Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261/38-6 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 мамырдағы № 310/45-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 мамырда № 7183 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261/38-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6987 болып тіркелген, 2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 308 894,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 314 348,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 046,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 520 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 432 500,5 мың теңге;
2) шығындар – 20 431 401,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 162 318,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 246 188,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 83 870,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 290 825,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 290 825,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 246 188,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 83 870,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 128 507,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы, Целиноград
аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 4 мамырдағы
№ 310/45-6 шешіміне
1-ші қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 261/38-6 шешіміне
1-ші қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 261/38-6 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 4 мая 2019 года № 310/45-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 мая 2019 года № 7183
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 261/38-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6987, опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 308 894,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 314 348,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 046,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 520 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 432 500,5 тысяч тенге;
2) затраты – 20 431 401,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование –162 318,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 246 188,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 83 870,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 290 825,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 290 825,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 246 188,0 тысяч тенге;
погашение займов – 83 870,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 128 507,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата, секретарь
Целиноградского районного
маслихата
Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 4 мая
2019 года № 310/45-6
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 261/38-6
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

2 768,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
55 350,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9 459,0
6
Жер қатынастары
89 595,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
89 595,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 400,0
039
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
68 195,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
50 982,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50 982,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
50 982,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
130 328,8
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
130 328,8
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
69 175,8
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 175,8
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
61 153,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 624,0
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлар схемаларын әзірлеу
30 529,0
12
Көлік және коммуникация
3 400 012,0
1
Автомобиль көлiгi
3 368 196,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6 122,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6 122,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 362 074,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
1 344 854,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
132 675,0
025
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1 883 545,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 000,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
31 816,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31 816,0
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2 768,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
55 350,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
9 459,0
6
Земельные отношения
89 595,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
89 595,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21 400,0
039
Возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
68 195,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
50 982,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50 982,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
50 982,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
130 328,8
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
130 328,8
467
Отдел строительства района (города областного значения)
69 175,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
69 175,8
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
61 153,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
30 624,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
30 529,0
12
Транспорт и коммуникации
3 400 012,0
1
Автомобильный транспорт
3 368 196,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 122,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
6 122,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 362 074,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
1 344 854,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
132 675,0
025
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 883 545,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 000,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
31 816,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31 816,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области пассажирского транспорта и автомобильных дорог