Шортанды ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайлар беру туралы
Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 4 мамырдағы № А-5/101 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 мамырда № 7177 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 21 мамырдағы № А-4/110 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің 21.05.2021 № А-4/110 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Шортанды ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес Шортанды аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, Шортанды ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес Шортанды ауданында кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
3. Ақмола облысы Шортанды ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарды орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жайлар беру туралы" 2011 жылғы 22 ақпандағы № А-1/37 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-18-128 тіркелген, 2011 жылғы 5 наурызда аудандық "Өрлеу" және "Вести" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Қ. Мұхамединге жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шортанды ауданының әкімі Г.Сәдуақасова
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды аудандық
аумақтық сайлау комиссиясы
Шортанды ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы
№ А-5/101 қаулысына
1-қосымша
Шортанды ауданында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Шортанды кенті
Шортанды кенті, Абылай хан және 30 лет Победы көшелерінің қиылысындағы хабарландырулар үшін тұғырлық;
Шортанды кенті, Бейбітшілік және Михаил Лермонтов көшелерінің қиылысындағы хабарландырулар үшін тұғырлық
2
Жолымбет кенті
Жолымбет кенті, Александр Пушкин көшесі, 1, кент орталығындағы стенд;
Жолымбет кенті, Шоқан Уәлиханов көшесі, 31, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Шортанды аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд
3
Научный кенті

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями в Шортандинском районе
Постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области от 4 мая 2019 года № А-5/101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 мая 2019 года № 7177. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 21 мая 2021 года № А-4/110
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Шортандинского района Акмолинской области от 21.05.2021 № А-4/110 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Шортандинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Шортандинской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов в Шортандинском районе, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями в Шортандинском районе, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Шортандинского района Акмолинской области "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями" от 22 февраля 2011 года № А-1/37 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-18-128, опубликовано 5 марта 2011 года в районных газетах "Өрлеу" и "Вести").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Мухамедина Е.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Шортандинского района Г.Садвокасова
"СОГЛАСОВАНО"
Шортандинская
районная территориальная
избирательная комиссия
Приложение 1 к
постановлению акимата
Шортандинского района
от "4" мая 2019 года
№ А-5/101
Места для размещения агитационных печатных материалов в Шортандинском районе
Наименование
населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
поселок Шортанды
поселок Шортанды, тумба для объявлений на пересечении улиц Абылай хана и 30 лет Победы;
поселок Шортанды, тумба для объявлений на пересечении улиц Бейбитшилик и Михаила Лермонтова
2
поселок Жолымбет
поселок Жолымбет, улица Александра Пушкина, 1, стенд в центре поселка;
поселок Жолымбет, улица Шокана Уалиханова, 31, стенд у здания врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Шортандинская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
3
поселок Научный

Научный кенті, Мерей көшесі, 9а/4, "Тұлпар" дүкенінің жанындағы тұғырлық
4
Пригородное ауылы
Пригородное ауылы, Школьная көшесі, 3, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Пригородная орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
5
Камышенка ауылы
Камышенка ауылы, Абай көшесі, 18, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Камышенка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
6
Андреевка ауылы
Андреевка ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 23, бойындағы стенд
7
Октябрьское ауылы
Октябрьское ауылы, Жастар көшесі, 4, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Октябрьская негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
8
Петровка ауылы
Петровка ауылы, Жамбыл Жабаев көшесі, 23 А, бойындағы стенд
9
Белое Озеро ауылы
Белое Озеро ауылы, Достық көшесі, 28 Б, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының жанындағы стенд
10
Қара-Адыр бекеті
Қара-Адыр бекеті, Элеваторная көшесі, 9 Б, "Алтын -Дән 2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі кеңсесі ғимаратының жанындағы стенд
11
Новокубанка ауылы
Новокубанка ауылы, Почтовая көшесі, 10, Шортанды ауданының "Новокубанка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
12
Алтайское ауылы
Алтайское ауылы, Болашақ көшесі, 16, ауыл орталығындағы "Колосок" дүкені ғимаратының жанындағы стенд
13
Раевка ауылы
Раевка ауылы, Абай көшесі, 29, "Любава" дүкені ғимаратының жанындағы стенд, Абай көшесі, 24 А, "Керемет" дүкені ғимаратының жанындағы стенд
14
Егемен ауылы
Егемен ауылы, Жамбыл Жабаев көшесі, 13/1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Шортанды аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Егемен медициналық пункті ғимаратының жанындағы стенд
15
Гуляй Поле ауылы
Гуляй Поле ауылы, Школьная көшесі, 2, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Гуляйполевская негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
16
Новограф ауылы
Новограф ауылы, Бейбітшілік көшесі, 16, Шортанды ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Орталықтандырылған кітапханалық жүйе" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
17
Новоселовка ауылы
Новоселовка ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 20, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Новоселов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
18
Новопервомайское ауылы
Новопервомайское ауылы, Достық көшесі, 7, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Новопервомайская негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
19
Қаратөбе ауылы
Қаратөбе ауылы, Орталық көшесі, 7, бойындағы стенд
20
Ошақ ауылы
Ошақ ауылы, Желтоқсан көшесі, 9, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының жанындағы стенд
21
Бектау ауылы
Бектау ауылы, Дінмұхамед Қонаев көшесі, 3, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Бектау орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
22
Конкрынка ауылы
Конкрынка ауылы, Қаныш Сәтбаев көшесі, 4, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының жанындағы стенд
23
Мықтыкөл ауылы
Мықтыкөл ауылы, Райымбек батыр көшесі, 12, Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Мықтыкөл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
24
Бозайғыр ауылы
Бозайғыр ауылы, Лян көшесі, 40, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Шортанды аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанындағы стенд;
Бозайғыр ауылы, Лян көшесі, 41, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының жанындағы стенд
25
Төңкеріс бекеті
Төңкеріс бекеті, Сәкен Сейфуллин көшесі, 8 В, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының жанындағы стенд
26
Ключи ауылы

поселок Научный, улица Мерей, 9а/4, тумба у магазина "Тулпар"
4
село Пригородное
село Пригородное, улица Школьная, 3, стенд у здания государственного учреждения "Пригородная средняя школа" отдела образования Шортандинского района
5
село Камышенка
село Камышенка, улица Абая, 18, стенд у здания государственного учреждения "Камышенская начальная школа" отдела образования Шортандинского района
6
село Андреевка
село Андреевка, стенд по улице Мухтара Ауэзова, 23
7
село Октябрьское
село Октябрьское, улица Жастар, 4, стенд у здания государственного учреждения "Октябрьская основная школа" отдела образования Шортандинского района
8
село Петровка
села Петровка, стенд по улице Джамбула Джабаева, 23 А
9
село Белое Озеро
село Белое Озеро, улица Достык, 28 Б, стенд у здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
10
станция Кара-Адыр
станция Кара-Адыр, улица Элеваторная, 9 Б, стенд у здания конторы товарищества с ограниченной ответственностью "Алтын-Дан 2030"
11
село Новокубанка
село Новокубанка, улица Почтовая, 10, стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Новокубанского сельского округа" Шортандинского района
12
село Алтайское
село Алтайское, улица Болашақ, 16, стенд в центре села у здания магазина "Колосок"
13
село Раевка
село Раевка, улица Абая, 29, стенд у здания магазина "Любава", улица Абая, 24 А, стенд у здания магазина "Керемет"
14
село Егемен
село Егемен, улица Джамбула Джабаева, 13/1, стенд у здания Егеменского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Шортандинская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
15
село Гуляй Поле
село Гуляй Поле, улица Школьная, 2, стенд у здания государственного учреждения "Гуляйполевская основная школа" отдела образования Шортандинского района
16
село Новографское
село Новографское, улица Бейбитшилик, 16, стенд у здания государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков Шортандинского района
17
село Новоселовка
село Новоселовка, улица Сакена Сейфуллина, 20, стенд у здания государственного учреждения "Новоселовская средняя школа" отдела образования Шортандинского района
18
село Новопервомайское
село Новопервомайское, улица Достык, 7, стенд у здания государственного учреждения "Новопервомайская основная школа" отдела образования Шортандинского района
19
село Каратюбе
село Каратюбе, стенд по улице Орталык, 7
20
село Ошак
село Ошак, улица Желтоксан, 9, стенд у здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
21
село Бектау
село Бектау, улица Динмухамеда Кунаева, 3, стенд у здания государственного учреждения "Бектауская средняя школа" отдела образования Шортандинского района
22
село Конкрынка
село Конкрынка, улица Каныша Сатбаева, 4, стенд у здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
23
село Мыктыколь
село Мыктыколь, улица Райымбек батыра, 12, стенд у здания государственного учреждения "Мыктыкольская основная школа" отдела образования Шортандинского района
24
село Бозайгыр
село Бозайгыр, улица Ляна, 40, стенд у здания врачебной амбулатории государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Шортандинская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области;
село Бозайгыр, улица Ляна, 41, стенд у здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
25
станция Тонкерис
станция Тонкерис, улица Сакена Сейфуллина, 8 В, стенд у здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
26
село Ключи

Ключи ауылы, Бірлік көшесі, 27 және Ынтымақ көшесі, 5 Б қиылысындағы стенд
27
Дамса ауылы
Дамса ауылы, Құрмет көшесі, 6, Шортанды ауданының "Дамса ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Дамса ауылы, Александр Велижанцев көшесі, 25, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "В.П. Кузьмин атындағы Дамса орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд
28
Степное ауылы
Степное ауылы, Сары-Арқа көшесі, 2, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Степная орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд;
Степное ауылы, Сары-Арқа және Асар көшелерінің қиылысындағы стенд
Шортанды ауданы әкімдігінің
2019 жылғы "4" мамырдағы

село Ключи, стенд на пересечении улицы Бирлик, 27 и улицы Ынтымак, 5 Б
27
село Дамса
село Дамса, улица Курмет, 6, стенд у здания государственного учреждения "Аппарат акима Дамсинского сельского округа" Шортандинского района;
село Дамса, улица Александра Велижанцева, 25, стенд у здания государственного учреждения "Дамсинская средняя школа имени В.П. Кузьмина" отдела образования Шортандинского района
28
село Степное
село Степное, улица Сары-Арка, 2, стенд у здания государственного учреждения "Степная средняя школа" отдела образования Шортандинского района;
село Степное, стенд на пересечении улиц Сары-Арка и Асар
Приложение 2
к постановлению акимата
Шортандинского района
от "4" мая 2019 года

№ А-5/101 қаулысына
2-қосымша
Шортанды ауданында кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
Елді мекеннің атауы
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар
1
Шортанды кенті
Шортанды кенті, Абылай хан көшесі, 26 А, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының мәжіліс залы
2
Жолымбет кенті
Жолымбет кенті, Абай Құнанбаев көшесі, 14, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының мәжіліс залы
3
Научный кенті

№ А-5/101
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной основе для встреч с избирателями в Шортандинском районе
Наименование
населенного пункта
Помещения, предоставляемые кандидатам на договорной
основе для встреч с избирателями
1
поселок Шортанды
поселок Шортанды, улица Абылай хана, 26 А, актовый зал здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
2
поселок Жолымбет
поселок Жолымбет, улица Абая Кунанбаева, 14, актовый зал здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
3
поселок Научный

Научный кенті, Мерей көшесі, 10/3, Шортанды аудандық білім беру бөлімінің жанындағы "Шортанды балалар музыкалық мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәжіліс залы
4
Пригородное ауылы
Пригородное ауылы, Школьная көшесі, 3, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Пригородная орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
5
Камышенка ауылы
Камышенка ауылы, Абай көшесі, 18, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Камышенка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
6
Андреевка ауылы
Андреевка ауылы, Мұхтар Әуезов көшесі, 37, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Андреевка орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
7
Октябрьское ауылы
Октябрьское ауылы, Жастар көшесі, 4, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Октябрьская негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
8
Петровка ауылы
Петровка ауылы, Төле би көшесі, 17, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Петров орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
9
Белое Озеро ауылы
Белое Озеро ауылы, Достық көшесі, 28 Б, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының мәжіліс залы
10
Қара-Адыр бекеті
Қара-Адыр ауылы, Школьная көшесі, 20, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Қара-Адыр негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
11
Новокубанка ауылы
Новокубанка ауылы, Кан Де Хан көшесі, 1 а, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының мәжіліс залы
12
Алтайское ауылы
Алтайское ауылы, Болашақ көшесі, 38, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының мәжіліс залы
13
Раевка ауылы
Раевка ауылы, Абай көшесі, 16, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Раевская орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
14
Егемен ауылы
Егемен ауылы, Жамбыл Жабаев көшесі, 13/1, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Шортанды аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Егемен медициналық пунктінің ғимараты
15
Гуляй Поле ауылы
Гуляй Поле ауылы, Школьная көшесі, 2, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Гуляйполевская негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
16
Новограф ауылы
Новограф ауылы, Бейбітшілік көшесі, 16, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оқу залы
17
Новоселовка ауылы
Новоселовка ауылы, Сәкен Сейфуллин көшесі, 20, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Новоселов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
18
Новопервомайское ауылы
Новопервомайское ауылы, Достық көшесі, 7, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Новопервомайская негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
19
Ошақ ауылы
Ошақ ауылы, Желтоқсан көшесі, 9, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын - сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының мәжіліс залы
20
Бектау ауылы
Бектау ауылы, Дінмұхамед Қонаев көшесі, 3, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Бектау орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
21
Конкрынка ауылы
Конкрынка ауылы, Қаныш Сәтбаев көшесі, 4, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының мәжіліс залы
22
Мықтыкөл ауылы
Мықтыкөл ауылы, Райымбек батыр көшесі, 12, Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Мықтыкөл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
23
Бозайғыр ауылы
Бозайғыр ауылы, Лян көшесі, 41, Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын – сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының мәжіліс залы
24
Төңкеріс бекеті
Төңкеріс бекеті, Сәкен Сейфуллин көшесі, 8 В Шортанды ауданының "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі жанындағы "Ойын-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі орталығы ғимаратының мәжіліс залы
25
Ключи ауылы
Ключи ауылы, Ынтымақ көшесі, 5 Б, Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Ключев орта мектебі" мемлекеттік мекемесі мәжіліс залы
26
Дамса ауылы
Дамса ауылы, Александр Велижанцев көшесі, 25, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "В.П. Кузьмин атындағы Дамса орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы
27
Степное ауылы
Степное ауылы, Сары-Арқа көшесі, 2, "Шортанды аудандық білім беру бөлімінің "Степная орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің мәжіліс залы

поселок Научный, улица Мерей, 10/3, актовый зал государственного коммунального казенного предприятия "Шортандинская детская музыкальная школа" при отделе образования Шортандинского района
4
село Пригородное
село Пригородное, улица Школьная, 3, актовый зал государственного учреждения "Пригородная средняя школа" отдела образования Шортандинского района
5
село Камышенка
село Камышенка, улица Абая, 18, актовый зал государственного учреждения "Камышенская начальная школа" отдела образования Шортандинского района
6
село Андреевка
село Андреевка, улица Мухтара Ауэзова, 37, актовый зал государственного учреждения "Андреевская средняя школа" отдела образования Шортандинского района
7
село Октябрьское
село Октябрьское, улица Жастар, 4, актовый зал государственного учреждения "Октябрьская основная школа" отдела образования Шортандинского района
8
село Петровка
село Петровка, улица Толе би, 17, актовый зал государственного учреждения "Петровская средняя школа" отдела образования Шортандинского района
9
село Белое Озеро
село Белое Озеро, улица Достык, 28 Б, актовый зал здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
10
станция Кара-Адыр
станция Кара-Адыр, улица Школьная, 20, актовый зал государственного учреждения "Кара-Адырская основная школа" отдела образования Шортандинского района
11
село Новокубанка
село Новокубанка, улица Кан Де Хана, 1 а, актовый зал здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
12
село Алтайское
село Алтайское, улица Болашак, 38, актовый зал здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
13
село Раевка
село Раевка, улица Абая, 16, актовый зал государственного учреждения "Раевская средняя школа" отдела образования Шортандинского района
14
село Егемен
село Егемен, улица Джамбула Джабаева, 13/1, здание Егеменского медицинского пункта государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Шортандинская районная больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
15
село Гуляй Поле
село Гуляй Поле, улица Школьная, 2, актовый зал государственного учреждения "Гуляйполевская основная школа" отдела образования Шортандинского района
16
село Новографское
село Новографское, улица Бейбитшилик, 16, читальный зал здания государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков Шортандинского района
17
село Новоселовка
село Новоселовка, улица Сакена Сейфуллина, 20, актовый зал государственного учреждения "Новоселовская средняя школа" отдела образования Шортандинского района
18
село Новопервомайское
село Новопервомайское, улица Достык, 7, актовый зал государственного учреждения "Новопервомайская основная школа" отдела образования Шортандинского района
19
село Ошак
село Ошак, улица Желтоксан, 9, актовый зал здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
20
село Бектау
село Бектау, улица Динмухамеда Кунаева, 3, актовый зал государственного учреждения "Бектауская средняя школа" отдела образования Шортандинского района
21
село Конкрынка
село Конкрынка, улица Каныша Сатбаева, 4, актовый зал здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
22
село Мыктыколь
село Мыктыколь, улица Райымбек батыра, 12, актовый зал государственного учреждения "Мыктыкольская основная школа" отдела образования Шортандинского района
23
село Бозайгыр
село Бозайгыр, улица Ляна, 41, актовый зал здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
24
станция Тонкерис
станция Тонкерис, улица Сакена Сейфуллина, 8 В актовый зал здания центра досуга коммунального государственного учреждения "Досуговый центр" при отделе культуры и развития языков Шортандинского района
25
село Ключи
село Ключи, улица Ынтымак 5 Б, актовый зал государственного учреждения "Ключевская средняя школа" отдела образования Шортандинского района
26
село Дамса
село Дамса, улица Александра Велижанцева, 25, актовый зал государственного учреждения "Дамсинская средняя школа имени В.П. Кузьмина" отдела образования Шортандинского района
27
село Степное
село Степное, улица Сары-Арка, 2, актовый зал государственного учреждения "Степная средняя школа" отдела образования Шортандинского района