Жарқайың ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 01 маусымдағы № А-6/161 "Жарқайың ауданында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 28 ақпандағы № А-3/85 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 наурызда № 7083 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарқайың ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 01 маусымдағы № А-6/161 "Жарқайың ауданында қоғамдық тәртіпті қамтамасыз етуге қатысатын азаматтарды көтермелеудің түрлері мен тәртібін, сондай-ақ оларға ақшалай сыйақының мөлшерін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6694 тіркелген, 2018 жылғы 02 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі М.Балпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының Ішкі істер
министрлігі Ақмола облысының полиция
департаменті Жарқайың ауданының полиция
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бастығы
Қ.А.Камиев
"28" ақпан 2019 жыл

О признании утратившим силу постановления акимата Жаркаинского района от 01 июня 2018 года № А-6/161 "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в Жаркаинском районе"
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 28 февраля 2019 года № А-3/85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 марта 2019 года № 7083
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района "Об определении видов и порядка поощрений, а также размера денежного вознаграждения граждан, участвующих в обеспечении общественного порядка в Жаркаинском районе" от 01 июня 2018 года № А-6/161 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6694, опубликовано 02 июля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района М.Балпан
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Отдел полиции Жаркаинского района
Департамента полиции Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
Камиев К.А.
"28" февраль 2019 год