Есіл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 маусымдағы № а-6/207 "Аудандық бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесін анықтау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 25 қазандағы № а-10/312 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 қазанда № 7440 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Есіл ауданы әкімдігінің "Аудандық бюджет шығыстарының басым бағыттарының тізбесін анықтау туралы" 2016 жылғы 20 маусымдағы № а-6/207 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5484 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 тамызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
кіріспе жаңа редакцияда баяндалсын:
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 4 желтоқсандағы № 540 "Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесінің 213-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9934 болып тіркелген), Есіл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Есіл ауданы әкімінің орынбасары Д.И. Нұрлыбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім С.Балжанов

О внесении изменения в постановление акимата Есильского района от 20 июня 2016 года № а-6/207 "Об определении перечня приоритетных направлений расходов районного бюджета"
Постановление акимата Есильского района Акмолинской области от 25 октября 2019 года № а-10/312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 октября 2019 года № 7440
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Есильского района от 20 июня 2016 года № а-6/207 "Об определении перечня приоритетных направлений расходов районного бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5484, опубликовано 9 августа 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующее изменение:
преамбулу изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 213 Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания, утвержденных Приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 декабря 2014 года № 540 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9934), акимат Есильского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Есильского района Нурлыбекова Д.И.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким С.Балжанов