2020-2022 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/48 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 7645 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 577,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 768,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 46 809,0 мың теңге;
2) шығындар – 103 230,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-39 653,9) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 39 653,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 2/59 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 45 309,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Арықты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 287,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 200,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 087,4 мың теңге;
2) шығындар – 16 287,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 2/59 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 жылға арналған Арықты ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 10 752,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
5. 2020-2022 жылдарға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 371,0 мың теңге, соның ішінде:

О бюджетах сельских округов Коргалжынского района на 2020-2022 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 1/48. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2020 года № 7645.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 577,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16 768,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 46 809,0 тысяч тенге;
2) затраты – 103 230,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-39 653,9) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39 653,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 2/59 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете Коргалжынского сельского округа на 2020 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 45 309,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Арыктинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 287,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 087,4 тысяч тенге;
2) затраты – 16 287,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 2/59 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете Арыктинского сельского округа на 2020 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 10 752,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Майшукырского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 371,0 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер – 1 054,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 317,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 371,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 2/59 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020 жылға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 10 831,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
7. 2020-2022 жылдарға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 975,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 294,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 681,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 975,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 2/59 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020 жылға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 14 449,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
9. 2020-2022 жылдарға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –13 625,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 618,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 007,0 мың теңге;
2) шығындар –13 625,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 2/59 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020 жылға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 9 508,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
11. 2020-2022 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

налоговые поступления – 1 054,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 317,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 371,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 2/59 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете Майшукырского сельского округа на 2020 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 10 831,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Карашалгинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 975,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 294,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 681,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 975,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 2/59 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете Карашалгинского сельского округа на 2020 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 14 449,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Кенбидаикского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 625,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 618,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –12 007,0 тысяч тенге;
2) затраты – 13 625,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 2/59 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджете Кенбидаикского сельского округа 2020 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 9 508,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 20 155,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 134,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 021,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 155,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 2/59 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2020 жылға арналған Кызылсай ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 14 771,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
13. 2020-2022 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 824,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері –17 324,3 мың теңге;
2) шығындар – 19 824,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 2/59 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2020 жылға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 12 757,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
15. 2020-2022 жылдарға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23, 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 024,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 475,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 549,0 мың теңге;
2) шығындар – 24 024,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 2/59 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2020 жылға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджетінде 8 703,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
17. 2020 жылға арналған ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында аудан бюджетінен ағымдағы нысаналы трансферттер 25 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

1) доходы – 20 155,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 134,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 021,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 155,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 2/59 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете Кызылсайского сельского округа на 2020 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 14 771,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 824,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 324,3 тысяч тенге;
2) затраты – 19 824,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 2/59 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете Амангельдинского сельского округа на 2020 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 12 757,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23, 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 024,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 475,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 549,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 024,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 2/59 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Сабындинского сельского округа на 2020 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 8 703,0 тысяч тенге.
17. Учесть в составе поступлений бюджетов сельских округов на 2020 год целевые текущие трансферты из бюджета района, согласно приложению 25.

18. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
Г.Балабекова
Қорғалжын аудандық
мәслихатының хатшысы
О.Балгабаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қорғалжын ауданының әкімі Б.Жанбаев
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 1/48 шешіміне
1 - қосымша
2020 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті

18. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Коргалжынского районного
маслихата
Г.Балабекова
Секретарь Коргалжынского
районного маслихата
О.Балгабаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Коргалжынского района Б.Жанбаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 1/48
Бюджет Коргалжынского сельского округа на 2020 год

Ескерту. 25-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 2/59 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
сомасы мың теңге
1
2
3
Трансферттер
2 450,0
Сабынды ауылдық округі әкімінің аппараты
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
350,0
Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
350,0
Қарашалғын ауылдық округі әкімінің аппараты
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
350,0
Арықты ауылдық округі әкімінің аппараты
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
350,0
Майшұқыр ауылдық округі әкімінің аппараты
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
350,0
Кеңбидайық ауылдық округі әкімінің аппараты
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
350,0
Амангелді ауылдық округі әкімінің аппараты
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
350,0

Сноска. Приложение 25 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 2/59 (вводится в действие с 01.01.2020).
Администратор бюджетных программ
Наименование
сумма тысяч тенге
1
2
3
Трансферты
2 450,0
Аппарат акима Сабындинского сельского округа
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
Аппарат акима Карашалгинского сельского округа
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
Аппарат акима Арыктинского сельского округа
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
Аппарат акима Майшукырского сельского округа
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
Аппарат акима Кенбидаикского сельского округа
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
Аппарат акима Амангельдинского сельского округа
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0