Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Бірсуат ауылының, Гастелло ауылының, Далабай ауылының, Құмсуат ауылының, Львов ауылының, Пригород ауылының, Пятигор ауылының, Тасөткел ауылының, Тассуат ауылының, Шойындыкөл ауылының, Костычево ауылдық округінің Костычево ауылының, Отрадный ауылдық округінің Отрадный ауылының, Уәлихан ауылдық округінің Уәлихан ауылының, Нахимов ауылдық округінің, Жаңадала ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемаларын бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 тамыздағы № А-8/321 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 тамызда № 7331 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 13 наурыздағы № А-3/82 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 13.03.2020 № А-3/82 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Заңының 9-бабы 1 тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Бірсуат ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Гастелло ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Далабай ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
4. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Құмсуат ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
5. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Львов ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Пригород ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
7. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Пятигор ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 7-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
8. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Тасөткел ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 8-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
9. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Тассуат ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 9-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении схем пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ cела Бирсуат, села Гастелло, села Далабай, села Кумсуат, села Львовское, села Пригородное, села Пятигорское, села Тасоткель, села Тассуат, села Шойындыколь, села Костычево Костычевского сельского округа, села Отрадное Отрадного сельского округа, села Валиханово Валихановского сельского округа, Нахимовского сельского округа, Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 20 августа 2019 года № А-8/321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 августа 2019 года № 7331. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 13 марта 2020 года № А-3/82.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 13.03.2020 № А-3/82 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьдни 9 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах", акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Бирсуат Жаркаинского района, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Гастелло Жаркаинского района, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Далабай Жаркаинского района, согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Кумсуат Жаркаинского района, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.
5. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Львовское Жаркаинского района, согласно приложению 5 к настоящему постановлению.
6. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Пригородное Жаркаинского района, согласно приложению 6 к настоящему постановлению.
7. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Пятигорское Жаркаинского района, согласно приложению 7 к настоящему постановлению.
8. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Тасоткель Жаркаинского района, согласно приложению 8 к настоящему постановлению.
9. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Тассуат Жаркаинского района, согласно приложению 9 к настоящему постановлению.

10. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Шойындыкөл ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 10-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
11. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Костычево ауылдық округінің Костычево ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 11-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
12. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Отрадный ауылдық округінің Отрадный ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 12-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
13. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Уәлихан ауылдық округінің Уәлихан ауылының жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 13-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
14. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Нахимов ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 14-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
15. Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Жаңадала ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы осы қаулының 15-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
16. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Д.Қ. Сыздықовқа жүктелсін.
17. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М.Балпан
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
1-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Бірсуат ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
2-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Гастелло ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
3-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Далабай ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
4-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Құмсуат ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
5-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Львов ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
6-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Пригород ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
7-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Пятигор ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
8-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Тасөткел ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
9-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Тассуат ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
10-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Шойындыкөл ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
11-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Костычево ауылдық округінің Костычево ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
12-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Отрадный ауылдық округінің Отрадный ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
13-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Уәлихан ауылдық округінің Уәлихан ауылының жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
14-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Нахимов ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 20 тамыздағы
№ А-8/321 қаулысына
15-қосымша
Жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қарау негізінде Жарқайың ауданының Жаңадала ауылдық округінің жайылым айналымдарының схемасы

10. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Шойындыколь Жаркаинского района, согласно приложению 10 к настоящему постановлению.
11. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Костычево Костычевского сельского округа Жаркаинского района, согласно приложению 11 к настоящему постановлению.
12. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Отрадное Отрадного сельского округа Жаркаинского района, согласно приложению 12 к настоящему постановлению.
13. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Валиханова Валихановского сельского округа Жаркаинского района, согласно приложению 13 к настоящему постановлению.
14. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Нахимовского сельского округа Жаркаинского района, согласно приложению 14 к настоящему постановлению.
15. Утвердить схему пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района, согласно приложению 15 к настоящему постановлению.
16. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сыздыкова Д.К.
17. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района М.Балпан
Приложение 1
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Бирсуат Жаркаинского района
Приложение 2
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Гастелло Жаркаинского района
Приложение 3
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Далабай Жаркаинского района
Приложение 4
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Кумсуат Жаркаинского района
Приложение 5
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Львовское Жаркаинского района
Приложение 6
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Пригородное Жаркаинского района
Приложение 7
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Пятигорское Жаркаинского района
Приложение 8
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Тасоткель Жаркаинского района
Приложение 9
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Тассуат Жаркаинского района
Приложение 10
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Шойындыколь Жаркаинского района
Приложение 11
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Костычево Костычевского сельского округа Жаркаинского района
Приложение 12
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Отрадное Отрадного сельского округа Жаркаинского района
Приложение 13
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ села Валиханово Валихановского сельского округа Жаркаинского района
Приложение 14
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
Приложение 15
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 20 августа 2019 года
№ А-8/321
Схема пастбищеоборотов на основании геоботанического обследования пастбищ Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района