Атбасар ауданы әкімінің 2017 жылғы 2 мамырдағы № 4 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімінің 2019 жылғы 23 сәуірдегі № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 сәуірде № 7151 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес, Атбасар ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар ауданы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2017 жылғы 2 мамырдағы № 4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5927 тіркелген, 2017 жылғы 5 мамырда "Атбасар", "Простор" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Қалжанов

О признании утратившим силу решение акима Атбасарского района от 2 мая 2017 года № 4 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Атбасарского района Акмолинской области от 23 апреля 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 апреля 2019 года № 7151
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Атбасарского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Атбасарского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" от 2 мая 2017 года № 4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5927, опубликовано 5 мая 2017 года в газетах "Атбасар", "Простор").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района А.Калжанов