Сандықтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 25/1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 мамырдағы № 29/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 мамырда № 7193 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 25/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7023 тіркелген, 2019 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 100 507,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 441 111,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 936,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 10 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 640 160,5 мың теңге;
2) шығындар – 3 076 350,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 072,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 26 513,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 441,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 28 414,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 414,9 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 5, 5-1, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Закусилов
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Үйсімбаев
Сандықтау аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 25/1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 4 мая 2019 года № 29/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 мая 2019 года № 7193
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 25/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7023, опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 100 507,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 441 111,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 936,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 10 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 640 160,5 тысячи тенге;
2) затраты – 3 076 350,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 072,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26 513,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 441,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 28 414,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 414,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 5, 5-1, 7, 8 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Закусилов
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского
района
А.Уисимбаев
Приложение 1
к решению Сандыктауского
районного маслихата

15 867,7
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруа-шылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 692,7
013
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
175,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
27 915,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23 541,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
1 600,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
879,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 595,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
7 617,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 617,8
02
Қорғаныс
8 005,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 005,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6 591,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 114,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
628,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
628,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
628,0
04
Білім беру
1 718 749,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 718 749,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 741,7
003
Жалпы білім беру
1 369 264,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
16 959,0
006
Балаларға қосымша білім беру
51 858,4
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
47 438,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10 637,0

15 867,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
15 692,7
013
Капитальные расходы государственного органа
175,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
27 915,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23 541,0
015
Капитальные расходы государственного органа
1 600,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
879,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 595,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
7 617,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
7 617,8
02
Оборона
8 005,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 005,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 591,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 114,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
628,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
628,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
628,0
04
Образование
1 718 749,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 718 749,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11 741,7
003
Общеобразовательное обучение
1 369 264,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
16 959,0
006
Дополнительное образование для детей
51 858,4
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
47 438,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 637,0

022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
570,0
023
Әдістемелік жұмыс
33 462,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
166 860,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9 959,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
0,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
168 204,9
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
142 229,9
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 460,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
33 347,3
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
13 593,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
441,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22 309,8
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
137,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
393,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
11 686,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
4 055,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26 113,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 552,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 142,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
25 975,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
21 798,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларын-дағы балаларды мемлекеттік қолдау
4 177,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
331 348,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
87 214,1
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
20 908,4
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
615,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
570,0
023
Методическая работа
33 462,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
166 860,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 959,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
0,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
168 204,9
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
142 229,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22 460,0
002
Программа занятости
33 347,3
005
Государственная адресная социальная помощь
13 593,0
006
Оказание жилищной помощи
441,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22 309,8
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
137,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
393,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11 686,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
4 055,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26 113,8
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 552,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 142,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
25 975,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
21 798,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
4 177,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
331 348,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
87 214,1
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
20 908,4
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
615,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

65 690,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
244 134,8
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
100,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
7415,8
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
236 619,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
247 958,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
214 043,1
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 216,4
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
148 132,0
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
31 793,8
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
10 105,9
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
4 227,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 568,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17 449,2
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 572,2
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 877,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 465,7
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 820,7
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
1 093,0
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 552,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
5 000,0
011
Мәдениет объектілерін дамыту
5 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
90 485,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 999,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7 999,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
14 338,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 338,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 562,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

65 690,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
244 134,8
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
100,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7 415,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
236 619,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
247 958,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
214 043,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 216,4
003
Поддержка культурно-досуговой работы
148 132,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
31 793,8
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
10 105,9
009
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
4 227,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 568,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17 449,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10 572,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6 877,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 465,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3 820,7
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 093,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 552,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
5 000,0
011
Развитие объектов культуры
5 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
90 485,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 999,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 999,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
14 338,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
14 338,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 562,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)

10 562,7
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
57 586,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 792,0
005
Мал көмінділерінің (биометриялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету)
104,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
285,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 171,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
40 534,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 700,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9 621,5
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
9 621,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 621,5
12
Көлік және коммуникация
54 893,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54 893,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
54 893,0
13
Басқалар
22 099,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 622,6
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10 622,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11 477,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
9 207,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 270,0
14
Борышқа қызмет көрсету
16,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
16,0
15
Трансферттер
109 078,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
109 078,0
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
161,0
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

10 562,7
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
57 586,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
10 792,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
104,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
285,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 171,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
40 534,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4 700,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9 621,5
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9 621,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
9 621,5
12
Транспорт и коммуникации
54 893,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54 893,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
54 893,0
13
Прочие
22 099,6
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 622,6
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов до 2020 года"
10 622,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11 477,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
9 207,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
2 270,0
14
Обслуживание долга
16,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
16,0
15
Трансферты
109 078,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
109 078,0
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
161,0
024
Целевые текущие транс-ферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением бюджетного законодательства

2 121,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
7 046,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
1 050,0
жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға
1 050,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
4 040,0
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардын балаларын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
646,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
84 661,7
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
44 661,7
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
40 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
45 234,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
40 534,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
4 700,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 900,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1 900,0
Нысаналы даму трансферттер
59 400,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
22 900,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
22 900,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 500,0
"Сандыктау-Су" ШЖҚ КМК жарғылық капиталының үлкейту
36 500,0
Сандықтау аудандық
мәслихатының

2 121,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
7 046,0
На развитие рынка труда, в том числе:
1 050,0
на трудоустройство через частные агенства занятости
1 050,0
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
4 040,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
646,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
84 661,7
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
44 661,7
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
40 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
45 234,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
40 534,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
4 700,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 900,0
Внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1 900,0
Целевые трансферты на развитие
59 400,0
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
22 900,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
22 900,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 500,0
На увеличение уставного капитала КГП на ПХВ "Сандыктау-Су"
36 500,0
Приложение 3
к решению Сандыктауского
районного маслихата