Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-34/3-18 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 наурыздағы № 6С-37/5-19 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 сәуірде № 7126 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабындағы 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-34/3-18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7024 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда электрондық түрдегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 875 196,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 022 524,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 383,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 893,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 835 396,0 мың теңге;
2) шығындар – 4 875 379,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 714,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 938,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 224,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 897,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 897,3 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттері 4 және 4-1 қосымшаларына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.";
келесі мазмұндағы 5-1 тармағымен толықтырылсын:
"5-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында аудандық бюджеттен Ерейментау қаласының бюджетіне 5-1 қосымшаға сәйкес нысаналы трансфеттердің көзделгені ескерілсін.
келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Ерейментауского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С-34/3-18 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 29 марта 2019 года № 6С-37/5-19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 апреля 2019 года № 7126
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С-34/3-18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7024, опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 875 196,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 022 524,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 383,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 893,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 835 396,0 тысяч тенге;
2) затраты – 4 875 379,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 714,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 18 938,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 224,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8 897,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 897,3 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложениям 4 и 4-1.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета бюджету города Ерейментау согласно приложению 5-1.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:

4 875 379,3
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
264 916,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
19 992,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 247,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
745,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
85 232,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
85 232,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
108 662,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
108 662,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38 155,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
34 631,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 004,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
820,0
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
0,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттері
1 700,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
12 875,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 875,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
02
Қорғаныс
6 115,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6 115,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4 424,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
921,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
770,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
975,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
975,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету

4 875 379,3
01
Государственные услуги общего характера
264 916,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
19 992,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
19 247,0
003
Капитальные расходы государственного органа
745,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
85 232,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
85 232,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
108 662,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
108 662,0
022
Капитальные расходы государственного органа
0,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38 155,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
34 631,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 004,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
820,0
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
0,0
015
Капитальные расходы государственного органа
0,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 700,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
12 875,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
12 875,0
013
Капитальные расходы государственного органа
0,0
02
Оборона
6 115,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6 115,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4 424,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
921,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
770,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
975,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
975,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах

975,0
04
Білім беру
3 022 998,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10 247,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
10 247,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 951 362,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 752,0
003
Жалпы білім беру
2 156 169,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
0,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
27 166,0
006
Балаларға қосымша білім беру
71 202,0
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
0,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
208 129,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
26 226,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
579,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
281 281,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
164 858,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
61 389,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
61 389,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
203 019,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
197 757,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 477,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
59 073,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16 400,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
593,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
27 403,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
530,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
349,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
20 111,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

975,0
04
Образование
3 022 998,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10 247,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
10 247,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 951 362,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
15 752,0
003
Общеобразовательное обучение
2 156 169,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
0,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27 166,0
006
Дополнительное образование для детей
71 2020
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
0,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
208 129,0
012
Капитальные расходы государственного органа
0,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26 226,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
579,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
281 281,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
164 858,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
61 389,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
61 389,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
203 019,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
197 757,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
31 477,0
002
Программа занятости
59 073,0
005
Государственная адресная социальная помощь
16 400,0
006
Оказание жилищной помощи
593,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
27 403,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
530,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
349,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20 111,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

15 111,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
2 200,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1 134,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
0,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
98 371,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 577,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
11 800,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13 672,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
7 550,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 550,0
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
0,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 122,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 122,0
017
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
12
Көлік және коммуникация
314 010,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 225,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 225,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
308 785,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
308 785,0
13
Басқалар
43 003,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 390,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
20 780,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 610,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
0,0
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0,0

15 111,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
0,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
2 200,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1 134,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
0,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
98 371,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 577,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
11 800,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13 672,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
7 550,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
7 550,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
0,0
004
Капитальные расходы государственного органа
0,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6 122,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6 122,0
017
Капитальные расходы государственного органа
0,0
12
Транспорт и коммуникации
314 010,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5 225,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
5 225,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
308 785,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
0,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
308 785,0
13
Прочие
43 003,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 390,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
20 780,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
5 610,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
0,0
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0,0

780 890,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
761 952,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
58 996,0
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
10 897,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
4 078,0
Үіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 045,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
4 376,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар тізбесін кеңейтуге
1 881,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
7 778,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеміне
16 191,0
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға грант
7 575,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3 175,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
670 331,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
7 433,0
Негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
3 000,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
114 138,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
205 714,0
Мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға
2 056,0
Мектептердің педагог-психологтарына педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы
2 438,0
Ерейментау қаласындағы №1 орта мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу
128 878,0
"Ақмырза орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шатырын күрделі жөндеу
35 980,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
170 694,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
340,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
340,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3 010,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
3 010,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9 506,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
9 506,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
520,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
520,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
330,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
330,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
5 143,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
5 143,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
193,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
193,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
350,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
350,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
11 622,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
11 622,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
404,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
404,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
494,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
494,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
322,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
322,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
193,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
193,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
198,0
Ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
198,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
0,0
Бюджеттік кредиттер
18 938,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 938,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
18 938,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 29 наурыздағы
№ 6С-37/5-19 шешіміне
3 қосымша
Ерейментау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-34/3-18 шешіміне

780 890,0
Целевые текущие трансферты
761 952,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
58 996,0
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
10 897,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
4 078,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 045,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4 376,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 881,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
7 778,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
16 191,0
Гранты на реализацию новых бизнес-идей
7 575,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3 175,0
Отдел образования района (города областного значения)
670 331,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
7 433,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
3 000,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
114 138,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
205 714,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
2 056,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
2 438,0
Капитальный ремонт здания средней школы №1 города Ерейментау
128 878,0
Капитальный ремонт кровли здания коммунального государственного учреждения "Акмырзинская средняя школа"
35 980,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
170 694,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
340,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
340,0
Аппарат акима района (города областного значения)
3 010,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
3 010,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9 506,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
9 506,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
520,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
520,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
330,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
330,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
5 143,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
5 143,0
Отдел строительства района (города областного значения)
193,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
193,0
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
350,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
350,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
11 622,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
11 622,0
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
404,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
404,0
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
494,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
494,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
322,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
322,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
193,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
193,0
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
198,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
198,0
Целевые трансферты на развитие
0,0
Бюджетные кредиты
18 938,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 938,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
18 938,0
Приложение 3 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 29 марта
2019 года № 6С-37/5-19