Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261/38-6 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 шілдедегі № 336/48-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 тамызда № 7307 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261/38-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6987 болып тіркелген, 2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 940 475,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 321 753,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 877,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 682 764,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 904 081,3 мың теңге;
2) шығындар – 27 062 982,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 162 318,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 246 188,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 83 870,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 6 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 290 825,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 290 825,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 246 188,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 83 870,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 128 507,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Г.Койлыбаев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 30 шілдедегі
№ 336/48-6 шешіміне
1-ші қосымша
Целиноград аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 261/38-6 шешіміне
1-ші қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 261/38-6 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 30 июля 2019 года № 336/48-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 августа 2019 года № 7307
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 261/38-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6987, опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 940 475,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 321 753,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 877,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 682 764,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 904 081,3 тысяч тенге;
2) затраты – 27 062 982,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 162 318,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 246 188,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 83 870,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 290 825,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 290 825,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 246 188,0 тысяч тенге;
погашение займов – 83 870,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 128 507,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата
Г.Койлыбаев
Секретарь
Целиноградского
районного маслихата
Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 30 июля
2019 года № 336/48-6
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 261/38-6
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

101 063,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 486,0
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6 000,0
007
Қанғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
7 000,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
2 768,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
55 350,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
9 459,0
6
Жер қатынастары
101 781,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
101 781,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 186,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
11 400,0
039
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
68 195,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
50 982,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50 982,0
099
Мамандарды әлеуметтік қолдау жөніндегі шараларды іске асыру
50 982,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
137 969,3
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
137 969,3
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
69 912,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69 912,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
68 057,3
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 428,3
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлар схемаларын әзірлеу
35 629,0
12
Көлік және коммуникация
3 518 060,4
1
Автомобиль көлiгi
3 482 812,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6 122,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6 122,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 476 690,8
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту

101 063,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
20 486,0
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
6 000,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
7 000,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 768,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
55 350,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
9 459,0
6
Земельные отношения
101 781,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
101 781,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
22 186,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
11 400,0
039
Возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
68 195,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
50 982,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50 982,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
50 982,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
137 969,3
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
137 969,3
467
Отдел строительства района (города областного значения)
69 912,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
69 912,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
68 057,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
32 428,3
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
35 629,0
12
Транспорт и коммуникации
3 518 060,4
1
Автомобильный транспорт
3 482 812,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6 122,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
6 122,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 476 690,8
022
Развитие транспортной инфраструктуры