Атбасар ауданының Бастау ауылдық округінің Бастау ауылы аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы Бастау ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 2 мамырдағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 7174 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына сәйкес, Атбасар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2019 жылғы 20 ақпандағы № 01-28-88 ұсынуы бойынша, Бастау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар ауданы Бастау ауылдық округінің Бастау ауылы аумағында ірі қара мал бруцеллезі бойынша шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Атбасар ауданы Бастау ауылдық округі әкімінің "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" 2018 жылғы 4 мамырдағы № 2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6606 болып тіркелген, 2018 жылғы 14 мамырда Казақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Бастау ауылдық
округінің әкімі
Қ.Исманов

О снятии ограничительных мероприятий на территории села Бастау сельского округа Бастау Атбасарского района
Решение акима сельского округа Бастау Атбасарского района Акмолинской области от 2 мая 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 мая 2019 года № 7174
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", по представлению главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Атбасарского района от 20 февраля 2019 года № 01-28-88, аким сельского округа Бастау РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории села Бастау сельского округа Бастау Атбасарского района по бруцеллезу крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа Бастау Атбасарского района "Об установлении ограничительных мероприятий" от 4 мая 2018 года № 2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6606, опубликовано 14 мая 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского
округа Бастау
К.Исманов