 (литер А1, А2, А3) расположенного по адресу Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Кирова
219011,3
Текущий ремонт здания КГУ "Аршалынский центр детского творчества" в поселке Аршалы
7020,0
Текущий ремонт веранды (2 шт), площадок и крыльца здания детского сада "Светлячок" в поселке Аршалы
3472,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
245723,5
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда
46209,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2623,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на выплату государственной адресной социальной помощи
176404,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
8088,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
845,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
11554,0
Отдел строительства района (города областного значения)
16800,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных семей
16800,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
265680,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі", в том числе:
265680,0
Текущий ремонт улично - дорожной сети в поселке Аршалы

231256,0
Аршалы кентіндегі су құбыры желілерін ағымдағы жөндеу
6750,0
Аршалы кентіндегі көше жарығын ағымдағы жөндеу
6750,0
Аршалы кентіндегі жылу желілерін ағымдағы жөндеу
6750,0
Аршалы кентіндегі жылыту жүйесін ағымдағы жөндеу
9000,0
Аршалы кенті Писарев көшесіндегі су өткізу имараттарын ағымдағы жөндеу
5174,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
22561,4
Ең төменгі жалақының мөлшері өзгеруіне байланысты мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын қазыналық кәсіпорын қызметкерлерінің, азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын көтеру бойынша республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
461390,0
Дамуға арналған трансферттер
3936678,0
Оның ішінде:
Аудандың (облыстық маңызы бар қалалың) құрылыс бөлімі
3936678,0
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
351422,0
Ауылдық жерлерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту үшін ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
141049,0
Жылу- энергетикалық жүйені дамыту ауданыдық (облыстық маңызы қалалық) бюджеттердің дамуына ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
103500,0
Көлік инфрақұрылымын дамыту үшін ауданның (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
940707,0
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1995000,0
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
405000,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
405000,0
Бюджеттік кредиттер
87113,0
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
87113,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
87113,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "03" желтоқсандағы
№ 44/2 шешіміне 3-қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 33/2 шешіміне 5-қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы

231256,0
Текущий ремонт водопроводных сетей в поселке Аршалы
6750,0
Текущий ремонт уличного освещения в поселке Аршалы
6750,0
Текущий ремонт тепловых сетей в поселке Аршалы
6750,0
Текущий ремонт отопительной системы в поселке Аршалы
9000,0
Текущий ремонт водопропускных сооружений по улице Писарева поселка Аршалы
5174,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
22561,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета работников казенных предприятий
461390,0
Целевые трансферты на развитие
3936678,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
3936678,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
351422,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
141049,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
103500,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
940707,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов на развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
1995000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл- Ел бесігі", в том числе:
405000,0
Строительство физкультурно- оздоровительного комплекса в поселке Аршалы Аршалынского района
405000,0
Бюджетные кредиты
87113,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
87113,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
87113,0
Приложение 3 к решению
Аршалынского районного
маслихата от "03" декабря
2019 года № 44/2
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 33/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего

941853,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
700532,6
Оның ішінде:
Аудандың (облыстық маңызы бар қалалың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
38653,9
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды жүзеге асыру үшін облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
20807,0
Көшіп келушілер мен оралмандарға арналған тұрғын үйді жалдау (жалға алуға) жұмсалатын шығыстарды өтеуге субсидия үшін облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
3244,3
Еңбек нарығын дамыту (жеке жұмыспен қамту агенттіктері арқылы жұмыспен қамту) үшін облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
1225,0
Ауғаныстан жерінен Кеңес әскердің 30-жылдық шығарылу күні құрметіне біржолғы көмекті алуға облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
3636,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елорда аймағы азаматтарының жекелеген санатын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
9741,6
Аудандың (облыстық маңызы бар қалалың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
63752,0
Аршалы ауданы Волгодонов ауылдық клубының ғимаратын ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
13682,0
Аршалы ауданы Бұлақсай ауылдық клубының ғимаратын ағымдағы жөндеуге облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
50070,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
34743,0
Эпизоотия іс-шараларын өткізуге арналған облыыстық бюджеттен аудан (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
32743,0
Санитарлық союға жіберілген бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылық (ұсақ және ірі қара мал) жануарларының құнын өтеуге арналған облыстық бюджеттен аудаң (облыстық мағызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер сомаларын бөлу
2000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
234292,7
Мектептерде IT сыныптарын ашу
4850,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11238,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

941853,9
Целевые текущие трансферты
700532,6
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
38653,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию краткосрочного профессионального обучения
20807,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
3244,3
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие рынка труда (на трудоустройство через частные агентства занятости)
1225,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
3636,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение льготного проезда отдельной категории граждан пристоличной зоны
9741,6
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
63752,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на текущий ремонт здания Волгодоновского сельского клуба Аршалынского района
13682,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на текущий ремонт Булаксайского сельского клуба Аршалынского района
50070,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
34743,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
32743,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (мелкого и крупного рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой
2000,0
Отдел образования района (города областного значения)
234292,7
на открытие IT классов в школах
4850,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами школ из малообеспеченных семей
11238,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение и доставку учебников для школ

46522,6
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін Жібек Жолы ауылындағы Құтпанұлы атындағы мектептің жылу жүйелерін ағымдағы жөндеуіне берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
141967,1
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
2024,0
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
27691,0
Ақмола облысы, Аршалы ауданы, Аршалы кенті, Киров көшесі мекенжайында орналасқан №2 орта мектеп ғимаратын күрделі жөндеу (литер А1, А2, А3)
27691,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
302915,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінің көше- жол жүйелерін ағымдағы жөндеу
50000,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгілінің аяқталуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
26880,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
200340,0
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде
25695,0
Аршалы кентіндегі көше-жол желісін ағымдағы жөндеу
25695,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2500,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге "Желкен" бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу"
2500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
23676,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Бұлаксай ауылының құрылыс салуды дамыту схемасын әзірлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7331,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Сарыоба ауылының құрылыс салуды дамыту схемасын әзірлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

46522,6
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на текущий ремонт отопительной системы школы имени Кутпанулы села Жибек Жолы
141967,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2024,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі", в том числе:
27691,0
Капитальный ремонт здания средней школы №2 (литер А1, А2, А3) расположенного по адресу Акмолинская область, Аршалынский район, поселок Аршалы улица Кирова
27691,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
302915,0
Текущий ремонт улично- дорожной сети в поселке Аршалы
50000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
26880,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
200340,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл Ел бесігі", в том числе:
25695,0
Текущий ремонт улично- дорожной сети в поселке Аршалы
25695,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2500,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение программного обеспечения "Парус"
2500,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
23676,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку схем развития и застройки в селе Булаксай
7331,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку схем развития и застройки в селе Сарыоба

6971,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Сары-оба станциясының құрылыс салуды дамыту схемасын әзірлеуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
9374,0
Дамуға арналған трансферттер
241321,3
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
127690,7
Аршалы ауданы Арнасай ауылының, Бабатай станциясының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
27074,4
Ақбұлақ ауылының, Ақтасты ауылының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
6535,5
Анар станциясының, Донецк ауылының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
17833,1
Аршалы кентінде газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға" арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
18497,0
Бірсуат ауылының, Байдалы ауылының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
6143,3
Волгодонов ауылының, 42 -разъезд станциясының, Қойгелді ауылының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
13459,4
Жібек Жолы ауылының, Жалтыркөл ауылының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
18790,7
Ижев ауылының, Шөптікөл станциясының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
4836,2
Түрген ауылының газ құбыры мен оның тармақтарын салу, табиғи газды жер асты сақтау, су тосқауылдары, компрессорлық станциялар және газ өлшеу қондырғылары арқылы құбыр өткелдерін салуға арналған жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу

6971,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку схем развития и застройки на станции Сары-Оба
9374,0
Целевые трансферты на развитие
241321,3
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
127690,7
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Арнасай, станции Бабатай Аршалынского района
27074,4
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Акбулак, селе Актаста
6535,5
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа на станции Анар, селе Донецкое
17833,1
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в поселке Аршалы
18497,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Берсуат, селе Байдала
6143,3
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Волгодоновка, станции 42 разъезд, селе Койгельды
13459,4
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Жибек Жолы, селе Жалтырколь
18790,7
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Ижевское, станции Шоптиколь
4836,2
Разработка проектно-сметной документации на строительство газопровода и ответвления от них, подземные хранилища природного газа, переходы трубопроводом через водные преграды, компрессорных станций и установок замера газа в селе Турген

6010,1
Аршалы кентінде автономды газ тарату станциясын салуға арналған мемлекеттік сараптамасымен бірге жобалық- сметалық құжаттаманы әзірлеу
8511,0
Аданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
113630,6
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды (электрмен жабдықтау желілерін) салу
35100,0
Аршалы кентіндегі кәріз жүйелерін реконструкциялау
16708,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Бұлақсай ауылдыұ округі Қостомар ауылының су құбыры желілерін салу
17116,7
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылының РП-2 құрылысының, ведомстволық емес кешенді сараптаманың өтуімен жобалық- сметалық құжаттамасын дайындау
4205,9
"Ауыл - Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамытуға облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу, оның ішінде
40500,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінде дене шынықтыру-сауықтыру кешенін салу
40500,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "03" желтоқсандағы
№ 44/2 шешіміне 4-қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 33/2 шешіміне 6-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
356942,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
356942,4
Оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
346375,0
Аршалы ауданы Аршалы кентінің. көше-жол жүйелерін ағымдағы жөндеу
50000,0
Республикалық бюджеттен "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
291375,0
Жібек Жолы ауылындағы автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеу
2500,0
Жібек Жолы ауылдық округіндегі қысқы кезеңде жолдарды күтіп ұстауға және тазалауға
2500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10567,4
Ең төменгі жалақының мөлшері өзгеруіне байланысты мемлекеттік бюджет есебінен ұсталатын қазыналық кәсіпорын қызметкерлерінің, азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік кәсіпорындар қызметкерлерінің жекелеген санаттарының жалақысын көтеру бойынша республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
6539,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
3128,4
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге "Желкен" бағдарламалық қамтамасыз етуді сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

6010,1
Разработка проектно-сметной документации с государственной экспертизой на строительство автономной газораспределительной станции в поселке Аршалы
8511,0
Отдел строительства района (города областного значения)
113630,6
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (линии электроснабжения) в селе Жибек Жолы Аршалынского района Акмолинской области
35100,0
Реконструкция канализационных сетей в поселке Аршалы
16708,0
Строительство водопроводных сетей в селе Костомар Булаксайского сельского округа Аршалынского района Акмолинской области
17116,7
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство РП-2 в селе Жалтырколь Аршалынского района
4205,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі", в том числе:
40500,0
Строительство физкультурно- оздоровительного комплекса в поселке Аршалы Аршалынского района
40500,0
Приложение 4 к решению
Аршалынского районного
маслихата от "03" декабря
2019 года № 44/2
Приложение 6 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 33/2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам поселкового, сельских округов на 2019 год
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
356942,4
Целевые текущие трансферты
356942,4
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
346375,0
Текущий ремонт улично-дорожной сети в поселке Аршалы Аршалынского района
50000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
291375,0
Текущий ремонт автомобильных дорог Жибек Жолы
2500,0
На содержание и очистку дорог в зимний период в аульном округе Жибек Жолы
2500,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10567,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета работников казенных предприятий
6539,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3128,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на приобретение программного обеспечения "Парус"

900,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2019 жылғы "03" желтоқсандағы
№ 44/2 шешіміне 5 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 33/2 шешіміне 8 қосымша
2019 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
ББӘ
001 "Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер"
003 "Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету"
010 "Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
014 "Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру"

900,0
Приложение 5 к решению
Аршалынского районного
маслихата от "03" декабря
2019 года № 44/2
Приложение 8 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 33/2
Перечень бюджетных программ сельских округов на 2019 год
АБП
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
003 "Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому"
010 "Содержание мест захоронений и погребение безродных"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
014 "Организация водоснабжения населенных пунктов"