Целиноград ауданы Ақмол ауылының көшелеріне атау беру және қайта атау туралы
Ақмола облысы Целиноград ауданы Ақмол ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 26 ақпандағы № 3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 наурызда № 7093 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37-баптарына сәйкес, халықтың пікірін ескере отырып және Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 5 қазандағы қорытындысы негізінде, Ақмол ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград ауданы Ақмол ауылының көшелеріне атаулар берілсін:
№ 1 шағын ауданның 1 көшесін Міржақып Дулатұлы;
№ 1 шағын ауданның әкімшілік ғимарат көшесін Жеті жарғы;
№ 2 шағын ауданның № 2 көшесін Мағжан Жұмабаев;
№ 3 шағын ауданның № 2көшесін Төле би;
№ 1 шағын ауданның № 3 көшесін Әйтеке би;
№ 2 шағын ауданның № 3 көшесін Қазыбек би;
№ 3 шағын ауданның № 3 көшесін Құрманғазы;
№ 1 шағын ауданның № 4 көшесін Фариза Оңғарсынова;
№ 2 шағын ауданның № 4 көшесін Мәншүк Мәметова;
№ 3 шағын ауданның № 4 көшесін Мұқағали Мақатаев;
№ 4 шағын ауданның № 4 көшесін Дина Нұрпейісова;
№ 2, № 3, № 4 шағын аудандардың № 2 көшесін Рақымжан Қошқарбаев;
№ 2, № 3, № 4 шағын аудандардың № 3 көшесін Кенесары;
№ 4 шағын ауданның № 2 көшесін Роза Бағланова;
№ 4 шағын ауданның № 5 көшесін Амангелді Иманов.
2. Целиноград ауданы Ақмол ауылының көшелері қайта аталсын:
9-ой пятилетки көшесін Иван Шарф көшесіне;
Степная көшесін Жаңа жол көшесіне;
Приозерная көшесін Қосқопа көшесіне.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмол ауылдық
округінің әкімі
Ж. Дүйсекеев

О присвоении наименований и переименовании улиц села Акмол Целиноградского района
Решение акима сельского округа Акмол Целиноградского района Акмолинской области от 26 февраля 2019 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 марта 2019 года № 7093
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнении населения и на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 5 октября 2018 года, аким сельского округа Акмол РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования улицам села Акмол Целиноградского района:
улице № 1 микрорайона № 1 Миржакып Дулатулы;
улице административных зданий микрорайона № 1 Жети жаргы;
улице № 2 микрорайона № 2 Магжан Жумабаев;
улице № 3 микрорайона № 2 Толе би;
улице № 1 микрорайона № 3 Айтеке би;
улице № 2 микрорайона № 3 Казыбек би;
улице № 3 микрорайона № 3 Курмангазы;
улице № 1 микрорайона № 4 Фариза Онгарсынова;
улице № 2 микрорайона № 4 Маншук Маметова;
улице № 3 микрорайона № 4 Мукагали Макатаев;
улице № 4 микрорайона № 4 Дина Нурпеисова;
улице № 2 микрорайона № 2, № 3, № 4 Ракымжан Кошкарбаев;
улице № 3 микрорайона № 2, № 3, № 4 Кенесары;
улице № 2 микрорайона № 4 Роза Багланова;
улице № 5 микрорайона № 4 Амангелди Иманов.
2. Переименовать улицы села Акмол Целиноградского района:
улицу 9-ой пятилетки на улицу Ивана Шарфа;
улицу Степная на улицу Жана жол;
улицу Приозерная на улицу Коскопа.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким сельского
округа Акмол
Ж. Дуйсекеев