2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-50-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 7644 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5120246,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 927202,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8292,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3944,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4180808,3 мың теңге;
2) шығындар – 5248270,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 117197,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 131627,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14429,8 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 15280,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 15280,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-260502,0) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 260502,0 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 6ВС-65-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджетке 100 пайыз көлемінде әлеуметтік салықты бөлу нормативі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен 2627403 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округтерге аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 188250 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Жақсы ауылы әкімінің аппаратына 26520 мың теңге;
Жаңа Қима ауылдық округіне 19942 мың теңге;
Запорожье ауылдық округіне 15451 мың теңге;
Белағаш ауылы әкімінің аппаратына 12622 мың теңге;
Киев ауылы әкімінің аппаратына 11264 мың теңге;
Новокиенка ауылы әкімінің аппаратына 11522 мың теңге;
Подгорное ауылы әкімінің аппаратына 8547 мың теңге;
Терісаққан ауылы әкімінің аппаратына 11919 мың теңге;
Чапаев ауылы әкімінің аппаратына 8306 мың теңге;
Беловод ауылдық округіне 14807 мың теңге;
Ешім ауылдық округіне 14493 мың теңге;
Калинин ауылдық округіне 10594 мың теңге;
Қызылсай ауылдық округіне 11078 мың теңге;
Тарасов ауылдық округіне 11185 мың теңге.

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С-50-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2020 года № 7644.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5120246,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 927202,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8292,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3944,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4180808,3 тысяч тенге;
2) затраты – 5248270,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 117197,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 131627,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14429,8 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 15280,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 15280,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-260502,0) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 260502,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2020 № 6ВС-65-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть норматив распределения социального налога в районный бюджет в размере 100 процентов.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год из областного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 2627403 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел, сельских округов, в сумме 188250 тысяч тенге, в том числе:
аппарату акима села Жаксы 26520 тысяч тенге;
Жанакийминскому сельскому округу 19942 тысяч тенге;
Запорожскому сельскому округу 15451 тысяч тенге;
аппарату акима села Белагаш 12622 тысяч тенге;
аппарату акима села Киевское 11264 тысяч тенге;
аппарату акима села Новокиенка 11522 тысяч тенге;
аппарату акима села Подгорное 8547 тысяч тенге;
аппарату акима села Терсакан 11919 тысяч тенге;
аппарату акима села Чапаевское 8306 тысяч тенге;
Беловодскому сельскому округу 14807 тысяч тенге;
Ишимскому сельскому округу 14493 тысяч тенге;
Калининскому сельскому округу 10594 тысяч тенге;
Кызылсайскому сельскому округу 11078 тысяч тенге;
Тарасовскому сельскому округу 11185 тысяч тенге;

5. 2020 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Жақсы ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
6. Аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында 2020 жылға арналған облыстық бюджеттен 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
Аудандық бюджет бойынша нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Жақсы ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленді.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте 11870 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер бойынша негізгі борышты өтеу жоспарланғаны есепке алынсын.
8. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 5097,0 теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 6ВС-65-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Лауазымдық жалақысын және тарифтік ставкасы жиырма бес пайызға жоғарылатылған ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және азаматтық қызметшілер болып табылатын әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет саласының мамандары қалалық жағдайларда осындай жұмыс түрлерімен айналысатын мамандардың лауазымдық жалақысымен және ставкаларымен салыстырғанда, тізбеге сәйкес қарастырылған.
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
Е.Алешина
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Джанадилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-50-1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

5. Учесть в составе поступлений районного бюджета целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2020 год согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Жаксынского района.
6. Учесть, что в составе расходов районного бюджета предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов по районному бюджету определяется постановлением акимата Жаксынского района.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам в сумме 11870 тысяч тенге.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 5097,0 тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2020 № 6ВС-65-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Предусмотрено специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 6.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Е.Алешина
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-50-1
Районный бюджет на 2020 год

33785
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19362
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6709
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
7714
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
24553
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14917
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
4328
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
5308
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
52441
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15565
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15565
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8572
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
8572
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
16186
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13788
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
889
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1509
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12118
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10968
004
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1150
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
26559
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
26559
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16559
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (областық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
10000
12
Көлік және коммуникация
35689
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
35689
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
35689
13
Басқалар
25691
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі

33785
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19362
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6709
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
7714
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
24553
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
14917
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
4328
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
5308
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
52441
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15565
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15565
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8572
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
8572
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
16186
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13788
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
889
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1509
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12118
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10968
004
Организация работ по зонированию земель
1150
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
26559
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
26559
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
16559
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
10000
12
Транспорт и коммуникации
35689
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
35689
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
35689
13
Прочие
25691
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)

29559,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
330937
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
133438
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
20473,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
20473,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
204061,0
Ақмола облысы Жақсы ауданы Ешім ауылының су құбырлары тораптырын реконструкциялау
204061,0
Бюджеттік кредиттер
24852,6
оның ішінде:
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
24852,6
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-50-1 шешіміне
5-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 20.12.2020 № 6ВС-65-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
672145,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
524367,4
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
3850,0
Білім беру бөлімі
494611,5
мектептерде IT-сыныптарын ашуға
3638,0
ресурстық орталықтарды жабдықтауға
1996,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
1128,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
2870,0
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулық пен өмірлік дағдыларды қалыптастыру және суицидтің алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1782,0
мектептер үшін компьютерлер сатып алуға
13692,0
мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагог қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
4186,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлерінің ұзақтығы күнтізбелік 42 күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
1973,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне жаңартылған білім беру мазмұны жағдайындағы жұмысы үшін қосымша ақы төлеуге
225540,0
мектеп педагог-психологтарының лауазымдық жалақыларының мөлшерін ұлғайтуға
3086,0
жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
6719,0
магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге

29559,0
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
330937
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
133438
Отдел культуры и развития языков
20473,0
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
20473,0
Целевые трансферты на развитие
204061,0
Реконструкция разводящих водопроводных сетей в селе Ишимское Жаксынского района Акмолинской области
204061,0
Бюджетные кредиты
24852,6
в том числе:
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
24852,6
Приложение 5 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-50-1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 20.12.2020 № 6ВС-65-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
672145,6
Целевые текущие трансферты
524367,4
на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
3850,0
Отдел образования
494611,5
на открытие IT-классов в школах
3638,0
на оснащение ресурсных центров
1996,0
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
1128,0
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
2870,0
на внедрение программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
1782,0
на приобретение компьютеров для школ
13692,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
4186,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
1973,0
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
225540,0
на увеличение размеров должностных окладов педагогов – психологов школ
3086,0
на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
6719,0
на доплату учителям со степенью магистра

1760,7
жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1015,3
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
3672,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптерлер мен жазбаша жұмыстарды тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
2816,5
білім беру объектілерін жөндеуге
178272,8
робототехника кабинеттерін сатып алуға
3873,0
білім беру объектілері үшін блокты-модульді қазандықтарды сатып алуға
21767,2
Мектеп автобустарын сатып алуға
14824,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17924,8
қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
2141,0
гранттарды ұсынуға
1666,8
халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
13117,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75 жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеуге
1000,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7981,1
жылыту маусымына дайындыққа
7981,1
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
147778,2
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
121402,0
Ақмола облысы Жақсы ауданы Ешім ауылының су құбырлары тораптырын реконструкциялау
12130,0
Ақмола облысы Жақсы ауданы Новокиенка ауылында ұңғыма су тоғанын және сумен жабдықтау жүйесін реконструкциялау

1760,7
на доплаты учителям за наставничество молодым учителям
1015,3
на увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
3672,0
на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
2816,5
на ремонты объектов образования
178272,8
на приобретение кабинетов робототехники
3873,0
на приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
21767,2
На приобретение школьных автобусов
14824,0
Отдел занятости и социальных программ района
17924,8
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
2141,0
предоставление грантов
1666,8
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
13117,0
на выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой отечественной войны
1000,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
7981,1
на подготовку к отопительному сезону
7981,1
Целевые трансферты на развитие
147778,2
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
121402,0
Реконструкция разводящих водопроводных сетей в селе Ишимское Жаксынского района Акмолинской области
12130,0
Реконструкция скважинного водозабора и системы водоснабжения в селе Новокиенка Жаксынского района Акмолинской области

109272,0
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26376,2
Ақмола облысы Жақсы ауданының Перекатное ауылында Абая көшесі бойынша және Киров көшесі бойынша, Беловодское ауылында Школьная көшесі бойынша және Станционная көшесі бойынша электр беру желілерінің тіректерін салу және пайдалану
8348,7
Ақмола облысы Жақсы ауданының Киевское ауылындағы көше жарығын электрмен жабдықтау құрылысы

109272,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
26376,2
Строительство и эксплуатация опор линии электропередач в селе Перекатное по улице Абая и по улице Кирова, в селе Беловодское по улице Школьная и по улице Станционная Жаксынского района Акмолинской области
8348,7
Строительство электроснабжения уличного освещения в селе Киевское Жаксынского района Акмолинской области

5281,0
Ақмола облысы Жақсы ауданының Подгорное ауылындағы Мира көшесі, Набережная көшесі, Целинная көшесі көше жарығын электрмен жабдықтау
12746,5
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-50-1 шешіміне
6 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
II. ШЫҒЫНДАР
Білім беру
Аудан (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
Жалпы білім беру

5281,0
Электроснабжение уличного освещения в селе Подгорное улица Мира, улица Набережная, улица Целинная Жаксынского района Акмолинской области
12746,5
Приложение 6 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С-50-1
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год
II. ЗАТРАТЫ
Образование
Отдел образования района (города областного значения)
Общеобразовательное обучение