Бұланды ауданы Капитоновка ауылының көшелерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Бұланды ауданы Капитонов ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 сәуірде № 7147 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Капитоновка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бұланды ауданы Капитоновка ауылының көшелері қайта аталсын:
1) Ленин көшесі Достық көшесіне;
2) Советская көшесі Бейбітшілік көшесіне;
3) Клубная көшесі Балуан шолақ көшесіне;
4) Новоселов көшесі Сарыарқа көшесіне;
5) Новая көшесі Тәуелсіздік көшесіне.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Капитоновка ауылдық
округінің әкімі
Б.Рахимжанова

О переименовании улиц села Капитоновка Буландынского района
Решение акима Капитоновского сельского округа Буландынского района Акмолинской области от 24 апреля 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 апреля 2019 года № 7147
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, аким Капитоновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Капитоновка Буландынского района:
1) улицу Ленина на улицу Достык;
2) улицу Советская на улицу Бейбитшилик;
3) улицу Клубная на улицу Балуан шолак;
4) улицу Новоселов на улицу Сарыарка;
5) улицу Новая на улицу Тауелсиздик.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Капитоновского
сельского округа
Б.Рахимжанова