Шортанды аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № С-36/2 "2019-2021 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 8 қарашадағы № С-49/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 қарашада № 7504 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № С-36/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7021 тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 50 905,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 40 315,9 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 184,1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 405,9 мың теңге;
2) шығындар – 50 905,9 мың теңге;";
2 тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 24 270,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 588,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 681,5 мың теңге;
2) шығындар – 25 776,5 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 506,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 506,4 мың теңге.";
3 тармақтың 1), 2), 4), 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 26 971,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 902,8 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 97,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 971,3 мың теңге;
2) шығындар – 27 487 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-515,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 515,7 мың теңге.";
4 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 15 851 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 006 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10 845 мың теңге;
2) шығындар – 15 851 мың теңге;";
5 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 22 752,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 900 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 752,2 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № С-36/2 "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2019 года № С-49/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 ноября 2019 года № 7504
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата "О бюджетах поселков, сельских округов на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № С-36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7021, опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 50 905,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40 315,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 184,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 405,9 тысяч тенге;
2) затраты – 50 905,9 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2), 4), 5) пункта 2 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 24 270,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 588,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 681,5 тысяч тенге;
2) затраты – 25 776,5 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1 506,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 506,4 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2), 4), 5) пункта 3 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 26 971,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 902,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 97,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 971,3 тысяч тенге;
2) затраты – 27 487 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-515,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 515,7 тысяч тенге.";
подпункты 1), 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15 851 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 006 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 845 тысяч тенге;
2) затраты – 15 851 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 22 752,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 900 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 752,2 тысяч тенге;

2) шығындар – 23 415,5 мың теңге;";
6 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер –15 500,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 550 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 950,5 мың теңге;
2) шығындар – 16 091,5 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы
Е.Жапаров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Д.Отаров
"КЕЛІСІЛДІ"
Шортанды ауданының әкімдігі
Шортанды аудандық мәслихатының

2) затраты – 23 415,5 тысяч тенге;";
подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 15 500,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 550 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 950,5 тысяч тенге;
2) затраты – 16 091,5 тысяч тенге;";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Е.Жапаров
Секретарь районного маслихата Д.Отаров
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Шортандинского района
Приложение 1 к решению
Шортандинского районного маслихата