Біржан сал ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 мамырдағы № а-6/196 "Біржан сал ауданында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 5 маусымдағы № а-6/130 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 12 маусымда № 7231 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Біржан сал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Біржан сал ауданында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" Біржан сал ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 мамырдағы № а-6/196 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6671 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 22 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Т.Сабыровақа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Нұғыманов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі Ақмола
облысының полиция департаменті
Біржан сал ауданының
полиция бөлімі" мемлекеттік
мекемесі

О признании утратившим силу постановления акимата района Биржан сал "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в районе Биржан сал" от 29 мая 2018 года № а-6/196
Постановление акимата района Биржан сал Акмолинской области от 5 июня 2019 года № а-6/130. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 июня 2019 года № 7231
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района Биржан сал ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района Биржан сал "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в районе Биржан сал" от 29 мая 2018 года № а-6/196 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6671, опубликовано 22 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сабирова Е.Т.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Е.Нугманов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение "Отдел
полиции района Биржан сал
Департамента полиции
Акмолинской области
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан"