Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/2 "2019-2021 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 мамырдағы № 6С-38/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 7201 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/2 (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7032 тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 68101,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 46606,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 21495,0 мың теңге;
2) шығындар - 71747,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -3646,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3646,5 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019 жылға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 20575,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
келесі мазмұндағы 2-1, 2-2 және 2-3 тармақтарымен толықтырылсын:
"2-1. 2019 жылға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласы бюджетінің шығыстар құрамында бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге жергілікті бюджеттерден ағымдағы нысаналы трансферттер 300,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2-2. 2019 жылға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласы бюджетінің шығыстар құрамында азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 620,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

О внесении изменений и дополнений в решение Жаркаинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-34/2 "О бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2019-2021 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 13 мая 2019 года № 6С-38/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 мая 2019 года № 7201
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7032, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республике Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Державинск Жаркаинского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 68101,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 46606,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 21495,0 тысяч тенге;
2) затраты - 71747,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -3646,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3646,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2019 год предусмотрены бюджетные субвенций, передаваемые из районного бюджета в сумме 20575,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 2-1, 2-2 и 2-3 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в составе расходов бюджета города Державинск Жаркаинского района на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из местных бюджетов на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета в сумме 300,0 тысяч тенге.
2-2. Учесть, что в составе расходов бюджета города Державинск Жаркаинского района на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 620,0 тысяч тенге.

2-3. 2019 жылға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджетінде 2019 жылдың басында 3646,5 мың теңге сомасында бюджеттік қаражаттың қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғандығы ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы,
аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
Қ.Байжұманова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының әкімдігі
Жарқайың аудандық мәслихатының
2019 жылғы 13 мамырдағы
№ 6С-38/2 шешіміне
1 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-34/2 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған Державин қаласының бюджеті
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.Кірістер

2-3. Учесть, что в бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2019 год в установленном законодательством порядке использованы остатки бюджетных средств на начало 2019 года в сумме 3646,5 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата,
исполняющий обязанности секретаря
районного маслихата
К.Байжуманова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского района
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 13 мая
2019 года № 6С-38/2
Приложение 1 к решению
Жаркаинского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-34/2
Бюджет города Державинск на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы