Егіндікөл ауданы Бауман ауылының, Буревестник ауылының, Жалманқұлақ ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 желтоқсандағы № а-12/200 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 желтоқсанда № 7563 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9-бабының 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы Бауман ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Егіндікөл ауданы Буревестник ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау осы мәселеге жетекшілік ететін Егіндікөл ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысы
Егіндікөл ауданының әкімі
Е.Исабеков
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "03" желтоқсандағы
№ а-12/200 қаулысына
1 қосымша
Егіндікөл ауданы Бауман ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "03" желтоқсандағы
№ а-12/200 қаулысына
2 қосымша
Егіндікөл ауданы Буревестник ауылының жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "03" желтоқсандағы
№ а-12/200 қаулысына
3 қосымша
Егіндікөл ауданы Жалманқұлақ ауылдық округінің жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде жайылым айналымдарының схемасы

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Бауманское, села Буревестник, Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 3 декабря 2019 года № а-12/200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 декабря 2019 года № 7563
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Бауманское Егиндыкольского района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Буревестник Егиндыкольского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Егиндыкольского района, курирующего данный вопрос.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Егиндыкольского района
Акмолинской области
Е.Исабеков
Приложение 1
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от "03" декабря 2019 года № а-12/200
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Бауманское Егиндыкольского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от "03" декабря 2019 года № а-12/200
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Буревестник Егиндыкольского района
Приложение 3
к постановлению акимата
Егиндыкольского района
от "03" декабря 2019 года № а-12/200
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Жалманкулакского сельского округа Егиндыкольского района