2020–2022 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 50-328 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 қаңтарда № 7634 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 1-1, 1-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17690,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5518,4 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12171,6 мың теңге;
2) шығындар – 18170,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -480,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 480,4 мың теңге.
Ескерту. 1 –тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 05.10.2020 № 61-379 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Зеренді ауданының Алексеевка кентінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1, 2-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16481,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4150,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12331,0 мың теңге;
2) шығындар – 16734,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -253,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 253,4 мың теңге.
Ескерту. 2 –тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 03.07.2020 № 58-363 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. Зеренді ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3, 3-1, 3-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2020-2022 годы
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 50-328. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 января 2020 года № 7634.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Зерендинского района на 2020–2022 годы, согласно приложениям 1, 1-1, 1-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17690,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5518,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12171,6 тысячи тенге;
2) затраты – 18170,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -480,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 480,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 05.10.2020 № 61-379 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет поселка Алексеевка Зерендинского района на 2020–2022 годы, согласно приложениям 2, 2-1, 2-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16481,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4150,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12331,0 тысяча тенге;
2) затраты – 16734,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -253,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 253,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 03.07.2020 № 58-363 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Булакского сельского округа Зерендинского района на 2020–2022 годы, согласно приложениям 3, 3-1, 3-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

трансферттер түсімі – 10778,0 мың теңге;
2) шығындар – 14789,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 8 –тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 05.10.2020 № 61-379 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Зеренді ауданының Байтерек ауылдық округінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 9, 9-1, 9-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15117,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2994,1 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 177,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11946,2 мың теңге;
2) шығындар – 15117,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 9 –тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 05.10.2020 № 61-379 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Зеренді ауданының Викторовка ауылдық округінің 2020–2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 10-1, 10-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20837,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4309,1 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 45,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16483,3 мың теңге;
2) шығындар – 20837,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 10 –тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 64-396 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

поступления трансфертов – 10778,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14789,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 05.10.2020 № 61-379 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет Байтерекского сельского округа Зерендинского района на 2020–2022 годы, согласно приложениям 9, 9-1, 9-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15117,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2994,1 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 177,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11946,2 тысяч тенге;
2) затраты – 15117,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 05.10.2020 № 61-379 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Утвердить бюджет Викторовского сельского округа Зерендинского района на 2020–2022 годы, согласно приложениям 10, 10-1, 10-2 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20837,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4309,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16483,3 тысяч тенге;
2) затраты – 20837,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 03.12.2020 № 64-396 (вводится в действие с 01.01.2020).

24. 2020 жылға арналған ауыл, ауылдық округтер бюджеттерінде және кентінің бюджетінде облыстық бюджетінен берiлетiн 5 250 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
25. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Б.Айдосова
Зеренді ауданы мәслихатының
хатшысы
К.Аугалиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Зеренді ауданының әкімдігі
Зеренді аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 50-328 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті

24. Учесть, что в бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка на 2020 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из областного бюджета в сумме 5 250 тысяч тенге.
25. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Б.Айдосова
Секретарь
Зерендинского районного маслихата
К.Аугалиев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Зерендинского района
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 50-328
Бюджет Аккольского сельского округа на 2020 год