2020-2022 жылдарға арналған Целиноград ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 376/55-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 7640 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 750,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 46 986,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 764,0 мың теңге;
2) шығындар – 93 940,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 190,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 190,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 190,2 мың теңге.
2020 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 764,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 34 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020-2022 жылдарға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 659,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 990,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 669,0 мың теңге;
2) шығындар – 28 604,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 945,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 945,5 мың теңге.
2020 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 11 669,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 7 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

О бюджетах сельских округов Целиноградского района на 2020-2022 годы
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 376/55-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2020 года № 7640.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 750,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 46 986,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 764,0 тысяч тенге;
2) затраты – 93 940,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -12 190,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 190,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 190,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 764,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 34 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Арайлынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 659,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 990,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 669,0 тысяч тенге;
2) затраты – 28 604,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 945,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 945,5 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 945,5 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 11 669,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 7 000,0 тысяч тенге.

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 878,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 990,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 888,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 251,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 373,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 373,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 373,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 14 138,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 750,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020-2022 жылдарға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 972,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 183,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 789,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 211,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -239,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 239,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 239,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 11 003,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 786,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020-2022 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Жанаесильского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 878,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 990,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 888,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 251,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 373,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 373,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 373,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 14 138,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 2 750,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет Жарлыкольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 972,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 183,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 789,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 211,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -239,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 239,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 239,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 11 003,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 3 786,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 26 544,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 22 456,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 088,0 мың теңге;
2) шығындар – 50 767,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -24 223,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 223,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 223,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 488,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 600,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020-2022 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 83 268,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 566,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 53 688,2 мың теңге;
2) шығындар – 89 357,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 089,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 089,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 089,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 695,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi, 52 993,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2020-2022 жылдарға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 229,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 41 388,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 841,0 мың теңге;
2) шығындар – 88 755,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

1) доходы – 26 544,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22 456,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 088,0 тысяч тенге;
2) затраты – 50 767,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -24 223,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 223,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 24 223,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 488,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 3 600,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 83 268,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 566,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 688,2 тысяч тенге;
2) затраты – 89 357,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6 089,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 089,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 089,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 695,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 52 993,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет Косшынского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 229,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41 388,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 841,0 тысяч тенге;
2) затраты – 88 755,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 526,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 526,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 526,7 мың теңге.
2020 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 641,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 34 200,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020-2022 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 531,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 695,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 28 836,0 мың теңге;
2) шығындар – 48 525,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 994,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 994,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 994,8 мың теңге.
2020 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 4 136,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 24 700,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2020-2022 жылдарға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 917,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 550,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 367,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 917,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 9 947,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 5 070,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

4) дефицит (профицит) бюджета – -12 526,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 526,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 526,7 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 641,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 34 200,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Утвердить бюджет села Коянды на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 531,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 695,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28 836,0 тысяч тенге;
2) затраты – 48 525,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6 994,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 994,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 994,8 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2020 год в сумме 4 136,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2020 год в сумме 24 700,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить бюджет Кызылсуатского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 917,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 550,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 367,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 917,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 9 947,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 5 070,0 тысяч тенге.

2020 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 350,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020-2022 жылдарға арналған Мәншүк ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 709,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 720,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 988,2 мың теңге;
2) шығындар – 11 709,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 9 316,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 322,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 350,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 10.07.2020 № 426/64-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2020-2022 жылдарға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 484,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 110,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 374,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 484,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 000,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 000,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 11 634,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 740,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 28.10.2020 № 442/67-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 350,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Утвердить бюджет села Маншук на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 709,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 720,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 988,2 тысяч тенге;
2) затраты – 11 709,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2020 год в сумме 9 316,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2020 год в сумме 1 322,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет села на 2020 год в сумме 350,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10.07.2020 № 426/64-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить бюджет Нуресильского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 484,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 110,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 374,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 484,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 000,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 11 634,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 740,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 28.10.2020 № 442/67-6 (вводится в действие с 01.01.2020).

12. 2020-2022 жылдарға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 984,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 067,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 917,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 984,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 11 817,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 5 100,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2020-2022 жылдарға арналған Приречное ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 442,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 658,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 784,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 442,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет апшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Приречное ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 11 442,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Приречное ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 992,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Приречное ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 350,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2020-2022 жылдарға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 009,0 мың теңге, соның ішінде:

12. Утвердить бюджет Оразакского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 984,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 067,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 917,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 984,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 11 817,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 5 100,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
13. Утвердить бюджет Приреченского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 442,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 658,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 784,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 442,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 11 442,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 2 992,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Приреченского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 350,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Утвердить бюджет сельского округа Рахымжана Кошкарбаева на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 009,0 тысяч тенге, в том числе:

салықтық түсімдер – 4 943,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13 066,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 556,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -547,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 547,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 547,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 10 142,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 924,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 28.10.2020 № 442/67-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2020-2022 жылдарға арналған Родина ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 836,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 814,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 022,6 мың теңге;
2) шығындар – 28 836,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 12 029,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 605,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 10 388,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2020-2022 жылдарға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 880,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 160,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 720,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 880,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;

налоговые поступления – 4 943,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 066,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 556,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -547,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 547,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 547,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 10 142,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 2 924,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 28.10.2020 № 442/67-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Утвердить бюджет сельского округа Родина на 2020-2022 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 836,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 814,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 022,6 тысяч тенге;
2) затраты – 28 836,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 12 029,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 1 605,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 10 388,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Утвердить бюджет Софиевского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 880,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 160,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 720,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 880,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 16 043,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 677,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. 2020-2022 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 046,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 350,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 43 696,0 мың теңге;
2) шығындар – 58 388,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 342,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 342,3 мың теңге.
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 342,3 мың теңге.
2020 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 13 799,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 28 897,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. 2020-2022 жылдарға арналған Тасты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 52, 53 және 54 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 488,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 844,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12 644,0 мың теңге;
2) шығындар – 14 488,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 10 242,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 052,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 16 043,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 2 677,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Утвердить бюджет Талапкерского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 046,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 350,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43 696,0 тысяч тенге;
2) затраты – 58 388,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3 342,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 342,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 342,3 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 13 799,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 28 897,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Утвердить бюджет сельского округа Тасты на 2020-2022 годы согласно приложениям 52, 53 и 54 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 488,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 844,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 644,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14 488,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 10 242,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 2 052,0 тысяч тенге.

2020 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 350,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19. 2020-2022 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 55, 56 және 57 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 812,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 025,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 787,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 812,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2020 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 13 144,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 293,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2020 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 350,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 14.12.2020 № 461/69-6 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Я.Мофа
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 376/55-6 шешіміне
1-ші қосымша
Целиноград ауданы Ақмол ауылдық округінің 2020 жылға арналған бюджеті

Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 350,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
19. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 55, 56 и 57 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 812,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 025,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 787,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 812,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 13 144,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 3 293,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2020 год в сумме 350,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 – в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2020 № 461/69-6 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
Я.Мофа
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 376/55-6
Бюджет на 2020 год сельского округа Акмол Целиноградского района