Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С31-2 "2019-2021 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 6С35-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 7261 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С31-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7047 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 284,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 076,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 208,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 528,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 244,0мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 244,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 244,0 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Егіндікөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2019 жылға 12 933,0 мың теңге сомасында;
2020 жылға 5 267,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 5 006,0 мың теңге сомасында.";
4-1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4-1. Егіндікөл ауылының 2019 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
1) 2 932,0 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С31-2 "О бюджете села Егиндыколь на 2019-2021 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 27 июня 2019 года № 6С35-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июля 2019 года № 7261
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджете села Егиндыколь на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С31-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7047, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Егиндыколь на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 284,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 076,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 208,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69 528,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6 244,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 244,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 244,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в бюджете села Егиндыколь предусмотрены из районного бюджета субвенции:
на 2019 год в сумме 12 933,0 тысяч тенге;
на 2020 год в сумме 5 267,0 тысяч тенге;
на 2021 год в сумме 5 006,0 тысяч тенге.";
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в бюджете села Егиндыколь на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета:
1) 2 932,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;