Астрахан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № 115 "Астрахан ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 277 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 желтоқсанда № 7570 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы әкімдігінің "Астрахан ауданында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы" 2019 жылғы 4 мамырдағы № 115 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7172 болып тіркелген, 2019 жылғы 15 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Астрахан ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі Н.Сеилов

О признании утратившим силу постановление акимата Астраханского района от 4 мая 2019 года № 115 "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Астраханском районе"
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 11 декабря 2019 года № 277. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 декабря 2019 года № 7570
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Астраханского района "Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов в Астраханском районе" от 4 мая 2019 года № 115 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7172, опубликовано 15 мая 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Астраханского района.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района Н.Сеилов