Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С30-2 "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 6С35-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 7260 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С30-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7036 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 607 659,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 192 276,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 531,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 130,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 409 722,8 мың теңге;
2) шығындар – 1 623 089,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 004,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 15 150,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 146,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -3 608 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 608 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 19 826,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 826,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15 150,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7 146,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 822,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 1, 4, 5, 7 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Достенов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімдігі
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 27 маусымдағы
№ 6С35-2 шешіміне
1 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С30-2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
мың теңге сома
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С30-2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 июня 2019 года № 6С35-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июля 2019 года № 7260
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С30-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7036, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 607 659,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 192 276,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 531,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 130,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 409 722,8 тысяч тенге;
2) затраты – 1 623 089,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 004,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 150,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 146,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -3 608 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 608 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 19 826,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 826,0 тысяч тенге:
поступление займов – 15 150,0 тысяч тенге;
погашение займов – 7 146,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 822,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Достенов
Секретарь районного
маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Егиндыкольского района
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 27 июня
2019 года № 6С35-2
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 6С30-2
Районный бюджет на 2019 год
Категория
тысяч тенге сумма
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

73 009,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
56 739,0
оның iшiнде:
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
7 987,0
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
1 559,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
2 656,0
Мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізуге
3 322,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
450,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
11 349,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
8 824,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
707,0
Өтініш бойынша көп балалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
1 818,0
Ауданның ветеринария бөлімі

73 009,0
Целевые текущие трансферты
56 739,0
в том числе:
Отдел образования, физической культуры и спорта района
7 987,0
На открытие IT-классов в школах
1 559,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
2 656,0
На приобретение и доставку учебников для школ
3 322,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних
450,0
Отдел занятости и социальных программ района
11 349,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
8 824,0
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
707,0
На оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
1 818,0
Отдел ветеринарии района