Егіндікөл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С31-2 "2019-2021 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қарашадағы № 6С39-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 20 қарашада № 7492 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С31-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7047 тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң электрондық түрдегі эталондық бақылау банкiнде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019– 2021 жылдарға арналған Егіндікөл ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 66 309,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 226,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 45 083,0 мың теңге;
2) шығындар – 72 553,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 244,0мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 244,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 244,0 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Егіндікөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2019 жылға 21 614,0 мың теңге сомасында;
2020 жылға 5 267,0 мың теңге сомасында;
2021 жылға 5 006,0 мың теңге сомасында.";
4-1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4-1. Егіндікөл ауылының 2019 жылға арналған бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
1) 2 599,0 мың теңге – азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;

О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С31-2 "О бюджете села Егиндыколь на 2019-2021 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 14 ноября 2019 года № 6С39-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 ноября 2019 года № 7492
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджете села Егиндыколь на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С31-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7047, опубликовано 18 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Егиндыколь на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 309,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 226,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45 083,0 тысяч тенге;
2) затраты – 72 553,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6 244,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 244,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 244,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в бюджете села Егиндыколь предусмотрены из районного бюджета субвенции:
на 2019 год в сумме 21 614,0 тысяч тенге;
на 2020 год в сумме 5 267,0 тысяч тенге;
на 2021 год в сумме 5 006,0 тысяч тенге.";
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть, что в бюджете села Егиндыколь на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета:
1) 2 599,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;

2) 870,0 мың теңге – мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге.";
көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Р.Ахмедов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауылының
әкімі
А.Башенов
Егіндікөл аудандық
мәслихатының

2) 870,0 тысяч тенге – на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Р.Ахмедов
Секретарь районного
маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Егиндыколь А.Башенов
Приложение
к решению Егиндыкольского
районного маслихата