2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 368/54-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 7616 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 575 147,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 717 401,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 484,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 554 235,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 266 026,5 мың теңге;
2) шығындар – 38 255 629,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 494 598,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 604 215,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 109 617,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 128 354,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 303 434,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 303 434,2 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімдері – 5 376 091,9 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 109 617,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 36 959,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 462/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Аудандық бюджеттің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер:
жеке табыс салығынан;
әлеуметтік салықтан;
мүлікке салынатын салықтан;
бірыңғай жер салығынан;
акциздерден;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдерден;
басқа да алымдардан;
кәсiпкерлiк және кәсiби қызметтi жүргiзгенi үшiн алынатын алымдар;
мемлекеттік баж салығынан;
2) салықтық емес түсімдер:
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістерден;
мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулардан;
басқа да салықтық емес түсімдерден;

О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 368/54-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2020 года № 7616.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 575 147,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 717 401,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 484,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 554 235,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 266 026,5 тысяч тенге;
2) затраты – 38 255 629,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 494 598,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 604 215,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 109 617,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 128 354,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 303 434,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 303 434,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 5 376 091,9 тысяч тенге;
погашение займов – 109 617,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 36 959,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 462/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налога на имущество;
единого земельного налога;
акцизов;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
прочих сборов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений:
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
штрафов, пени, санкций, взысканий, налагаемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора и в Фонд компенсации потерпевшим;
прочих неналоговых поступлений;

3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сатудан;
жерді сатудан;
4) трансферттер түсімі.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 8 140 674,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен аудан бюджетіне нысаналы трансферттер мен облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер 5-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 25.09.2020 № 438/66-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 301 950,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 25.09.2020 № 438/66-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар мамандарына, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер ескерілсін.
8. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу барысында секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
И.Саденова
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 368/54-6 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

3) поступлений от продажи основного капитала:
продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажи земли;
4) поступлений трансфертов.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета бюджету района, в сумме 8 140 674,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета и кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов бюджету района согласно приложению 5.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25.09.2020 № 438/66-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 301 950,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25.09.2020 № 438/66-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Учесть специалистам социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
8. Утвердить перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2020 год согласно приложению 6.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 7.
10. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
И.Саденова
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 368/54-6
Районный бюджет на 2020 год

38 255 629,6
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
280 170,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
24 943,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 943,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
161 330,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
161 330,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
78 326,3
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36 386,4
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 825,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
14,7
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
37 000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2 100,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
15 569,9
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 569,9
02
Қорғаныс
96 341,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
96 341,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9 839,3
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
79 636,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
6 865,5
04
Білім беру
17 321 986,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14 898 036,9
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 815,1
003
Жалпы білім беру
10 472 741,6
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
136 355,4
006
Балаларға қосымша білім беру
49 956,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
367 945,2
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
34 036,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
4,0

38 255 629,6
01
Государственные услуги общего характера
280 170,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
24 943,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
24 943,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
161 330,8
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
161 330,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
78 326,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
36 386,4
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 825,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
14,7
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
37 000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2 100,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
15 569,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
15 569,9
02
Оборона
96 341,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
96 341,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9 839,3
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
79 636,6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
6 865,5
04
Образование
17 321 986,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
14 898 036,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12 815,1
003
Общеобразовательное обучение
10 472 741,6
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
136 355,4
006
Дополнительное образование для детей
49 956,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
367 945,2
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
34 036,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
4,0

005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
204 008,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
37 543,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 036,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
235 482,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
12 888,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10 000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
10 000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 888,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 888,0
2
Әлеуметтiк көмек
176 540,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
176 540,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
50 230,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 862,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
32 745,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 155,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
37 546,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
28 551,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
23 451,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
46 054,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
46 054,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30 512,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
9 993,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
5 549,0
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
629 500,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
19 500,0
496
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
19 500,0
001
Жергілікті деңгейде коммуналдық шаруашылық және үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
204 008,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
37 543,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 036,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
235 482,0
1
Социальное обеспечение
12 888,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
10 000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
10 000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 888,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 888,0
2
Социальная помощь
176 540,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
176 540,0
002
Программа занятости
50 230,0
006
Оказание жилищной помощи
2 862,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
32 745,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 155,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
37 546,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
28 551,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
23 451,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
46 054,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
46 054,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
30 512,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
9 993,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
5 549,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
629 500,0
1
Жилищное хозяйство
19 500,0
496
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
19 500,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области коммунального хозяйства и жилищного фонда

9 013,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4 413 478,3
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
1 005 842,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 067 874,0
педагогтарға еңбекақы төлеуге
400 000,0
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
40 992,0
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
1 855 640,3
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
43 130,0
Нысаналы даму трансферттері, оның ішінде:
11 684 511,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6 246 621,0
Ақмол ауылында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы (позиция 2) (байлау) (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
308 847,0
Қосшы ауылында 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы (4 позиция)
256 865,0
Целиноград ауданы Қажымұқан ауылындағы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
326 094,0
Целиноград ауданы Талапкер ауылындағы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
1 000 000,0
Целиноград ауданы Шұбар ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
541 702,0
Целиноград ауданы Төңкеріс ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
558 283,0
Целиноград ауданы Ынтымақ ауылында (Фарфоровый) сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
500 308,0
Целиноград ауданы, Қараөткел ауылдық округі, Жаңажол ауылындағы сумен жабдықтау желілерін қайта жаңғырту
436 054,0
Целиноград ауданының Ақмол ауылында 45 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысы (6 позиция)
171 027,0
Қараөткел ауылында 280 орындық балабақша құрылысы
354 609,0
Қосшы ауылында 280 орындық балабақша құрылысы (позиция 1)
372 000,0
Қосшы ауылында 280 орындық балабақша құрылысы (позиция 2)
465 000,0
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылында 1 200 орындық мектеп құрылысы
697 500,0
Ақмол ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
258 332,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 321 890,0
Целиноград ауданы Талапкер ауылында көше-жол жүйесінің құрылысы
1 059 084,0
Целиноград ауданы Нұресіл ауылында көше-жол жүйесінің құрылысы
590 916,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылында көше-жол жүйесінің құрылысы

9 013,8
Отдел образования района (города областного значения)
4 413 478,3
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
1 005 842,0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
1 067 874,0
на оплату труда педагогам
400 000,0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
40 992,0
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
1 855 640,3
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
43 130,0
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
11 684 511,0
Отдел строительства района (города областного значения)
6 246 621,0
Строительство 45 квартирного жилого дома (позиция 2) в селе Акмол Целиноградского района Акмолинской области (привязка) (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
308 847,0
Строительство 45 квартирного жилого дома (позиция 4) в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области
256 865,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области
326 094,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Талапкер Целиноградского района Акмолинской области
1 000 000,0
Реконструкция разводящих сете водоснабжения в селе Шубар Целиноградского района Акмолинской области
541 702,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис Целиноградского района Акмолинской области
558 283,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Ынтымак (Фарфоровый) Целиноградского района Акмолинской области
500 308,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Жанажол Караоткельского сельского округа Целиноградского района Акмолинской области
436 054,0
Строительство 45 квартирного жилого дома в селе Акмол Целиноградского района Акмолинской области (позиция 6)
171 027,0
Строительство детского сада на 280 мест в селе Караоткель
354 609,0
Строительство детского сада на 280 мест в селе Косшы (позиция 1)
372 000,0
Строительство детского сада на 280 мест в селе Косшы (позиция 2)
465 000,0
Строительство школы на 1 200 мест в селе Косшы
697 500,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Акмол, Целиноградского района
258 332,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 321 890,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер Целиноградского района
1 059 084,0
Строительство улично-дорожной сети села Нуресиль, Целиноградского района
590 916,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы Целиноградского района

390 600,0
Қосшы ауылындағы көше-жол желісінің құрылысы (2 кезек)
1 103 724,0
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қоянды ауылында көше-жол желісін салу
1 177 566,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
1 116 000,0
Целиноград ауданы 96-разъездін 1-ші кезегін электрмен жабдықтау
193 347,0
Целиноград ауданы Ақмол ауылындағы жылу көзі мен жылу желілерін қайта жаңарту
922 653,0
Бюджеттік кредиттер, оның ішінде:
420 867,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
420 867,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
420 867,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 368/54-6 шешіміне
5-қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен аудан бюджетіне нысаналы трансферттер мен облыстық бюджеттің ішкі көздерінің қаражатынан берілетін кредиттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 25.09.2020 № 438/66-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы, оның ішінде:
11 893 141,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер, оның ішінде:
4 112 002,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
99 992,1
қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге
9 917,1
қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
5 813,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемін
16 154,0
көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардын балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
9 300,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
20 811,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру үшін
2 200,0
мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
35 797,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 964,0
көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға
16 864,0
бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
2 100,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 885 625,0
мектептерде IT-сыныптарын ашуға
7 795,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
35 146,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
83 010,0
аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
54 490,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге

390 600,0
Строительство улично-дорожной сети в селе Косшы (2 очередь)
1 103 724,0
Строительство улично-дорожной сети в селе Коянды
1 177 566,0
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
1 116 000,0
Строительство электроснабжения 1 очереди 96-Разъезда Целиноградского района Акмолинской области
193 347,0
Реконструкция теплового источника и тепловых сетей в селе Акмол Целиноградского района Акмолинской области
922 653,0
Бюджетные кредиты, в том числе:
420 867,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
420 867,0
для реализации мер социальной поддержки специалистов
420 867,0
Приложение 5 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 368/54-6
Целевые трансферты из областного бюджета и кредиты из областного бюджета из средств внутренних займов бюджету района на 2020 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25.09.2020 № 438/66-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего, в том числе:
11 893 141,8
Целевые текущие трансферты, в том числе:
4 112 002,8
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
99 992,1
на субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
9 917,1
на реализацию краткосрочного профессионального обучения
5 813,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
16 154,0
на обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
9 300,0
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
20 811,0
размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
2 200,0
на оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа для лиц старше 18 лет с психоневрологическими заболеваниями
35 797,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 964,0
на увеличение размера подъемного пособия
16 864,0
на внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2 100,0
Отдел образования района (города областного значения)
1 885 625,0
на открытие IT-классов в школах
7 795,0
на обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
35 146,0
на обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
83 010,0
на обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
54 490,0
на внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"

8 870,0
мектептерге компьютерлерді сатып алуға
29 340,0
робототехника кабинеттерді сатып алуға
7 745,0
ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
12 764,0
жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
998 604,0
мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
4 769,0
жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
8 502,0
магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
15 521,0
жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін қосымша ақы төлеуге
3 912,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
25 916,0
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
16 661,0
мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
4 572,0
педагогтарға еңбекақы төлеуге
400 000,0
мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелермен қамтамасыз ету
20 000,0
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
13 378,0
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
15 286,0
бiлiм беру объектілеріне мектеп автобустарын сатып алуға
119 344,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
37 000,0
ғимарат сатып алуға
37 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 672 244,8
Целиноград ауданы Қосшы ауылында Республика көшесін орташа жөндеу
10 000,0
Целиноград ауданы Қараөткел ауылының автомобиль жолын күрделі жөндеу
373 052,2
Целиноград ауданы Қосшы ауылының аудандық маңызы бар жолдан Green Park демалыс орталығына дейінгі жолын орташа жөндеу
53 400,0
Целиноград ауданы Қабанбай батыр ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Целиноград ауданы Қажымұқан ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Целиноград ауданы Аққайын (Малотимофеевка) ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Целиноград ауданы Өтеміс ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Целиноград ауданы Төңкеріс ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 000,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылының кірме жолымен кентішілік жолдарды күрделі жөндеу

8 870,0
на приобретение компьютеров для школ
29 340,0
на приобретение кабинетов робототехники
7 745,0
на оснащение ресурсных центров
12 764,0
на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
998 604,0
на увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
4 769,0
на доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
8 502,0
на доплату учителям со степенью магистра
15 521,0
на доплаты учителям за наставничество молодым учителям
3 912,0
на увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
25 916,0
на увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
16 661,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
4 572,0
на оплату труда педагогам
400 000,0
на обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
20 000,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
13 378,0
на увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
15 286,0
на приобретение школьных автобусов для объектов образования
119 344,0
Отдел строительства района (города областного значения)
37 000,0
на приобретение здания
37 000,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 672 244,8
Средний ремонт улицы Республика села Косшы Целиноградского района
10 000,0
Капитальный ремонт автомобильной дороги села Караоткель Целиноградского района
373 052,2
Средний ремонт дороги села Косшы Целиноградского района от дороги районного значения до центра отдыха Green Park
53 400,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Кабанбай Батыра Целиноградского района
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Кажымукан Целиноградского района
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Аккайын (Малотимофеевка) Целиноградского района
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Отемис Целиноградского района
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Тонкерис Целиноградского района
1 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Косшы Целиноградского района

799 888,1
Целиноград ауданы Талапкер ауылының кірме жолымен кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
330 904,5
Ақмола облысы Целиноград ауданы Зеленый гай ауылындағы жолдарды орташа жөндеу
100 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
398 176,9
Қосшы ауылындағы электрмен жабдықтаудың кәбілдік желісін күрделі жөндеу
169 400,0
Қосшы ауылындағы тазарту имараттары кешенін күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
20 343,0
Целиноград ауданы Косшы ауылындағы кәріз желілерімен құрылыстарын ағымдағы жөндеу
98 395,3
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгілінің аяқталуға
100 000,0
Родина ауылындағы аумақты абаттандыру
10 038,6
Нысаналы даму трансферттер, оның ішінде:
3 322 625,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 926 909,5
Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 45 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысы (4 позиция)
52 215,0
"Ақмол ауылында көп пәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу (позиция 1-2) "Нұрлы жер" бағдарламасы бойынша. Түзету"
3 395,8
"Ақмол ауылында көп пәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу (позиция 3-26) "Нұрлы жер" бағдарламасы бойынша. Түзету"
7 879,2
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 303,7
45 пәтерлі тұрғын үй құрылысы (позиция 2) Ақмол ауылында (байлау) (абаттандырусыз және сыртқы инженерлік желілерсіз)
54 579,0
Целиноград ауданы Ақмол ауылында жаңа құрылысқа инженерлік желілерді абаттандыру және салу (су құбыры мен кәріз байланысы желілері)
58 588,0
Қосшы ауылындағы көп пәтерлі тұрғын үйлерге (позиция 4, 5) инженерлік желілерді салуға және абаттандыруға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
13 853,0
Ақмол ауылында көппәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік желілерді салуға және абаттандыруға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
11 720,0
Ақмол ауылында 26 көппәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілер салу және абаттандыруға жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
26 515,4
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылында 45 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер салу және абаттандыру. (Байланыс желілері, су құбыры, кәріз, жылумен қамтамасыз ету (позиция 4, позиция 5)
31 000,0
Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылында 45 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер салу және абаттандыру (электрмен жабдықтау)
6 649,8
Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік желілердің құрылысы және абаттандыру (байланыс, су құбыры және кәріз желілері, жылумен қамтамасыз ету) (позиция 1)

799 888,1
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Талапкер Целиноградского района
330 904,5
Средний ремонт дорог в селе Зеленый гай Целиноградского района Акмолинской области
100 000,0
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
398 176,9
Капитальный ремонт кабельной линии электроснабжения в селе Косшы
169 400,0
Разработка проектно-сметной документации на капитальный ремонт комплекса очистных сооружений в селе Косшы
20 343,0
Текущий ремонт канализационных сетей и сооружений села Косшы Целиноградского района
98 395,3
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
100 000,0
Благоустройство территории в селе Родина
10 038,6
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
3 322 625,5
Отдел строительства района (города областного значения)
1 926 909,5
Строительство 45 квартирного жилого дома (позиция 4) в селе Косшы Целиноградского района
52 215,0
Разработка проектно-сметной документации на "Строительство многоквартирного жилого дома в селе Акмол (позиции 1-2) по программе "Нұрлы жер". Корректировка"
3 395,8
Разработка проектно-сметной документации на "Строительство многоквартирного жилого дома в селе Акмол (позиции 3-26) по программе "Нұрлы жер". Корректировка"
7 879,2
Разработка проектно-сметной документации на "Строительство многоквартирного жилого дома в селе Акмол"
6 303,7
Строительство 45 квартирного жилого дома (позиция 2) в селе Акмол (привязка) (без благоустройства и наружных инженерных сетей)
54 579,0
Благоустройство и строительство инженерных сетей к новой застройке в селе Акмол Целиноградского района Акмолинской области (сети связи водопровода и канализации)
58 588,0
Разработка проектно-сметной документации на благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам (позиции 4, 5) в селе Косшы
13 853,0
Разработка проектно-сметной документации на благоустройство и строительство инженерных сетей к многоквартирным жилым домам в селе Акмол
11 720,0
Разработка проектно-сметной документации на благоустройство и строительство инженерных сетей к 26 многоквартирным жилым домам в селе Акмол
26 515,4
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45 квартирным жилым домам в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области. (сети связи, водопровод, канализация, теплоснабжение) (позиция 4, позиция 5)
31 000,0
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45-квартирным жилым домам в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области (электроснабжение)
6 649,8
Благоустройство и строительство инженерных сетей к 45 квартирному жилому дому в селе Косшы Целиноградского района (сети связи, водопровода и канализации, теплоснабжение) (позиция 1)

7 984,9
Целиноград ауданы Қосшы ауылында "Құрылтай" көп пәтерлі тұрғын үй кешенінің абаттандыруы
10 677,7
Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы және абаттандыру (аумақты абаттандыру)
11 360,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
16 000,0
Целиноград ауданы Рақымжан Қошқарбаев аулында электрмен жабдыктау желілерінің құрылысы
5 000,0
Целиноград ауданы Арайлы (Максимовка) ауылында 300 орындық орта мектептің құрылысы
48 831,0
Целиноград ауданы Шұбар ауылында 300 орындық мектеп салу, ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
12 000,0
Целиноград ауданы Раздольное ауылында 80 орындық мектептің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
6 485,0
Целиноград ауданы Раздольное ауылында 80 орындық мектептің құрылысы
100 000,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылындағы 1 200 орындық мектептің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
490 854,0
Ақмол ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Ыбырай Алтынсарин ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Қаражар ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Қараөткел ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Қосшы ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Қызыл суат ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Тайтөбе ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Талапкер ауылында тартылатын газ құбырын және газ тарату желілерін салу үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
5 000,0
Қоянды ауылында жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің құрылысы
1 000,0
Шұбар ауылында жеткізуші газ құбыры мен газ тарату желілерінің құрылысы
1 000,0
Целиноград ауданы Рақымжан Қошқарбаев ауылындағы 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 252,0
Целиноград ауданы Қаражар ауылында 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 252,0
Целиноград ауданы Қажымұқан ауылындағы 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 722,0
Целиноград ауданы Софиевка ауылындағы 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 722,0
Целиноград ауданы Қызылжар ауылында 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
3 252,0
Целиноград ауданы Төңкеріс ауылында 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
2 856,0
Целиноград ауданы Арайлы (Максимовка) ауылында 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
2 856,0
Целиноград ауданы Шұбар ауылында 140 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
2 856,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылында 280 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
4 200,0
Целиноград ауданы Қараөткел ауылында 280 орындық балабақша құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
4 200,0
Целиноград ауданы Қажымұқан ауылындағы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау

7 984,9
Благоустройство многоквартирного жилого комплекса "Курылтай" в селе Косшы Целиноградского района
10 677,7
Благоустройство и строительство наружных инженерных сетей к 45 квартирным жилым домам в селе Косшы Целиноградского района (благоустройство территорий)
11 360,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Косшы Целиноградского района
16 000,0
Строительство сетей электроснабжения в селе Рахымжан Кошкарбаева Целиноградского района
5 000,0
Строительство школы на 300 мест в селе Арайлы (Максимовка) Целиноградского района
48 831,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство школы на 300 мест в селе Шубар Целиноградского района Акмолинской области
12 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство школы на 80 мест в селе Раздольное Целиноградского района Акмолинской области
6 485,0
Строительство школы на 80 мест в селе Раздольное Целиноградского района Акмолинской области
100 000,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство школы на 1 200 мест в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области
490 854,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Акмол
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Ыбырай Алтынсарина
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Каражар
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Караоткель
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Косшы
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Кызыл суат
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Тайтюбе
5 000,0
Разработка проектно-сметной документации "Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей в селе Талапкер
5 000,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей села Коянды
1 000,0
Строительство подводящего газопровода и газораспределительных сетей села Шубар
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Рахымжан Кошкарбаева Целиноградского района
3 252,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Каражар Целиноградского района
3 252,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Кажымукан Целиноградского района
3 722,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Софиевка Целиноградского района
3 722,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Кызылжар Целиноградского района
3 252,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Тонкерис Целиноградский район
2 856,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Арайлы (Максимовка) Целиноградский район
2 856,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 140 мест в селе Шубар Целиноградский район
2 856,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 280 мест в селе Косшы Целиноградский район
4 200,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство детского сада на 280 мест в селе Караоткель Целиноградский район
4 200,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Кажымукан Целиноградского района Акмолинской области

20 358,0
Целиноград ауданы Талапкер ауылындағы сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
249 533,0
Целиноград ауданының Аққайын (Малотимофеевка) ауылында тарату желілерін сумен жабдықтау реконструкциялау
119 217,0
Целиноград ауданының Жаңажол ауылында сумен жабдықтау желілерін салу
37 527,0
Целиноград ауданының Шұбар ауылында тарату желілерін сумен жабдықтау реконструкциялау
64 069,0
Целиноград ауданының Төңкеріс аулында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
72 643,0
Целиноград ауданының Ынтымақ ауылында сумен жабдықтау желілерін реконструкциялау
62 155,0
Қызыл суат ауылында жаңа учаскелерде сумен жабдықтаудың таратушы желілерін салу, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
12 000,0
Қосшы ауылында сумен жабдықтаудың таратушы желілерінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (4 кезек)
25 432,5
Целиноград ауданы Тасты селосында сумен жабдықтау желілерінің құрылысы, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
34 037,6
Целиноград ауданы Арайлы ауылында (Максимовка) жаңа телімдерде сумен жабдықтау су құбыры желілерінің құрылысы, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
5 712,0
Целиноград ауданы Қараөткел ауылында № 1 учаске № 2 учаске сумен жабдықтау желілерінің құрылысы, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
29 606,4
Целиноград ауданының Қаражар сорғы станциясынан Қосшы ауылына дейін суағар құрылысы, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
29 557,5
Целиноград ауданы Қосшы ауылында 1 200 орындық мектеп құрылысы (позиция 1)
10 000,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылында 1 200 орындық мектеп құрылысы (позиция 2)
11 492,0
Қоянды ауылындағы 280 орындық балабақшаны құрылысы
38 288,0
Ақмол ауылында дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
47 222,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
845 109,0
Целиноград ауданы Садовое ауылындағы жолдарды қайта жаңарту
90 797,0
Целиноград ауданы Талапкер ауылында көше-жол желісінің құрылысы (2 кезек), ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
20 000,0
Целиноград ауданы Қараөткел ауылының көше-жол желісінің құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
30 000,0
Целиноград ауданы Талапкер ауылында көше-жол жүйесінің құрылысы
312 320,0
Целиноград ауданы Нұресіл ауылында көше-жол жүйесінің құрылысы

20 358,0
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Талапкер Целиноградского района Акмолинской области
249 533,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Аккайын (Малотимофеевка) Целиноградского района
119 217,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Жанажол Целиноградского района
37 527,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Шубар Целиноградского района
64 069,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Тонкерис Целиноградского района
72 643,0
Реконструкция разводящих сетей водоснабжения в селе Ынтымак (Фарфоровый) Целиноградского района
62 155,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство разводящих сетей водоснабжения в селе Кызыл суат на новых участках
12 000,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство разводящих сетей водоснабжения (4 очередь) в селе Косшы
25 432,5
Разработка проектно-сметной документации, строительство сетей водоснабжения в селе Тасты Целиноградского района
34 037,6
Разработка проектно-сметной документации, строительство водопроводных сетей водоснабжения на новых участках в селе Арайлы (Максимовка) Целиноградского района
5 712,0
Разработка проектно-сметной документации, строительство сетей водоснабжения участок №1 участок №2 в селе Караоткель Целиноградского района
29 606,4
Разработка проектно-сметной документации, строительство водовода от насосной станции Каражар до села Косшы Целиноградского района
29 557,5
Строительство школы на 1 200 мест в селе Косшы Целиноградского района Акмолинской области (позиция 2)
10 000,0
Строительство детского сада на 280 мест в селе Коянды Целиноградского района
11 492,0
Строительство 45 квартирного жилого дома в селе Акмол (позиция 6) Целиноградского района
38 288,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса в селе Акмол, Целиногорадского района
47 222,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
845 109,0
Реконструкция дорог в селе Садовое Целиноградского района
90 797,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство улично-дорожной сети села Талапкер Целиноградского района (2 очередь)
20 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство улично-дорожной сети села Караоткель Целиноградского района
30 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Талапкер Целиноградского района
312 320,0
Строительство улично-дорожной сети села Нуресиль, Целиноградского района

570,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылында 1 200 орындық мектеп құрылысы (позиция 2)
210 422,0
Қоянды ауылындағы 280 орындық балабақшаны құрылысы
50 000,0
Целиноград ауданы Ақмол ауылында 45 пәтерлік тұрғын үйдің құрылысы (6-позиция)
131 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
550 607,0
Целиноград ауданының Қаражар ауылында жаңа ғимараттарды электрмен жабдықтау
18 672,0
Целиноград ауданы Қоянды ауылында кешенді ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, электрмен жарықтандыру желілерін салу
38 480,0
Целиноград ауданы Қараөткел ауылында кешенді ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, электрмен жарықтандыру желілерін салу
36 530,0
Целиноград ауданы Қосшы ауылында кешенді ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, электрмен жарықтандыру желілерін салу
32 144,0
Целиноград ауданы Шұбар ауылында кешенді ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, электрмен жарықтандыру желілерін салу
22 596,0
Целиноград ауданы Қаражар ауылында кешенді ведомстводан тыс кешенді сараптамадан жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, электрмен жарықтандыру желілерін салу
20 430,0
Астана қаласы Үркер шағын ауданынан Целиноград ауданы Қараөткел ауылында 2 кезең сорғы станцияға дейін магистральды су тартқыш учаскенің құрылысы
80 000,0
"Целиноград су арнасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорының жарғылық капиталды ұлғайтуға
64 832,0
"Целиноград коммуналдық қызметі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорының жарғылық капиталын ұлғайтуға
34 425,0
Целиноград ауданы Ақмол ауылындағы жылу көзі мен жылу желілерін қайта жаңарту
121 700,0
Целиноград ауданы Ыбырай Алтынсарин ауылында 1 кезегін электрмен жабдықтау құрылысы
80 798,0
Кредиттер, оның ішінде:
4 458 513,5
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
64 946,7
Тасты ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің үй-жайларын ағымдағы жөндеу
10 717,0
Қабанбай батыр ауылындағы ауылдық мәдениет үйінің үй-жайларын ағымдағы жөндеу
54 229,7
Білім бөлімі
866 990,4
Жаңаесіл ауылындағы мектеп ғимаратының бірінші қабатына ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізуге
13 664,0
Жалғызқұдық ауылындағы балабақша шатырын жөндеу
10 080,0
Мәншүк Маметова ауылындағы № 26 орта мектепті күрделі жөндеуге

570,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы Целиноградского района
210 422,0
Строительство улично-дорожной сети в селе Коянды Целиноградского района
50 000,0
Строительство улично-дорожной сети села Косшы Целиноградского района Акмолинской области улица Абая
131 000,0
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
550 607,0
Электроснабжение новой застройки в селе Каражар Целиноградского района Акмолинской области
18 672,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Коянды Целиноградского района
38 480,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Караоткель Целиноградского района
36 530,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Косшы Целиноградского района
32 144,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Шубар Целиноградского района
22 596,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство линий электроосвещения в селе Каражар Целиноградского района
20 430,0
Строительство участка магистрального водовода от микрорайона Уркер город Астана до насосной станции 2 подъема села Караоткель Целиноградского района
80 000,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Целиноград су арнасы"
64 832,0
Увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Целиноградская коммунальная служба"
34 425,0
Реконструкция теплового источника и тепловых сетей в селе Акмол Целиноградского района Акмолинской области
121 700,0
Строительство электроснабжения 1 очереди 96-Разъезда Целиноградского района Акмолинской области
80 798,0
Кредиты, в том числе:
4 458 513,5
Отдел культуры и развития языков
64 946,7
Текущий ремонт помещений сельского дома культуры в селе Тасты Целиноградского района
10 717,0
Текущий ремонт помещений сельского дома культуры в селе Кабанбай батыра Целиноградского района
54 229,7
Отдел образования
866 990,4
Текущий ремонт первого этажа здания школы в селе Жанаесиль
13 664,0
Ремонт кровли детского сада села Жалгызкудук Целиноградского района
10 080,0
Капитальный ремонт средней школы № 26 в селе Маншук Маметовой

394 628,1
Қосшы ауылындағы мектепті күрделі жөндеуге
238 209,4
Оразақ ауылында № 27 орта мектепті күрделі жөндеуге
210 408,9
Құрылыс бөлімі
1 419 898,9
Қосшы ауылындағы 45 шаршы метр тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымының (абаттандыру) құрылысы
58 346,2
Көп пәтерлі тұрғын үй кешені, орналасқан жері: Ақмола облысы Целиноград ауданы Қосшы ауылдық округі Қосшы ауылы, 018 есептік квартал, 1160 жер учаскесі (сыртқы су құбыры және кәріз желілері)
22 973,8
Целиноград ауданы Қоянды ауылындағы 1 200 орындық мектептің құрылысы
322 737,0
Қарамеңді батыр (Семеновка) ауылындағы 120 орындық мектептің құрылысын аяқтауға
714 626,8
Өтеміс ауылындағы 120 орындық мектептің құрылысын аяқтауға
301 215,1
Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 616 843,3
Жаңа Жайнақ ауылының кірме жолымен кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге
638 080,1
Шұбар ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеуге
252 373,3
Мәншүк ауылының көше-жол жүйесін орташа жөндеуге
82 161,2
Опан ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
66 758,6
Ынтымақ (Фарфоровый) ауылының кірме жолымен кентішілік жолдарды күрделі жөндеуге

394 628,1
Капитальный ремонт школы в селе Косшы
238 209,4
Капитальный ремонт средней школы № 27 села Оразак
210 408,9
Отдел строительства
1 419 898,9
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры (благоустройство) к 45 квартирному жилому дому в селе Косшы
58 346,2
Многоквартирный жилой комплекс, расположенный: Акмолинская область Целиноградский район Косшынский сельский округ, село Косшы, учетный квартал 018, земельный участок 1160 (наружные сети водопровода и канализации)
22 973,8
Завершение строительства школы на 1200 мест в селе Коянды
322 737,0
Завершение строительства школы на 120 мест в селе Караменды батыр (Семеновка)
714 626,8
Завершение строительства школы на 120 мест в селе Отемис
301 215,1
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог
1 616 843,3
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Жана Жайнак
638 080,1
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Шубар
252 373,3
Средний ремонт улично-дорожной сети села Маншук Маметовой, расположенного 1 очередь
82 161,2
Средний ремонт улично-дорожной сети села Опан
66 758,6
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог с подъездной дорогой села Ынтымак (Фарфоровый)

577 470,1
Тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
489 834,2
Қосшы ауылының су тоғанын ағымдағы жөндеуге
25 570,0
Бірлік ауылының сумен жабдықтау тарату желілерін жөндеуге
69 977,0
Опан (Антоновка) ауылының сумен жабдықтау тарату желілерін жөндеуге
58 252,0
Қосшы ауылының орталық қазандығының ағымдағы жөндеуіне
203 840,0
Ақмол ауылының орталық қазандығының ағымдағы жөндеуіне
58 195,2
Ақмол ауылының қазандығының жөндеуіне

577 470,1
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства
489 834,2
Текущий ремонт водозабора села Косшы
25 570,0
Ремонт распределительных сетей водоснабжения села Бирлик
69 977,0
Ремонт распределительных сетей водоснабжения села Опан (Антоновка)
58 252,0
Текущий ремонт центральной котельной села Косшы
203 840,0
Текущий ремонт центральной котельной села Акмол
58 195,2
Ремонт котельной в селе Акмол Целиноградского района

74 000,0
Целиноград аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 368/54-6 шешіміне
6-шы қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеттің даму бағдарламаларының тізбесі
Атауы
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Мәдениет объектілерін дамыту
Спорт объектілерін дамыту
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
Көлік инфрақұрылымын дамыту
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы және коммуналдық шаруашылық бөлімі
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
Қалалардың шетіндегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту
Целиноград аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 368/54-6 шешіміне
7-ші қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджеттердің атқарылу процесінде секвестрленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Бiлiм беру
Жалпы білім беру

74 000,0
Приложение 6 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 368/54-6
Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2020 год
Наименование
Отдел строительства района (города областного значения)
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
Развитие теплоэнергетической системы
Развитие газотранспортной системы
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Развитие объектов культуры
Развитие объектов спорта
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
Развитие транспортной инфраструктуры
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
Отдел жилищной инспекции и коммунального хозяйства района (города областного значения)
Развитие теплоэнергетической системы
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры окраин городов
Приложение 7 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 368/54-6
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение