Атбасар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 26/2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 6С 30/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 7169 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 26/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7017 тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 054 343,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 141 420,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9 309,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 450,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 878 164,0 мың теңге;
2) шығындар – 6 127 078,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -25 319,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 11 363,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36 682,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -47 416,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47 416,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 11 363,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 36 682,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 72 735,0 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2019 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 14 016,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясынын төрғасы
Исмағұлов Б.Қ.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Борұмбаев Б.А.
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының
әкімі
А.Ә.Қалжанов

О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С 26/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 апреля 2019 года № 6С 30/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2019 года № 7169
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С 26/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7017, опубликовано 10 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 054 343,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 141 420,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 9 309,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 450,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 878 164,0 тысячи тенге;
2) затраты – 6 127 078,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -25 319,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 11 363,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36 682,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47 416,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47 416,0 тысяч тенге:
поступление займов – 11 363,0 тысячи тенге;
погашение займов – 36 682,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 72 735,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 14 016,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Исмагулов Б.К.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Борумбаев Б.А.
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского
района
А.А.Калжанов
Приложение 1
к решению Атбасарского
районного маслихата

17 699,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
239,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
103 117,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
97 183,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 934,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
128 994,6
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
114 619,6
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
14 375,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 746,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 415,6
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 030,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
300,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
290 829,6
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 488,6
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 518,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
272 823,0
02
Қорғаныс
10 874,5
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 874,5
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 245,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 459,2
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
170,3
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
800,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
800,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
800,0
04
Бiлiм беру
3 000 065,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 000 065,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

17 699,3
003
Капитальные расходы государственного органа
239,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
103 117,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
97 183,1
003
Капитальные расходы государственного органа
5 934,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
128 994,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
114 619,6
022
Капитальные расходы государственного органа
14 375,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 746,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
26 415,6
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 030,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 000,0
015
Капитальные расходы государственного органа
300,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
290 829,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
13 488,6
013
Капитальные расходы государственного органа
4 518,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
272 823,0
02
Оборона
10 874,5
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 874,5
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 245,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 459,2
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
170,3
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
800,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
800,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
800,0
04
Образование
3 000 065,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 000 065,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования

9 185,0
003
Жалпы білім беру
2 394 816,9
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
47 000,0
006
Балаларға қосымша білім беру
109 082,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
117 668,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
26 407,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
292 807,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3 100,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
250 833,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
246 600,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 197,6
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
60 549,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
14 314,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
300,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
33 125,6
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 104,1
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
22 880,2
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
9 169,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
291,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
30 327,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
21 696,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
8 647,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 233,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 719,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 514,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 721 668,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 594 344,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау

9 185,0
003
Общеобразовательное обучение
2 394 816,9
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
47 000,0
006
Дополнительное образование для детей
109 082,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
117 668,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26 407,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
292 807,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 100,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
250 833,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
246 600,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44 197,6
002
Программа занятости
60 549,0
005
Государственная адресная социальная помощь
14 314,0
006
Оказание жилищной помощи
300,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
33 125,6
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 104,1
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
22 880,2
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9 169,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
291,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
30 327,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
21 696,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
8 647,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
4 233,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 719,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 514,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 721 668,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 594 344,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда

11 218,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13 402,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 202,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 200,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
70 188,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 553,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 000,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2 500,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
55 135,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22 435,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
16 816,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 841,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 975,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
5 619,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 619,0
12
Көлiк және коммуникация
5 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
5 000,0
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 000,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3 000,0
13
Басқалар
22 516,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
14 631,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
14 016,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
615,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
7 885,4
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 885,4
14
Борышқа қызмет көрсету
22,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету

11 218,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13 402,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12 202,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1 200,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
70 188,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11 553,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 000,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2 500,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
55 135,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22 435,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
16 816,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
12 841,0
017
Капитальные расходы государственного органа
3 975,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 619,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
5 619,0
12
Транспорт и коммуникации
5 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
5 000,0
020
Развитие транспортной инфраструктуры
2 000,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3 000,0
13
Прочие
22 516,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
14 631,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
14 016,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
615,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
7 885,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
7 885,4
14
Обслуживание долга
22,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета