Зеренді аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 6 наурыздағы № 12-109 "Зеренді ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы № 37-264 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 мамырда № 7185 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 13-87 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 19.11.2021 № 13-87 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8 бабына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 510 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың "Зеренді ауданының жерлерін аймақтарға бөлу схемасын бекіту туралы және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру (азайту) туралы" 2013 жылғы 6 наурыздағы № 12-109 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3702 тіркелген, 2013 жылғы 19 сәуірде "Зерделі-Зеренді", "Зерен" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы И.Поздняков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Ауғалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімдігі
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министірлігінің Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы бойынша
Мемлекеттік кірістер департаментінің
Зеренді ауданы бойынша
Мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесі
Зеренді аудандық мәслихатының
2019 жылғы 15 мамырдағы
№ 37-264 шешіміне
қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2013 жылғы 6 наурыздағы
№ 12-109 шешіміне
1-қосымша
Зеренді ауданының салық салу мақсаты үшін ауылдық елді мекендердің жерлерін аймақтарға бөлу СХЕМАСЫ

О внесении изменения в решение Зерендинского районного маслихата от 6 марта 2013 года № 12-109 "Об утверждении схемы зонирования земель Зерендинского района и о повышении (понижении) ставок земельного налога"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 15 мая 2019 года № 37-264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 мая 2019 года № 7185. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19 ноября 2021 года № 13-87
Сноска. Утратило силу решением Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2021 № 13-87 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии со статьей 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, статьей 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "Об утверждении схемы зонирования земель Зерендинского района и о повышении (понижении) ставок земельного налога" от 6 марта 2013 года № 12-109 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3702, опубликовано 19 апреля 2013 года в районных газетах "Зерделі-Зеренді", "Зерен") следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии И.Поздняков
Секретарь районного
маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Зерендинского района
Республиканское государственное
учреждение "Управление государственных
доходов по Зерендинскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
Приложение
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 15 мая 2019 года
№ 37-264
Приложение 1
к решению Зерендинского
районного маслихата
от 6 марта 2013 года
№ 12-109
СХЕМА зонирования земель сельских населенных пунктов для целей налогообложения в Зерендинском районе