Сандықтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 25/1 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 шілдедегі № 31/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 шілдеде № 7283 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 25/1 "2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7023 тіркелген, 2019 жылдың 16 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 379 989,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 441 111,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 936,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 917 042,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 355 832,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16 072,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 26 513,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 441,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 36 500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 36 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 28 414,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 28 414,9 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 5-1, 7, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Джейранов
Аудандық мәслихатының
хатшысы
С.Клюшников
"КЕЛІСІЛДІ"
Сандықтау ауданының
әкімі
А.Үйсімбаев
Сандықтау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 шілдедегі
№ 31/1 шешіміне
1 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 25/1 шешіміне
1 қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 25/1 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 11 июля 2019 года № 31/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 июля 2019 года № 7283
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № 25/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7023, опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 379 989,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 441 111,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 936,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 917 042,3 тысячи тенге;
2) затраты – 3 355 832,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16 072,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26 513,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 441,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 36 500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 36 500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 28 414,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 28 414,9 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 5-1, 7, 8 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Джейранов
Секретарь районного
маслихата
С.Клюшников
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Сандыктауского
района
А.Уисимбаев
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 11 июля
2019 года № 31/1
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 25/1
Бюджет района на 2019 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

16 523,7
013
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
175,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 000,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29 209,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 987,2
015
Мемлекеттік органның күрделі шығындары
1 600,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
726,8
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 595,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
300,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
8 339,8
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 339,8
02
Қорғаныс
7 099,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 099,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 685,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 114,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
628,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
628,0
021
Елді мекендерде жол қозғалысы қауіпсіздігін қамтамасыз ету
628,0
04
Білім беру
1 880 502,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 880 502,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 650,7
003
Жалпы білім беру
1 493 233,7
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
24 238,0
006
Балаларға қосымша білім беру
55 662,4
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
51 855,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
10 637,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

16 523,7
013
Капитальные расходы государственного органа
175,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 000,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29 209,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
24 987,2
015
Капитальные расходы государственного органа
1 600,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
726,8
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 595,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
300,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
8 339,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
8 339,8
02
Оборона
7 099,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 099,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 685,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 114,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
628,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
628,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
628,0
04
Образование
1 880 502,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 880 502,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 650,7
003
Общеобразовательное обучение
1 493 233,7
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
24 238,0
006
Дополнительное образование для детей
55 662,4
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
51 855,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 637,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

8 315,8
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
235 596,1
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
10 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
266 292,4
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
229 667,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 639,4
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
158 765,0
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
34 066,7
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
11 193,9
009
Тарихи-мәдени мұра ескерткіштерін сақтауды және оларға қол жетімділікті қамтамасыз ету
5 434,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11 568,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
19 279,2
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 102,2
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
6 877,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
300,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 396,7
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 251,7
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
1 593,0
007
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
6 552,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4 949,5
011
Мәдениет объектілерін дамыту
4 949,5
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
93 927,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 999,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7 999,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
15 411,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 411,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 934,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 934,7
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру

8 315,8
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
235 596,1
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
10 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
266 292,4
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
229 667,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
8 639,4
003
Поддержка культурно-досуговой работы
158 765,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
34 066,7
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
11 193,9
009
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
5 434,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 568,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
19 279,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12 102,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
6 877,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
300,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
12 396,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4 251,7
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 593,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
6 552,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4 949,5
011
Развитие объектов культуры
4 949,5
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
93 927,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 999,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 999,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
15 411,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
15 411,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 934,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 934,7
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел

1 000,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
58 583,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 789,0
005
Мал көмінділерінің (биометриялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету)
104,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
285,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 171,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
40 534,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 700,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
10 683,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 683,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 683,0
12
Көлік және коммуникация
55 413,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
55 413,1
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
55 413,1
13
Басқалар
15 051,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10 622,6
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
10 622,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4 429,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 865,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 564,0
14
Борышқа қызмет көрсету
16,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16,0
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
16,0
15
Трансферттер
107 478,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
107 478,0
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару

1 000,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
58 583,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11 789,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
104,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
285,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 171,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
40 534,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4 700,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
10 683,0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 683,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
10 683,0
12
Транспорт и коммуникации
55 413,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
55 413,1
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
55 413,1
13
Прочие
15 051,6
458
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10 622,6
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов до 2020 года"
10 622,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4 429,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 865,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 564,0
14
Обслуживание долга
16,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16,0
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
16,0
15
Трансферты
107 478,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
107 478,0
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов

10 555,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 142,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
5 031,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар Тiзбесiн кеңейтуге
1 521,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
28 227,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
14 592,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге
13 635,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
221 405,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
4 956,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
1 446,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
183 438,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
28 359,0
Мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға
1 336,0
Мектептердің педагог-психологтарына педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
1 870,0
Нысаналы даму трансферттер
206 233,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
206 233,0
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
206 233,0
Бюджеттік кредиттер
26 513,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 513,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
26 513,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 шілдедегі
№ 31/1 шешіміне
3 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 25/1 шешіміне
5 қосымша
2019 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың
теңге
1
2
Барлығы
246 844,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
187 444,6
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
29 225,0
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 677,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
6 642,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
10 397,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
1 350,0
Мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу берілген ағымдағы

10 555,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 142,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5 031,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 521,0
На развитие рынка труда, в том числе:
28 227,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
14 592,0
на представление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей
13 635,0
Отдел образования района (города областного значения)
221 405,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
4 956,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
1 446,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
183 438,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалифакационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
28 359,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
1 336,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
1 870,0
Целевые трансферты на развитие
206 233,0
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
206 233,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах в рамках Программы развития регионов до 2020 года
206 233,0
Бюджетные кредиты
26 513,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 513,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
26 513,0
Приложение 3 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 11 июля
2019 года № 31/1
Приложение 5 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 25/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма тысяч
тенге
1
2
Всего
246 844,6
Целевые текущие трансферты
187 444,6
в том числе:
Отдел образования района (города областного значения)
29 225,0
На открытие IT-классов в школах
4 677,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
6 642,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
10 397,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и привенции суицида среди несовершеннолетних"
1 350,0
На приобретение и доставку учебников по обновленной программе для школ

6 159,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
14 903,8
Көпбалалы отбасыларға табысы ең төменгі күнкөріс деңгейінен аспайтын қиын өмірлік жағдай туындаған кезде біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
2 121,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
7 046,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның iшiнде:
1 050,0
жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға
1 050,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30 жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
4 040,0
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардын балаларын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
646,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
86 181,8
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
45 661,7
Жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
40 520,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
45 234,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
40 534,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
4 700,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 900,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1 900,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
10 000,0
Сандықтау ауданы Балкашин ауылындағы коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алу
10 000,0
Нысаналы даму трансферттер
59 400,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
22 900,0
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
22 900,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
36 500,0
"Сандыктау-Су" ШЖҚ КМК жарғылық капиталының үлкейту
36 500,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 11 шілдедегі
№ 31/1 шешіміне
4 қосымша
Сандықтау аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 25/1 шешіміне
5-1 қосымша
2019 жылға арналған ауылдық округінің бюджетіне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың
теңге
1
2
Барлығы
6 729
Ағымдағы нысаналы трансферттер
6 729
оның iшiнде:
Балкашин ауылдық округі
6 729
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 865
Мемлекеттік әкімшілік қызметкерлердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеру
1564
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге

6 159,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
14 903,8
На оказание единовременной социальной помощи многодетным семьям по заявлению при наступлении трудной жизненной ситуации, доход которых не превышает величину прожиточного минимума
2 121,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
7 046,0
На развитие рынка труда, в том числе:
1 050,0
на трудоустройство через частные агенства занятости
1 050,0
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
4 040,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
646,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
86 181,8
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
45 661,7
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
40 520,1
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
45 234,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
40 534,0
Возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направленных на санитарный убой
4 700,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 900,0
Внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1 900,0
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
10 000,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда села Балкашино Сандыктауского района
10 000,0
Целевые трансферты на развитие
59 400,0
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
22 900,0
На развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
22 900,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
36 500,0
На увеличение уставного капитала КГП на ПХВ "Сандыктау-Су"
36 500,0
Приложение 4 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 11 июля
2019 года № 31/1
Приложение 5-1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № 25/1
Целевые трансферты бюджету сельского округа на 2019 год
Наименование
Сумма тысяч
тенге
1
2
Всего
6729
Целевые текущие трансферты
6729
в том числе:
Балкашинский сельский округ
6729
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2 8651564
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета